תקשור גאיה - יופיה של האהבה שלנו


תקשור גאייה -

יופייה של האהבה האישית המבריקה שלך

יקירים, אני הנני גאיה ואני כאן לשרת אתכם, את הבורא ואת כל שישנו בעוד אנו זזים דרך מעברים פלנטאריים עצומים הקורים בארץ. לעבור דרך שינויים מסיביים זה אינו תהליך קל. כפי שאתם חווים בעולמכם, מה שנראה כעת רומז על רגרסיה בתודעה. וזה אינו כך, יקירים. הסבלנות הקולקטיבית של כוח ואילוץ בכפיה, שפעם הורשה להיות הדבר הראשי בקיום הקולקטיבי שלכם, הוא פוחת ופוחת בכל יום שעובר. כפי שההמון מתעורר וחווה את האלוהי העצמי שבפנים, כך מרגישים את הזרע הבוקע ועולה ורואה את החמלה כשורש הקיום שלנו. כשהלב נפתח, קיימת פחות סובלנות לצרכי העבר שיצרו הפרדה ונפרדות בין בי-האדם.

חלקינו מאמינים כי רוע מתגבר בעולם והוא הסיבה להפיכה הגלובלית בפלנטה. שורש הרוע, כפי שהוגדר על ידי כל כך הרבה דתות, הוא בסך הכול תפיסה של חוסר באהבה העומדת מאחורי מעשיהם של בני-אדם. ועדיין, ההיפך הגמור מרוע קורה עכשיו, כשאנשים אינם מעדיפים יותר להישאר שבויים במערכות אמונה חשוכות.

התודעה הגדלה של אהבה ושל ערכו של כל אדם גורמת לאנשים לאמור –"הדרך הזו של עשייה היא אינה מקובלת יותר. אנו רוצים שינוי. אנו רוצים עולם עדין יותר". כפי שאתם יודעים, ישנן זוועות והתכתשויות שקורות על פני האדמה, אך התודעה הקולקטיבית אומרת – "מספיק" וככל שיותר ויותר אנשים אומרים – "מספיק", התודעה החדשה הזו מתגברת. התנועה הקולקטיבית הזו לתודעה גבוהה יותר משפיעה עלינו גם בצורה אינדיבידואלית. רבים מאיתנו כבר לא יכולים לסבול דברים שקיבלנו רק לפני מספר שנים. כמה מכם עשיתם החלטות לחתוך קשרים עם דברים ורעיונות שהשאירו אתכם אסירים של האמונות והתבניות הישנות שלכם?

זה לא הדמיון שלכם, יקירים, אתם באמת הופכים לרגישים יותר. רבים מכם למדים לתפוס את החיים מהלב. להרגיש ולאהוב מאחורי כל רגע של קיום. מציאת האהבה הבלתי מותנית הזו היא המפתח לניווט דרך הזמן המסיבי הזה של השינוי. יהיו כאלה שיבחרו להישאר, למשך זה מה, עם הדרכים הכפייתיות הישנות. דעו יקירים, כי הם מגלמים תפקיד מוערך על ידי המקור. בדיוק כמוכם המבקשים לפרק את אותם אנרגיות דרך אור ואהבה. כפי שהנשמות המוארות משחררות את העבר, ומראות פתרונות ואפשרויות חדשות לדילמות של החיים, יש את אלו המתעקשים לשפוך את הדרכים הישנות והכפייתיות לתוך פרצופה של האנושות, ובכך בעצם הם משרתים ומדגימים בהירות גדולה אפילו יותר לגבי חוסר האפקטיביות בה הדרכים הישנות הפכו להיות.

שינוי מלא ייקח זמן – את רוב שנותיכם על פני האדמה. ועדיין, כל אחד מכם יכול להוות מראת דרך לעצמכם בכל רגע נתון. אתם שואלים – "כיצד"? גאיה, אמא אדמה, כיצד אני יכול להעניק חמלה כשהעולם הוא קר וחולני? כיצד אני נתמך, כשזה נראה כי אני עומד לבד בניסיון להביא אהבה לתוך הקיום היומיומי שלי?" התשובה יקירים היא, כי השאלה עצמה בסיסה באשליה. בבקשה, הקשיבו עם לבכם. אתם מעולם, מעולם לא הופרדתם מאהבת המקור. אתם מעולה הלכתם לבד על הפלנטה הזו. לא היה מקום בו אהבת הנשמה והמקור שלכם לא הייתה אתכם. זוהי אשליה ארצית עצומת מימדים להאמין כי כל אחד מכם הוא מופרד מאותה אהבה, כי במציאות – אינכם מופרדים ממנה כלל וכלל.

אז, ברגעי ייאוש, בהן אתם זורקים את ידיכם באוויר, כשאתם הופכים להיות כל כך מאוכזבים מהחיים עד כדי חשש לנוע קדימה, זכרו את היופי האישי שלכם. זכרו שאתם כבר האהבה אותה אתם מחפשים לעצמך. היא ממש כאן בין ידיכם והיא מזמינה אתכם לחיבור האינסופי הזה. רק במשחקי כדור הארץ אנו מאמינים ששכחנו את החיבור הקדוש – האהבה שלעולם לא יכולה להישכח. כל אחד מכם זוכר את החיבור בלבכם ובדרככם האישית הקדושה. אתם זוכרים את החיבור לאדמה, לרוחות הרפאים ואחד לשני.

הזכרות אמיתית של מי שאתם מביאה אתכם אל ליבה של האחדות. שם, האדם באמת מרגיש כי כדור הארץ הפיסי וכל ההתנסויות בתוכו הם קדושה. הזכרות באחדות, מאפשרת חזרה בהכרה שכל החיים הם קדושים ובסדר אלוהי. אין התנסות, אף לא אחת על פני הארץ, ללא קשר לכמה היא קשה או חשוכה, שאינה אהובה ומכובדת על ידי הבורא. אין חושך שאינו יכול להשתחל לתוך ליבה של אהבה ללא תנאי והקבלה שנמצאת בתמצית של אמא /אבא אלוהיים.

זה הזמן לצעוד לאותה אהבה, בעודכם צועדים בתוך גופכם בשר ודם. השפיטה האנושית רואה לעיתים קרובות את החושך והדרכים הברבריות על פני האדמה כמשהו שצריך לרמוס, למעוך, לדכא החוצה, בכוח מהקיום שלנו. דעו כי כל דרך מושחרת, שחיזקה את אשליית הנפרדות מהאהבה האלוהית, במקביל גם שירתה מטרה גדולה יותר. היא סימנה את הדרך עבור האנושות לאיחוד אפילו גדול ועצום עם טבעם האמיתי של נשמותיכם. (כמו כוכבים הזוהרים במלוא הדרם בחושך).

יבוא יום על פני האדמה בו אנשים יאמרו:"לא עוד" לכל הדרכים שהואכלו בהפרדה וכוח. זה כבר קורה. אל תתייאשו כאשר דברים אינם משתנים בקצב שאתם רוצים. דעו, אי כשאתם משנים את מחשבותיכם שלכם, משתחררות האמונות שמנעו מכם מלדעת את האחדות שבתוך נשמתכם ובתוך טבעכם האמיתי ביותר. האהבה האישית שלכם תחזק את ההחלטה להיות יותר בחמלה ובהתיישרות עם הטבע הגבוה שלכם.

כשאתם נושאים יותר אהבה וחמלה בלב שלכם עבור עצמכם, העולם מסביבכם ישתנה, כי אתם קוראים אליכם את אותן האנרגיות המחכות לעזור לכם במסעכם חזרה הביתה, לליבה של האהבה האלוהית. אל תפסיקו להתעודד. יש תמיד תקווה בתוך ליבה של האהבה.

לא קיים ביקום אלמנט חשוך שאינו יכול להתאחד ולהתמזג ולחזור לאיזון הנכון בתוך אהבת אמא/אבא האלוהיים וכל שישנו. דעו כי אהבה זו היא זכותכם המולדת והיא זמינה לכל מי שמבקש לדעת ולחיות בתוך האמת הקדושה הזו. אהבה אלוהית היא התמצית האמיתית שלכם. מי ייתן ותדעו אותה בכל יום.

אני תומכת ואוהבת כל אחד מכם ומבקשת שתיפתחו בכל יום לאהבה שהיא מסביבכם ובתוככם.

עם כל אהבתי, בכבוד והערכה,

גאייה תקשור- קרסטי ג'נקינגס

תרגום ותמלול - רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים