קריון - תקשור נשמה - חלק ראשון


קריון - תקשור נשמה - חלק ראשון

תקשורת נשמה – קריון – חלק ראשון (טקסס 22.2)

תקשור מסתורי אך יפה לנו. זוהי שיטה בה המקור הרב-מימדי של הבריאה, שרובכם קוראים לו אלוהים וקדושה, אנו קוראים לזה חיבור לנשמה ולהומניזם. ברצוני ללמד אתכם אודותיכם ועל תקשור. לי קרול תרגל לא לדעת מה מגיע. הוא תרגל אפשור ללא פילטרים. הוא זז הצידה. אנו מאפשרים לשפה שלישית לזרום פנימה בדרך רב-מימדית שניתן לחוש. זה חלק מהפוטנציאלים שיש לאלוהי כמקור מרכזי, ישנו פוטנציאל של התעוררות שתביטו בזה, אנו רואים זאת כמציאות אפילו לפני שזה קורה.

כמה עובדות בסיסיות: תודעה אנושית היא מורכבת. יבוא יום ומדעים יתייחסו אליה כנגזרת של פיסיקה. כי היא אינה עוקבת אחר הדפוסים של פיסיקה ליניארית. זה מורכב לתאר תקשורת כזו שהיא מעבר לגבולות כל המדע המובן כיום. אך זה מאתגר לחשוב ולפעול אחרת. יש הבדל בין תקשורת ליניארית ל-לא ליניארית. דמיינו שיש לכם מכונת כתיבה ישנה, וככל שאתם מדפיסים בה, האותיות מופיעות אחת אחר השנייה, וכך מתווספות להן שורות ומשפטים ומילים וקבוצות מחשבה....זו תקשורת ליניארית. גם עכשיו אתם שומעים או קוראים במבנה של צורה ליניארית. מילה אחת אחרי השנייה, זה בשורה, זו תקשורת אנושית. עתה נמתח מעט את הדימוי הזה לתקשורת לא-ליניארית. דמיינו כי מכונת ההדפסה שלכם תקועה. אתם מדפיסים כל היום אך כל מה שאתם מצליחים להדפיס הוא אות על אות על אות, במבנה שלא מתקדם כלל. מה תראו על הניר בתום המכתב הארוך? כתם גדול. כל האותיות נערמות אחת על השנייה. דיו נשפך לכל עבר. תסתכלו על זה ותצטערו שהכול התחרבש. ואז יגיע פתאום מישהו עם יכולות להביט בכתם הזה ולראות את האותיות...זה עניין רעיוני. הוא יראה את המחשבה שהושמה באות, הוא יראה את הליניאריות מחוץ לליניאריות. האותיות נמצאות שם, אך הן לא שם בצורה ליניארית אלא יחד כקבוצה.

זה מעט מחוץ להגיון, התכונה שעין ליניארית מביטה בכתם, היא רוצה משהו שכבר קיים. אות שהודפסה, מכתב שהודפס. אין כאן המצאה, רק קריאה של מה שקיים בצורה לא-ליניארית. המכתב כתב נכתב. ישנה תכונה למוח לא ליניארי שאתם קוראים לו – אוטיזם, שעליכם ללמוד. ישנם הרבה בני-אנוש אוטיסטיים היכולים להגיד לכם את היום בשבוע של תאריך עתידי בכנה שנה, בכל חודש....אם תשאלו אותם מה יהיה היום בשבוע במאי 2035, שלישי או רביעי, הם יעשו זאת. ואתם אפילו תתפעלו מהמאמץ המחושב הזה. אך זו לא פורמולה ולא מתמטיקה. זה ידוע, קיים. ניתן לגשת לכל מחשב ולמצוא את האינפורמציה הזו כי היא כבר קיימת. זהו רעיון שכבר פותח. המיינד הבלתי-ליניארי יכול לגשת לזה ולתרגם זאת מיידית כי הוא רואה את הרעיון. הוא אינו מחשב דבר. עתה אתם יודעים את ההבדל בין מוח ליניארי ושאינו כזה.

גם אני, קריון, אינני מדבר אל לי קרול בצורה ליניארית. הוא התאמן במשך 23 שנה. בהתחלה זה לא היה להיט. אך לי הוא מאסטר מתרגם של תפיסות בלתי ליניאריות המגיעות מבלוטת האצטרובל שלו. אנו מדברים אליו בזמן האמיתי שלו והוא מתרגם עד שזה נשמע כמו זרם של מילים ליניאריות. אך זו קבוצת חשיבה שאני ממשיך לתת לו שוב ושוב. הבינו, עברנו אימונים יחד, שנינו נאלצנו להתאים את עצמינו. בתחילה נתתי לו את הרעיון, כמו אותיות בכתם אחד. ואז הוא נאלץ להיזכר במה שנאמר ולתקשר את זה והוא לא היה טוב בזה. ואז נוכחתי לדעת שאם אתן לו את הכתם שוב ושוב, הוא יתרגם את זה באופן ליניארי, אז חזרנו על הרעיון מספר פעמים. ד.א. זה עתה נתתי לכם את הסוד לשלבי המחשבה האינטואיטיבית הבוגרת. בקשו מהרוח לחזור על המחשבה האינטואיטיבית. אמרו לה: "חזרי על זה". עד שתוכלו לראות או לתפוס את המחשבה על כל יופייה ובהירותה. אנו רוצים לפגוש אתכם בין הוילון הליניארי ל-לא ליניארי. זו הסיבה שבגינה הרוח דיברה עם האנושות במטאפורות לאורך הנצח. אנו לא מדברים בצורה "נורמאלית" כי אנו איננו ליניאריים. אפילו בתקשור הזה כולו, בלוטת האצטרובל נפתחת ונותנת לשותף שלי את התקשורת הזו, מאפשרת לו לתרגם אותה ולהעביר אותה אליכם. זו היא צורת התקשרות הפתוחה לכל האנושות ואינכם חייבים לקרוא לזה תקשור. ניתן לקרוא לזה מה שרוצים וכל בן-אנוש פתוח ללמוד את זה. לא בהכרח עבור אחרים (לא כל אחד מתקשר ברמה של לי) אך אפילו עבור עצמכם. חלק קוראים לזה כתיבה אוטומטית. זהו פתח לתקשורת שנפתח דרך בלוטת האצטרובל עבורכם. זה לא בא מהמוח. וכפי שאמרנו קודם, זו היא תקשורת נשמה רב מימדית, ולא פעולה מוחית. לכן זה לא קל. ישנם סוגים שונים של תקשורת. בואו נדבר על תקשורת אישית. כיצד ניתן לשמוע למה שהרוח או לכל מקור רב מימדי יש עבורכם? רק תרגול בזיהוי מחשבה אינטואיטיבית, במקום ניסיון לתרגם את זה מהאינטלקט שלכם. אל תתנו למגע בין התאים במוח שלכם להפריע בדרך לאלוהי. אתם תלמדו להניח את זה בצד, לזוז מהדרך, להפסיק לנתח, האם זה אני? האם אני ממציא את זה ממוחי? או האם זה משהו מעבר? זה כל מה שעליכם לעשות. ישנם הרבה מקורות מחוץ לזה שנקרא אלוהים המבקשים לדבר איתכם בדרך זו. הם כולם יגיעו בצורה רב-מימדית.

בואו נדבר על בעלי חיים. אתם אוהבים אותם, נכון? ומה אתם יודעים על החיות שאתם מאוהבים בהם וקוראים להם חיות מחמד? יש להם אישיות והם יכולים לדבר אתכם. ואיך קולם נשמע? הם מדברים אתכם דרך רעיונות. קבוצת החשיבה הרעיונית שלהם מוכנה לאסוף רעיון שמגיע דרך בלוטת האצטרובל... יש אנשים שמומחים בזה ונקראים: "הלוחשים לחיות". מדוע לדעתם קוראים לזה לחישה? כי זה לא ליניארי. כי זה לוחש למיינד שלכם, דרך בלוטת האצטרובל וזה יוצא בצורה רכה ובבת אחת. פוף! עם חיות זה קל כי כולכם הרגשתם את זה. וזה אינו שונה מאותו שריר בו תשתמשו במדיטציה להאזין לאלוהים. זה חלק מאותה מערכת. העצמי העליון הוא הדבר הזה איתו אנו מתקשרים. הוא העצמי הנמצא ברטט גבוה יותר ממה שאתם נמצאים, והוא חלק מקבוצת הנשמה שלכם. הוא המקור, הליבה. זה שנותן לכם אינפורמציה מהעבר השני של הוילון נקרא המלאך האלוהי הקדוש. האם ידעתם כי פעולות הן תקשורת גם? ניתן לחוש אנרגיה של קבוצה, של האדמה שהיא הרשת הקריסטלית. ניתן לחוש אנרגיה של סיטואציה ואתם טובים בכל זה. מה שאתם מרגישים זו היא תקשורת נשמה במיטבה. זה לא בא מהמוח. זה לא אינטלקטואלי. זו פיסיקה. אתם קולטים את זה דרך בלוטת האצטרובל, מתרגמים את זה ומקבלים את האינפורמציה. תקשורת מהירה, נפלאה שעדיין צריך לתרגם אותה. וכשהתקשורת היא הכי אישית עבורכם, מדוע היא הכי קשה לתרגום? כי זה אתה עם עצמך....היפתחו לתקשורת אוניברסאלית. כשאתם נכנסים לתוך יער והעצים מדברים אליכם, איך התקשורת הזו נשמעת? אתם שומעים בדרך האישית שלכם שאינה סינופטית. זה סוג אחר של פיסיקה. זו היא תקשורת נשמה המדברת ממש לאותו חלק של התודעה שלכם, המרכבה שלכם, השדה הקוונטי שלכם שעושה שכל כי הוא תפיסתי. אז האם ביער יש דיוות? כמובן. הם אספקטים רב-מימדיים של גאייה. הם חלק מהמרק שהוא גאייה, שהוא אמא טבע, האישיות של אהבת הפלנטה של האנושית הצועדת לתוכה. זו היא חגיגת החיים. לא תקבלו דברים רעים מדיווה ואף לא תקבלו אינפורמציה רעה מחיבוק עץ. אתם יודעים זאת. זה אומר הרבה לגבי הרגשות של גאייה כלפיכם.

אתם הולכים בכיוון ההפוך, ללא כלים רב מימדים חוץ מחלקכם שהצליח לפתח כלים אלו. אז מה אתכם ועם הרוח? נאמר לכם את האמת. לנו אין שום בעיה להבין אתכם. כי אנו מאסטרים בתרגום. אנו יודעים בדיוק מה אתם אומרים. גם כשאתם חושבים על זה, או אומרים את זה, או רק חושבים על לחשוב את זה, אנו יודעים. כי אנו אתכם כל הזמן. העצמי הגבוהה הרוטט מעל העצמי הגופני יודע את רוחניות המיינד שלכם. וכשאתם יושבים למדיטציה, אתם יודעים מה אתם מתכוונים לעשות, הפוטנציאלים שם. אתם כבר חושבים על זה בטרם עשייה. הנה כמה חוקים עבורכם:

הפסיקו לתת לנו רשימת כביסה של כל מה שאתם רוצים. אנו יודעים מה אתם רוצים. שבו ואמרו לנו: "רוח יקרה, אנא אמרי לי את שאת רוצה שאדע". כי אנו כבר מקושרים עם כל דבר בחייכם. בואו אלינו ותנו לנו לדבר אתכם. נסו לתרגם את קבוצות החשיבה שבאות ראשונות מבלי לנתח את זה. התרגלו לזה. כשאתם מדברים אלינו, זה לא משנה כיצד תעשו זאת. יש שיאמרו כי קיימות צורות שגויות לדבר אלינו, אך אין. נשאלתי גם לגבי קבוצות דתיות המתמסרות לחוקים רבים, שעליהם לפנות לכיוון מסוים וללבוש בגדים מיוחדים...ואני אומר לכם: תנו להם לעשות זאת. זה מכבד את אלוהים. בתרבות שלהם, זה מכבד את אלוהים. האם יש דבר טוב מזה שיכין אותם לדבר איתנו? אותה האהבה עוברת דרך התקשורת שלהם, בדיוק כמו בשלכם. (סובלנות). את ההבדלים התרבותיים ביניכם אל תעבירו לצד השני של הוילון כי אנו רואים אתכם כבני-אנוש, החלק הגופני של האלוהי שהוא אתם. לא משנה מה אתם לובשים ועל מה אתם יושבים. האם זה ברור? כאשר מדברים עם המקור היצירתי, אין דרך שהיא אינה נכונה. גם כשהיו פעמים בהם צעקתם אל אלוהים, שמענו אתכם, אך לא את הצעקה, שהיא ליניארית. אנו שמענו רק תסכול אוהב. שמענו את הצעקה, אך לא ראינו את הכעס. כי לא כעסתם. הייתם מתוסכלים. ואלו היו הזמנים בהם רצינו הכי הרבה להקיף אתכם. ככל שהצעקה שלכם חזקה יותר, כך יותר ויותר מלאכים מקיפים אתכם ורוצים לאחוז בידכם, אם רק תאפשרו זאת. אנו כאן עבור זה.

נשמות עתיקות, אתם מוזמנים להתרגל לתקשורת הזו. היא נגישה. פעולות הן שפה. ההתנהגויות שלנו מדברות לרשת הקריסטלית, לרשת של גאיה. מה לדעתכם מדבר לרשת המגנטית שאנו קוראים לה – "הזרע של התודעה האנושית"? זו דרך נוספת בתקשורת עם כל דבר מסביבך. כל מה שאתם אומרים ויוצא מפיכם בצורה ליניארית, התאים בגופכם שומעים. כמה מורים ומנחים אמרו לכם שאתם עומדים להביא אליכם את הדברים שאתם אומרים? איך זה קורה שהיפוכונדרים מביאים על עצמם מחלות שהם אוהבים הכי הרבה לדבר עליהם? כי הגוף שלהם שומע אותם ונותן להם את מה שהם מבקשים. הגוף מקשיב, הרשתות מקשיבות, אפילו בני האדם שמסביבכם מקשיבים. האם אתם עושים שוב ספין לדרמה? האם זה אטרקטיבי לאנשים אחרים? האם אי פעם חשבתם על זה? מה אתם רוצים להראות למישהו אודות מערכת האמונה שלכם? חשבו על זה. כיצד אתם מציגים מאסטריות לאנושות, נשמות עתיקות? מה למדתם מכל העידנים שהייתם בהם ומה הבאתם למסיבה היום? והאם זה מסתובב כמו דרמה או האם זו אהבה? אז איך מפסיקים להסתובב? בדיוק כפי שאמרתי לכם: אם תפתחו את לבכם ותאפשרו לדברים לתקשר, יבשות של שלווה יתחילו אתכם. זה נקרא – "התעוררות לרוח". יציאה מההרגלים ומהפחדים הרגילים, ובמקומם להתחיל לדרוש את חלק הנשמה העתיקה שהיא אתם, שתהיה נגישה לכם, לאנושות ולאלה שמסביבכם. כיצד אתם מתקשרים עם אחרים? תקשורת רב-מימדית. אלו מכם שטובים בדיבור לבעלי החיים, לא בהאזנה אלא בשיחה איתם, פיתחתם תקשורת של קבוצת חשיבה. אתם כבר שם, בתקשורת הנשמה הטובה ביותר שקיימת. אתם מתחילים לחשוב מחוץ לקופסה, מביטים בעיני החיות ונותנים להם תמונות, והם מבינים את זה. מתוך התודעה הנשלחת לבלוטת האצטרובל מתפתחים את התקשורת הזו.

כל כך הרבה עזרים מסביבכם. ישויות, קבוצות, כל מה שסובב שאינו מכאן. לא רק הפליאדות. אורטוריה, אוריון, סיריוס, אינספור. ולכולם יש משהו אחד משותף. חשיבה לא-ליניארית. אתם יכולים לתקשר עם הכוכבים והיקומים באותה צורה בה אתם מתקשרים עם חיות. בני אנוש יקרים, אנו פותחים את הדלת לתקשורת נשמה. זה דבר שהיינו רוצים שתיקחו בחשבון, שתלמדו, שתדעו אודותיו. אל תתנו לזה להיות מסתורי. קיבלתם את הערכים של לאן ומאן.

התקשורת הזו תיצור איזון על הפלנטה ושלום על פני האדמה. זה מתחיל בהבנה, בהסרת המסתוריות. יש מבנה, מערכת נדיבה ושכל ישר. אנו מזמינים אתכם למצוא את זה כי זה יצור אבולוציה רוחנית על פני הפלנטה, שתובל על ידי הנבונים באמת, שקוראים ומקשיבים לקול הזה. זה השיעור להיום. יפהפה, נכון? כל מה שאנו רוצים לעשות הוא לתקשר והגיע הזמן להתחיל עם זה. לפזר את הערפל המסתורי מכל הדברים הנקראים מפחידים, מבהילים, רדופים, על טבעיים, מוזרים, רק בגלל שהם אינם ליניאריים. התכוננו להרבה מאד דברים שהם אינם ליניאריים ולדבר האחד שהוא גדול מכולם והוא – אהבה. אינכם יכולים להסביר את זה, נכון? היא רב מימדית. וכך הוא הדבר.

החלק השני (שווה לחכות) יכלול:מה הם הדברים החוסמים את התקשורת הזו? מה הם הפילטרים? מה ניתן לעשות בכדי להגביר את זה?

תרגום עריכה ותמלול – רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים