קריון - החצנת האלוהות


קריון מפיירפילד –אוגוסט

תרגום ועריכה – רחלי גנון

הקדמה

ברכות. כאן קריון. במשך עידנים רבים, תקשור זו דרכה של הרוח לדבר אליכם. אם נחזור מאות שנים אחורה לילידים האינדיאנים, האמריקנים הראשונים, הדרך בה הם התייחסו לטבע, לאמא אדמה, לרוח, הדרך בה הם כיבדו את אבות-אבותיהם, ובכך כיבדו את עצמם כתוצר של קודמיהם בשושלת. הם תמיד ראו את עצמם כחלק מהרעיון הזה של חיים קודמים. ובזמנים ההם, האדם המבוגר והחכם ביותר, לאחר השירה והריקוד, נתן הצהרה או נבואה. זהו תקשור. ההכרה בעבודה כי גם לפני אלפי שנים זה נעשה אותו האופן, רק המגדר היה שונה. באוסטרליה, האמבוריג'ינים, היו אלו הנשים שהעניקו חיים ואחזו באינטואיציה, הן היו השמאניות.

תקשור הוא תהליך מוזר רק בגלל שהחברה מגדירה אותו כך. הרגישו את האנרגיה משתנה כעת. הנושא שלנו היום הוא נפלאותיו של בן-האנוש באנרגיה החדשה. מה שמתרחש כעת יתפתח במשך דורות רבים. יש תקדים לכך. אז מה קורה כשמתרחש שינוי? מה קורה כשדברים מתחילים להשתנות לטובה? לעיתים קרובות יש תהפוכות ומהפכות כתוצאה משכתוב מחדש של המציאות. יש צורך להסתגל למשהו שלא היה שם קודם. והתגובה הראשונה שדברים חדשים מעלים בנו כבני-אנוש הוא – פחד.

מציאות חדשה אף פעם אינה נוחה, עד שמתנסים בה, עד שהיא נספגת. האנושות עוברת התפרצות של שינוי.

והדבר שמתחיל להיראות יותר מכל, הוא החשיפה של הכובעים הלבנים והכובעים השחורים. אין כבר ישיבה על הגדר. החושך מתחיל כבר להיראות בבירור. בעבר הוא נחבא במרק הכללי של הקיום. כולנו היינו חלק מקונספירציות של אלומינטי, של שליטה, ולא באמת הבנו זאת, כי הכל היה מתחת לפני השטח. וכעת זה גלוי, מתחילים לראות זאת ולהגיב בהתאם. וזה יוצר בחירה שלא הייתה לכם בעבר. בחירה באור, ביושרה, בשקיפות. אך כל אלו מתחילים בתהפוכות, בדברים שאין בהם הגיון, כגון צבא הזורע אימה, צער וחושך בכל מקום. צבא ללא גבולות, ללא מדינה...זו תופעה שהיא ייחודית לזמן שלכם, והיא הגיעה בדיוק בזמן כדי לזכות לתגובה מצדכם. החושך מבקש לשרוד בכל מחיר והוא נלחם. תראו זאת בכל מקום, זה יגיע בתחפושות רבות, בזוועות, בשערוריות הקיימות בחיי היומיום שלכם. גם עובדי אור ייאלצו לקחת לבצע החלטות. כבר לא ניתן יהיה לבלות באנרגיות גבוהות ואז לחזור הביתה ולהתנהג אחרת.

התבנית הישנה בה עבדתם והערצתם אל האל, התלבשתם יפה, שרתם שירים, כרעתם ברך, רק כדי לחזור הביתה, להחליף בגדים ולהרגיש כאילו אתם אנשים אחרים לגמרי, זה כבר לא אמיתי. במה אתם מאמינים? האם אתם נושאים זאת לכל תחום בחייכם? כשאתם קמים בבוקר, מהו הדבר הראשון שאתם חושבים עליו? יהיו כאלו שינחו רגל על הרצפה ויאמרו – "הנה עוד יום קשה מתחיל". וכך הוא יהיה. הם יוצרים אותו ממוחם, מהתודעה שלהם וכך הם עוברים ממקום למקום והכול משתבש, והם בוכים ואינם מבינים....כי התודעה שלהם מקדימה אותם.

ויהיו כאלו שיקומו ויחייכו ויאמרו – "הנה אני שוב, בעולם מופלא ויפהפה".....ואתם תאמרו לי: "קריון, אתה מרמה את עצמך, זהו אינו עולם יפה....ואולי זהו בכל זאת עולם יפה, ואולי אנו לא מרמים את עצמנו. במיוחד אלו המסתובבים ויוצרים בועה יפהפייה בכל מקום אליו ילכו. אנשים המציעים עדינות, המאפשרים לצחוק להתרחש, שיש להם חמלה עבור אחרים. וזהו יופיו של העולם שלהם. והם בוראים ויוצרים אותו, בכל מקום בו הם נמצאים. אלו הם המאסטרים החדשים שעל הפלנטה. תהיה הבחנה בין אור וחושך. לכולנו יש חברים שכבר אינם חברים שלנו, שלא הביאו לחיינו דבר מלבד דרמה.

הבועה שלכם היא אור ואתם חולקים אותה עם אחרים. ולכל כיוון שאתם פונים אליו, החושך נסוג בו. זו האנרגיה החדשה. תודעה חומלת היא דבר מדבק. החיים נישאים בצורה אחרת, ואתם מתעוררים למשהו שאינו רק שונה, אלא מלא שמחה ומופלא ביותר. אתם תחיו לאורך זמן אם רק תצחקו. הכימיה תשנה את מי שאתם. פקטור השמחה הוא הנושא העיקרי. ובאנרגיה המשתנה הזו, מה בחוץ ומה בפנים? זו תבנית חדשה העוזרת לכם להתפתח ולגדול למי שאתם ותמיד הייתם. וזה מחוץ לליניאריות ומחוץ ל-"עידן החדש". העבודה שלכם היא להפיץ פעולה חומלת בכל יום על פני הפלנטה.

המסר המרכזי – ההחצנה של האלוהות

אתם חיים כאלוהות כי נולדתם מופלאים וכך הוא. הנשימה הראשונה, הנשמה שנכנסה לגופכם, כל התכנונים של הבאתם הנה, יוצרת מופלאות ויופי אינסופיים. התחילו להעריך את מה שנמצא בכם. המצפן האישי הוא הרבה יותר מסתם אינטואיציה. זהו האל שבכל אדם, המבקש שתפעילו אותו. אתם עדיין מחפשים מקור חיצוני...."רוח יקרה, אני רוצה את זה...עזרי לי בזה... רוח יקרה, אני אוהבת אותך"....ומה אם תפנימו ותקראו לזה בשם? באנרגיה הישנה, השאלה הכי טובה שיכולתם לשאול את הרוח הייתה..."אמרי לי מה עלי לדעת..." וכעת אנו אומרים, כי השאלה נותרה בעינה, רק שכעת אנו מתחילים לשאול את האל שבפנים....הפנימו את הנושא במדיטציה וכבדו את גופכם תחילה. כי שם נמצא אלוהים. בכל פיסת DNA. מאות טריליונים של פיסות DNA יחד עם חלק קוונטי מולקולארי קטן. וזה רק על קצה המזלג מכל מה שיש שם. הפעילו את המצפן הפנימי וקראו למקור שתמיד היה שם. לא זה היושב בשמיים, אלא זה שבכם. וכדי להקל על התהליך, הגדירו מחדש את צורת חשיבתכם ודיבורכם.

התחילו עם – " רוח יקרה שבתוכי, אמרי לי את שעלי לדעת. הפעילי את המצפן הפנימי שלי, כדי שאוכל לחוש מהו הכיוון עבורי מבלי לדאוג". "רוח יקרה שבתוכי, מגרי את הפחד שבתוכי, רוח יקרה שבתוכי, הראי את השלווה הגוברת על כל ההבנות, כי אני מודאג/ת". "רוח יקרה, אני פוחד/ת. הפעילו את מה שאני יודעת שנמצא בתוכי, כדי שכל תא בתוכי יוכל לחוש את מה שאני יודעת כי נמצא שם. אני נצחי/ת. תני לי את השלווה, את השקט, ועשי זאת עכשיו".

האם אי פעם נוכחתם לדעת כי התודעה שלכם יכולה לדבר עם הבורא הנמצא בתוך גופכם? אתם מחפשים אותו במקומות אחרים. בתסריט הנוכחי, הפכתם את אלוהים לבלתי-מתפקד....עם תכונות אנושיות. שדה הפיזיקה שאתם חיים בו מבקש הרמוניה....אנו קוראים לזה פיזיקה עם גישה. זו הרוח הגבית שאתם חשים עכשיו, וזה לא מגיע מהשמיים, זהו המצפן הפנימי.

כשאתם קמים באמצע הלילה, אמרו – "תודה רוח פנימית על שהערת אותי. אלוהים היקר שבתוכי, הראה לי מדוע אני ערה. הבנתי....כדי שתוכל לאחוז בידי ולאמר לי שאתה אוהב אותי....כדי שאוכל לחזור ולהיות שלווה יותר מאי-פעם. תודה לך, האל שבתוכי". ישנו גשר לאל שבפנים, ולחישת השלווה האלוהית תעבור דרככם באופן חדש לגמרי. אתם מעירים מחדש חלק מהידע המשמעותי ביותר של האנושות. על כל אחד מכם להגיע למקום בו הוא בוחר לראות זאת, ולהעיר את החלק הזה שבו. חלק מההתעוררות הרוחנית באנרגיה הזו היא מודעות לדברים הנמצאים שם, שלא ראיתם בעבר. זו מחשבה הנובעת מכם, ולא ממישהו חיצוני לכם, לא מגורו, ולא ממתקשר.

כי הנכם מצוידים כבר בכל מה שאתם זקוקים לו. הכל כבר נמצא במקומו, הוא פשוט ישן הרבה מאד זמן. ישן שנת ישרים. כל הרעיון של להעיר משהו שהיה ישן, זו אינה מטפורה יותר. זו המציאות. וכך זה מרגיש. מודעות חדשה, תבנית חדשה, הפסיקו לחפש את התשובות מחוץ לעצמכם. כי הם תמיד היו בכם פנימה. התהליך הוא כי אתם מאזנים כרגע באופן פנימי את מה שיוגשם חיצונית בפעולות שלכם, בתודעה שלכם, בדרך בה תתנהגו לאחרים, בדרך בה תברכו את האלוהים שבפנים, שנמצא גם בכל אדם שנקרה בדרככם. פעולה חומלת, שינוי תודעה שמשנה את הפעולות, מובילה לדברים בריאים, חיים ארוכים יותר, זו ההתפתחות של האנוש החדש. בכל פעם שאתם מציינים את האלוהי, צרפו את המילה – פנימה. "אלוהים היקר שבתוכי, רוח יקרה שבתוכי", כך תצליחו להבין ולהטמיע בחוזקה את הבורא האלוהי בתוך התאים שלכם. זהו השלב הראשון הקודם לכך. מה מצער אתכם ויוצר אצלכם דאגה ופחד? טבעם של בני-אנוש הוא לשקף דבר גרוע – כגרוע הרבה יותר. כשאתם מפוחדים – אל תיצרו מפלצת גדולה יותר! זו תבנית אנרגטית ישנה אשר עומדת להימחק לחלוטין על ידי האלוהים היקר שבפנים. החושך אינו יכול להתקיים כשהאהבה שולטת. שנאה אינה יכולה להיות שם כששמחה שולטת. צער לא יכול להתקיים כשהצחוק הוא המלך. וזהו השיעור והלימוד. אתם בנקודת מפנה בה אתם מצטרפים לילידים, לעתיקים , שידעו את כל הדברים הללו באופן אינטואיטיבי.

וכשתרצו, צאו החוצה לעצים ולאדמה, התרחקו מעט ממבני הבטון, למקום בו רגליכם יכולות לגעת ברגבים וכך תוכלו לאמר לגאייה משהו שהיא חיכתה לשמוע במשך עידנים...."האלוהים שבתוכי אומר לך – ברוכה הבאה הביתה". וכך תתחילו לאסוף אנרגיה ממקור האדמה שהוא השותפות שלכם כאן שאינכם יכולים לשרוד בלעדיה. האנרגיה האלוהית של האדמה מרגיעה את נשמתכם. זהו השלב השני. התגלות של אנרגיה בה החיצוניות של מיקומו ופעולתו של האלוהי משתנה לפנימיות בה המציאות באופן פעולתו של אלוהים היא המפתח לכל הדברים. האם ידעתם? הביולוגיה משתנה והכימיה משתנה ולנדיבות של השדה יש השפעה גדולה יותר על הבריאות שלכם, כי פתאום אתם מיושרים עם דברים חדשים. אם אלוהים הוא חיצוני, כיצד תוכלו אי-פעם לטפל בבריאותכם? אם אלוהים הוא חיצוני, כיצד תחושו שלווה בכם? אם אלוהים חיצוני, אודות מה הוא כל זה? מדוע אתם קיימים בכלל? ההיגיון מאחורי הכל צריך להיות ברור לכם. כי אין דבר חיצוני לכם. אתם אלוהיים והתודעה הקולקטיבית שלכם תשנה את הפלנטה. ויש עוד כל כך הרבה.

מסר זה מלא במילים ששותפי (לי) אינו יכול לתפוס, כי הן לא קיימות. אין מילה המתארת באיזו רמה הבורא חוגג אתכם. ישנה התמזגות של אהבה הזורמת אליכם מהצד האחר של הווילון, ישירות. וכך אתם מטמיעים ומבינים ומפנימים את הבורא. כשהבורא מחוץ לכם, הוא רק יושב שם. הביאו אותו פנימה, רק כך זה הופך להיות שלם. אני קריון, אומר לכם דברים כפי שהם. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית, החיים מתחילים בסוף איזור הנוחות שלנו. ההסכמה להשתנות בכל רגע נתון היא הבחירה החשובה ביותר. כשעולה בכם פחד, כבדו אותו. רגשות הם דבר עוצמתי מאד. הודו לו, הזמינו אותו להתמזג אתכם כעת, ושלחו אותו אל האור העצום שנמצא אצלכם שם בפנים. הרי לחשכת השכחה כבר אין הרבה סיכויים בנוכחותכם. התמזגו עם המקום הזה הנוכח כל הזמן, בו קודש וחול חד הם. היו ערוץ פתוח לאלוהי בכל שעות היום, דברו אותו, הביעו אותו במעשיכם וכבדו את נוכחותו בכל הדברים, בכל היצורים החיים. עורו, הביטו וראו מה גדול היום הזה... – "כל העולם כולו, גשר צר מאד, והעיקר – לא לפחד כלל". נמסטה.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים