תקופת חיים ושמה למוריה


תקופת חיים ושמה למוריה

תקשור מאת ישות אור למוריאנית עתיקה – Yakiehai דרך המתקשר Duarte

למוריה, המצויה ב-די אן איי שלנו, בהזכרות הראשונה ידענו כי הגיע הזמן בו האדם יחלוק את המידע והאינפורמציה היקרים שפותחו שם, בזמן הנכון והמתאים שהוא – עכשיו.הישות העתיקה מסבירה: אני נוגעת במוח שלך דרך הלב. זו תמיד הייתה הדרך עם כל העצמים העמוקים שלך. החלקים שבך שמחברים אותך, הם אותם החלקים שלי, החברים את היקום. כולם מבריקים בכללותם, ונכונים בחלל היקום. אינפורמציה מלמוריה ומזמנים נשכחים אחרים, תמיד הייתה זמינה עבורכם, כשאנו מביטים על הסיפור שנחשף בפניכם על ידי הפיסיקה האמהית שלכם.

האינפורמציה שתמיד היתה זמינה עבורכם נגישה ונמצאת בעיקר בצורה של כתבים, במילה הכתובה, במוסיקה, בריקוד ובמתודולוגיה. אחת הדוגמאות היא סמל הדרקון בעל שלושת הראשים. לכל אחד מהראשים היתה אישיות משלו, אך שלושתם חיו בהרמוניה בחיפושם אחר מטרה ייחודית. זוהי התנסות חוץ ארצית המסייעת לנו להדליק את נר ההיזכרות של שהיינו, וזה משרת את אותה המטרה עבורנו. האם דרקונים אמיתיים? האם חלומותינו אמיתיים? האם מחשבותינו אמיתיות? האם המילים אמיתיות? ואפילו אם כן, מה הן מייצגות עבורנו ועבור הסובבים אותנו?

האם אתם מבינים את התפיסה? מה שאמיתי עבורכם, הוא אמיתי עבור כל הסובבים אתכם, בדרכים מיוחדות שלא יסולאו בפז. ומה אם למוריה ידועה גם בשמות ובפרספקטיבות אחרות? האם תבחרו לאמור שזה אינו קיים? כשמשהו חדש יפגוש אתכם, האם תתנו לעצמכם את היכולת לקבל חלק יקר מהפאזל ולבחון אותו בפרספקטיבה אחרת שאינה קיימת כרגע בסט האמונות שלכם? הרי ישנם פאזלים בתוך פאזלים בתוך פאזלים וזה אינו יכול להתקיים בצורה אחרת, כי אנו מדברים על רב-מימדיות, המאגדת בתוכה גם את הפרספקטיבה התלת-מימדית. זהו הרעיון הראשון שברצוני להעניק לכם. ההיזכרות כי אין נפרדות בכל המימדים, בכל הרעיונות או התפיסות. אין הפרדה בלהיות או לא להיות. הנפרדות היא תפיסה מוטעית של מציאות המתפשטת הרבה מעבר לדמיון.

להיות או לא להיות?

להיות וגם לא להיות הם שני ביטויים של אותה אנרגיה, רעיון או תפיסה. תמיד קיימת אנרגיה שלישית המעורבת בכל דבר שהוא דואלי במהות. האנרגיה השלישית הזו היא הגשר והתהליך או התוצאה המבוססת על השניים הראשונים. אז מה יהיה או לא יהיה?במציאות, כל שישנו, הוא הרעיון העומד מאחורי ההוויה. לא להיות מהווה את הבסיס בו להיות מגיע לידי ביטוי כרעיון של המקור, הליבה. כעת, האם למוריה אי פעם התקיימה? כן, היא התקיימה! כך אתם זועקים בכל ההוויה שלכם. ובכן, אומר לכם עתה משהו שיפתיע אתכם. למוריה לא הביעה את הקיום שלה כפי שהמוח שלכם אומר לכם. אלא...למוריה אכן התקיימה כפי שהלב שלכם זועק שהיא התקיימה. ומה ההבדל, אתם שואלים? ובכן, המיינד שלכם תמיד תומך בעצמו באמצעות תמונות שאתם אוספים בזמן הזה, כשבמציאות הוא בעצם רק חדר אחסון גדול בו נשמרת אינפורמציה שנבחרת בקפידה ובצורה הולמת. בעצם, תדר האחסון הזה הוא השתקפות של משהו גדול יותר בתוכנו שאנו כבר יודעים מה הוא....

התאים שלנו – הבריאים והאחרים...

הדי-אן-איי והגלים האלקטרומגנטיים שותפים בצורת אינפורמציה בין כל תא ותא בגופינו. כל גל בודד משנה את החומר של היקום וכולם יחד מתקנים מיידעים את כל היחידים בגוף האנושי, לגבי מה שקורה, מהי האנרגיה הכלואה וחוזר חלילה. אך מה בנוגע לתאים נגועים כמו סרטן? אלו התאים שאינם מקבלים יותר את הסימנים דרך מכניזם ההגנה העצמית. זה קורה כאשר העברת חומר גנטי בין שני תאים באמצעות סימנים של קבלה, אינה נמצאת שם יותר. ומה קורה אז? התא הספציפי הנגוע חושב שהוא לבד. האם זו המציאות? עבור התא האינדיבידואל זו אכן המציאות. אז אם ברצוננו להפוך את התא הזה להיות מודע לתמונה הרחבה יותר, מה עלינו לעשות? זה מה שהמדענים מתחילים לגלות, וכעת, אתם, הקוראים, יודעים כיצד להעיר את התא הזה. הרי אתם שתלתם את הזרע הזה מלכתחילה. ומה קורה עכשיו כשרשתות היקום השתנו והוסתו לכיוון הידע, האינפורמציה, ההתעוררות? כך גם השדות האישיים שלכם.

שינויים

אז צפו להכרה האינדיבידואלית הקורית באופן אוטומטי, בתהליכים להפחתת ההפתעה המגיעה ללא סיבה הנראית לעין. יהיו שינויים בהרגלי תזונה, או באורח החיים. החברה הידועה כ-למוריה היא מרשימה, גדולת מימדים מאד, לא רק באורך בעומק וברוחב, אלא גם בתרבות. בדומה למה שאתם רואים כעת בעולם, למוריה החזיקה בקיום משותף גם בתוכה, ישויות מוארות חלקו באופן מותאם את החברה למוריאנית עם ילידים מקומיים. לא רק פליאדיאנים, גם ישויות מאוריון וסיריוס.הגיע הזמן בו נבין את שורשינו, לא רק בפרספקטיבה ליניארית אלא ברב-מימדיות. ועבורכם, זה תמיד מתחיל בצורה ליניארית, לעת עתה. אז ההקדמה שלי אליכם היא כזו: היו ואל תהיו. ישנה סיבה לשני המצבים. והסיבה היא – הקיום שלכם בפלנטה של חופש בחירה, בה אתם מתקדמים לקראת הארה מלאה, הניתנת לכם על ידי הבחירה הגלובלית.אתם שני העולמות הפועלים אשר נוצרו והתהוו מעולם שלישי קיים. הוא מגשר, ונותן קיום לכל מה שאתם רואים. פתחו את עיניכם וראו.

תרגום ועריכה – רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים