תקשור קריון - חלק ב - רוסיה 25.5


תקשור קריון - חלק ב - רוסיה 25.5

"חממו את התנור" – חלק שני -תקשור קריון מה-25.5 ברוסיה

אז מה התהליך?

מה התהליך, אתם שואלים, כמה תלת מימדי מצידכם. תמיד מבקשים תהליך, רוצים להגיע ממקום א' למקום ב'. תנו לי לאמר לכם מה התהליך. הכוונה עצמה מאזנת.

הכוונה הטהורה ליצור אור – היא אהבה

ולאהבה מעולם לא היה כל כך הרבה כוח, כי האנושות הבדילה והפרידה אותה. שמה אותה בקופסאות והוציאו אותה החוצה רק כשחשבו שזה ראוי. אהבה לשותף, אהבה להורים, אהבה לילדים, אהבה לגאיה ולחיות, כל הקופסאות האלה, גם שמתם אותם על המדף כשלא רציתם לאהוב. תנו לי לשאול, כשאתם הולכים לחנות, האם אתם אוהבים? לא, זה מגיע מאוחר יותר. "כשאני רוצה אהבת האלוהים, אני מכין את עצמי והולך למקום מיוחד עבור זה (בית כנסת?). כשאני בא הביתה, אני אוהב את הילדים שלי, וכאני נוהג – אין בי אהבה כלל." זהו הטבע האנושי, והוא משתנה. אני רוצה שתקשיבו. אני רוצה כל כך שתבינו.

הפסיקו להסתכל על רשימת דברים שיש לעשותם והביטו על זה מבחינה אנרגטית. זה לא בנוי בצורה ליניארית. בואו נאמר – "בסדר. אני מעוניין לעזור לעצמי. יש כל כך הרבה דברים ששמעתי היום. אני הולך לרשום אותם, לעשות את זה וגם את זה, לעבוד על עצמי, יש לי אנרגיה ואני אהפוך לאדם טוב יותר. אשנה את הסביבה שלי, אתחיל לחשוב אחרת, אשלח סימנים שונים לאנטנה של המבנה הסלולארי שלי, אהפוך לאדם טוב יותר"....ברצוני לאמר לכם משהו. תשכחו מכל זה לרגע. אם אתם עומדים לבשל ארוחה, עדיף שתהיו בטוחים שהתנור חם. מה טוב זה יעשה, כמה שעות תבזבזו בבישול אם התנור אינו חם? זה לא יתבשל, נכון? אך אם מישהו היה מביט עליכם מהצד, הוא היה חושב שכן. מפילים דברים, מחבטות, אך כשהתנור אינו חם – אין ארוחה כלל.

אהבה עצמית

עתה אספר לכם אודות התנור. אם אתם לומדים לעזור לעצמכם, תצטרכו לעשות משהו תחילה. זהו הדבר הקשה ביותר לעשייה לבני אנוש. יהיה עליכם להתאהב בעצמכם. הסתכלו במראה ואמרו – "אני אוהב אותך". לא בדרך אגואיסטית, אלא בשל הידיעה כי יש לכם את הזרע של הבורא בתוככם, והוא נותן לכם רשות להרגיש את אהבת האלוהים. הוא גם יודע שיש סיבה להיותכם כאן. בכוונת תחילה. מדוע זה קורה, שמידת "ערך העצמי" היא אחת מהבעיות הנפוצות והמרכזיות של עובדי אור על הפלנטה? האם ידעתם זאת? יש סיבה טובה מאד לכך. במשך עידנים רדפו אתכם בשל אמונתכם, חלק מכם עדיין נחבאים, או מביטים מעבר לכתף כשאתם מדברים על אלוהים....כל זה חייב לחלוף. אתם בעידן חדש עתה. עידן שמצפה כי האור יופק מכם. עליכם להתאהב בעצמיכם. זה לא כל כך קשה להעריך את מי שאתם. אם השותף שלכם יכול להתאהב בכם, מדוע אתם אינכם יכולים להתאהב בעצמיכם? הרי לא מדובר במגרעות או בדברים שאתם חסרים אותם, איננו מדברים על המימד השלישי כאן. אנו מדברים על ההתאמה הנכונה של אלוהים בתוככם. מגיע לכם להיות כאן. התאהבו בתדמית של עצמיכם, בדרך מקודשת. ואז דברים יתווספו מאיליהם והתהליכים יתחילו לעבוד בצורה עוצמתית מאי-פעם. אך התנור צריך להיות חם. כמו איכר שאינו שותל זרעים כשהאדמה אינה מוכנה. אינכם יכולים לעבוד על עצמיכם.

עזרה לזולת

כמה מכם שואלים, כיצד אני יכול לעזור לאחרים? ישנם מרפאים כאן באולם, מסייעים למיניהם, יש סטודנטים הלומדים תהליכים שיעזרו לאנשים סביבם. אומר לכם משהו אודות זה. כמה חם התנור שלכם? או ש...בואו נדבר על משהו אחר. עד כמה חם התנור של האנשים שמסביבכם? אתן לכם הבטחה חדשה – יהיה שונה מבעבר וגם התוצאות יהיו אחרות. כי משהו חדש קורה. ישנה התאגדות חדשה של הכישרון והתבונה שלכם. יהיה עליכם להתאהב בכל אדם ואדם. חלק מכם אומרים עכשיו: " אוי לא! אין לך מושג אילו אנשים נמצאים בחיי" ואני אומר- כן, אנו יודעים. אתם לא מתבקשים לחיות איתם או ללכת איתם הביתה או אפילו ללכת איתם לארוחת-ערב. אני מבקש מכם להביט בהם ולראות את הבורא שבתוכם שהוא אותו הבורא גם שלכם. אשאל אתכם עכשיו, איזה אדם מוציא אתכם מדעתכם? כרגע ממש. בגלל משהו שעשה, או בגלל מי שהוא. אני מבקש שתשימו אותו בקדמת המחשבה שלכם כעת. תנו לי לאמר לכם, הוא בא מאותו מקום שאתם הגעתם. הוא כאן בכוונה, כמותכם. בכי שיהיה חיבור ביניכם, עליכם לאהוב את החלק הזה שבו, לפני שאי-פעם תוכלו לעזור לו.

מרפאים יקרים, זה יכול ליצור דפוס חדש בחייכם. חלק מהאנשים שיבואו אליכם לעזרה יזדקקו לכיול ומרכוז האנרגיה מחדש, לפני שתתחילו איתם טיפול בכלל. זו תהיה התארגנות חדשה שאפילו לא תשתפו אותם בה. הם לא חייבים לדעת זאת, אך אתם יודעים ואתם רואים את הבורא שבתוכם. מתחבר אליהם וזה מוחק את כל שאר הדברים. עליכם לחמם את התנור. אחרת הדברים יהיו פחות אפקטיביים.

שאלות ותשובות

ש-מהי האנרגיה כאן שנדמה כאילו היא עוצרת אותי?

ת-כבר אמרתי, כמה חם הוא התנור שלך?

ש-כיצד אוכל למצוא את אהבת האלוהי בתוכי?

ת-זה יותר מאשר להתאהב בעצמך. זוהי השאלה הגדולה. להבין את הרעיון כי אלוהים נמצא בכל תא ותא. הסברנו כבר מה זה די-אן-איי. אמרנו לכם כי אפילו לא התפתחתם מהחיות בפלנטה. וכי יש לגם גרעין של הורים ביולוגיים וסט של 23 כרומוזומים (במקום 24 של החיות).

הרעיון האלוהי

זהו סיפור הבריאה שנתן לכם את הרעיון של אור וחושך. שנתן לכם בחירה חופשית ואנו מבקשים מכם למצוא זאת בפנים. זהו הבורא שבכם. ברצונכם לאהוב את האל ולקבל אהבה חזרה? עליהם להיות חלק מהאלוהות. זה לא אינטואיטיבי, נכון? נאמר לכם כי אלוהים בשמיים ואתם על האדמה, שאלוהים יכול לעשות הכול ושאתם אינכם יכולים לעשות כלום. בכמה מקומות בפלנטה רואים את האנושות משתחווה אפיים על הברכיים בפני האלוהים? הגיע הזמן לשכתב את זה. כמה חם התנור שלכם? יקירים, כשזה מגיע למציאת זרע הבורא בתוכנו....האם באמת תשתחוו ותעריצו את עצמכם? האם תבקשו מחבר לעשות זאת? יש כאן תבנית (פרדיגמה) חדשה. מציאת האלוהות שבתוכנו היא מציאת הזרע של מי שאנחנו. האם זה יתכן כי אבות אבותינו היו מן הכוכבים? כן. ומה הם ידעו כשנתנו לכם את החלק הזה ב-די אן איי? התשובה היא שהם ידעו איך להיות התנור. הם לא ידעו כיצד לחמם את התנור. הם למדו איך להיות התנור. וזה מה שישנו בתוככם. זה מה שמאפיין את העידן הזה. לא מדובר על תהליכים. אתם יכולים לחמם את התנור. התהליכים יעבדו היטב, הארוחה תתבשל, אם תדעו כיצד לחמם את התנור.

זהו טבע אנושי חדש. אנחנו (קריון) רואים פוטנציאלים, לא את מה שקורה עכשיו. אנו רואים את ה-"עכשיו" שלנו שהוא כל הפוטנציאליים של כל הרעיונות והמעשים והמחשבות של כלל האנושות, הכל יחד ממש עכשיו. ואתם יודעים מה אנו רואים? נשמות עתיקות הגורמות לשינוי בפלנטה, מקשיבות למורים ומשנות דברים. זה מה שאנו רואים.

אנו כאן כבר 23 שנה. בגלל זה אנו כאן. האם אתם חושבים שהיינו כאן בכדי לראות אתכם מושמדים? זה לא עובד כך. כולכם שואלים – "מה אני יכול לעשות למען הפלנטה"....בתבנית המימד השלישי אתם נשפטים על ידי העבודה, בעיקר באקדמיה. הסופר, המומחה, אלו מונחים ליניאריים. הרי יש לכם ניסיון של חיבור לאלוהי של אלפי על אלפי שנים, שאף אקדמיה לא תוכל לו. היכנסו פנימה, שאלו את עצמכם – "האם אלו החיים היחידים שאני חווה"? והמתינו לצחוק הגדול שיגיע.

המבנה הסלולרי שלכם רוצה שתדעו כי כמו שכבות וטבעות של עץ, יש לכם אלפי ביטויי חיים בפלנטה הזו. אתם יודעים כיצד הדברים עובדים. לא הייתם יושבים בכיסא הזה לולא ידעתם. אתם מוכנים להתפוצצות הרוחנית כאן. אתם רק לא יודעים כיצד זה הולך לקרות. אז אומר לכם:

הפסיקו לעשות רשימות, לברר כמה פעולות עליכם לעשות כדי לבנות משהו שלא הולך לעבוד ממילא. רוצים לדעת מה אתם יכולים לעשות עבור הפלנטה? כבר עשיתם זאת. הידעתם זאת? לא ידעתם. אתם תמיד מסתכלים קדימה כשבעצם כבר עשיתם זאת. הרי אתם חיים עכשיו ממש בכוונה ברורה. וגם, הייתי אתכם כשפסעתם אל תוך העולם הזה. כשלקחתם נשימה ראשונה ואמרתם – אני רוצה להיות כאן ממש עכשיו. אני לא הולך לפספס את זה.

הקיום שלכם על הפלנטה זו העזרה הכי גדולה שהפלנטה הזו תקבל מכם אי-פעם.

הקשיבו לי, נשמות עתיקות, כל אותם הדברים שאתם חושבים שעליכם לעשות, לכתוב ספר, לרפא, רק חלקכם באו לעשותם. רובכם לא. תכליתכם היא רק להיות ולשפוך את חוכמת אנרגיית אבות-אבותינו לתוך העולם הזה. מה לעשות? רק להיות.

כשתהיו לבד בחדר, מול מראה, הביטו אל תוך עיניכם ואמרו:

אני הנני. הכול טוב בנשמתי. יש תכלית להיותי. אני שמחה להיות אני. אני מאפשרת לחוכמת העבר להתגלם בצורה בפלנטה כמו קפסולת הזמן שהיא נועדה להיות. בשל האנרגיה החדשה שקרתה המפעילה דברים בתוכי שאני יכולה להרגיש.

זה כל שאתם עושים, לכן אתם כאן. יום אחד, אראה כל אחד ואחד מכם בצד שלי – של הוילון. ואתם תהיו שם רק לזמן קצר, כי תרצו מהר לחזור לפלנטה שיש בה הבטחה של שלום על פני הארץ. כי כשאתם בצד השני של הוילון אתם יכולים לראות את האור שלכם, והאתגר הוא לראות את חייכם ואת התהליך.

אז חממו את התנור בכדי שתוכלו אכן לבשל את הארוחה הזאת. קראו לשלום על פני הארץ, התעלות עבור הפלנטה. אני אף פעם לא עוזב. תמיד היינו כאן, תמיד נהיה, אנו חלק מכם, החלק האנרגטי היצירתי שבפנים. הלב של התנור. וכך הוא הדבר. And so it is.

תרגום/תמלול – רחלי גנון (בשירות פלנטארי)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים