קריון - תקשור נשמה - חלק שני


קריון - תקשור נשמה - חלק שני

תקשורת נשמה – קריון – חלק שני (טקסס 23.2)

זה החלק השני הקצר והמעמיק יותר. אתמול היה מלא בהוראות, על איך הרוח תתקשר איתך ומעבר לרוח, הדברים האחרים על הפלנטה שהם אינם ליניאריים, רב מימדיים ותפיסתיים שמתקשרים איתכם. דיברנו על התקשורת שלכם עם אחרים ואף הזכרנו מי הם האחרים. זה גדול מכפי שאתם חושבים. יבוא היום בו תהיה הכרה כי הפלנטה מלאה פשוטו כמשמעו בכוח חיים שהוא בלתי נראה. וחלק מזה הוא תודעה. יהיה סידור מחדש של קטגוריות של דברים כמו הרשת. מה המשמעות של תקשורת עם הקריסטלית או המגנטית או זו שהיא גאייה בעצמה. כי אתם מתקשרים בצורה שאינה ליניארית. אינכם מקבלים מסרים אך זו עדיין תקשורת. היום זה יותר אישי. זה אינטנסיבי. באתם עם הרצון לשפר את עצמכם אך זה הופך ליותר מזה, באמת, אתם מדברים אודות תקשורת. 2930

תקשורת נשמה יכולה גם להיות והינה שלכם עם עצמכם. האין זה כך יקירים? שהמטרה הכוללת של השיעור היום היא כיצד להתחבר עם החלקים הלא ליניאריים של עצמכם? זו תקשורת נשמה. האם זה אפשרי או האם אתם בכלל יכולים לתפוס את זה שאתם מחולקים להרבה מאד חלקים וחלק מהאיזון בהפיכתכם לתכונה המאפיינת מאסטרים היא להתחבר לחלקים שבכם שהם קדושים. זו היא תקשורת נשמה. אז כל דבר שאנו אומרים מנקודה זו ואילך מתייחס לזה גם כן.

שותפי היום מתאר כיצד זה עשוי יהיה לבנות את הגשר לאינטליגנציית הגוף שלכם, לאינייט במבנה הסלולארי שלכם, שהוא אינו ליניארי. זה חלק מהפאזל. זה לא בהכרח אתם מדברים לעצמי הגבוה, או אתם מדברים אל אלוהים. אם אלוהים הוא בתוככם, ומיוצג על ידי אותם אספקטים לא ליניאריים שאנו קוראים להם אינייט והעצמי הגבוה אז אכן זו היא תקשורת נשמה. הפאזל הוא עצום יותר ממה שאתם חושבים. ישנו יופי בכל זה. ישנו יופי. המערכת היא נדיבה וטובת לב ומוכנה לעבודה. האם שמעתם זאת? היא מוכנה לעבודה. תנו לקחת אתכם אחורה מעט. כמה מחזורי חיים עברתם דרך כבדות וקושי באנרגיה הישנה? הרמתם את עצמכם וזה זרק אתכם חזרה. רק התחלתם וזה הרג אתכם. אתם חוזרים בחזרה ומשתתפים במלחמה וזה הורג אתכם. אתם חוזרים שוב ומתעוררים. אתם אפילו הופכים לשאמאניים וגם זה הורג אתכם. כמה מחזורי חיים עברו בהם כל מה שיכולתם לעשות הוא לאחוז בחיים והישרדות היא מילה שמשמעותה אחרת לנשמה העתיקה. הישרדות באנרגיה הישנה עם תודעה גבוהה. כל זה מסתיים. כל זה. והפלנטה לא תהפוך במיידי לתודעה גבוהה יותר, יקירים, במקום זאת המערכות סביבכם שיודעות מי אתם, יתחילו לעבוד בצמוד יותר למה שאתם יודעים. זה הופך להיות קל יותר לשרוד, זה הופך להיות קל יותר להאמין במה שאתם מאמינים ולהתחיל לעשות שינוי. יהיה קל יותר לאזן. אנו משתמשים במילה זו שוב ושוב.

הרבה פעמים אלו הנמצאים במערכות אמונה אזוטריות בוחרים ללכת לקטגוריות מסוימות כי זה הישרדות. כשאינך צריך להראות את האור שלך – זה קל יותר. אתם מבינים מה שאני אומר, נכון? אך כשאתם פותחים את הדלת והאור נשפך החוצה, כולם מביטים עליך. מה לא טוב בתמונה הזאת? בגלל העבר שלכם, זה פוגש את השדים שלכם.

אז בתוך האנרגיה הזו שמתחילה להתפתח בפלנטה, יש לנו חדשות. והדבר הראשון שאנו מעוניינים להעניק לכם נקרא – "ההוראות של הבורא". יש לנו הוראות. אנו לא קוראים להם הוראות, או ספציפית יותר, אנו קוראים להם חוקים. לא ניתן להפר אותם וגם לא נרצה להפר אותם. הרוח אינה כמו בן-האנוש. אין תודעה שהיא ליניארית בעלת חוקים וסדרים, זו היא הדרך הטובה ביותר בה נוכל לספר לכם כיצד דברים עובדים. חוקי הפיסיקה הם אבסולוטיים והם אודות הפעולה או התהליך שאתם רואים במציאות שהוא חשוב ומקבל אישור. חוקי הפיסיקה אינם חוקים מודעים המצייתים לתודעה. אלו הם חוקי הפיסיקה. יש לנו חוקים השייכים לרוחניות כשזה מגיע לבני האנוש, אפשרו לי לאמור לכם מה הם: ראשית, הם מכבדים והם יפים והם נדיבים. האם ציפיתם למשהו אחר מהמקור היצירתי? הנה הם: אנו עומדים בנפרד מכם. אנו עומדים בנפרד מכם. ואני רוצה לאמור לכם שאף אחד מאיתנו אינו אוהב את החוקים. כי רוב רובה של האנושות עדיין נמצאת במצב של הישרדות ואנרגיה ישנה והם אינם נותנים לנו להיכנס. האם אתם יכולים לתאר לעצמכם את ילדיכם משתנים פתאום ולא מזהים אתכם? האם אתם יכולים לדמיין אותם רצים, נתקלים בקירות כי אינם יכולים לראות? ולכם את הפנס היחידי, ואתם אוהבים אותם, והם אף פעם לא קוראים לכם כי הם לא יודעים את שמכם....הם אינם זוכרים מי אתם. הבאתם אותם לעולם, דאגתם להם. האם אתם יכולים לתאר זאת? זהו החוק שלנו.

אך כשאתם פותחים את ידיכם ואת לבכם, נשמות עתיקות, יש לכם שושלת של היזכרות אקשית. וכשאתם מתחילים לפתוח את הדלת ששואלת: האם יש עוד? אז אתם מרשים לנו להיכנס. זה החוק. זה לא רק אנחנו וכאן זה משתפר. זה חייב להיות אודות הרגישות לאנרגיה של בן-האדם. אתה נכנס לתוך שדה קרב, בו הרשת הקריסטלית זוכרת את מה שקרה, כעת זה משתנה, סיפרנו לכם, אך אתם צועדים בשדה הקרב ואתם מרגישים את זה. וזה שנמצא איתכם שואל: מה קורה אתכם? ואתם עונים – אינך מרגיש את האנרגיה? מה זה? הוא שואל, ואתם תאמרו: משהו קרה כאן. אינך מרגיש זאת? והוא יאמר: לא. אינני מרגיש דבר. והם יביטו בכם כאילו אתם מעמידים פנים או שאתם רוצים תשומת לב, או שאולי אתם רגישים מידי. אך אתם יודעים טוב יותר כי אתם מרגישים את זה. מה ההבדל ביניכם? והתשובה היא כזו: אתם נותנים לזה להיכנס, והם חוסמים את זה. נדבר על חסימות בעוד רגע.

חלקכם ייכנסו ליער והוא ידבר אליכם ויקיף אתכם ביופיו ובאהבתו. העצים פולטים חמצן כמערכת נדיבה של פוטוסינתזה שלא תמיד היתה כאן. האם אתם יכולים לתאר את הפלנטה בלעדיה? לא הייתם חיים לאורך זמן. איזו מערכת! הצמחים נותנים לכם חמצן ואתם נותנים להם דו תחמוצת הפחמן. הביטו סביב. איזו מערכת שנוצרה "במקרה", שיתוף פעולה של הטבע והאנושות. הם יודעים מי אתם. אתם פוסעים לתוך היער ומרגישים זאת שוב ...ומישהו סמוך לכם עומד עם מסור ולא איכפת לו. הוא אינו חש זאת. זה משאב. מה ההבדל בין שני בני האנוש האלה? ללא שיפוט, אתם פשוט נותנים לזה להיכנס. כשאתם עושים את ההחלטה שזה בסדר להרגיש זאת, זה כבר שם. רוב האנושות לא מרגישים. הם חוסמים את זה. החוק הוא – זה יבוא אליכם כשתאפשרו זאת. ברגע שתפתחו את הדלת שמאפשרת, יתאפשר לכם להרגיש את זה. אלו הם החוקים.

וזה לא רק אנחנו. ישנו מספר של אנרגיות נדיבות בפלנטה הזו והם מיוצגים על ידי קבוצות עם שמות שאתם נתתם להם. הם לא יגיעו אליכם אלא אם כן תאפשרו זאת. זהו החוק שלהם גם כן. בדיוק כמו שלנו. ואתם לא הולכים לשמוע מהפליאדות, או אורטוריה, או סיריוס, אלא אם תהיו פתוחים לאפשרות שיכול להיות שיש יותר. קבוצות המייצגות את תמצית הדי אן איי שלכם היודעים מי אתם, והם כאן כדי לעזור, בכל כך הרבה דרכים. כמות העזרה שאתם מקבלים בכדור היא עצומה ועדיין רוב האנושות פשוט לא מאפשרת את העזרה. וכאן נכנסת לתמונה הנשמה העתיקה. אתם כבר מכווננים. אם אתם שומעים כעת את קולי, אתם מאפשרים זאת. בואו ואספר לכם מה קורה. ישנם רמות שונות של הרשאות. אך כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את הדלת וזה מתחיל.

האנרגיה של 2014 והלאה, תתחיל ליצור תבניות חדשות על הפלנטה, למטרות גילוי, להתעוררות, להגשמה ולהתנסויות שלא כולן יהיו רוחניות. המדע יגלה הרבה דברים וישאל שאלות רבות ויפתח דלתות ולא כולן מהרוח, אך תדעו כי כולם מובילים לכיוון אחד: הגילוי של פיסיקה חדשה, התודעה החדשה שהתחבאה עד כה, הנחות יסוד שמשנות את החוקים, חשיבה מחדש בנוגע לפאזל המציאות, ובסופו של דבר להעלות את השאלה אודות תקשורת נשמה. זה אמיתי. רופאים מנתחים חולה, מבחינה כימית הוא איננו. אולי ליבו הוצא ממקומו ומוחזק במכונה המשאירה אותו בחיים. אך תמצית החיים שלו חגה מעל שולחן הניתוחים ורואה הכול. חלק דיווחו על זה כשחזרו, וחלק לא. כי אין להם את האפשור של תקשורת נשמה. יש כאן כל כך הרבה כאן וחלק מזה ניתן להוכיח עם הזמן, ודברים אלו מתחילים להיפתח. תידרשו לתת רשות לסט שלם של רעיונות אודות החיים.

ואחד מהם יהיה זה: החיים הם נצחיים ואינסופיים, בנפרד מתודעת הגוף, הם לנצח. כשהארץ תתחיל להביט בזה, ולגלות את זה, זו תהיה נקודת תפנית לכל האמונות הרוחניות. כמה רחוק זה? מאד מאוד רחוק. אל תדאגו. אתם תהיו שם. אל תתחמו את גבולות הזמן בנוגע למתי תהיו שם. והנושאים יהיו זהים. מלבד כשבפעם הבאה שתתעוררו יקירים, בחיים האלה, אתם תזכרו מי אתם, בצורה הרבה יותר משמעותית מהפעם הזו. וזה לא יקרה בשלב מאוחר בחיים. זה יקרה מידית.

אנו מדברים על מחסומים, על פילטרים, המחסום העיקרי לאפשור, בו תוכלו לחוש את זה או להאמין בזה, הוא מסורת או הדברים שלימדו אתכם. הדברים שנלמדו אוחזים באנרגיה מעליכם. מצב בו עליכם לחשוב מחדש על משהו שהיה יקר וקדוש לכם כי מה שנחשב לסמכות בעיניכם לימד אתכם. הורים, בית הספר, מורים, אלו שאתם אוהבים ומעריצים ואתם חושבים שהם אוחזים באמת האבסולוטית. זהו לא שיפוט או טעות לאמור לכם שזו אינה האמת. יש להם את הכי טוב שאפשר בתחומי האנרגיה הישנה על הפלנטה. הם לימדו אתכם את רוב הדברים שהם ידעו, והנה אתם, לומדים משהו שהוא אפילו חדש יותר. כיצד עוברים את זה? התשובה היא כזו... עליכם להשהות את הדברים שלמדתם ולתת אפשור למשהו שונה. חלק לעולם לא יעברו את זה. הם לא יכולים. זה יישאר עבורם מחסום. אם מצליחים לעבור חלקית ואחרים לא, בואו נאמר שמה שלמדתם נלחם עם אספקט אחד או שניים של המערכת האזוטרית שתיארנו בימים האחרונים, אך אתם גם פתוחים לאחרים. האם כל כך קשה לכם להאמין? לא. היכולות האנושיות מקטלגות את הידע האזוטרי לגבי מה נכון ומה לא נכון, ומה עדיין לא הוחלט לגביו. וזה נקרא פילטר.

כיצד הפילטר הזה משנה את חייכם? הוא מונע מכם מלראות את האספקטים בצורה נכונה או באמת שהיא אמת, ובאותו הזמן נותנים אפשור לדברים האחרים. ניתן לקרוא לזה תירוץ למה שאתם עושים ולדרך בה אתם עושים זאת. זה נראה במידה גדולה אצל מרפאים, מיסטיקנים ומתקשרים. דברים שאינם יכולים לעשות או לא מוכנים לעשות, או לא יכולים להבין, דברים שהם טובים בהם או רעים בהם, זה הפילטר. מתקשר למשל, שישב לפניכם ואתם תרגישו שיש להם מידע טוב ואמיתי בתחומים מסוימים, אך בתחומים אחרים אין להם. הם יתנו לכם מסרים עתידיים, מסרים על העתיד שלכם ואז זה לא יקרה...הם יתנו לכם זמן ושעה וזה לא יקרה. מה תחשבו על מתקשר כזה תחשבו שהוא אינו מתקשר. ומה אם אומר לכם שהוא כן? אך יש לו פילטר. והפילטר הוא כזה: שלימדו אותו שהעתיד הוא מוכתב וקשה לו לנער את זה מעליו. אז הוא ייתן לכם תקשור אך בתהליך הוא יצא החוצה ויביטו על הפוטנציאלים של מה שעומד לקרות בפלנטה, והרשו לי להבהיר, ישנם המון פוטנציאלים, חלקם חלשים, חלקם חזקים. הפוטנציאל החזק ביותר הוא שאתם מנקים דברים, שהאנרגיה החדשה שורה עליכם ושאתם הולכים לקראת פלנטה של שלווה ושלום. זהו הפוטנציאל של הרוב ולכן אני כאן. אני מבקש להבהיר, זה לא אומר שאין פוטנציאליים אחרים. יש כאלה שכנראה לא יקרו גם בעוד מיליון שנה. ישנם גם פוטנציאלים ישנים, אך הם עדיין שם. והמתקשר הולך ורואה אותם, מבלי לראות את התמונה הגדולה יותר, כי הפילטר שלו – עגום. ואז הוא יחזור, וייתן לך תחזית אפילה ועגומה. זהו פילטר.

איזה עוד פילטר ישנו? עתה ניגע בבית. בשאילת שאלות אישיות, אני יודע אתכם, האם אתם מאמינים שזה אמיתי? כן. האם אתם מאמינים שיש לכם אקאש מלא בהרבה חיים קודמים? כן. זה טוב . אתם נותנים אפשור ומתחילים תקשורת נשמה. יקרים, האם אתה מוכנים לצעוד לקראת השלב הבא? כן, מוכנים. ואז אתם ממשיכים. והדבר הראשון שקורה הוא שבלוטת האצטרובל מתכוונת לתת לך מחשבה אינטואיטיבית מופלאה והפילטר נכנס ומפריע ואומר:"אינני ראוי לזה". מדוע זה קורה, כשהאנושות מביטה על חייו של מאסטר, ואז, במקום להקשיב למה שהמאסטר לימד אותם, הם איכשהו יחליטו שכדי להעריץ ולכבד את המאסטר, הם חייבים להשתוות לסבל שהמאסטר עבר. זהו פילטר. האם אתם רואים זאת? אז מה שבניתם סביב אהבת האלוהים הוא שאתם חייבים לסבול ואין בזה שום הגיון. זה פילטר. חלק מזה נכון וחלק לא, ואתם יודעים להבחין. זהו אינו שיפוט, יקירים. בפשטות, זוהי הצהרה על הדרך בה הדברים עובדים.

האנושות מסתכלת על דברים מסוימים ללא המבנה, או הידע או החוכמה בנוגע למשמעות האמיתית, כיצד לתפוס את זה או – מה לעשות עם זה. הדבר הטוב ביותר שאני יכול להעניק לכם בכדי לחסל את הפילטר, הוא לשכוח את כל מה שאי פעם לימדו אתכם. תשכחו את זה. בואו נתחיל מחדש. הדבר הראשון שאני רוצה שתעשו הוא שתשבו שם לבד, ושאלו את השאלה: "האם אני אהוב"? ואפשרו לנו לאחוז בידכם ולהמשיך משם. בואו נלך לגן הילדים ונתחיל משם, נשמה עתיקה, והחסימות יתחילו להיעלם. והאינטלקט יזוז הצידה מהדרך. כדי להעביר לכם את המסר הזה, שותפי (לי קרול) נאלץ ללמוד להשליך את הפילטרים, והם היו חזקים. והפילטרים אמרו לו: "זו לא הדרך בה זה יכול לקרות", "מבחינה מדעית אין בזה הגיון", " במימד השלישי דברים לא קורים בדרך כזו", "אתה מעמיד פנים שאתה מתקשר". פילטרים. ולאט לאט הם הוסרו. הגדול ביותר הוא העדר ערך עצמי. שותפי נהג לאמור: "אם אפצה את פי, אעשה צחוק מעצמי". וזה קרה, והוא התגבר על זה. והוא השתפר יותר ויותר, אתם יודעים כיצד הגענו אליו? הצלחנו להיכנס אל ליבו. ואז היה עליו לבחון את ההבדל בין המוח ללב, והלב ניצח. וזו היא ההזמנה. עתה אתם יודעים את החוקים. אתם יודעים את החסימות, המסורת, לימוד ישן, מחשבה של אנרגיה ישנה. אין שיפוט למה שלא ידעתם שהתבסס על אנרגיה ישנה שמעולם לא אפשרה לכם לדעת זאת. כיצד נוכל אי פעם לשפוט בכלל בן-אנוש? לגבי מי שהוא ומה שהוא עושה? כיצד אי פעם נוכל להאשים אתכם שלא ראיתם אור כשהייתם בחדר חשוך? זהו אינו מסר האומר לכם כי טעיתם ועכשיו אתם צודקים. רק לאמור שהייתם בחושך ועתה האור נדלק.

נשמות עתיקות, זה מה שאתן עושות. אתן נושאות אור. יהיה עליכם להתחיל מחדש.רוצים לדעת מדוע זה לא עובד? כי האנרגיה הישנה גרמה לכם לעשות דברים שאינכם אמורים לעשות כעת. אתם יכולים לבחור להמשיך בזה, זה לא אודות מה ש-"צריך", אך אנו רוצים שתעשו זאת ותזכו לתוצאות. אנו רוצים להכפיל ולשלש את התוצאות שלכם. הקשיבו לזה, ואל תתרגמו את זה בצורה חסרה. אינכם חייבים להיות עניים כדי לדעת את אלוהים. האם אתם בסדר עם זה? אתם יכולים להרוויח למחייתכם ולעמוד זקופים ולאמור – "אני מרפאה ומתקשרת רוחנית", ואתם יכולים להחליף אנרגיה בברטר או בצורה של קבלת תמורה עבור שירותיכם. ומי אמר לכם שאינכם יכולים? מסורת. אם זה רוחני זה אמור להיות בחינם. ובכן, מסר זה הוא בחינם, ואלו מכם המקשיבים לו בחינם, האם אתם חשים באנרגיה? האם אתם מבינים את המסר? אלו המציעים שירותים, יכולים גם לגבות עליהם. ממש כמו שירותים אחרים על הפלנטה, וזה מתאים ויש בזה יושרה. בואו ניתן למסרים להיות בחינם וגם לאנרגיה להיות בחינם. אלו ההוראות שאפילו נתתי לשותפי לדעת את ההבדל, על מה לגבות ועל מה לא לגבות. ואני יכול לתת לכם את האינפורמציה הזו כי היא חלק מהאנרגיה החדשה כשאנו מדברים על דברים פרקטיים, ועליכם לדעת שהסרת המסתוריות , אינך חייב לסבול, אינך חייב להיות עני, אתם יכולים לעמוד זקוף, נשמות עתיקות, זה הזמן להצטרף לשאר הפלנטה ולהיות מאוזנים. תנו להם לראות את האיזון שלכם. אמרנו זאת כבר קודם. חסלו את המחסומים, את הפילטרים, ואת כל הדברים שיעמדו בדרכן של ידינו המגיעות עד אליכן. כשאתם אוחזים בידה של הרוח, העצמי הגבוה שלכם מתחיל לדבר אתכם ולתת לכם אינפורמציה שתיתן לכם חיים ארוכים, בריאות, לא תצטרכו לדאוג אודות הישרדות, אם תעצמו את החסימות ותפתחו את הפילטרים. זהו המסר להיום. אך זהו גם המסר של אתמול ושל מחר. כי כל כך הרבה מכם זקוקים לשמוע זאת פעמים רבות. אני יודע מי כאן, אני יודע מי מקשיב ומי צופה. ואני יודע את העקשנות של המוח האנושי. אז אומר שאם לא תצליחו בתקופת החיים הזאת, אז בבאה. אנו מאד סבלניים וכך גם הארץ. עשויים להיות שיהוקים לאורך הדרך, יהיו כאלה שיחשבו שאולי הציוויליזציה הולכת אחורה, כי כאשר מכיילים מחדש את כל הארץ ומכיילים את התודעה, ישנם הרבה שנכנסים לתסכול, כי האנרגיה הישנה אינה עובדת יותר. ואתם תפוצלו ותראו פיצולים בכל דבר, אפילו בעידן החדש. כפי שאמרתי לכם כבר. המסר הזה לא יתיישב היטב עם אלו שהשקיעו במסורת. ניתן באהבה, ביום הזה (וגם עם אהבת המתרגמת שבי), קבלו אותו כפי שהוא, ראו את האמת בכיוון שאליו הוא הולך. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Master Healer Channel (Planetary Service)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים