תקשור קריון מהר שאסטה - חלק א' - יוני 2013


תקשור קריון מהר שאסטה - חלק א' - יוני 2013

תקשור קריון – מסרים מהר שאסטה – חלק ראשון – יוני 2013

חלקכם עדיין מרגישים כי אלוהים והמקור הוסרו. אלוהים בשמיים ואתם יושבים אל האדמה. הפרדה זו עצמה עומדת בדרכינו ובצורת ההתמזגות אותה חלקינו מחפשים. ללכת בוואדי ובגיא, אוחזים יד ביד עם המקור היצירתי. וכדי להוסיף לנושא זה, לחלקינו נאמר כל חיינו שלא נוכל להשיג זאת, שזה לא בכוחנו, ואתם, יושבים כאן ושאסטה, הולכים בדרך, ושומעים קול קטן, היוצא מן האדמה, מהעצים, מהמים, ואומר – "עשה זאת בכל מקרה". קולו של האלוהים הוא קטן יותר ממה שחושבים. זה הכול בגלל שיש לכם בחירה חופשית, יקירים, והרעיון שאולי התעוררתם לתדפיס גדול יותר של תודעה – חייב להיות הרעיון שלכם. ועליכם לאסוף אותו מההוכחות שמסביבכם ולא ממקורות אחרים. אני מציג לכם את זה אך איני יכול להניח את זה על חיקכם. אתם צריכים לעשות את זה.

מקור הבעיות שלכם הוא בולט – אם רק תושיטו ידיים ותגעו בו – אך לא אוכל להניח אותו בחיקכם. (למרות שאני מאד רוצה). ברצוני להסביר עד הסוף את המעבר שעובר עלינו כרגע . ההתעוררות וההתגשמות החדשה במידה ותבחרו להושיט לה יד בכוונה טהורה, בהגינות, באמון הכי גדול שיש לכם במה שאינכם יכולים לראות ובמה שאינכם יודעים ולאמור:"הראה לי. זה מה שאני רוצה רוח יקרה, להיות איתך". וזה, חברים, הזרז לשינוי בתודעה הנגישה עבורכם כעת. תנו לי לאמור לכם משהו שלא אמרתי מעולם. אינך חייב להיות רוחני בכדי שאלוהים יהיה בחייך. מה דעתכם על זה?

בן-האנוש הנמצא עם האלוהים בחייו, הוא האחד שסופג לתוכו את ליבת הידע ומיישם את זה לעצמו, הוא האחד שמוצלח עם אנשים אחרים, שהוא שליו עם אנשים אחרים ואינו פוחד עם מה שקורה לו בגוף. כל עוד שפוחדים מזה, יוצרים קיר לבנים ואז דבר אינו קורה. אני אומר לכם כי מרכז הליבה שלכם הוא המרכז. זה אינו איזשהו רעיון רוחני. הוא אינו שייך לעידן החדש, הוא שייך לאנושות. כולנו מחפשים את אותו הדבר.

לשבת במקום הזה ולהרגיש זאת, זה טוב, אם אתם יוצאים לטיול , מטפסים על ההר או מטיילים סביב, זהו מקום טוב. מקום בפלנטה בו קפסולת הזמן קיימת, מוכנה לשפוך את עצמה על בני האדם המעוניינים להתמלא בה. אך חייבים לרצות את זה תחילה.

"תאר מה יש באמת בהר", אתם מבקשים. אני לא יכול, כי אתם עדיין לא יכולים להבין זאת. אני יכול לתת לכם מטאפורות, אני יכול לתת לכם רמזים ורעיונות. אני אוכל לכתוב מחדש את המתודולוגיה והגיע הזמן. מה שאני מציג עכשיו ניתן באהבה מלאה, נכונות ובגרות, ואם זה מהדהד לכם, אני מציע לקחת את זה לשלב הבא. אם תבחרו להישאר באמונות שלכם – האנרגיה תכבד את זה. כך אנו רואים את כולכם: ללא המילה "צריך". אתם עושים את הדבר שמביא אתכם להתיישרות על החלק הקרוב ביותר למקור שלכם וההתיישרות הזאת יכולה להיות פשוטה או שונה מאדם לאדם. האינטלקט מתיישר בצורה אחת, לאדם רגשי תהיה התיישרות שונה לחלוטין, ובסופו של יום – כולם יכולים לאחוז בידו של אלוהים.

מה שאציג כעת הוא רמז לגבי מה שעשוי לקרות בהר בקרוב. זוהי בלוטה, קשר. אורלייה ג'ונס נמצאת כאן. היא עוטפת בידיה את כל האזור והיא חוגגת את העובדה שהגעתם להר. כשהיא באה, ההר דיבר אליה ונתן לה דימויים ואינפורמציה, והוא עשה כך בדרך שהיא תוכל להבין זאת כבת אנוש המסתובבת המימד השלישי. אלוהים אינו במימד השלישי. היא פגשה בראש העיר הלמוריאנית וכל האינפורמציה אודות קפסולת הזמן בעודה פזורה ומפיצה את הידע והאנרגיה שהיא מכילה. כדי להסביר את התכנים של ההר, אקח אתכם למסע מטפורי כדי שתוכלו להעריך. דמיינו לרגע שאתם עולים על ההר ובחורים לנהל שיחת סקייפ אם מישהו מסקרמנטו. זה מתאפשר כי יש אינטרנט ולווין ומכשיר שתומך בכל זה, ואז ניתן לדבר. גם כאן על ההר המסך נמצא, דחוס בין הסלעים, מוגן מהשמש, כדי שתוכלו לראות ואתם מנהלים שיחה אמיתית על האנרגיה והגיאולוגיה. ופתאום, מגיע איש בא בימים בן 1,000 שנה היוצא ממכונת זמן והוא מביט על מה שאתם עושים, יורד על ברכיו ואומר לכם – "אתם מדברים אל האיש שבהר". ואתם עונים – "לא, זה לא מה שאנחנו עושים, אנו מדברים בסקייפ". והוא אומר – לא חשוב מה שתאמרו. עיני מראות לי דבר אחד. חושיי מראים לי דבר אחד. יש איש בהר המדבר אליכם ואתם מדברים אליו חזרה. הוא מרכין את ראשו ומצטרף לאחד הטכסים שבהר. מה תאמרו אז? האם אתם מבינים את כמות הפיסיקה שתצטרכו לעבוד איתה בכדי לעזור לו להבין סקייפ? אין חשמל מהמקום שהוא בא ממנו. הבנת כל הדבר הזה הנקרא כוח. דיגיטלי, האינטרנט, המחשב, באפליקציות....ואני שואל – האם זה קסם? לא. אתם עושים סקייפ ואתם עושים זאת בכל יום. אך האיש העתיק משוכנע שיש בזה קסם. הוא נוגע באדמה עם מצחו, משוכנע שישנה מהות קסומה וכי אתם מנהלים שיחה בזמן אמת.

כמה שכבות הוסרו ממה שקורה בהר ועד התודעה שלכם כאן ועכשיו? התשובה היא – מאות. אינני יכול להסביר לכם בטרמינולוגיה שתוכלו להבין מה נמצא שם, אך אוכל לאמור לכם כי אתם מנהלים שיחות סקייפ עם למוריאניים והם לא נמצאים בסקרמנטו. תנו לי להציג לכם את ההגדרה של הלמוריאניים: הם מייצגים את תודעת הליבה של המקור היוצר שהוא שבע האחיות, שהוא הפליאדות. וכשהלמוריאנים עיצבו הכול יחד למצב קוונטי, הם קשרו את עצמם עם שבע האחיות. ומה שקורה בהר הוא בזמן אמת. אנו קוראים לזה קפסולת זמן, אך אתם לא שאלתם – איזה זמן? זה עכשיו. והקפסולות מכילות את מה שזמין כעת, לא משהו שנשתל, לא כזה שניתן לשתול, אלא כזה שניתן לקבל בזמן אמת את מה שביקשתם לקבל.

ומתחילים להגיע הרעיונות, החוכמה, ההמצאות, הבגרות הרוחנית, הכול זמין עכשיו. העיר בהר היא אמיתית, אך היא אינה בהר, אם אתם מבינים למה אני מתכוון. תנו לי לספר מי יקבל את זה תחילה. אלו הם הצעירים, כי הם כולם יודעים על פייסבוק כרעיון והם מבינים מה זה אומר להשתמש בזה עם אחרים – פייסבוק גלקטי. זה מה שיש בהר. אז כשאתם מתקרבים אליו, אני מזמין אתכם להביט בו אולי אחרת ממה שהבטתם קודם. התודעה שמדברת עם הנשמה העתיקה בזמן אמת. זה לא משהו ששתול שם כדי לשחרר ידע עתיק שהיה יכול להיות טוב ומלא חוכמה, אלא קפסולה המוכנה להיפתח עם האנרגיות הנכונות, הקולות הנכונים, בכדי להביא לכם חוכמה בזמן אמת, לגבי הדברים שמגיעים כעת. בשלב הבא.

זה תוכנן לעכשיו. וזהו המסר להיום. כיצד תתרגמו אותו ואיך הוא יגע בכם? האם אתם פתוחים מספיק לערב את האינטלקט שלכם כדי לפתור את מה שאינכם יכולים להבין? אם זה כך, אתם נפתחים למה שהנשמה העתיקה באה בשבילו. וזה הידע של העתיד והבגרות של האבולוציה הרוחנית שלכם. אתם השלב הבא. ההר יכול לשפוך עליכם את כל האינפורמציה שלו בבת אחת. אם אינכם במצב מקבל, דבר לא יקרה. אז הכינו את האנטנות שלכם, יקירים, והתכוונו. כי להר יש הרבה מה לאמור. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Lemurian Sister

(Planetary service)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים