תקשור קריון - 2013 אינה קלה


תקשור קריון - 2013 אינה קלה

קריון - בחצי הדרך של 2013 – קליפורניה 14.7

השינוי לא הושעה, הוא זה עתה נזרע. אנרגיית האצטרובל נפתחת. אנרגיה חדשה בה מצב פתוח לשלוות האלוהי שאנו. שם יש הילינג ואפשור ושינוי.

אך שנה זו אינה קלה. הכול הופך להיות קוונטי, כל מה שאתם שומעים, גם האקאשה. נסיבות הסנכרון, ההכנה לשלב הבא של חייכם. מצאו את הנפלאות שבפנים.

למה השנה הזו כל כך קשה? כי היא כמו השוני בין אור לחושך. כיצד נסביר לכם בצורה מובנת? עבדתם בפאזל אחר. זו מהותה של בחירה חופשית. אנו נותנים לכם תמונה גדולה יותר בכדי שתבינו. אתם הולכים בדרך חיובית. הכול מסביבכם צועק שזה קורה, רק לאט. כמו צמח הגדל בזמן אמת.

חשוב שתדעו לאן זה הולך. איבדנו אנשים אהובים. לי קרול בעצמו איבד חבר טוב לפני כמה חודשים ועוד אחד לפני שבועיים. גם לו לא היו שום סימנים מקדימים, וכשזה קרה, הוא צעק וכעס שזה לא פייר שאנשים כל כך טובים יעזבו דווקא עכשיו.....אך זוהי שנה של אובדן .

ישנו עתיד שנבנה כעת שעדיין לא דובר עליו. שנת 2012 הייתה באמת סמן משמעותי בתולדות האנושות. עכשיו ניתן לאמור לכם, לגבי היקירים לכם, היה עליהם לעזוב בכדי שיתאפשר לכם לחזור לכאן, נקיים, מיושרים. הם יהיו המורים שלכם והקרובים שלכם ואתם תזהו אותם. הם ייוולדו מחדש בקרוב וזה ירגיש טוב.

תכבדו את הזרעים שאתם שותלים. זוהי שנת ההחלטות – תוצאות באיזון שינועו ולא יישארו ב-לימבו. השנה הכול יזוז ואם יש מחשבה לא פתורה – היא תיפתר. גם חוסר איזון מנטאלי יפתור את עצמו. בתרבות הבנויה על החלטות, צורת חוסר-האיזון אינה יכולה להתקיים במצב בו היא נמצא כעת. כל דבר שאינו במרכז – ייפתר. לכן יש הרבה שיגעון מסביב.

חלקכם תפתרו את השנה בצורה חיובית. חיכיתם לזה הרבה זמן. החזיקו מעמד, תנוחו, זו אינה שנה להתחיל דברים, כי כל מה שסביב נפתח ועדיין אין באלאנס. העשן מתפזר, עליכם להרגיש את הכאב שמסביבכם, להסית את האנרגיה לרמה בה היא צריכה להיות.

עדיין אינכם מחוברים לשינוי שקורה, אך הכול מסביבכם הוא הוכחה. שלוש מדינות, מצרים, סוריה, עירק, החליטו שאינם רוצים יותר את מה שאינו מאוזן במדינה שלהם. הם דורשים החלטות. זה עלול לקחת הרבה זמן, ועדיין, זוהי תודעת יושרה המתגברת ונחשפת.

אני פונה אליכם, הנשמות העתיקות והנפלאות שאתם. אל תחמיצו את כל היופי שהשינוי הזה מביא איתו, למרות הקשיים. הייתם במקום הזה ממש כבר ארבע פעמים בתולדות האנושות. החוויות צרובות אצלכם האקאשה שלכם ככישלון. אל תתנו לכפתור של דואליות והפחד שחוזר ואומר לכם שזה לא ייגמר טוב, כמו בפעמים הקודמות. כי הפעם זה שונה. אתם לא מתים. אתם מתעלים. כבר הצלחתם! יש לכם את היכולת לראות את נפלאות הבריאה בהתהוות.

אז אמרו לתחושות הקשות שאתם אחראים עכשיו ואתם במושב הנהג. אני, קריון, נפעם ממה שהאנושות הצליחה לעשות, בניגוד לכל הסיכויים. גם השנה הזו תיפתר. אתם מתעלים.

תרגום / רחלי גנון – פותרת תעלומות. מאפשרת פתירת בחירות ואתגרים בטיפול ייעודי

"ריפוי ללא מילים" – 054-4739889


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים