קריון - שכתוב העבר


מאנגלית - רחלי גנון

סנט. לואיס – 20 באוגוסט 2016

הקדמה

בעודכם ישובים, תנו לרוח האמת לנשוב בחדר הזה. זהו מסר מהרוח, מהקולקטיב. וזה אינו קסם, גם אם זה בא ממקום בכם שהוא מסתורי, מהאל שבכם, הכוח הזה השוכן בכם כחלק מהבורא היצירתי ביקום. זו מחשבה אתרית שגם העתיקים עסקו בה לפני אלפים בשנים.

רמת הצלחת השינוי העצמי שלכם ושל סביבתכם, דרך החמלה, תלוי ברעיון האל שבפנים. אם אין בכם אנרגיה יצירתית, אז כל מה שאתם עושים הם רק מילים הנשלחות לאוויר. הרגישו את נצחיות העתיקות שבכם, חלקכם השתתף בבריאת הפלנטה הזו. אתם מחוברים למערכת יפהפייה ונדיבה של יצירה ואהבה, של עזיבה וחזרה, אתם חלק ממנה.

מצאו את המנוע הרוחני בכם. הטמיעו והאמינו תחילה. "רוח שבתוכי, אני חלק מהמערכת, והתודעה שלי היא חלק מהאלוהי. אני חלק מהאלוהי, מהאנרגיה בפלנטה. אהבת האל אינה אגו. שינוי הרגלים ובריאות – זהו כוח אוהב.

קחו בחשבון כי כל זה מגיע מהעבר השני, הגוף שלכם מחכה להוראות מכם. זו בחירה חופשית ללא שיפוט. כעת זהו זמן טוב לראות את היופי. אפשרו לעצמכם לראות את כל מה שנמצא שם. "רוח יקרה שבתוכי, אפשרי לי, עם הביולוגיה שלי, הראי לי את שעלי לדעת". אור, מודעות, התעוררות, אלו הדברים המתחילים מזה.

גם אם הגעתם לקצה גבול יכולתכם, לקצה הכוחות ואתם כבר על הברכיים, שאלו, "רוח יקרה, האם יש עוד?" ואז משהו קורה. חייב להיות יותר. זו הרשאה עם בחירה חופשית לאל שבכם המחכה לכם וזה משמעותי. זו ההתחלה של הכל, המסובבת את המפתח במנעול התודעה. והשאר? חיים ארוכים, גוף בריא ורוח שמחה. זו ההבטחה מהאל שבפנים. זה חייב להתחיל משם. כי מה לדעתכם משנה את הפלנטה?

שכתוב העבר

הבוקר ביקשנו מכם לחוש את רוח האמת. זו מטפורה. כשאתם חשים את הרוח נושבת ברכות – זה מרענן. וכעת – העבודה. מה הלאה? מה אפשרי? מה עלי לעשות? לא נכתבו דברים בנוגע ל-הלאה. ישנם דברים שעליכם וביכולתכם לעשות כנשמות עתיקות. אלו דברים שאינם ספציפיים. מה התכנית עבורכם? אתם ייחודיים. דבר אחד נבקש – שימו לב לסינכרוניות, אל תפספסו אותה. דברים יגיעו אליכם. רעיונות, אנשים, הכל בסנכרון.

הדבר השני הוא כי ראו את הסינכרוניות כפי שהיא. בעלת מסרים של אמת ותקווה. הרוח נושבת. הדברים משתנים. היו סבלניים. התלהבות רוצה לפעול כעת. היו סבלניים. תנו לדברים להתפתח בעודם באים אליכם. התחילו לתרגל מאסטריות. להתנהג לאחרים אחרת. אתם נמצאים כאן עבור כל הדברים האלה. אין תכנית. אתם כבר בעשייה. עצם הקיום שלכם עצמו מעגן אנרגיה לאלו שסביבכם, רק בכך שאתם נמצאים ליד אלו המביטים בכם.

ואולי זו הסיבה להיותכם כאן. והיא חשובה. אתם נוגעים ומשנים. זה אינו ליניארי. אך אבקש מכולכם לעשות משהו עכשיו. יש דבר אותו תוכלו לעשות. ישנו תסריט המתרחש כעת, העוצר את האבולוציה שלכם, עוצר את ההמצאות, את הקלפים החופשיים שהם בדרכם אליכם, גם דברים שכבר פותחו – מתעכבים. כי רוב הפלנטה הזו עדיין נמצאת בציפייה לחורבן. בכל מקום אנשים מחכים להגיש את הלחי השניה, מחכים למלחמת העולם שלא מגיעה.

הכל סביבכם השתנה. מי היו השחקנים במלחמת העולם האחרונה ובזו שלפניה? כעת אין ביניהם גבולות והמסחר פתוח. התסריט למלחמה הבאה אינו שם, אך אתם עדיין מצפים לו. מדוע נשמות עתיקות? אתם מתעוררים לאמת גדולה יותר עבור הפלנטה כולה. לכן, אתם הבוגרים בעלי רוב הניסיון, לכם התודעה המשמעותית שביכולתה לשנות אנרגיה.

הספרים כותבים על אדוות הזמן החוזרות על עצמן ועדיין...ישנם זרעים של אמת באדוות של האנרגיה הישנה. הן מסוכנות כי הן מאטות את הקצב שלכם. התחילו לספר לכולם, עצבו את מילותיכם לעתיד טוב יותר. אל תשתכנעו כי משהו נוראי חייב לקרות. הנבואות באו והלכו. אתם נקיים מהן. אמרו לכולכם כי יש לנו עתיד טוב לפנינו, אינכם חייבים לשכנע. בדרך אוהבת היצמדו לאמת, כי משהו טוב מגיע. לנשמות עתיקות יש הרבה משקל במשפחה, במעגל החברים, בקולגות, בזכות מה שאחרים רואים בכם. כי אתם ממהרים לאהוב ולא לכעוס, בעלי אנרגיה גבוהה, הם יקשיבו לכם.

שכתבו את העבר. האדוות הישנות של הזמן, נכתבו באנרגיה הישנה. אתם משכתבים מחדש את האנרגיה. ראיתם נבואות מזמנים עתיקים שנשרו ונעלמו, כגון לוח המאייה, שהראה לכם כי זמנה של ההיסטוריה הישנה – הסתיים. היומן החדש מספר לנו כי ההיסטוריה תכנס למקום חדש וכי ספירה חדשה מתחילה, ותודעת האנוש נכנסת למצב מפותח גבוה מכפי שהיה מעולם. היכן ההכרה הזו נמצאת? אל החכמים, אצלכם, אלו המתלהבים מהעובדות, הרואים את הפיזיקה ואת התחזיות ואתם יודעים כי השינוי כבר מתרחש. זו בקשתנו הראשונה.

הדבר השני הוא בהיפוך, כי אפילו ההיגיון נמצא במעגל. רבים עדיין אינם מאמינים בזה. כיצד תשכתבו את העבר אם עדיין לא הטמעתם זאת עמוק, ועדיין לא מאמינים? עלינו לשנות את העבר, וניתן לעשות זאת רק על ידי קבוצות של אינדיבידואלים בעלי תודעה גבוהה, המפיצות את הבשורה לעתיד ורוד של הפלנטה ולתודעה רחבה יותר. הטביעו זאת עמוק בכם. הכירו בכך. דעו כי זה אכן כך. זו תהיה האמת שתילחם במערכות האמונה שלכם, וזה יהיה ברור כשמש, ממש כמו האמונה בכוח הכבידה. זה חייב להיות חלק מהמערכת הסלולרית שלכם, במיוחד אותו חלק שעדיין מחכה להכחדה.

כל דור שיגיע ינקה יותר ויותר את האדוות האלה. ניתן להתחיל לראות זאת אצל ילדי האינדיגו. הם אינם מאמינים במערכת הישנה של האנרגיה הישנה והם לא מאמינים באדוות...אין צורך לצעוק זאת מעל גגות הבתים. רק לשים לב לסינכרוניות שתגיע ממקורות שונים. "הנה זה. אני מזהה את זה. הבא יהיה שונה. דברים משתנים לטובה. רק חכו". אמרו משפט שאחרים יאהבו לחזור עליו. הצהירו על עתיד בהיר. גם אם היום קשה, רק חכו למחר! האנושות מתקדמת לעתיד מזהיר ותוכלו להגיע אליו במהירות כשתעודדו חשיבה כזו. אך עליכם להאמין בזה, בטרם תפיצו את הבשורה. תפקידם הופך להיות קשה יותר. אתם קוראים לעצמכם עובדי אור? הדליקו את האור. וכך תיווכחו לדעת רגע אחר רגע....כיצד האנרגיה הישנה מתנקה מעצמה. שנו את הדברים והפכו לדוברים חיוביים.

הדבר השלישי שאנו מבקשים הוא הקטליזאטור. עשו אותו באופן קבוע. הרי כבר אין הד לדרמה. כל מה שאנו רואים הוא אור. וזו תהיה עבודה קלה אם רק תתאהבו בעצמכם. כשרואים אדם שמח וצוחק – זה מדבק. מי אתם? שמתי לב שאני הולך אחורה. זה צריך להיות הנושא הראשון. להתאהב בעצמכם. להטמיע בהטבעה עמוקה שכל זה אמיתי ולהפיץ את הבשורה.

מעגל הזמן בו אתם נמצאים, בראו את האמונות שאנשים אוחזים בהם, שהחורבן מגיע. המעגל האנרגטי הישן עדיין קיים במוחם של אלו שהשקיעו בזה את כל חייהם. שמחה, אהבה, חיוך, במקום דיכאון. אתם כל כך מודאגים ומדוכאים, והדיכאון הזה אינו עוזר לאיש, אפילו לא לכם. כך לא תוכלו לעזור לאיש. אלוהים הוא מלא בשמחה, ודברים ייפתרו כשתתחילו להפיץ את השמחה הזו. זה כל מה שאנו מבקשים.

שימו לב לסינכרוניות, ספרו על תוצאה חיובית, אל תצטרפו לנרגנות. סגרו את הטלוויזיה כאשר היא מראה דברים מכוערים הפוגעים בלבכרם. צרו מציאות שהפלנטה זקוקה לה. יהיו כאלו שלא יאמינו לכם. ויהיו כאלו שיתחילו להבין אתכם ואפילו יצטרפו. אחרי הכיול מחדש שהסתיים, הפלנטה מתחילה לתקן דברים הדורשים תיקון. לאט ובטוח, היושרה היא כזו, שאינה רוצה מלחמה יותר. נותרו שלושה דיקטאטורים בעולם המוכנים לפלוש למדינה אחרת....זו אנרגיה ישנה וזה לא מה שיקרה.

הביטו בתגובות ובמעשים של האנושות המנסים לחבר ולאפשר לכל זה לעבוד, במקום להילחם על טריטוריה. זה שונה מכפי שזה היה. ספרו לחבריכם. (רוצו לספר לחברה). זו העבודה שאתם נדרשים לה בזמנים אלו, והיא אינה קשה כשליבכם מלא באמונה. לבשו חיוך שמח, אנשים ישאלו....מה אתם עושים? למה אתם מחייכים? וספרו....כי דברים משתנים בחיי. כי יש תזוזה, העתיד הוא זוהר, הנבואה השחורה לא התרחשה. כל קווי הזמן שניתנו לנו, כולל קו סוף-הזמן, לא קרו. במקום זאת, דברים משתפרים כל הזמן. זהו המסר.

העירו על דברים באהבה, בשמחה, ללא התנגדות. זהו ההבדל. חבקו וחלקו אינפורמציה נעימה בחיוב. עברנו כבר את הסיבוב החד. וגם בזמנים קשים אנו האור. איננו צריכים לאחוז בדעה שונה ומנוגדת. רק להצהיר על כוח ועוצמה. נשמות עתיקות, אתם מכירים את הטבע האנושי. עשיתם זאת כל כך הרבה פעמים. התאהבו בעצמכם, התחילו לשנות. דברים קורים אחרת. הטמיעו את האמת הזו ובטלו את אדוות החורבן.

ההאצה תוגבר, גם בזכות המעטים המצפים לסוף שיצרו אבולוציה מהירה ביותר של תודעה על הפלנטה. חסלו את האדוות, חכו עד שתראו את הקלף החופשי הבא שמגיע. ילדי האינדיגו עדיין צעירים מספיק (וואו תודה קריון) כדי לכתוב את התסריטים שיפתיעו אתכם. תהיה בהם תקווה, שכתוב העבר ואזכור הדברים שלא התרחשו. יהיו אמיצים שיצבעו את העתיד במשהו טוב. זה מתחיל עכשיו. חכו לסיפורים מסעירים אודות עתיד ורוד. יהיו בו חוצנים נדיבים העוזרים לפלנטה, בואו ועזרו לקדם את האבולוציה בכמה דורות. קבלו על עצמכם את המשימה.

אני קריון, מאוהב באנושות מסיבות ברורות. אומר שוב, ראיתי זאת כבר בעבר וכך גם אתם. וזה חוזר. יש לכם כעת הרבה עזרה. אתם תראו. וזה מספיק להיום. וכך הוא. קריון.

ובנימה אישית,

במהלך כל חיי לא רציתי שאנשים יעשו "גלים", כל האדוות האלה....מעגלים של שליליות שיש להם חיים משל עצמם....ועמלתי קשות לנקות ולטהר את כולן, ובדיוק כשחשבתי שהכול נקי וטהור, דרמה חדשה הכתה גלים וכל התהליך התחיל מחדש.

אך כל זה מגיע לסיום, בשורות טובות. אנו המרפאים, כבר איננו צריכים לנקות, לשחרר, לטהר שכבות אינסופיות מעצמינו ומהשדה האנרגטי שלנו ושל אחרים. למרות שכל דבר שאי פעם הנענו לפעולה זוכה לחיי נצח, ולמרות שכל דבר בשדה שלנו הוא מתנה מופלאה שנוצרה בזמנו עבור סיבה.....גם אם איננו יודעים מה היא....

עדיין, איננו רוצים לבלות את חיי הנצח שלנו בניקוי דפוסי-חשיבה, אמונות מגבילות, ועוד.....אנו רוצים לאהוב ולחיות וליהנות. השיטות המנקות עשו לנו שירות נפלא והביאו אותנו עד הלום.....אך כעת הגיעה העת לקפיצה של אמונה.

זהו הזמן בו אנו האמיצים קופצים מעל כל זה לתבנית חדשה, לקו זמן חדש, שנקרא טיפוח אנרגטי. זהו התדר הגבוה ביותר בגופנו, אותו אנו מעבדים והוא מנקה את כל השלילי מעצמו, באורח פלא....אפילו לצילו של הפחד אין סיכוי מול אור הריפוי המופלא הזה.

כמה מתנות אוצרות בתוכן התבניות החדשות. זה הזמן לאזור אומץ ולצעוד בגשר החדש הזה הנבנה בתוכנו ומעגן אותנו באנרגיית המימדים הגבוהים. זהו האנוש החדש. ועבורנו, המטפלים, יצאה אמיתית מעבדות לחירות. שבת שלום ומבורך.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים