תקשור קריון - מלבורן


תקשור קריון - מלבורן

קריון – מלבורן – תקשור מסכם – מרץ 2014

תרגול של תקשורת עם רוח משתלם. אתם מתבקשים לתרגל. במדיטציה שאף היא משתנה. מה היה קורה אם בכל פעם שהייתם ממצמצים בעיניכם, כבר הייתם במצב מדיטטיבי? זה כל כך טוב למבנה הסלולארי שלכם להיות במצב הזה, שהתאים שלם פשוט יחשקו בזה. הם ירצו להיות במדיטציה 24/7, בעבודה, בהליכה, בכל מקום, כל הזמן.

מערכת יחסית כזו עם העצמי העליון שלכם היא אפשרית, וזה מה שהתאים שלכם רוצים עבורכם. חסר לכם גשר בין העצמי של לאינייט לבין העצמי הגופני. החלק האינטליגנטי ביותר בגופכם משתוקק להיות בקשר עם השאר, כל חלק במערכת הסלולארית שלכם מרגיש שזה מגיע, יקירים. כשהאנרגיה בתזוזה, החלקים הקוונטים שבכם מוזהרים. זה מצב היוצר מעט אי-נוחות, כי אינכם יודעים מה בא עכשיו. בכל פעם בו אתם מרגישים בשינוי שמגיע, האנושות חושבת אם זה יהיה טוב או לא. ואני רוצה שתירגעו עם זה, ותנו לזה להיכנס פנימה. ההתרחבות תהיה התוצאה של התרחבות שלכם עם עצמכם, שלכם עם העצמי הגבוה שלכם. האם לא הגיע הזמן להכיר את שאר החלקים שלכם? חשבו על זה. אתם גדולים יותר ממה שאתם חושבים, ואני אמשיך ללמד אודות הנשמה.

נשמה במסע. הנשמה אינה נוסעת לשום מקום. זה אתם העושים את המסע בכדי להכיר אותה. אתם במסע להכרת עצמכם. ויש סיבה שקראנו לזה כך. זה לא ליניארי. צריך להסתכל על זה מאחור בכדי להבין את העומק של זה. היופי שבחברה נדיבה, שתהיה במצב של התעלות, ותהיה ההורים הרוחניים שלכם....גם היא כאן. ישנם רק 24 מקומות בעולם שהוקצו לתואר של קפסולות זמן. הם תמיד באים בזוגות. אחד מושך את מה שאין והשני דוחף את מה שכבר לא צריך......אותה אנרגיה במרכז השמש הנקראת – החור השחור מלאה באנרגיה הזו.

נמשיך במסע הנשמה האנושית. היא איננה אנושית. הנשמה היא הבורא. כבר אמרנו לכם את זה קודם, מזמן....לפני שהפליאדות עשו את מה שהם עשו על הפלנטה הזו, היו הרבה עולמות לפניכם שעברו את מה שאתם עברתם. הפליאדות הם ההורים הרוחניים שלכם שעזרו לכם ליצור את האלוהות שבתוככם. הם עשו את כל העבודה והם שומרים עליכם, כפי ששומרים על ילדים עם בחירה חופשית מוחלטת שאינם יודעים על קיומם של הוריהם... ישנה נדיבות, אהבה, אכפתיות, במיוחד עכשיו, עם התעוררות הפלנטה, ישנה חגיגה בחלקים מסוימים בגלקסיה, על השינוי המאסיבי. עבור חלקכם זו הפעם ה-12 או יותר שאתם חווים התעוררות כזו. הנשמה שלכם עורבבה במקומות אחרים, בפלנטות שונות, בקונסטלציות שונות.....בסופו של דבר תגלו חיים שאינם חלק מהפלנטה וכך תמצאו עוד חיים. אתם חלק מתהליך, הנשמה הקולקטיבית, התחילו לתקשר, התעוררו וראו שיש עזרה. אין דבר יפה יותר מבן-אנוש המתעורר ומוצא שהחלק שהיה חסר לו כל חייו – היה שם לאורך כל הדרך.

הקיר, הוילון מתחיל להתרומם. אתם חלק מהתכנון. הוילון אינו עולה מעצמו. אנו מרימים אותו. כוח גדול של תודעה והתעוררות רוחנית מרימים אותו. עליכם לעשות זאת. אם ברצונכם להתעורר לרב-מימדיות עליכם לעשות זאת בעצמכם. כך זה היה תמיד. זהו פאזל שעליכם למצוא ולפתור בעצמיכם.

יש דבר אחד שאתם מפתחים לגמרי בעצמכם. זהו קונספט של ביקורת שהיא תכונה אנושית של אנרגיה ישנה, והוא חייב להיעלם. שיפוט הוא כשאדם אחד מסתכל על אחר וחושב שאינו מתנהג כראוי, או שאינו עושה משהו נכון......שיפוט נמצא בכל מקום, בכל הפלנטה. זוהי ביקורת היוצרת מלחמות. במבנה הדתי שנבנה לפני עידנים, שיפוט הוא אלוהים. אך שיפוט אינו אלוהים ומעולם לא היה. אך זה מוטבע בכם. "האם אני עושה זאת נכון"? "רוח יקרה, אינני רוצה לפגוע באף מלאך"...ממה אתם פוחדים ? משיפוט? אני מעלה את זה שוב כי אתם עדיין עושים זאת. אתם צועדים לכם ומרגישים קטנים. מדוע זה? מדוע אתם מצטנעים בפני אלוהים? האם ענווה נדרשת כאן? אם אתם חלק מאלוהים, מדוע אתם צנועים בפני עצמכם?

זהו שכל-ישר רוחני. אם אתם חלק מהבריאה, אינכם צריכים להשתחוות בפני עצמכם. ומה אם במקום זאת, אנו אומרים כי הגיע הזמן לעמוד, ולצאת מהמקום המצטנע ולקחת את הכוח שהוא שלכם בנדיבות לב, באדיבות, ביושרה, לא בהכנעה. כיצד זה עוזר לפלנטה להתפלש בפני אלוהים? מהיום הראשון לימדו אתכם שאלוהים הוא גדול ואתם לא. לכן, עליכם להשתחוות מעט. אם תבינו שאתם חלק מהמלכות שהיא האלוהים בעצמו, שהוא נמצא בכל חלק בדי אן איי המורכב מטריליוני מולקולות בכם, ולכולם יש תודעה הרוצה שתגלו מה היא....האם אתם חושבים שהם רוצים שיעריצו אותם? התשובה היא לא. התחילו לחשוב אחרת על אלוהים, על הנשמה שיש לכם בפנים. מגיע לכם להתעורר למופלאות שלכם. להתעורר לחוכמה ולבגרות של להיות מאסטר. מה היא התכונה המרכזית של מאסטריות? שקט. האם ידעתם זאת? "היה דומם ודע שאתה אלוהים" – זהו שקט. ישנה ידיעה פנימית בה אתם יכולים לנשום את האוויר של הפלנטה.....ולהיזכר באוויר של פלנטות אחרות. אתם חכמים הרבה מעבר למילים, ואולי אינכם יודעים את הפרטים, רק שבו רגע והיו בשקט. האם אינכם יכולים להרגיש מי אתם? האם זה כל כך רחוק מההיגיון התלת-מימדי שלכם, לחשוב שיש יותר בחיים ממה שסיפרו לכם? ללא ביקורת. הפסיקו להאניש את אלוהים וליצור סיטואציות ותכונות אנושיות ולייחס אותן לאלוהים.

כמה פעמים שמענו שישנם נשמות הכלואות בכל מיני מקומות? כלואות בין מקום אחד לשני ויש רמות .......כל זה הוא עבודה של האנושות. כיצד הבורא של היקום הזה יכול להיות לכוד? הרי אין אנרגיית נשמה אינדיבידואלית, זה הכול חלק מהשלם, זהו קולקטיב שהוא חלק מכם. וכשאתם מתפוגגים מהגוף וזזים קדימה לשלב הבא, הנשמה נאספת מהגוף שלכם, והופכת להיות חלק מהשלם שוב. כשאתם חשים מישהו שעזב, זה ייחודי וקשה להסבר ויחד עם זאת אמיתי, זה קורה. אפילו אמרנו לכם כי פיסות וחלקים של האהובים שלכם שהלכו לעולמם, במיוחד לאחרונה, הופכים לחלק מכם – לכל החיים. זה נקרא שיתוףנשמות. חשוב שתבינו כיצד זה עובד. אז כיצד זה אפשרי שחלק מהאלוהי יהיה לכוד בין כמה רמות שנוצרו על ידי בני-האנוש? התשובה היא שזה בלתי אפשרי. נקרא לזה בשמו. מתודולוגיה במיטבה. בפעם הבאה שתהיו עדים לסיטואציה בה מישהו יאמר: "זו היא התוצאה של נשמה שהיא לכודה", אני רוצה שתדעו טוב יותר. לפחות בתוככם. זה לא הכרחי לקום ולצעוק:"זה לא בהכרח נכון", אני רוצה שאתם עם עצמכם תדעו יותר. והסיבה היא כדי שלא תראו מערכת שאינה קיימת. אני רוצה שאתם תראו את המערכת שבאמת קיימת והיא באמת יפהפייה.

הפנימו. אין נושאים, אין בעיות, אין תפיסות, אין דבר כזה שנשמה הולכת למקום מסוים בכדי להתכונן למשהו אחר, אין דבר כזה. אין רבדים. אלוהים הוא אלוהים. הבורא של היקום הזה. זה בדיוק מה שזה. הוא לא קטוע, לא לכוד, ואין לו תודעה כפי שיש לבני האנוש.הוא מעבר לזה. הרבה מעבר לזה. דבר שלא ניתן אפילו לתאר. עבורכם, כל שעליכם לדעת הוא שאלוהים אוהב אתכם מעבר לכל מידה, וכל דבר שהוא שם, עבורכם, הוא נדיב. אינכם חייבים להעלות תדרים, אינכם צריכים להוכיח את עצמכם בדרך כזו או אחרת, עליכם רק להסכים ללמוד יותר אודות מה שישנו בתוככם והשאר יהיה הוכחה עצמית ברורה. ואנו אומרים זאת שוב, כשאתם נופלים על ברכיכם, אם ברצונכם לכבד את אלוהים בכל דרך שתבחר: בתפילה, במדיטציה, אנחנו שם. ויש באמת רק שאלה אחת, אם תבחרו לשאול והיא: "אלוהים היקר, אמור לי את שעלי לדעת". זו היא שאלה המכילה בתוכה את כל השאלות כולן. "אמור לי את שעלי לדעת בכדי לצאת מהכאב"...לא באתם הנה לסבול. זה הזמן להתגבר על זה. לא הייתם אמורים לחיות כך. זו לא היתה התכנית. אך מה שקרה הוא כמו מים מתחת לגשר. יש לכם שליטה על המבנה הסלולארי שלכם והוא רוצה לשמוע מכם.

ירושת הנשמה. כשאתם מביטים על "ירושה" כפי שאתם תופסים אותה, היא בדרך כלל בתלת מימד והיא כימית...והחלק המבלבל הוא שאתם, כבני-אנוש, במיוחד אלו המודעים לרוחניות המחמיאה שלהם, מתמודדים עם שני סוגים של ירושה שקורים בגוף יחיד אחד. הירושה הכימית שאותה למדים בבתי הספר ושיש בה הרבה מההורים ומהסבים שלכם. אתם נראים כמוהם, אותה נטייה או אופי במבנה הסלולארי, הדי אן איי עובר כגון כישרונות או אינסטינקטים שיש להורים וניתן לראותם. לעיתים יש לכם אפילו אותם כפות ידיים. זו היא ירושה כימית. היא עוצמתית. בנוסף לדרך הזו, ישנה עוד דרך שהיא אקאשית. הקומבינציה של השניים יוצרת אדם מיוחד בעל עבר שונה לחלוטין, במיוחד אם מביטים על האקאש שלו.אנו עומדים ביער יחד כי יש לנו את אותם שורשים. עליכם להתחיל להביט על עצמכם אחרת. לבחון8 מי אתם בהסתמך על שני הסוגים של הירושה. לעיתים הם מאד שונים. את הכימי ניתן לחקור אחורה, לבדוק מה הייתם בגלגול קודם, אך את החיים הקודמים האמיתיים, אלה שאתם צריכים להביט עליהם, נמצאים באקאשה. הדבר המבלבל כאן הוא כיצד יכולים להיות שני שבילים שהם כל כך שונים, הבוראים ויוצרים אנשים מיוחדים כמותכם? אתם רוצים להפריד ביניהם ולדעת מי מהם הוא מדויק, ואני אומר לכם, שניהם מדויקים. באקאשה נמצאת כל ההיסטוריה בה חיינו עם הורים אחרים וסבים אחרים והכימיה שם היתה שונה לחלוטין ממה שהיא היום. אל תנתחו את זה יתר על המידה. אני רוצה שתביטו על עצמכם. כיצד זה מתמזג יחד ויוצר את מי שאתם? אתם בני אדם מיוחדים לחלוטין. זה חלק מהמיוחדות. מבחינת כימיה, יש לכם תכונות של ירושה מהמימד השלישי. מבחינה רוחנית – יש לכם תכונות של ירושה אקאשית, והם באו יחד בכדי ליצור – אתכם. לאן זה הולך מכאן? ליצור עוד "אתם". הפאזל, התמונה הגדולה, הם מעבר לכל דבר שאתם יכולים לדמיין.

אני רק עיגנתי את הפאזל בכדי שחלקכם יאזינו לו, רק בכדי שתיווכחו שהוא תמיד היה שם. הוא עומד לגלות כמה דברים שלא הבנתם. כיצד חייכם שהוקראו על ידי אדם הקורא את האקאשה שונים ממה שניתן לכם על ידי ההורים שלכם. ועתה יש לכם את התשובה. אל תנסו לפתור זאת. אני רק רוצה שתראו את היופי של כל זה שיצר אתכם. אתם מיוחדים בכל דרך. יש בכם את הטוב ביותר מכל דבר. ייתכן והיה לכם את החוזק הכימי שהייתם זקוקים לו ואת החיים האקאשים שהייתם זקוקים להם כדי לבנות נשמות עתיקות כמותכן, בכדי לעורר שינוי בפלנטה היום. חשבו על זה. לכל מה שעברתם יש מטרה.

אך כבר סיימתם את בית הספר, וסיימתם את מסע ההישרדות, עתה הגיע הזמן לצאת מתוך המערה, לראות מי אתם, לבדוק את המופלאות שמסביבכם, לצאת מהעמידה השפופה, לעמוד גבוהים, להרגיש את האור האלוהי שמסביבכם, ולדרוש את המאסטריות שלכם. פשוט. לא? אתם תמיד מתחילים בצעדים קטנים והם הופכים לגדולים יותר. זה הזמן להתחיל. זה המסר להיום. זה עומד להיות אף יותר מסובך בהמשך, אני מבטיח. וכך הוא הדבר (קריון).

Racheli Ganon – Master Healer Channel


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים