תקשור קריון ממונטריאול - אוקטובר 2015


תקשור קריון ממונטריאול - אוקטובר 2015

קריון מונטריאול – אוקטובר 2015

ברכות. אני קריון. אמרתי כבר כל כך הרבה פעמים...אני יודע היכן אני. תקשור אינו קיים מחוץ למציאות. חלקכם יודעים זאת, אפילו כאן על הבמה שהייתי בה כל כך הרבה פעמים עם שותפי (לי), ישנם עדיין אלו שיאמרו – מה באמת קורה? אך מה שאתם רואים לפניכם הוא עתיק יומין. כך מדברת הרוח לאנושות. העתיקים ביצעו טקסים, הלמוריאנים עשו זאת כזמן שהיה מוקדש למחשבה האינטואיטיבית בה בני אנוש מתמסרים לחלק מסוים מהתודעה שלהם ונכנסים פנימה אל המקור המרכזי. במהלך כל הכתבים, גם המודרניים, זו הדרך בה הרוח מדברת אל האנושות וזה עד כדי כך שמילת האלוהים הכתובה היא המילה של נשים וגברים בהשפעת התקשור. חשבו על כך. מי זה? מי כתב את הכתבים המשמעותיים ביותר בפלנטה בכל התרבויות? מי זה היה? אתם!! זה לא היה יצור שירד ממעל עם עט ונייר, אלא אתם!! וזה נעשה ממש כפי שאתם רואים כאן, על הכיסא. כל האינפורמציה היפה שכתבו הנביאים הגיעה מהמקור. אהבה, הוראות, חגיגה, אפשור, כל אלו זרמו היישר מעטם מהמקור המרכזי העצום.

אדבר כעת על דבר משמעותי ורלוונטי, כי הגיעה העת לדבר על הדברים הללו. ישנה תכנית לגלקסיה הזו, יקירים. הפלנטה היחידה בה קיימת בחירה חופשית היא אתם. המשמעות כי פלנטה זו כי היחידה מתוך גלקסיה בת ביליוני שנים שהיא בעלת סוג מסוים של נשמה. נשמה מודעת שהוזרעה בידע של אור וחושך, ויש לה סיכוי להחליט לאן היא הולכת...תדר גבוה או תדר נמוך, ללא השפעה אלוהית. בחירה חופשית היא גם זו שיוצרת בני-אדם בקהל כאן שעדיין אינם מאמינים כי זה אמיתי. בחירה חופשית. ולכם יש את זה. הפלנטה הזו נוצרה כך. סיפור הבריאה שיש לכם הוא סיפורם של הפליאדות, שהיו פלנטה מוארת ואחזו במקור היצירתי כחלק מה-DNAשלהם. זוהי תכנית נשמה גלקטית. האם אתם חשים את האל שבפנים ברמה מסוימת? האם תוכלו לחוש את נצחיותה של נשמתכם? האם ידעתם כי יותר מ-85% בפלנטה הזו מאמינים בחיים שמעבר? ולא משנה מה היא מערכת האמונות שלהם. היא תמיד כוללת את החיים שלאחר החיים. לא כמשאלה, אלא כאמת אינטואיטיבית.

כשאתם עוזבים את הפלנטה הזו ואת צורתכם הגופנית, יש נו חלק בכם שנשאר ביקום כי הוא נצחי. קראו לו באיזה שם שתבחרו. הוא תמיד יהיה יותר מורכב ממה שמוחכם מסוגל לעבד. כי הנשמה האנושית היא גדולה ועצומה ממה שתוכלו אפילו לדמיין. ישנה תכנית נשמה לכל אחד בגלקסיה. ויש גם משהו חדש שקורה. מאז 2012. כיצד אתאר זאת בצורה שתהיה בהירה ואמיתית עבורכם בכדי שתבינו? זה לא קל. בינואר 2013 שותפי (לי) קיבל שיחת טלפון. אדם מהצוות שלו הלך לעולמו. שותפי סגר את הטלפון ופרץ בבכי. "עדיין לא הגיע הזמן".....הוא אמר. "זה לא צודק, האדם הזה עשה הכל נכון במכלול הדברים שאנו מאמינים בהם. הוא היה מורה ומרפא". ושותפי (לי) כעס על אלוהים. דרך אגב, כאשר אתם כועסים על אלוהים, זהו אינו זמן טוב לתקשור. כמעט כולכם כאן כעסתם על אלוהים, בזמן כלשהו בחיים. הכעס הוא התסכול על כך שהדברים הם כפי שהם. במיוחד כשהם מופיעים כל כך לא בסנכרון עם האהבה. והוא אמר –"כיצד זה יכול להיות? איזו סיבה אפשרית תהיה לאדם לעזוב את הפלנטה כעת? זו כנראה טעות!" ולא כך היה. ליבו פשוט הפסיק לפעום.

רבים מכם הייתם בסיטואציה בה איבדתם מישהו, שותף, חבר, אחות, אח, ילד, הורה וחשתם כי עדיין לא הגיע הזמן לאבדן הזה....כאילו קיים זמן טוב לאבד מישהו קרוב אי-פעם. ואז מגיע הזמן בו אתם מפסיקים לרגע, ומתוך הצער שלכם, אתם מנערים את ראשכם ושואלים –"מה הסיבה האפשרית שיכולה להיות לדבר שהוא כל כך מחוץ לסנכרון עם אהבה?" ויש כעס ותסכול וחוסר אמונה והכחשה. זה פוגע בלבכם לזמן רב מאד. עברתם זאת, גם שותפי (לי קרול) עבר זאת, וזה קרה גם כאן במונטריאול לאחרונה. אראה לכם משהו שעדיין לא חשבתם עליו. משהו שחלקתי עם שותפי שהוא עדיין בהכחשה, אודות חברו סיד שאבד לו. מדוע זה היה צריך להיות כך? אינני מצפה מכם להבין. אני רק מבקש שתדעו כי ישנה בגרות בתהליך שנקרא לו – תכנית הנשמה באנרגיה החדשה. מהו הדבר הטוב ביותר עבורכם? אומר לכם. להישאר בחיים ולהאיר את אורכם. אנו חוזרים על כך במשך 26 שנים. עבור כל האנושות, תוחלת חיים גבוהה, הישארות על הפלנטה, שינויי תדר האדמה, אתם חשובים כי אתם כאן. רוטטים בתדרים גבוהים יותר העושים את כל ההבדל ומביאים את השינוי. זה מה שאנו אומרים לכם. ואז קורה דבר בטרם זמנו. אתם מאבדים מישהו יקר שעשה הכל טוב, הכל נכון. ואתם כועסים על אלוהים.

אין דבר מלבד אהבה בצד הזה של הווילון. ללא קשר לרגשות שלכם. אך ברצוני להפוך אתכם למוארים אפילו יותר. אינני מצפה כי תבינו, רק שתדעו כי מה שעשיתם על הפלנטה הזו הוא לשנות את העתיד. אחרי 2012, הזזתם את הפוטנציאל של כל מה שעתיד לבוא. ובכדי שהעתיד הזה יוגשם בשלמות הנדרשת, צריך צבא של עובדי-אור משמעותיים ביותר. זו תכנית נשמתית. אתם חיים באשליה. עבורכם, בני-האדם בעלי האישיות המשמעותית ביותר, האנשים היפים ביותר על הפלנטה, עוברים הלא מוקדם, ואני אומר לכם מדוע. כי אנו זקוקים להם! עבור העתיד! אתם זקוקים להם ממש כעת, שיחזרו לפלנטה הזו במהרה, בכדי שיהיה להם זמן לגדול ולקחת תפקיד בעתיד שהוא מסוג חדש לחלוטין עבור הפלנטה. עתיד עתיר בחמלה ויופי. אנו זקוקים להם.

זו אינה הקרבה, או אולי כן? האם זה מנחם אתכם לדעת כי אתם עומדים לפגוש בהם שוב, וכי תהיו שם? כי כולכם תהיו שם. זהו מחזור החיים בו נשמות הן נצחיות, הן מגיעות ארצה מהמקור המרכזי לתוך שיעור, עוזבות וחוזרות חזרה וממשיכות וממשיכות וממשיכות. זהו חומר הסיכה, המרכיב המרכזי של המציאות הרוחנית. באקאשה שלכם ממש עכשיו יש כל כך הרבה מחזורי חיים. האם אתם חשים בזה? האם אתם מבינים ויודעים את כל זה? ברצוני כי תחושו ותכירו בכך. אתם חלק מהמערכת הזו. כנשמה עתיקה, עברתם את הסמן ודברים משתנים. יש יותר "תכנוני נשמה" שקורים כרגע מאי-פעם באנושות. כי לפני הסמן, זה היה פשוט חזרה על אנרגיה ישנה. אתם באים, אתם הולכים, לא הרבה משתנה. אלפי שנים עם אותה אנרגיה, אותם מלחמות, אותה שנאה, אותו טבע אנושי ופתאום – זה השתנה. מה היה הפוקוס? תזוזה גדולה! מעבר גדול של תודעה של נשמה בוגרת המוכנה לעתיד. והיינו זקוקים לנשמות מסוג זה בכדי לסיים את המחזור כעת. היינו זקוקים לסיד ב-2013 שיגדל ויהיה מנטור של שותפי במשך כל השנים הללו.

פוטנציאל הפלנטה הוא נכון. הרשו לי להסביר זאת. זה כמעט מתקבל על הדעת. זו מציאות שלא הוגשמה היושבת שם ומתחילה לבנות את עצמה מבחינה פוטנציאלית. "תכנון נשמה". האם תוכלו לקחת נשמה עתיקה יחד עם הנשמות האלו שאהבתם ואיבדתם, שהם כאן אתכם, ולאמר- "זה בסדר". ברצוני לחזור על משהו שאמרתי בישראל לא מזמן ויפיח בכם תקווה. למרות היותו כל כך אזוטרי עד כי יהיו כאלו שיגלגלו את עיניהם ויאמרו –"אינני בטוח שהבנתי את החלק הזה". זוהי אינפורמציה מתקדמת אודות הדרך בה הדברים עובדים בגלקסיה הזו. ברצוני לשאול אתכם שאלה. יש לכם שני סוגי זמן. לפני הספירה ואחרי הספירה. מי שינה את השעון ומדוע הזמן החל מחדש במותו של נביא? מה קרה? זה חייב היה להיות משהו משמעותי ביותר לחזור חזרה ולהתחיל את השעון מחדש.

האם שמתם לב? יש לי נבואה. זה ייקח כמה שנים. יעברו עוד כמה דורות בכדי שתוכלו להכיר במה שקרה בשעון שלכם, ב-2012 . תתחילו להבין מדוע בני המאייה התחילו את היומן שלהם שוב. כשבני-אדם יביטו אחורה, הם יקראו לכל דבר שקרה לפני 2012 – העידן הברברי וכל דבר שאחרי 2012 – ייקרא הפצת החמלה. בסופו של דבר, לאחראים על השעון בפלנטה יהיה סט חדש של ראשי תיבות שיימדד מ-2012. אנשי הרוח זיהו את העידן הראשון באנושות כמפיץ החוקים. ואז מאסטר האהבה הגיע וזה הפך להיות הפצת האהבה. כעת שיניתם שוב את התכנית הזו בעקבות הנבואה שבפנים הנקראת – אינטואיציה. והיא גם נקראת הפצת החמלה. בני המאייה החלו מחדש את לוח השנה שלהם, וכך תעשו גם אתם יום אחד. כי זה עד כדי כך משמעותי. אז מה הפלא שאנו זקוקים לנשמות? אומר לכם. כשאתם מביטים בשמיים והוגים בכוכבים, האם אתם באמת יכולים לשאול האם ישנם חיים אי-שם?

שותפי שוחח בזמנו על עקומת הפעמון. מקריות. האם אתם באמת מאמינים שמתוך ביליוני מערכות סולריות, זו היחידה שיש בה חיים? לא כך. היקום חובר לחיים ולנשמות. לחלקן, כמו לכם, היה סיכוי בלקיחת החלטות. לחלקן לא. והיו כאלו שעשו את אותן החלטות שאתם עשיתם. אמרנו זאת כבר קודם. הפליאדות הן ביולוגית הזרע שלכם, ישנן שכבות של DNA בתוככם השייכות להם. הם הזריעו אתכם. ישנן הוכחות. האם שמעתם פעם על החוליה החסרה? היתוך כרומוזומים 2 ו-3 לאחד המותירים לבני-האנוש 23 כרומוזומים במקום ה-24 השכיחים. דבר אינו חסר. שבעת האחיות שינו זאת. זהו סיפור הבריאה המסופר כמטפורה על אדם וחווה, סיפור הצלע, כל המטפורות המצביעות על כך שקיבלתם סוג שונה של ביולוגיה ואלוהות מבפנים. זה סיפור הבריאה.

הרהרו בזה. האם אתם הציביליזציה הראשונה בגלקסיה שעברה את זה? אוי יקירים, זה קרה שוב ושוב, כל כך הרבה פעמים. אתם הילדים החדשים בשכונה. הפלנטה היא בת 4 ביליון שנה ואתם רק הגעתם הנה. האנושות נמצאת כאן רק לרגע. האם אתם חושבים כי זה אפשרי שציביליזציות אחרות מקדימות אתכם במיליוני שנים? אכן כך. זו אינה מקריות שהפלנטה הזו הגיעה מאוישת בבני-אנוש. היא עוצבה בדרך הזו. האם יכול להיות שלאחרים אותוDNA ? כשתתחילו לגלות את החיים במערכת הסולרית הזו, תמצאו כי המיקרוביולוגיה גדולה מעט יותר במים, בירח. אז תבחנו ותנתחו חלק מהפלנטות שאתם מביטים עליהן עכשיו. וכשתפרקו את זה – תמצאו DNA. אולי הוא לא ייראה כשלכם, אך הוא נוכח בחייכם. הוא קיים בירקות, בדגים ובכל שאר הדברים החיים בגלקסיה. אז מדוע שזה יהיה אחרת ומדעו שאתם תהיו אחרים? פיזיקה היא פיזיקה. המבנה הרווח של ה-DNA נבנה מפיזיקה וכימיה והוא דומה בכל מקום.

ייתכן וחוקי המשיכה יהיו שונים, אטמוספרות שונות, סוגים שונים של DNA, אך המבנה יוצר את עצמו בטבעיות כמו שלכם ומאותן סיבות הפיזיקה זהה בכל הגלקסיה. האם זה אפשרי שאחרים עברו את מה שאתם עוברים כעת? לפליאדות הייתה היסטוריה זוועתית הרבה יותר משמעותית משלכם. הם נמצאים כאן זמן רב והגיעו משום מקום. מאנרגיה ישנה שהרסה את עצמה יותר מפעם אחת. הם עברו שלושה מחזורים של שואה ורצח עם ואספר לך מה קרה להם. בדיוק מה שקורה כאן. דרך הבחירה החופשית הם הבינו לבסוף ולקחו החלטה. לא אספר לכם לפני כמה זמן זה היה, כי אינני רוצה לרפות את ידיכם. זה לקח זמן עד שהתודעה הפכה לחומלת, שונה וכיום הם מסמנים את זמנם על לוח במקום בו זה קרה, בו הם גדלו והפכו להיות בוגרים. ממש כמותכם. מה שברצוני לאמר הוא כי ראינו את התהליך הזה שוב ושוב. זה לא חדש. גם שם היה תכנון נשמתי. האם אתם מודעים לכך כי ישנן נשמות המגיעות מהמקור המרכזי הגדול? המשמעות של זה היא כי כולכם, ללא יוצא מן הכלל, לקחתם תפקיד בציביליזציות עבר עוד לפני תחילת האנושות.

זה לא נמצא באקאשה שלכם כרגע. אינכם רואים או יודעים זאת. חלקכם מודעים ברמה מסוימת...כי זו באמת אינה פלנטת האם שלכם. זה אינטואיטיבי. הנשמה העתיקה מתעוררת ממש עכשיו ומתחילה לבחון זאת...להיזכר...וכשאתם מתחילים להבין שזה קרה בעבר, זה מפסיק להיות מסתורין או מקרה. זה מתחיל להיות הגיוני. אפילו שאינכם יודעים מה קורה הלאה, אתם נוכחים לדעת כי יש לזה סוף טוב. כי כבר עברתם את זה. ואתם עוברים זאת שוב. אני מעניק לכם את האינפורמציה כסיפור שיתחיל להיות הגיוני כי אכן דבר כזה קורה על הפלנטה. ישנו עתיד שהוא מעבר להבנה שלכם, בו הטבע האנושי הוא שונה בתכלית ממה שהוא כעת. בו תאוות בצע וחמדנות תהיה נחלת העבר. איזון. חמלה. בגרות. אלו הדברים שהטבע האנושי פוסע אליהם. ואינכם יכולים להאמין בזאת, כי מעולם לא ראיתם זאת. אך דור לאחר דור יתחילו למצוא תשובה לבעיות שנראה כי מעולם לא היה להם פתרון באנרגיה הישנה.

אתם מתעוררים לאנרגיה שחלקכם זוכרים אותה. ברצוני שתירגעו עם זה. והבינו כי אתם שוב יושבים בנוכחות ידע, חוכמה, מודעות והמצאות. ואני רוצה שתירגעו עם אלו שאהבתם ואיבדתם. כי הם רגועים אתכם. כעת. כל כך הרבה מהם נמצאים כאן. מביטים עליכם ואומרים: "כזו היא האהבה". ישנה פלנטה טובה יותר. הרבה יותר. וכך הוא הדבר.

תמלול ותרגום – רחלי גנון

ובנימה אישית,

התקשור הזה החזיר אותי לסיטואציה זהה בתכלית, בה קריון הזכיר בדיוק באותה הדרך את ליבי השבור במהלך המקהלה בהוואי ב-2012, בעקבות האדם שאהבתי ואיבדתי באותו השבוע ממש – אבי היקר. בסנכרון הזה הייתה חמלה ואהבה שלא תתואר. הרוח שמכירה אותי היטב, ידעה כי לא ארצה להמשיך ולהתקיים בלעדיו, כל כך רציתי ללכת איתו. היא גם ידעה כי השבר הזה הוא הגדול ביותר עבורי וכי לעולם אינני כועסת על אלוהים או על החיים בדיוק בו הם מתגלים. וכך היא בחרה, בדרכה שלה להראות לי את המקום בו איננו נפרדים. המקום בו אין צעיפים ובו רק משב של טוב עוטף אותנו מכל הכיוונים. הרוח ציירה לי את הדרך אלי ליבי. שם שוכן ליבו איתי לעולמים. ושם, במאוויי, לאחר האבדן הגדול ביותר בחיי, קיבלתי מהרוח את המתנה הגדולה ביותר שניתן לבקש. ראיתי את כל הדברים שבהם האמנתי כל השנים, כל מה שידעתי אינטואיטיבית ולא בא לידי ביטוי חיצוני או אישור מעולם, אף לא דבר מעבר לרטט הקצבי הזה שבפנים המנחה אותי עד היום, הקולן שבתוכי. אבי העביר לי מסר של אהבה מהעבר השני של הווילון. אנרגיה טהורה שהתמזגה אל תוך ליבי לתמיד. היום בו עזרתי לשנות את העולם, היה היום בו הרוח הצילה אותי מאבדון. "כזו היא האהבה".

מתוך יומן המסע: "אורזת מזוודה בחרדת קודש. נוצרת את כוחו של הרגע הזה. את העוצמה, האיחוד, התשוקה, דרכי הרוחנית, יופיים של החיים, הבריאה. אך הדמעות זולגות ללא הרף. מנקות את הספקות, מגבירות את הגעגועים הנספגים לתוך הממחטה. ואני לוחשת לעצמי....כך הוא. את מוגנת ואהובה. ארזת את האמונה. הכל בסדר ילדה."

"והטיסה המיוחלת הגיעה. אני ישובה בכיסא, ליבי במערב וראשי מעורב. ממריאים. ופתאום זה קורה, ממש מעל האטלנטי, כניעה, התמסרות. בבת אחת נפתחו כל בארות הדמעות ואני בוכה, ודמעותיי מתמזגות עם האוקיינוס הגדול, המכיל הכל. מתחילה לעכל. אבא שלי כבר לא כאן. הרגשות מעורבים. התאים שלי רוקדים משמחה אך הילדה הקטנה היתומה שבלבי נעצבת ומתאבלת על שהיה ואינו עוד. געגוע אינסופי לציפור הנפש שלי, בעודי עפה אל האושר האינסופי. ובין שני הקצוות הבלתי אפשריים הללו, הציגה עצמה בפני נקודת האפס. נפלאות דרכי האלוהים".


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים