מסר לעובדי האור


מסר לעובדי האור – 28 ביולי 2016

הכירו באלוהות שלכם

זו ההדרכה האחרונה שהגיעה מחברינו הישויות הגלקטיות והמלאכיות, הידועות כ- "הקולקטיב":

"ברכות לכם, מביאי האור. אנו רואים אתכם מתעוררים בעוצמה, בכל יום, בכל שעה. ואנו חשים בחוסר הסבלנות שלכם כלפי העולם, העובר תזוזות ושינויים רבים ובכך מחדש את עצמו בדרכים של חופש וריבונות שאתם קראתם להם להתקרב ולהגיע.

זכרו כי כפי שאמרנו בעבר, אין דבר שהוא "חסר רוחניות" בכל מה שקשור לחוסר הסבלנות הספציפי הזה שלכם. בשל העובדה כי הוא עוזר להביא לקדמת הבמה את הלידה-מחדש המשמעותית הזו של הפלנטה, אל תוך תבניות חיצוניות בעלות תדרים חדשים לגמרי, כאלה שעדיין לא ראיתם, כפי שלא נראו בעבר.

תבניות אלו אינן עשויות ממוגבלות של אמונה או מצילו של החושך דרכן כל עובדי האור היו חייבם לעבור בעבר, בעודם זועקים לכל סוג של אור שילווה אותם במסעם הארצי. אכן כן, חייתם הרבה מחזורי חיים באופן הזה. בעידנים הקודמים, כל החיים בוזבזו על חיפוש עידוד וסיבה כדי להמשיך ולצעוד, בין אם סבלתם את משקלו של היום בשדה או בבית החרושת, או כשגידלתם 12 ילדים, או שחייתם את זוועות המלחמה או הכלא, או כשחוויתם את החיים הריקניים, והבידוד הקדמוני של חיי העושר האליטיסטי.

אך רבים מכם זעקו, והאדמה שלכם עצמה זעקה, לסיים את השיגעון שנקרא – החיים על פני האדמה, בו אפילו החיות והיסודות התנגשו אחד בשני באגרסיה, פחד וכאוס. ואנו שמענו אתכם, כאן בשושלות הגבוהות יותר. וביקשנו מכם פעמים רבות לעבד בהירות וטוהר הכוונה כשהתחלנו לבוא לקראתכם כדי לסייע לכם בהתעלות, בטיפוסכם כלפי מעלה.

כי אנו לגמרי מכבדים, הרבה יותר ממה שהשפה האנושית יכולה לבטא כרגע, את חופש הבחירה וטבעו של הרצון החופשי ביקום הזה, ובפלנטה שלכם. לא יכולה להתרחש כל הפרעה או התערבות שאינה מוצדקת לחלוטין ונתמכת על ידי החוק האוניברסאלי הזה. אז כעת, אתם מביטים אודותיכם וסביבכם, ושואלים: "היכן אותו שינוי עצום שנאמר לנו כי הוא מגיע?"

ואנו נאמר, שהוא נמצא בתוך עצמכם. הוא בתוך התודעה האישית שלכם, באותו המקום בו אף "כוח" ארצי אינו יכול לשלוט בו. ובכל רגע, השינוי הזה זורח באופן עוצמתי ובוהק יותר, והוא מתחבר ברמת התדרים למקורות גבוהים יותר כמו השמש המרכזית הגדולה וכל לגיונות המלאכים המקיפים את כדור הארץ שלכם.

כך שכאשר אתם מביטים על הסיטואציות בעולמכם, שנראה כאילו אינן משתנות, או אינן משתנות מספיק מהר, אנו נאמר לכם, כי אתם כעובדה, נעים במהירות האור. הסיבה שכל כך הרבה דברים נראים כאילו הם מתפרצים, במונחים של כעס ואלימות באירועים החיצוניים, כולל אסונות טבע כפי שאתם קוראים להם, זה לא בגלל שדברים אינם משתנים, אלא בדיוק בגלל שהם משתנים ואפילו בקצב מסחרר. במהירות הגבוהה ביותר שהפלנטה יכולה לשאת כרגע ובדרכים שהן חסרות תקדים.

עמוק פנימה, אתם יודעים כי מבנה הכוח הישן לא היה מתנהג בייאוש רב כל כך, אם הוא לא היה מתחיל להבין כי כבר אין לו בסיס או רגליים לעמידה איתנה. אפילו התכנותים היסודיים הפועלים מתחת לפני השטח, שהחושך מקבע (בדמות הרוקפלרים, הרוטשילדים ושאר המשפחות העוצמתיות) אינן יכולות לגבור על האמת המבקרת אותם ברמות המתעצמות תמידית של אנרגיה גבוהה יותר, כפי שמתרחש כעת.

ומעבר להתעסקות היתר שלכם בנוגע לאיזה טיפש מיואש מנסה טריק ישן כזה או אחר, כדי להחזיק את ההמונים בתבניות הישנות של פחד ושליטה, אתם ברמה מוגברת כבר מביטים החוצה וקדימה. הראייה שלכם מתרחבת הרבה מעבר לנסיבות שעל הפלנטה שלכם כרגע. אתם מתחילים להבין שאין רגע של "תגליות" בנוכחות הגלקטית, ואין גם רגע של "ההגעה שלהם..."

כי אתם רואים באופן מלא כעת כי הם תמיד היו כאן, וגם כי אין "הם"....כי גם אתם מגיעים מהכוכבים הרבים והפלנטות של היקום הזה. ואתם חשים את הנוכחות של מיליוני גזעים שהתאגדו סביב כדור הארץ כדי לשמש כעדים להתקדמות שלכם, לשלוח לכם גלים של אנרגיה מוארת ועידוד רב.

הם יודעים כי אתם תצטרפו אליהם מחדש בקרוב, כדי לסיים את הבידוד שלכם. הם יודעים כי השחרור שלכם מכבלי העבר הוא מובטח היטב, ממש כפי שההתעלות מובטחת, בעודכם ממשיכים ללכת בדרך עליה אתם נמצאים כעת. ואיננו רואים אתכם מהססים או מתנדנדים.

וללא קשר למה שנראה כאילו מתרחש בוועידה כזו או אחרת, במפגש או פגישות כאלה ואחרות, בהיכלי אירופה, ארצות הברית, מדינות אסיה ובכל מקום על הפלנטה, אנו רואים רק את הבנתכם השקטה, את הידיעה האינטואיטיבית שלכם, שהכול משתנה כעת.

וכך המסר הזה מגיע כתזכורת של האזרחות הגלקטית שלנו, של הנוכחות האינטר-גלקטית שלכם ביקום הזה. אתם לא נשכחתם, ולא תהיו נטושים כעת. לא בצורה הנמוכה ביותר של מנהיגות, ולא באמונה מוחלטת דוגמטית ואך לא בתוצאות כלכליות.

כולכם אינכם אודות כאוס ומעולם לא הייתם. וכעת הפלנטה שלכם מתחילה לשקף את האור, את הסדר הגבוה יותר, את בהירות הכוונה, ואת החיבור הפנימי האינטואיטיבי כבני-אנוש, שאתם כעובדי אור ביקשתם תמיד. נאמר, כי חלומותיכם בעת הזו הם אינדיקציה חשובה, הרבה יותר ממה שאתם עשויים לקרוא בחדשות. אודות מה שבאמת קורה על הפלנטה. ולא משנה באיזו מדינה אתם חיים.

אז, בכל בוקר, אתם מוזמנים לכתוב את חלומותיכם, כל מה שהם עשויים להיות, ברגע שאתם מתעוררים. ראו את סמלים, את הרמזים של החיבור המתגבר וההתעלות, והפעלתו של גוף האור שכרגע מתרחשים, המשמעות תתרחש בכם בעודכם כותבים את הדברים. שימו לב למה שמגיע והתמלאו בשמחה.

כי המחסומים והצעיפים הוסרו ונפלו, יקירים. השקרים חייבים להסתיים כעת. כי אתם כבר לא תסכימו, אף לא במעט, לבדר אותם או ללכת שולל על ידם. הם כבר לא יכלו להתל בכם יותר. וכך הוא הדבר, כאשר הפלנטה הכחולה-ירוקה שלכם דורשת את מקומה הלגיטימי בקונפדרציה האינטר-גלקטית.

ובעוד אנו כמשפחתם והמדריכים הגבוהים שלכם מחכים להבנה ההתרשמותית המלאה שלכם, לחגיגה שלכם סביב מסעכם המופלא. בניגוד למה שהדתות והפילוסופיות אמרו לכם, מאבקכם לא היה לחינם. אינכם צריכים לעזוב את כדור-הארץ כדי לדעת גן-עדן על פני האדמה.

נמסטה חברים. אנו אתכם תמיד. NAMASTE.

Translation: Racheli Ganon

Source: Copyright 2016, Caroline Oceana Ryan

http://carolineoceanaryan.com/…/message-to-lightworkers-ju…/


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים