קריון - שלושת רמות התודעה - נובמבר 2015


קריון - שלושת רמות התודעה - נובמבר 2015

קריון – שלושת רמות התודעה - נובמבר 2015

ברכות יקירים. כאן קריון. בואו נקדיש רגע עבור המקשיבים. אנו בעיר הפרואנית – קוסקו, הנחשבת למרכז העולם. הרחם של אמא אדמה. מעולם לא דיברתי בדיוק בדרך הזו בעבר, אודות האזור הזה, לעומת העתיקים שהיו כאן. השיעור היום הוא עבור כולם. אתם יושבים במקום מאד מיוחד, שוחחנו עליו כשהיינו בבוליביה. האי והאגם הם קדושים. גם ציינתי כי חצי מהאגם שייך לפרו. האדמה הייתה קדושה מן ההתחלה, כפי שתיארנו אתמול. ניתן לאמר כי במהלך אלפי שנים, המקום חיכה לזה. לחיבור הזה ההופך אותו למיוחד. אך לא כל מה שקרה כאן היה מיוחד. לדוגמה, נבואת העיט והקונדור הגשימה את עצמה בביטוי בפרו שהוא – "התעוררות הפומה". הכוונה אינה להתעוררות האינקה.

בואו ונביט בזה. מדוע אתם כאן, למדים דברים על מעשי האינקה? האם הם היו מוארים, והיכן החוכמה באמת? מה הופך את כל זה לכל כך מיוחד? כשתיסעו מחר מאצ'ו פיצו', מה יהיה מיוחד שם? אז בואו נצא מנקודת יסוד אחת. גאייה היא קדושה ותמיד חיכתה לשינוי הזה. אלו שהתיישבו כאן, במיוחד האינקה, לא ידעו כלל על המקור היצירתי הגדול. ועדיין הם נשאו עמם משהו יוצא מגדר הרגיל. הייתה להם אינטליגנציה שהגיע מהאדמה, בנוגע לדרך בה דברים עובדים. לכן הם שילבו בחייהם את מה שנקרא היום – אנרגיות שמאניות, שהביאו מן האדמה את החוכמה שהם נשאו.

אז בואו נהיה ברורים לגבי זה. אתם מתפעלים מהאינקה והבניינים שהם, מהדרך בה הם היו מסוגלים לגרום למים לזרום. כשהכובשים הגיעו מאירופה, הם התביישו במה שהם ראו. במילים אחרות, מבנים אירופאים עדיין לא היו בסטנדרט הזה. העתיקים היו מסוגלים לבנות דרך רעידות אדמה, אך לא הייתה להם את תודעת האל האחד. הייתה להם תודעה גאייה ומשם הגיעה חוכמתם ואכן הייתה כאן חוכמה שמאנית יותר מאשר בכל מקום אחר. זה מה שאתם למדים היום. לא בהכרח על האינקה, אלא על החוכמה והקסם הנמצאים כאן, בתוך האדמה.

בואו ואספר לכם על הקסם. בכל פעם ששותפי (לי) מביא אותי הנה, אני מספר את הסיפור אודות המקום הנקרא – מאצ'ו פיצ'ו. קסום, מסתורי, יפהפה, שמח. אם תשאלו את המדריכים שלכם מי בנה את זה, מדוע זה כאן ומה באמת קרה כאן......ואם תשאלו חמישה מדריכם שונים, תקבלו חמש תשובות שונות. אף אחד אינו יודע באמת. אך זה אינו הקסם. כשהכובשים הגיעו, הם ראו את אוצרות הזהב שהיו לשבט בני האינקה. זו הייתה אחת הסיבות שהספרדים נשארו כאן במשך זמן כה רב והתפזרו בכל היבשת. העושר המדהים שהיה כאן. וכשהשנים עברו, הכובשים הללו התפזרו וצדו כל מקום בו עשוי היה להיות זהב. הוא היה מוחבא בכל כך הרבה אזורים. והם מצאו את זה והובילו את זה חזרה לאירופה. ניתן אפילו לאמר כי הם חיפשו מתחת לכל שיח, בכל מערה, בכל מקום.

כשתראו את מאצ'ו פיצ'ו מחר, ותיחשפו לנוף המרהיב בבת אחת, ותחושו את האנרגיה, ברצוני שתדעו משהו. ההיסטוריה פספסה את המקום הזה. גילוי הגיע לפני מעט יותר ממאה שנה. כיצד הם יכלו לפספס את זה? אתם עשויים לאמר כי זה היה מוחבא תחת עצים ושיחים....אכן כמעט הכל היה מכוסה. הם פספסו זאת ולא במקרה. כי משהו היה חייב להישאר טהור. טהור מכן אנרגיה אחרת, מלבד העתיקים שבנו את זה. וזה מה שמשאיר את המקום הזה יקר-ערך. ניתן לאמר כי במשך זמן מה, מאצ'ו פיצ'ו היה בלתי נראה. תנו לאינפורמציה להיספג. מה עוד יכול להיות בלתי נראה עבור הפלנטה כולה? כעת אומר לכם. נדבר היום של שלושה סוגי תודעה ועל משמעותם. וגם על העובדה כי חלק מהמודעויות הוחבאו באמת מהאנושות, כי המתינו לשינוי שהתרחש רק ב-2012. הסיבה האמיתית שאני משתף את האינפורמציה הזו הערב היא בזכות התעוררות הפומה. זו הייתה גם הנבואה שלהם.

ישנה תודעה אחת פשוטה והיא – ידיעה ומודעות כי ישנו מקור יצירתי ליקום. לעתיקים לא היה זאת. עבורם, אלו היו הכוכבים, גאייה, הכיוונים – צפון, דרום, מזרח, מערב, העונות, החיות, ובאמת לא הייתה מודעות למקור יצירתי אחד. כי המודעות הספציפית הזו אינה כל כך עתיקה. היא רק בת 5,000 שנה. כך שהמודעות הראשונה הייתה כי ישנו אל יצירתי אחד ויחיד. כיום, זה מובן. כל הפלנטה וכי מי שעל הפלנטה רואים זאת, הם אף יצרו את מה שאתם קוראים לו – אפקט הכנסייה וכל מערכות האמונה שמסביב. הכבוד, ההערצה, ההכרה באל יצירתי אחד. ישנן כל כך הרבה כנסיות כאן. הכובשים הביאו איתם את זה, והכול השתנה בעקבות זה. ניתן לאמר כי זה היה השלב הראשון במודעות. והדבר היחידי שהפך אותה לחסרה, הוא המודעות השנייה שבאה אחריה.

במודעות הראשונה, נשמת האנוש הייתה שייכת לו. ואתם עשויים לשאול, ובכן...האין זה כך? לא. אין דבר כזה שנקרא נשמה אנושית. הנשמה שייכת לאלוהים. כך שמודעות הראשונה, החסיר האת הפרט הקטן הזה...לכן בני האנוש היו נפרדים מהאלוהים. בני אדם ביצעו חטאים, נענשו והנשמה הלכה למקומות אחרים כשהם מתו. הגל השני של התודעה אינו כל כך עתיק. מוכנים? פחות מ-2,000 שנה. המקור היצירתי שהוא אלוהים, הוא גם בנשמתכם. אלוהים חי בכם. אתם הילדים של המקור היצירתי והנשמה שאתם קוראים לה – אנושית, גם לה יש אלוהים בתוכה. זהו השלב השני של המודעות והוא שייך לאלו היושבים מולי ולכל הרבים האחרים המקשיבים לזה.

כעת, אפסיק לרגע. התודעה השנייה היא כל מה שאי-פעם תקבלו. השלישית – הוחבאה ואיש לא יכול היה לראותה או למצוא אותה, אם לא הייתה מתקיימת התזוזה העצומה ב-2012. אספר לכם על המודעות השלישית בעוד רגע. אך בואו נביט על המודעות השנייה ועל הנושאים והפאזלים שהיא נושאת בתוכה. זה קשה לבן-אנוש לתפוס כי האלוהי נמצא בתוכו, בגלל הדואליות של הבחירה החופשית. כל אדם המקשיב לדבריי כרגע נאבק עם המודעות השנייה הזאת. "קריון, אם אלוהים נמצא בתוכי, מדוע יש לי את הבעיה הזו? מדוע זה וגם זה קרה לי? אם אלוהים נמצא בתוכי, מדוע איני יכול לקלוט את החלק הזה ולהשתמש בו? מדוע אני נמצא בספק?" בזה הרגע תיארתי את כולכם. המודעות השנייה אינה קלה כי היא מתחילה להשתמש באותו סוג של חוכמה שלשמאנים היה עם האדמה.

כיצד האנושות יכולה להיות חלק מהפלנטה, ומה הפלנטה אומרת להם באמת? ומהי הדרך הטובה ביותר לכבד את זה? האנרגיה השמאנית כאן בנתה גשרים בין בני-האנוש שחיו כאן, לגאייה, פאצ'ה מאמא. ואם תשאלו אותם כמה קשה זה היה, הם יספרו כמה הרבה זה צרך. כשהם מתארים מה נדרש בכדי להיות שמאן, חלק יאמרו כי היו צריכים להיוולד לתוך זה, שלא הייתה דרך אחרת לקבל את זה מלבד להיות חלק משושלת השמאנים. ואז היה עליהם ללמוד לפחות 20 שנה תחת אלו שידעו את הסודות וכיצד זה עובד, ואפילו אז חלקם לא הצליחו בזה. הייתה להם תודעה פשוטה כיצד אנרגיית גאייה חיה בבני-אנוש. ובמודעות שלכם, השלב השני הוא מתקדם הרבה מעבר לזה. עליכם לפתור כיצד אלוהים יכול להיות בכם. ולכן אתם ישובים בכיסא כאן היום.

כעת אומר לכם מה הרבה מכם כבר הצליחו לפתור, בטרם אתן לכם את המודעות השלישית. כי אם לא נוח לכם את המודעות השנייה, השלישית תהיה בלתי-אפשרית עבורכם. האלוהים שבכם הוא פעיל. אינכם צריכים לפתור את זה. כל שעליכם לעשות הוא לאפשר את זה. האפשור של האלוהות שלכם יאפשר לכם להירגע. מה מדאיג אתכם ברגע זה? באמת, מה מדאיג אתכם? ומה אם לא הייתם צריכים לפתור את זה, כי המודעות השנייה המדברת על האל שבפנים, כבר תטפל בזה? ברצוני שתנשמו ותחושו תחושת הקלה, כל בעיה שאתם חושבים עליה, עבור האלוהים היא כאין וכאפס. אז האם תשחררו את זה, תאפשרו לזה ללכת ותתנו לי לעבור אתכם? או אולי תרוממו את הדואליות ותילחמו בנו במשך עוד כמה מילניומים? כל כך הרבה מחכה לכם שם. כל הדברים היפים שאתם יכולים לתפוס מבקשים למלא אתכם.

כשתהיו במאצ'ו פיצ'ו מחר, אני אהיה שם ואנו נתמלא יחד במקום שהיה בלתי-נראה למעלה משלוש תרבויות שונות שחיו כאן ואפילו לא הכירו אחת את רעותה. קסם המקום הוא בטוהר שלו. כי זהו החלק בפרו שהוא טהור ומחכה, בלתי-נגוע מכל הכובשים.

ולבסוף, התודעה השלישית, שלא הייתה מתרחשת אלמלא התרחש השינוי הגדול ב-2012. בצפון אמריקה לבני-המאייה היה יומן שהתכתב עם השינוי וכאן נמצא כל מה שנכתב על ידם. נכתב שאם נעבור את הסמן, תשתחרר תודעה אנושית עצומה. דברים שמעולם לא חשבו עליהם יהיו על סדר היום, כאילו תקרת החוכמה תתרומם ובני-אנוש יתחילו לחשוב על דברים שתמיד היו שם, אך היו מוחבאים. המודעות הראשונה היא הידע כי אלוהים קיים. המודעות השנייה היא ההיווכחות כי האלוהים הוא בכם, בתוככם. והשלישית?

התודעה השלישית היא לקחת את התמצית של המקור היצירתי ולהוציאו אל מחוץ לכם, ולהשתמש בו ככלי בכדי ליצור את התודעה הגבוהה ביותר שהייתה לפלנטה זו מאז ומעולם.

שמעתם על המונח – "להפוך להיות מאסטרים". כי זה מה שמאסטרים עושים. אילו יכולתם לעקוב אחרי מאסטר האהבה (ישו) כשהוא חילק את האמת שלו, הייתם רואים את המודעות השלישית, בה החיים וגם הפיסיקה השתחוו לנוכח הידע שלו. זה היה יותר מידי לרבים מכם. אך הפעם, חברים, התכנון הוא שתישארו כאן, ותלמדו כיצד להשתמש בכוח הזה שיש לכם, כוח האהבה והחמלה, בדרכים שעדיין לא חשבו עליהם. התודעה השלישית היא זו שתריץ מחדש את השעונים, כאשר היסטוריונים יביטו אחורה ויראו את התזוזה המשמעותית הזו.

ואסגור עם זה....אל תחושו מוצפים. רק דעו כי זו התכנית וזה מתחיל בנשמות העתיקות היושבות בכסא וגם כל אלה המקשיבות לי. עבור המעט שבחדר, כל זה ידבר אליכם מחר כשתראו את מאצ'ו פיצ'ו. גאייה עשויה להגיב בדרכים מוזרות, רק בכדי לקבל את פניכם בשלום. תודה על הבנת המשמעות האמיתית של – התעוררות הפומה. וכך הוא הדבר.

תמלול תרגום ועריכה – רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים