שבעת האלומות המרכיבות את הקשת


שבעת האלומות המרכיבות את הקשת

שבעת הצבעים של האנרגיה – מהו הצבע שלכם?

כצבעי הקשת, ישנם ותמיד היו שבע קרניים, לכל אחת צבע, רטט ותדר משלה.

הצבעים מייצגים את יופיו של האור הטהור שכאשר מפרידים אותו – הוא הופך לרטט בצבע ייחודי רק לו. הצבעים מייצגים את קרני המודעות של נשמתנו. גם האישיות שלנו מורכבת משבע אנרגיות בסיסיות המתכתבות עם צבע. אנו מתחברים למודעות מתוך אחד משבעת תדרי אנרגיה אלו. ואחד הוא תמיד יותר דומיננטי.

נושאי נשמה מייצגים את נס הצמיחה שלנו כנשמות וכישויות אור. לכולנו יש חוזקות ועוצמו ת. המטרה היא לעבוד יחד לחזק את האיכויות הטובות ולהשאיר מאחור שיפוט וביקורת, פחד, רפיון ובטלה. כדי להתפתח ולהתעלות, עלינו ללמוד לכבד את הטוב וללמוד את כל התובנות הללו יחד. חשבו על כוחם המופלא ויופיים של הקריסטלים. הם מהדהדים בתדרים שונים ושלבי אנרגיית הריפוי שלהם תלויה גם בגודל, בצבע ובמיקום. בדיוק כמונו. אנו יכולים להשתמש בהם לתקשורת ולריפוי כי הם ערוץ של תדר טהור העובר ישירות אלינו.

שבעת הזרמים של האנרגיה – אלומות התדרים

אלומה ראשונה – אדום

אנשים השייכים לה הם המקבלים את האנרגיה. הם אמיצים, חסרי פחד או אמוציות, אתלטים וחזקים. הם גם יהירים, מלאי גאווה, ביקורתיים, וחושבים שהם יודעים הכול. הם בעלי כוח אדיר להציל ולעזור לאחרים בעולם הפיסי, אך יש להם הרבה אתגרים ולמידה בעולמות הרגשי והרוחני.

אלומה שנייה – כחול

אנשים השייכים לאנרגיית השינוי וההתמרה. הם מרגישים הכול, רגישים פיסית לכל האנרגיות, החיוביות והשליליות כאחד. אלו הם אנשי החמלה והאמונה הזקוקים להישמר מפני ריקון האנרגיות שלהם עצמם. עליהם ללמוד לפזר את האנרגיות הנמוכות לתוך התדר הגבוה. אלו הן הנשמות שכאשר הן מפותחות, הן מסוגלות לתעל כמות עצומה של אנרגיית ריפוי עבור אחרים. הם ערוץ הילינג מופלא ומדיום בעלי כוחות מטאפיסיים. והם גם בעלי לב טהור ונכון.

אלומה שלישית – צהוב

כאן יש שיעורים מיוחדים עבור אלו שהם אינטליגנטים, זהירים וכנים. עליהם ללמוד לסבול אחרים וגם כיצד להתמודד בסיטואציות חברתיות, בכדי לעשות שינויים בעולם. הם מאותגרים לצאת החוצה מקליפתם ולא להתבייש, בכדי להביע את תרומתם. יש להם יכולת ללמוד לפתח את הביטחון שלהם ולחלוק את השקט הפנימי שלהם בכדי לעזור ולעודד אחרים לחשוב לפני שהם פועלים.

אלומה רביעית – אינדיגו

מייצג את הנשמות שהן קולניות, חמות, מביעות חום ושמחות. הן בעלי אינטואיציה נפלאה, אמפאטיים, סימפטיים והכול צבוע בצבע של אהבה. הם מאתגרים את עצמם בגדול בכל מה שקשור לביטחון, הססנות ושליטה עצמית. כאשר מתפתחת אצלם היכולת המטאפיזית, הם מתבגרים והופכים להיות יועצים ומנחים רוחניים עצומים.

אלומה חמישית – כתום

הצבע הזה שייך למדענים ולמהנדסים, הארכיטקטים של היקום. יש להם נטייה להיות מאד עצמאיים, לא רגשיים, עם אוריינטציה של ירידה לפרטים. הם יכולים להיות ביקורתיים בצורה יוצאת דופן ובלתי סלחניים, וגם כאלה שאינם אוהבים מחשבות מיותרות או מיסטיקה. כאשר הם מפתחים יותר רוחניות ויותר מצפון, הם יכולים בפירוש לעזור לאנושות באמצעות הידע והמסירות שלהם למצוא תשובות לשאלות. אך לפני כן, עליהם להבחין עד כמה הם מלאים בחשיבות עצמית ולאזן זאת.

אלומה שישית – ירוק

אלו הם המאמינים הנאמנים עם האמונה שאינה ניתנת לערעור. הם יכולים להיות אוהבים ומתוקים, אך כאשר הם מאותגרים, רגשותיהם יכולים לתפוס פיקוד, הם הופכים קנאים ותלויים הדדית. הם מסוגלים להיות יחידים באמונתם, להשאיר מאחור את כל הסיבות המסבירות מדוע לעקוב אחר דתם ואמונתם. וכאשר אינם בשליטה, הם הופכים להיות פנאטים. עליהם ללמוד להיות פתוחים יותר מחשבתית ולקבל יותר אחרים בזמן שהם הופכים עצמאיים ופחות תלויים באחרים לצורך תמיכה.

אלומה שביעית – סגול

זו היא האנרגיה המווסתת של הרגולטורים. אנשים אלו הם חיננים חברתית, מוכשרים, מושכים, ומאד מאורגנים במחשבותיהם ובחייהם. עם נטייה לסנוביות ושיפוט של אחרים, עליהם ללמוד צניעות ולתרגל אחדות עם אחרים. כשאנשים אלו מתפתחים רוחנית – הם יכולים להגשים את כל מה שהם חפצים בו.

סיכום:

ובכן....מה הפלא שאנו מתקשים להסתדר עם המוחות האנושיים? אלו שבתדר אחד, תמיד נפגעים רגשית, אלו שבתדר אחר, נראה כאילו אין בהם חמלה כלל, ומה אודות הסנובים האלה בקרן השביעית?

כיצד נוכל ללמוד לכבד אחד את השני בזכות השונות בינינו ולהוות השראה אחד עבור השני בכדי לרפא את כל האתגרים? כשאנו מבינים יותר את עוצמותינו ומטרותינו, ומבינים את הסיבות המובילות לפעולות שלנו, זו כבר התחלה נהדרת.

עצם הידיעה כי כולנו מתמודדים עם אינספור דרכים עוזרת בצורה נהדרת. כל שעלינו לעשות הוא להפסיק ללמוד את הביקורת ולהיזכר כיצד קיבלנו כל אדם כשהיינו ילדים. כך אנו מעלים את הידע שבאנו לכאן איתו, שלפעמים נשכח.

כולנו חלק מהאור הבוהק, הקורן והזוהר, כולנו אהובים באותה מידה, ללא קשר לצבע אותו אנו מקרינים.

Author: Judy leech

Translation: Racheli Ganon


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים