יומן מסע מקסיקו - תקשור קריון חלק ראשון


יומן מסע מקסיקו - תקשור קריון חלק ראשון

תקשור קריון במקסיקו – חלק ראשון

בזמן מקהלת החמלה: (4 תקשורים)

קריון – 1

העתיקים כאן. זו הנבואה שלהם שכולם יכבדו אחד את השני דרך הארץ. יום קדוש. שינוי תודעה. כולכם הגעתם בזמן. הנבואה תמולא היום. בואו נתחיל. מהות המקהלה היא ריפוי ואיזון הפלנטה, פתיחת קפסולת הזמן בתוך ה-די אן איי האישי שלנו, ההיזכרות מתרחשת, האפשרויות נפתחות. ישנה התמקצעות של המקהלה לרמה של מצוינות בהרמוניית הצלילים. אתם משחררים תבניות ועוברים לשלב הבא.

קריון – 2

רוחות השינוי עלינו. הדברים חשופים בגלקסיה. הם יודעים מה אתם עושים. היסטורית הטונים: ההיסטוריה מרכיבה את העבר בלבד. לא היתה בהן התפתחות באלפי השנים האחרונות. האבולוציה ההכרחית לא תחזיר את העבר לעתיד. עלינו להכיר בחוכמת העבר. מבחינה קוונטית, מחוץ לתלת מימד שלנו, הפליא דינים הם העתיקים עבורינו.בזכות יאהי (ד"ר טוד) שהחזיר את הטונים לחיים ובזכות שירת המקהלה בהוואי, התאפשר הגילוי של 12 מרכזי הקפסולות בעולם. שימוש בטונים הוא הייעוד שלנו. ב-21.12 פתחנו את הדלת. היום אנו צועדים לתוכה, לתוך עתיד שרואה את המציאות אחרת...זכרו! רק חלק קטן מאד בעולם הוא נשמות עתיקות.

קריון – 3

ניתנו לכם הסברים על 12 מרכזי האנרגיה בשנה האחרונה. זוהי תפיסה רב-מימדית. למה דברים באים בזוגות? אלו הם מקומות הלוקחים את הדברים שלא משרתים אתכם ומזיז אותם הצידה. כך יש לנו אפשרות לחוות לידה של תודעה חדשה בפלנטה, והזרעים נזרעים. 12 הקפסולות שבאות בזוגות נמצאות במיקומים של אנרגיית דחוף ומשוך המתפעלת אותם. אנו לומדים את הטונים כדי ללמוד אנרגיה שלישית, חדשה וחפה מתבניות.המפגש הבא של המקהלה הוא בהר שאסטה. האנרגיה הפלידיאנית עדיין שם. כל תושבי טלוס יחגגו עם המקהלה. כל שושלת המקהלות האלוהיות, בכל הדורות, בכל הזמנים.

קריון – 4

פתיחת הקפסולה בנו. הגענו לסופו של הזמן של יצירה במשותף. לידה של אנרגיה חדשה ברשת. כשאנו משנים את הרשת – אנו משנים את האנושות שבאה לעולם. לדולפינים היו תבניות של הפלנטה ושל האדם הטהור, שיכול לחיות לנצח. זה ביולוגי, אזוטרי, אלוהי.כשאתם יוצרים חמלה ברשת – היא נוצרת גם בכם. גם אחרים יראו אותה ויושפעו. אנו עושים עבודה שנזכה לראות ממנה מעט אך היא בעיקר עבור נכדינו. דרכם תגיע אנושות אינטליגנטית ביותר לפלנטה. מקומות כמו הוואי ומקסיקו – האנרגיה הנגדית שלהן היא יבשת אפריקה שהולכת להשתנות בעשרות השנים הבאות ולהפוך לחבל ארץ מופלא ונאור ללא חולי, קושי, יתמות ורעב. כאשר יש לכם שאלות – היכנסו לדי אן איי הפליא דיני שלכם – שם יש את כל התשובות.יש בנו אמונה ואמון של נשמה עתיקה. יתקיימו שינויים בנו ובפלנטה.

קריון – תקשור בצ'יצ'ן איצה

אנו חוגגים את מרכז האנרגיה של הפלטנה עליה אנו נמצאים. לא חוגגים את תרבות המאיה, שגם הם חשו בעצמם שיש כאן מקבצי אנרגיה ובנו כאן את המקדשים שלהם. ובאנרגיה הישנה, הם בנו את המסורת בדרך שלהם, אך הם ידעו כמונו. באנו לחגוג את ההיסטוריה שנמצאת כאן. להרגיש את האנרגיה הגלובלית של גאיה. כל המקומות קשורים, מוגנים. זהו הריטריט הראשון של קריון ובהחלט לא דבר רגיל.

אנו חלק מהאבולוציה שביקשנו לנו אותה. פתיחת קפסולות הזמן של גאיה משפיעה על הטבע של האנושות. אתם, כארכיטקטים רוחניים הולכים לעצב מחדש את הטבע האנושי. אתם עוברים ממצב של הישרדות למצב של שכל ישר ובתהליך הטבע משתנה, לאט אך בבטחה.אז מה היה אתמול? הייתם חייבים ליצור אל שמעניש, כזה שצריך למצוא חן בעיניו. זוהי הישרדות רוחנית. כמו במערה, כשהיה צריך למצוא אוכל, ולהגן על עצמכם מהחיות ומהאנשים מחוץ למערה. כיצד זה משפיע על רוחניות? מערכות רוחניות מתחרות אחת בשנייה. זוהי הישרדות. אז כיצד לעשות עיצוב מחדש?

1.התרומה, הקונספט של האיש החדש שחוגגים היום. חמלה לעומת המציאות שלנו. הולכים לעבודה עם מזוודה, ועושים כל הזמן אותו הדבר. זהו סגנון הישרדותי.

חמלה היא מילה חדשה ותתפתח כחלק מההישרדות החדשה. הנחת היסודות לתודעה אנושית חדשה, אכפתית ועוזרת אחד לשני, משהו שישפיע על כל האנושות, על כל העסקים, על הפוליטיקה. חמלה תהיה הכרחית להיות המובילה בעסק וגם בפוליטיקה. יחד עם סובלנות ויושרה והן אינן חלק מההשרדות.

2. לכן דת שייכת למערה. לטבע האנושי הבסיסי. מה אם ילדים יתחילו להראות לנו סוג אחר של תודעה? אנו נראה זאת אצלם תחילה. הם יגדלו וישנו את כל המערכת של ההישרדות. נדרש מאיתנו לתרגל סובלנות. מה זה מצריך? להתחבר לתבנית הפנימית של אהבת האלוהים. במילים אחרות, הגיע הזמן להתנתק ולוותר על הכעס.

3. ריכוך וארגון מחדש של כל המערכות הפנימיות. גם הרגשות. זה חולש על הרבה תחומים. גם הישרדות מילולית – להפסיק עם זה. יום אחד האל שבכם ייראה על ידי האל שבאחרים וזה הדבר היחידי שיהיה חשוב. כל הסיפורים יהיו בטלים בשישים. הבינו את משמעות הברכה – "נמסטה" – האל שבי רואה את האל שבך.

4. נדיבות לב – להעביר את רצוננו לאדם השני. לחלוק בשטחים, להתמזג. שלא כמו בהישרדות. תארו לעצמכם שני ילדים בני שלוש יושבים על השטיח וחולקים את הצעצועים במקום לקחת אחד מהשני. כל אחד נותן את החצי שלו לטובת השלם. ההכרה בחלוקה שכזו תעצים את חיינו. זה יקרה באופן אינטואיטיבי כפי שלימדו המאסטרים. זוהי המשמעות של לכתוב מחדש את הטבע האנושי.היתה אהבה גם במערה, גם בהישרדות. אהבה לילד, לאדם אחר, למשפחה, לאל, אין צורך להבליט או להדגיש אהבה, זה אינו ערך חדש. זה פשוט דבר שכבר יש לכם, ואתם יודעים מה לעשות עם זה. מה קורה כשמתאהבים? האירוע המסתורי, הכימי, המשפיע על החשיבה, זה יכול להחזיק חיים שלמים. זה קשר של אנרגיה בלתי מוסברת ורב-מימדית. הוא התמזג איתי ואנו חולקים את אותו חלל של התודעה. זוהי ההזמנה לתודעה החדשה.

רחלי גנון – מדיום מורה ומרפאה רוחנית

חיבור לאנרגיה החדשה בטיפול יחידני – 054-4739889


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים