תקשור קריון חלק א - רוסיה -25.5


תקשור קריון חלק א - רוסיה -25.5

"חממו את התנור" – חלק ראשון -תקשור קריון מה-25.5 ברוסיה

על תקשור – קריון מספר:

איך זה מרגיש לתקשר? לא ניתן לענות. לי קרול התאמן 23 שנים לזוז מהדרך. כשרק התחלנו, הוא פחד, בגלל הליניאריות של הרעיון כי ישות זרה תשתלט על גופו ותאמר מה שהיא רוצה. אז הוא לא הבין. הוא מבין כעת. הוא גילה כי כשהוא יוצא מהמוח האישי שלו – משהו קורה. פתאום הרגיש שיש רמה של תודעה אחרת בתוכו, שהיא עוברת הרבה מעל למה שהוא חשב. לקח לו המון זמן לשים את האינטלקט שלו בצד. הוא למד שתקשור הוא לא משהו שעושים ומפסיקים. ככל שהוא הגיע קרוב לתודעה הזאת – היא הייתה חלק ממנו. הוא חש את זרע הבורא בתוכו.

הוא ציפה שאני (קריון) אבוא כישות ולא כחלק ממנו. אך זרע הבורא היה בתוכו. ברגע שגילה זאת, כאילו הופעל המתג והשער נפתח. ובמקום קריון שבא לחייו – הוזרמה אנרגיה שהוא הכיר; חוכמת-על מהצד האחר של הוילון. קריון הינו קבוצה המדברת אליכם. האנרגיה הרב-ממדית היא עדיין מחוץ למציאות שלכם. קבוצה שמדבר ויכולה להיות מרשימה ומדהימה לעיתים.

הייתה לו בעיה (ללי קרול). הוא רצה להישאר במצב של תקשור. המבנה הסלולארי שלו מעולם לא הזדקן, ואז הוא זז הצידה. וזה מה שקורה עכשיו. אתם שואלים היכן השותף שלי? הוא כאן ממש איתי. שומע כל מילה, זוכר מה שנאמר, הוא לא במצב של תודעה "אחר" אלא במצב של אהבה טהורה. זהו המצב הטבעי שלו ולקח לו שנים למצוא זאת.

גאיה ושינויים נוספים בפלנטה

דברים משתנים ומתרכזים מחדש בפלנטה. הגדרות חדשות לתמצית של מה נורמאלי ולמה שנצפה מאיתנו. הכלים משתנים. תחושת הנורמה משתנה וזה הכרחי ומחויב. אם דברים לא ישתנו, האנושות תישאר אותו הדבר. מה עושים בני האדם? הם מתנתקים, מפרידים, מפחדים וכובשים. זהו הטבע האנושי. בחושך, אינם יכולים לראות באמת אז הם מתאגדים בקבוצות קטנות. הם בונים תרבות וחומות כדי לרכוש לעצמם ביטחון. וכשנגמרים המשאבים – הם תוקפים מישהו אחר. כל זה לא נוצר על ידי מה שהם חושבים אלא על ידי כמה אור יש להם. אם הם היו יכולים באמת לראות אחד את השני, היו יכולים לראות שהם אותו הדבר. כבר לא היו צריכים להיצמד לקבוצות לרכישת ביטחון. היו יכולים להביט סביב ולראות את כל מה שיש להם במשותף. היו יכולים להתחיל שותפויות, ליצור בריתות. זהו המרכוז והתרכיז האמיתי של הטבע האנושי.

גאיה, התודעה של הפלנטה שהיא חיה בעינינו וגם בעיניכם, מתחילה לשתף פעולה. אל תטעו! אתם יושבים באנרגיה של גאיה. אנרגיה פלנטארית היודעת מי אתם. תפקידה לשתף פעולה ולשמש כמראה לתודעה האנושית. אם אתם יוצרים אנרגיה נמוכה של מוות והרס, של פחד ומלחמה, גאיה תשתף פעולה. תיתן לכם כלים לכך. היא משקפת במדויק את התודעה האנושית.

כעת אנו בתקופה ובזמן של החלטה חדשה. אנו מדברים על דברים שהיו כל כך רחוקים בעבר. כיצד ניתן ליצור עולם שונה ממה שהיה? זהו הנושא של תקשור זה היום. האנושות צריכה להשתנות בכדי שזה יקרה. המודעות חייבת להיות גדולה יותר. מה קורה מסביבכם? זו המטאפורה של האור. האור גדל בפלנטה והמודעות גדלה אף היא. לא רק כדי לראות טוב יותר, אלא גאיה מתחילה לשתף פעולה ולאזן את עצמה וכך גם אתם.

כיצד ניתן לעשות שינוי בפלנטה? בני האנוש מניחים הנחות בצורה ליניארית, האנרגיה נראית גדולה במספרים ובכמויות, אז אתם רואים את עצמכם כמעטים. כי אינכם מבינים כיצד זה עובד. יש משהו שקורה שעליכם לדעת עליו. מתחיל להיות ריבוי בעולם האנרגטי של נשמות עתיקות בפלנטה. אתם חושבים על עצמכם כשווים באנרגיה ובאנושיות. במובנים רבים הנכם שווים אך במובני חוכמה ואור – אינכם. ישנה בהחלט היררכיה של אור. אלו שרק הגיע לפלנטה צריכים לבזבז שנים בלהבין מה היא המשמעות של להיות אנושי. אלו שנמצאים כאן מעט, כבר מתרגלים לזה. אך אתם, היושבים בחדר הזה, מדוע אתם יושבים בחדר יום שלם? מדוע אתם עושים זאת? אומר לכם. כי אתם נשמות עתיקות. אתם מתעוררים להבטחה חדשה שהביאה אתכם עד הלום. אתם יודעים שישנה תכנית גדולה יותר. אתם חשים אותה. אני יודע מי כאן. חלק מכם הצטרף למישהו, חלק מכם אפילו לא ידע שתהיו כאן לפני שבוע. אני יודע מי כאן. אתם חושבים שאתם לבד, יושבים בכיסא. אתם עם משפחה שגם מתעוררת למשהו עצום וגדול יותר. ולהבטחה שהיא חדשה. לנשמות העתיקות יש את חוכמת הדורות. יש להן שכבות של למידה בתוך הדי-א-איי שלהם. הם מחכים לזמן כמו זה, שכנגד כל הסיכויים, יוכלו ללכת נגד העבר וליצור תבנית מחשבה (פרדיגמה) שעדיין לא נראתה כמותה. וכדי לעשות זאת, הם מתעוררים להבטחה הזו.

החוכמה שאתם (נשמות עתיקות) נושאים, שווה אלפי בני-אדם. שמעתם? תדר כמו שלכם יכול לשנות את הרשת הקריסטלית של הפלנטה. אתם יכולים באותם מחשבות המבוססות על החיים שחייתם לשנות את הפלנטה, לשנות את העיר, באור שלכם.

ואתם עשויים לשאול אותי, קריון, כיצד נוכל לעשות זאת? יקירים, זה לא הולך להיות ליניארי. אתם חייבים להתרגל להבטחה שאינכם מבינים או אפילו מאמינים בה.

על ידי הקיום שלכם אתם יוצרים אור.

אלו, שגרים בעיר, שלעולם לא יבואו לפגישה שכזאת, עדיין תלויים באור. כל ידי הקיום שלכם, הם רואים טוב יותר. אתם לעולם אפילו לא תפגשו אותם. על ידי הקיום שלכם אתם משנים את העולם.

מה התהליך? בחלק שני – בקרוב.

תרגום/תמלול- רחלי גנון (בשירות פלנטארי)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים