היום זה קורה - ירח חדש באריה


ירח חדש במזל אריה – מה בכוכבים נראה?

לכבוד כל ילידי החודש, והירח החדש הנכנס היום, ה-2 באוגוסט למזל אריה. התרחשות בה השמש וכוכב ונוס

נמצאים באריה, מזל האש. שמש באריה זורחת בבהירותה ובעוצמתה הגדולה ביותר. כי היום השמש והירח נמצאים שלובי זרועות באותו מקום, ב-11 מעלות. לכן נשלחת אלינו אהבה בוערת כל כך השורפת את העבר וממלאה אותנו באנרגיות ריפוי מהאור.

זה הזמן שלנו להיטען מחדש ולזרוח. השבועות האחרונים היו מעייפים, מתוחים ומוצפים רגשית, כאשר כוכב מארס ניקה רעלית מיותרים והציף הרבה נושאים על פני השטח, מה שהפך את ההתעלמות מהאמת לבלתי-אפשרית. כל העניינים הרגשיים הבלתי-פתורים מסתיימים כעת. תהליך זה החל עם כניסתו של כוכב שבתאי למזל עקרב באוקטובר 2012. וזו סיבה למסיבה. כוכב מארס עוזב את מזל עקרב ונכנס לתוך מצג אופטימי וקל יותר. כך מסתיימת לה תקופה בת ארבע שנים בה הכוכבים מארס ושבתאי העבירו אותנו שיעורים עמוקים ומשני-חיים.

דברים הופכים להיות קלים וטובים יותר עבור כולנו, בעקבות עזיבתם של מארס ושבתאי את מזל עקרב, והם לא ישובו לשם בשנים הקרובות. האריות הם נדיבים ובעלי לב פתוח. הם המאהבים של החיים, של האהבה, הכיף והשמחה. הם נוצרו כדי לזהור באופן בוהק ובביטחון ולפזר את האנרגיות האוהבות שלהם, לרומם ולפזר השראה לכל הסובבים אותם. כל דבר אודותם הוא גדול מהחיים.

זה הזמן להפעיל את אנרגיית האהבה והכיף ולשלוח תדרי ריפוי בכמויות שיזעזעו ויניעו את עולמנו. לאחר שניתנה לנו האפשרות להיפתר מכל הרעל בחיינו, נוצר מקום לחיים בריאים ואותנטיים יותר המושתתים על כנות ועל תבניות התנהגותיות רגשיות שהן בריאות הרבה יותר. כוכב מארס ושאר מזלות האש יעזרו לנו ליצור מכל מה שלמדנו, ויפעילו יותר חום, התלהבות, ויטליות ושמחה בכולנו. אנו מותירים מאחור אחת ולתמיד של החושך של מארס והדאגה של מזל עקרב.

כוכב הלכת אוראנוס נמצא בשיא עוצמתו כעת, למרות שהוא בנסיגה, והוא עוזר לנו לחבק את השינוי ואת החדש בחיינו. הוא מעניק לנו פרספקטיבה שונה על החיים מחוץ לקופסת החשיבה, ומחזק את תחושת המקוריות והאינדיבידואליות שלנו. כשהוא חובר לשמש באריה, מגיעים איתו תחושות עליזות, כיף ושמחה. אוראנוס מביא לנו את השינוי המהפכני ביותר בעזרתו אנו יכולים ליצור מהפכה של אהבה.

זה הזמן להגביר את התשוקה לדברים שחשובים לכם באמת. אותם דברים שאתם אוהבים ומתמלאים בזכותם בתחושה של חיות. זו העת להיות יצירתיים, לרקוד, לשחק, ליצור דברים לשם ההנאה בלבד. לכל אחד מאיתנו, ממש כמו לשמש, יש להבה הבוערת בתוכו, ואם נאפשר לה, היא תבער בבהירות יתר כעת. זו הזדמנות עוצמתית ליצור יותר אהבה, שמחה, תשוקה, פתיחת לבבות ואהבת החיים.

זה הזמן לצעוד לתוך האהבה האוניברסאלית הקוסמית ולהצית מחדש את כל מה שמסביבנו. להאיר את אהבתנו לאחרים וליצור ולקבל הרבה יותר. כוח המשיכה שלנו הוא הכי עוצמתי כשאנו זורחים. אז מגנטו לעצמכם את שליבכם מבקש, משכו אל תוך חייכם את הדברים האלו כעת.

לעולם אל תסכימו לעמעם את אורכם עבור אף אדם בעולם הזה! גם לאנשים המצליחים לעמעם את אורכם בשליליותם, יש בחירה חופשית. לזרוח אתכם או בלעדיכם.

אנו מתכוננים לליקוי ירח יוצא דופן ב-18 באוגוסט, שיכניס אותנו במהירות סילון דרך שער השינוי וייקח אותנו לרמה האבולוציונית הבאה שלנו. אז למה העולם זקוק? שנזרח בביטחון ושנפסיק להטיל ספק בעצמנו. אף אחד אינו יוצא נשכר כשאנו מחביאים את אורנו בצל. כי אנו כאן, לא כדי להתחבא בצללים, אלא כדי לזרוח בבהירות בכל דרך אפשרית, בדרכנו הייחודית. זה הזמן לסיים את פרק הספק העצמי ולהאמין בעצמנו.

ולשם כך, עלינו לאהוב את עצמנו תחילה. זה המקום ממנו ניתן לעזור ולרומם אחרים. עלינו להתענג ולהטעין את הבטריות שלנו. ואם אתם חשים מרוקנים מאירועי העבר, הקדישו זמן לעסוק במה שמיטיב אתכם. היו מודעים לאנשים, לדברים ולנסיבות המרוקנים את האנרגיה שלכם, ולמדו להציב גבולות בריאים. שימו לב לאנשים הסובבים אתכם וגם הגבילו את החשיפה לשליליות-היתר שמספקת מדיית החדשות.

אוראנוס באריה מעודד אותנו לשבור את השגרה ולעשות משהו בעל השראה שאנו אוהבים. פשוט ללכת למקום בו האהבה והתשוקה מובילות אותנו. הוא עוזר לנו לצאת מתוך המצב העכשווי שלנו. אנו מאמצים נקודת מבט מעיניה של ציפור במעופה, וכך מוצאים פתרונות חדשים לבעיות ישנות.

לאריה בהתגלמותו המיטבית יש אגו בריא, בניגוד לאגו שקרי או נרקיסיסטי. אגו בריא מבוסס על אהבה-עצמית וכבוד, כאשר אנו מאמינים בעצמנו ונהנים מביטחון עצמי ומכישרונות גופנו החכם בייחודיות שהיא אנחנו. כי יש רק אחד כמותכם, ויש לו חלק מיוחד במחזה החיים הזה.

כשאנו זורחים בעוצמה, אנו מעודדים אחרים לנהוג כמותנו. אגו בריא מבוסס על אהבה לאחרים ורצון אותנטי לעזור ולהוות השראה עבורם. אגו שקרי מבוסס על חסך באהבה עצמית וחוסר-ביטחון. זהו ניסיון פתטי של אדם המנסה לפצות את עצמו, ולאפשר לעצמו להרגיש טוב על חשבון אחרים. וכך הוא מעמעם את אורכם בשליליות ובביקורת שאינה בונה. השאירו מאחור את כל האנשים היוצרים פחד והפרדה על ידי לחיצה על כפתורי חוסר-הביטחון, הפחדים והחולשות שלכם, רק כדי לצבור יותר ויותר כוח לעצמם.

לכולנו יש חלק במגנטיות העצומה האישית של האריה וביכולת הזו ליצור אהבה ואור. כי מטרת נשמתם של האריות הוא לרומם ולהוות השראה לאחרים.

צידו השני של מטבע האהבה הוא השנאה. הצד שאנו מאכילים יותר, יצמח, יתחזק ויתעצם. זוהי בחירתנו החופשית. הקו בין האהבה והשנאה הוא דק ביותר. שנבחר נכון. קסם הוא שינוי תפיסתי, מהפחד כל הדרך אל האהבה. כעת, יותר מתמיד עלינו ללבות את להבות האהבה והתשוקה לטובתנו ולטובת הכלל, לחבק את המגוון והאחדות ולכבות את להבות השנאה והנפרדות.

חודש טוב ומזל טוב לכולנו ולאריות שבינינו.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים