מסר מהמלאך מיכאל


על שער האריה ומעגל "המאסטר" שמתחיל – הפתיחה של המימד השביעי על פני-האדמה

משפחת האור האהובה, בתחילת 2016 אמרנו לכם, בהרבה אהבה, ששנת 2016 תהיה מאתגרת, ושתצטרכו לגלם את המאסטריות שלכם בדרך עוצמתית. בעוד שער האריה מתקרב, אתם כעת מכינים את עצמכם להתחלה חדשה וחונכים את המעגל הגדול של הבריאה כמאסטרים וכאלכימאים.

מהי המשמעות של זה? שאתם תיקחו את כל מה שנמצא בתדר נמוך ותמירו אותו ותהפכו את זה לאור מוזהב! למרות שאתם עשויים להיות מוקפים באנשים המלאים בפחד וכעס ורגשות אחרים מתדר נמוך, אשר עושים החלטות המבוססות על הרגשות הללו, אתם לעומתם, תעשו את הבחירות שלכם ממקום של אהבה וחמלה ותהפכו להיות אור היהלום הזורח בבהירות ובמופלאות.

אהובים, כעת זהו אינו הזמן לוותר או לצעוד אחורה. כעת זה הזמן לחבק לחלוטין את מי שאתם, את מי שהפכתם להיות, ולצעוד קדימה אל תוך אור האזמרגד כמאסטר מגולם לחלוטין, בורא ואלכימאי של האור. בזמן זה של כאוס ואתגר, כשהישן נופל והחדש עדיין בהגשמה, אתם כאן כדי לאחוז באנרגיה של החדש, כדי להיות הארץ החדשה ולגלם את הכוח וההעצמה של נשמה בפלנטה זו.

שער האריה – מחזור חדש של זמן ובריאה

ב-26 ביולי, נכנסתם לתוך שנה פלנטארית חדשה. זה הזמן אותו חגגו המצרים הקדמונים ובני-המאייה, הזמן בו הפלנטה מתחילה מחזור חדש של אבולוציה גלקטית שהיא בהתיישרות עם השמש המרכזית הגדולה והלב הקוסמי האלוהי. מועד זה מסמן את פתיחתו של שער האריה, פורטל הכוכב, המאפשר לשטף עוצמתי של קודי אור להגיע, והם יעצבו את כל צורות ההתנסויות שלכם בשנה הקרובה. קודי אור אלו יעלו אתכם לרמה אחרת של אבולוציה וחוויה אם תאפשרו את התהליך הזה. אך במידה ואינכם מיושרים או אם אתם בתדר נמוך של חרדה ופחד, אתם פשוט תמשיכו ליצור באותה רמה שוב ושוב.

אהובים, היו פתוחים לזרם האדיר של האור העוצמתי והברכות שמגיעות אליכם עם פתיחתו של פורטל הכוכב הזה. הוא יגיע לשיאו ב-8 באוגוסט ומסתיים ב-12 באוגוסט. זהו חלון של אור והזדמנות לכל אחד מכם לצעוד מעלה לרמה חדשה ושלב את החדש באבולוציה האישית שלכם על פני האדמה. יהיו הרבה הסחות דעת בעולם החיצון. התאגדויות קבוצתיות, הרבה אסונות וקונפליקטים יתרחשו וידרשו את תשומת לבכם, ויבקשו ליישר את האנרגיה שלכם עם שלהם. אהובים, זה מספיק עבורכם להיות מודעים למה שמתרחש, ובמקביל למקד את האנרגיה ותשומת הלב שלכם בתהליכים הפנימיים. זו עבודה אישית פנימית בה מופעל הצורך להתחיל מחזור חדש של יצירה אישית שיביע את הרמה הגבוה יותר של נשמתכם ושל תמציתה על פני האדמה.

החליטו עבור עצמכם מי אתם ומה תיצרו בחייכם ועל הפלנטה, ואז התמקדו בזה. אל תימשכו לאנרגיות של שום דבר אחר, של אף אדם אחר או קבוצה, שאינו בהתיישרות עם מה שאתם מבקשים ליצור.

המחזורים והמחזור החדש

אהובים, בחלל הארצי של המימד החמישי במעבר, חוויתם שני מחזורים יצירתיים של 8 ו-9 שנים, ואתם מתחילים מחזור חדש כעת. משנת 1999 ועד 2008 יצרתם יחד כגל ראשון של נשמות שהתעוררו על פני האדמה, יחד עם ילדי האינדיגו והקריסטל. תקופה זו כללה את אירוע ה-9/11 והקריסה הכלכלית של 2008. שני אירועים אלו כיוונו להסב את תשומת הלב מיצירה של החדש, ולהשאיר את בני-האדם על פני האדמה מרוכזים ביצירות הישנות של פחד וחסך, מצב המאפשר להם להישאר תחת מניפולציה ושליטה. אז, מ-2008 ועד סוף 2016, הייתם בסוף המחזור השני, בו הייתה המשכיות של תדר נמוך של פחד המבוסס על "אירועים" שכוונו להשאיר את האנושות בתדר נמוך ולמנוע מהם מלהתקדם לחופש והעצמה.

אהובים, אם אתם ערים ומודעים, תוכלו לראות ולהבחין כיצד האירועים האלו תמיד מתרחשים בזמנים בהם שינוי גדול אפשרי, כדי שפחד וחרדה ימנעו מרבים לעבור את השינוי בעודם לכודים בתוך פחדיהם שלהם. אל תתנו לזה לקרות לכם! כעת, כשאתם מתחילים את תהליך היצירה של 2017 ועד 2026, התמקדו בתודעה גבוהה יותר, בחוכמה גבוהה יותר, ובמה שאתם מבקשים ליצור עבור עצמכם ועבור הפלנטה בעודכם מסייעים בתהליך ההגשמה של ארץ חדשה.

המאסטר שאתם והכוח שזורם דרככם כשהמימד השביעי נפתח

יש לכם את כל מה שאתם זקוקים לו בתוך עצמכם. במהלך שני המחזורים של האבולוציה והצמיחה, הפעלתם את הכוח האישי והיצירתיות שאתם זקוקים לה. הפעלתם את גוף האור ואת המערכת האנרגטית שהיא הצ'קרה ה-13, לה אתם זקוקים כדי לאפשר לעצמכם לקבל ולעבור אינטגרציה של כל קודי האור שמגיעים. פתחתם את לבכם לקבל את האור המוזהב של תודעת המשיח על האהבה והחמלה שבה, במרכז הקיום שלכם.

ואז, קיבלתם את קודי היהלום שאפשרו לכם להתחבר מחדש עם המורשת הגלקטית שלכם, ואת קודי האזמרגד שאפשרו לכם להתחבר מחדש עם הטבע ועם הלב הירוק של הפלנטה.

לאחרונה, התחלתם לחבר מחדש את המרידיאנים האנרגטיים, המאפשרים לכם להתחבר מחדש לזרמים העוצמתיים של אנרגיה יצירתית ואינטואיטיבית של מוח ימין, ולאזן אותם ולשלב אותם עם יכולת מוח שמאל לארגן וליצור נרטיבים.

אהובים, האנרגיה העוצמתית הזו שזורמת אל תוך הפלנטה כעת היא שיטפון של ברכות ושפע יצירתי, אך הוא חייב להתקבל בצורה מאוזנת של אינטגרציה לתוך מערכת גוף האור שלכם, כי אחרת יש לו הפוטנציאל לערער ולהחליש את המערכת האנרגטית שלכם. זרם האנרגיה הזה חייב להתקבל על ידי השער של בלוטת האצטרובל, ומשם להיות משודר על ידי מוח ימין ומוח שמאל ואז אל תוך הלב. ומשם עליו להיות מקורקע לתוך האדמה דרך הגשמה וחיבור עם כוכב ארץ ומרכזי הלב של הפלנטה.

אלו שאינם מעגנים את האנרגיה, ירגישו כיצד היא משתוללת במערכת שלהם, והם יהפכו להיות אלימים, מפוחדים וכועסים. אלו שאין להם כל חיבור עם נשמתם והעצמי הגבוה שלהם ירגישו אבודים, מבולבלים, חרדים, ולא יוכלו למצוא את מקומם בעולם.

כל מטרת האבולוציה שלכם בשני המחזורים האחרונים הייתה לחבר מחדש את הרוח והגוף, את גן עדן והאדמה, איחוד בין שמיים וארץ, כדי שגופכם ונשמתכם יהפכו לאחד.

זו אחדות, וזאת כדי שנשמתכם תהווה מרכז להווייתכם ולחיים שלכם ברגע זה. אתם המאסטרים, נשמתכם מחוברת למרכז הלב שלכם באהבה ובשלווה. אתם מגשימים מנשמתכם ומן הרוח לתוך החומר, באמצעות חוקי הכוח והאיזון של המקור היצירתי האלוהי. אתם יוצרים גן של שלום ויצירתיות בתוך לבכם ונשמתכם אשר מוגשם סביבכם.

אהובים, אל תחפשו שלום והרמוניה בעולם החיצון, או באחרים, כרגע. אתם אלו הנמצאים כאן כדי להדגים מאסטריות ולפתוח את השער למימד השביעי. אלו שמסביבכם בעולם עדיין נאבקים להבין את המימד החמישי ואת הקסם של המימד השישי, כך שהם אינם יכולים ברגע זה להיות במקום של התרחבות, ולהיות במקום בו אתם עומדים כעת, מוכנים לנוע קדימה.

המימד השביעי הוא התדר של המאסטר והוא הפוקוס ונקודת הקצה של תהליך ההתעלות. עבורכם, אהובים, המשמעות היא להיות כאן על פני האדמה, באמצע הכאוס והמהפכה, ועדיין להיות במקום הזה של דממה פנימית ושלווה. המשמעות היא להיות מחוברים לזרם העוצמתי של האינטליגנציה האלוהית היצירתית ולהיות מסוגלים לנתב את הזרם הזה לתוך הגשמה פלאית דרך כוונה ומיקוד. המשמעות היא לחיות ללא פחד, ללא ציפיות והיצמדויות, אלא להיות בפשטות בזרם של האהבה והיצירה של ההגשמה האלוהית.

לחיות כמאסטר, אין משמעו להיות מושלמים. המשמעות היא להיות מי שאתם כנשמה בגוף, ולבטא את נשמתכם בהתיישרות עם הרוח, בכל דבר שאתם חווים ומגשימים על פני האדמה.

אהובים, בעוד שערים אלו נפתחים, כולכם מוזמנים לצעוד מעל הסף ולדרוש את מקומכם במימדים גבוהים יותר של אור בעודם נפתחים לפלנטה. התדרים המוגברים האלה של אור זוהר מבריק המופץ לכל עבר, יאירו על כל מה שאתם עושים בעת הזאת.

ובעודכם עושים זאת, תדעו ותסמכו שתמיד תהיו בטוחים. נשמתכם תגן עליכם והרוח תדריך אתכם, בעודכם יוצרים במארג עם האינטליגנציה היצירתית האלוהית, כמאסטרים מגולמים של אור.

השער הקסום נפתח

אז, משפחת האור האהובה, בשנה החדשה והעוצמתית של שער האריה, תהיה גם פתיחה עוצמתית של המימד השביעי של מאסטריות מתעלה שהיא פתוחה עבורכם, אם תבחרו לנוע בדרך הזו.

אתם תדעו שאתם מוכנים. אתם תרגישו שכבר התמקצעתם באחדות המימד החמישי ושחררתם את האחיזה בדואליות ובצללים החשוכים של חייכם. אתם תהיו מוכנים לחבק את האהבה, היצירתיות והקסם של המימד השישי ולזרום עם קודי האור וההתרחשויות ללא פחד. אתם תהיו מוכנים לאזן את עצמכם בין שמיים וארץ, ולצעוד קדימה כמאסטרים של האנרגיה הזו על פני האדמה.

אתם תהיו מוכנים, כשהשערים ייפתחו, להביע את נשמתכם במלואה במישור החומרי כאנוש חדש בארץ חדשה. המלאך מיכאל.

Translated and edited by - Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source

© 2008-2015 Celia Fenn.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים