קריון קנדה חלק ראשון


קריון קנדה חלק ראשון

קריון קנדה – חלק ראשון

הקדמה

פעם נוספת, שותפי זז מהדרך ולוקח עמו את על הפילטרים של האנושיים, התבניות שלהן הוא רגיל, של נכון ולא נכון, של טוב ורע, מתאים ולא מתאים, הרי כל אדם גדל עם סידרה שלמיה של אמיתות. לעיתים הן מבוססות על מה שלימדו אתכם ההורים, לעיתים על מה שלמדתם בבית הספר, לעיתים הן מה שהמורים שלכם אמרו לכם, בין אם הרוחניים ובין אם מהאקדמיה. ואת כל זה אתם אוחזים כ-אמת. יקירים, זה מפריע בדרך בגלל השינוי העצום שקורה. כבר שנים אנו אומרים לכם ונאמר שוב. מעולם לא היה זמן בו האינדיבידואליות נראתה ונשמעה כמו הזמן שהוא עכשיו. בני אדם מתחילים להיאסף כנשמות עתיקות וכולם יוצאים מנקודת הנחה אחת – הן כבר היו כאן, הן כבר עשו הכל, הן מזהות את השינוי ומוכנות לנוע קדימה עם כל מה שהבורא מכין עבורם.

כל הדברים שהייתם צריכים להזיז בכדי להגיע למקום הבסיסי בו אמרתם – "אני מרים ידיים". והרמת ידיים היא פשוטו כמשמעו – "אני מוותר על הדרכים הישנות". זה הכל. לעיתים צריך להקיף את האזור בכדי לאפשר לאנרגיה ליפול על החלק שהתנקה. אתם מתחילים מחדש, וזו קונוטציה שלילית לחלקכם וחיובית לאחרים. אך אינכם נדרשים ללמוד מחדש את ההתנסויות שלכם. הדבר היחידי שעליכם לעשות כל כך קשה לאנושות והוא להיפטר מהדברים שאינם עובדים, המתבססים על דרכים ותבניות ישנות של קיום. נולדתם לתוך הישרדות. הדברים שלמדתם במגרש המשחקים המושתתים על האלגנטיות של התקשורת האנושית, הדברים שלמדתם כיצד לטפל בבריונים, כל הדברים הללו מושתתים בכם. וחלקם מוחזרים אליכם מיידית כאשר סיטואציות דומות מוצגות האנרגיה החדשה. את זה אתם כותבים מחדש בעודכם נכנסים לתוך אנרגיה פחות פיסית אשר מונעת יותר על ידי תודעה. הדברים שלמדתם, שנאמרו לכם, שהאמנתם בהם, מגיעים כעת להבשלה יותר מבעבר. כל מה שאתם חושבים שאתם, מה שאתם אומרים בקול רם, גופכם שומע. החלק החכם הזה שבגופכם, האינייט, הנמצא מאחורי הוילון, אינו מבחין בהבדל. בין אם אתם צודקים, חיוביים או שליליים, האינייט שומע וזה מתרחש. זה הכוח ב-ה הידיעה העומד לרשותו של האדם. אתם מתחילים לשים לב למה שאתם אומרים וכיצד אתם פועלים.

כמה מכם, נשמות עתיקות, בזמנים השקטים ביותר, מביטים על תבניות מהאנרגיה הישנה ואינכם יודעים זאת אפילו? העדר ערך עצמי, הרעיון כי לעולם לא תצליחו, האמונה שזה לא יקרה כי זה אף פעם לא קרה...אומר לכם, מחשבותיכם כעת ישלטו במציאות שלכם יותר מאי-פעם בעבר. הנחיתי את שותפי (לי) להתחיל ללמד את הפיסיקה העומדת מאחורי מה שאתם קוראים לו – ממוצע. החוק בעל צורת הפעמון המקומר בפיסיקה, הנותן לכם את הרעיון כי רובכם ממוצעים, וכי חלק מכם יהיה שלילי וחלק יהיו חיוביים ואין לכם סיכוי. זו תבנית ישנה שאינה נכונה. היא אפילו אינה נכונה בפיסיקה. אני מבקש לשוחח על תכונה שמעולם לא הזכרנו אותה בתקשור פומבי. זה הולך לכתוב מחדש את תהליך האבולוציה של החיים. בדרך בה לימדו אתכם, המוח סגור כשאתם חושבים שאתם יודעים מה שאתם חושבים שאתם יודעים. אך יש גם כאלה המקשיבים ומבינים כי דבריי ניתנים למדידה ותוכלו להוכיח אותם אם פשוט תמחקו את כל מה שאתם חושבים שאתם יודעים. ואז תראו את הנקודות המתחברות בכל מה שנוגע לתהליך חדש של תודעה, המתחיל להעצים את הרעיון כי אתם אינכם מקרה. נועדתם להיות כאן. כדור הארץ שייך לכאן, והנשמות העתיקות שייכות לכאן. אתם במקום הנכון, בזמן הנכון, חווים נושאים ובעיות שכיחות במעבר הקורה עכשיו. זה לא קל. מעולם לא אמרנו שיהיה קל. התזמון אינו נכון במוחכם. חלקכם עברתם סמנים מסוימים שאחרים אינם מוכנים לעבור עדיין. זה לא מתגבש בדרך שאתם רגילים אליה. זה מתגבש טוב יותר בהרבה.

שינוי התבניות הוא אודות כיצד דברים עבדו בעבר, כיצד הם עובדים כעת, מה לצפות וכיצד אתם מגיבים לכך. האם אתם שולטים בזה או שזה שולט בכם? אני מדבר בעיקר לנשמות העתיקות. ההגדרה של נשמות עתיקות היא פשוטה ביותר. כל נשמה עתיקה היא בן-אנוש שעבר מאה, מאתיים ואפילו שלוש מאות חיים קודמים. חלקכם הייתם כאן מאז ההתחלה. למוריה הייתה יבשת קטנה שהחזיקה מעמד לאורך זמן, מבודדת במשך אלפי שנים ללא גלגול נשמות. הובאו לשם נשמות חדשות שאימנו אותן ולימדו אותן את כל דרכי הפלנטה, ועם הפליאדות עזרו. כמה מכם, נשמות עתיקות, יכולים להיקשר למקום בדרך שכזו? יש אפילו נשמות עתיקות שאומרות – "אינני יכול לזכור את למוריה, אך אני בהחלט זוכר את אטלנטיס". בואו נתיישר עם האינפורמציה הזו. אטלנטיס היא רעיון. לא מקום. זה רעיון של אי שטובע. ונחשו איזה אי טבע? למוריה. התחילו לחבר את הנקודות. הן האקאשה שלכם. למוריה לא טבעה לחלוטין, אך אתם לא ידעתם זאת, כי כל כך פחדתם מזה. אז לכל אלו המאמינים שהם אטלנטיים....אין באמת דבר כזה. זה רק רעיון לאור העובדה כי חזרתם על התסריט הספציפי הזה כל כך הרבה פעמים באקאשה שלכם. האי הטובע התקיים לפחות שלוש פעמים. קראתם לכל פעם כזו אטלנטיס והפכתם את זה לייחודי. כמה אנושי. כמה תלת מימדי מצידכם. אך זה גדול מזה. ישנה משיכה שהיא ניסוי כאן שהוא מדהים בהחלט עבור הנשמות העתיקות. אם מישהו מכם היה מקבל את ההזדמנות במתנה לשים על המסך את כל מה שהשגתם, את כל מי שהייתם, כמה מחזורי חיים, כמה מלחמות, כמה מגדרים, כמה ילדים, לא הייתם מצליחים לעשות מספיק סרטים אודותיכם ולצפות בהם במשך מחזור חיים שלם.

כל מה שעשיתם, כל מה שחוויתם, ואתם עשויים לאמר – "הייתי רגיל, פשוט, בכל מחזור חיים". יקירים, אלו מחזורי החיים בהם אנו חווים התנסויות משמעותיות. זה לא מעניין אותנו אם הייתם המלכה של זה...או המלך של זה...כי אלו אינם מחזורי החיים בהם למדתם משהו. אני מדבר על מחזור חיים בו הילדים שלכם מתו בלידה, או מחזור בו הייתם במלחמה וחזיתם כיצד אחיכם נהרג לצידכם, ואתם הייתם הבאים בתור...אני מדבר על חווית חיים משמעותית שנכנסת פנימה ומבגרת אתכם. וכל זאת בכדי שתוכלו לבוא לעוד גלגול ולהרגיש את האלוהות שבפנים, לדעת שיש לכם עזרה, שיד אלוהים מונחת בידכם, ותדעו כי אם תבכו, זה יהיה ראוי ולא ייחשב כחוסר איזון. אתם יודעים להתמודד עם דברים. זו הנשמה העתיקה. והיא זו שתחצה את הגשר באלגנטיות. זה כל כך חשוב שאתם כאן כנשמות עתיקות היום. ואם תבחרו לעבור לצד השני מחר, תשובו כנשמה עתיקה צעירה. תתעוררו עם כל הידע והאנרגיה שיש לכם היום. לצעירים יהיה קל יותר מאשר לכם. האם אתם מבינים עד כמה זה מאתגר לעבור את הסמן, לסחוב אנרגיה ישנה אל תוך החדשה, הדברים שאתם עוברים.....אתם נפרדים מאהובים שהעולם כבר לא התאים להם. ייטיב עמם להיוולד מחדש בתוך גוף בו רק האנרגיה החדשה תהדהד איתם, והם לא יצטרכו ללמוד כלל. האם אתם מבינים עם ההיגיון של זה עבור הפלנטה?

לא חשוב כמה זמן אתם חיים, יקירים, הנשמות העתיקות באות בחזרה נקיות, בהתלהבות, עם ידע והרבה יותר חוכמה ממה שיש לכם כיום, וללא צורך ללמוד דבר. איזו מערכת יפה. בינתיים יש לכם כל כך הרבה עבודה. הכל הוא תודעה. האם אתם יודעים עד כמה אתם אהובים? אתם ידועים על ידי האלוהים, אתם כאן בזמן הזה, זכרו כי ניתן לרפא כל מה שעובר בגופכם על ידי תודעה. מקצוע הרפואה הוא מופלא והמדע אף לוקח זאת לרמה אחרת ולגבהים אחרים. ואם תשלבו זאת עם התודעה שלכם, תוכלו לחיות המון זמן. בסופו של דבר, כשהדי אן איי שלכם מתקדם למקום בו האינייט (הגוף החכם שבפנים) הוא בהתיישרות עם התודעה הרווחת שלכם, ייבנה הגשר ואתם תפסיקו לחלות. מה דעתכם על גוף שמחלות לא יכולות להיכנס אליו? זה קורה כשהתדר שלכם גבוה מאד, והנה גיליתי לכם את אחד הסודות של המאה הזו. מה היא מחלה ומדוע אתם לוקים בה? כשתנוע לכיוון תדר גבוה יותר, 44%, עם שליטה על הביולוגיה שלכם, לא שליטה מודעת. לא כזו המסוגלת לגדל יד שלישית. אלא התודעה היודעת מה קורה בדם שלכם ללא הצורך לעשות בדיקת דם. התודעה יודעת. מה דעתכם על זה? האם זה הגיוני שתהיה לכם יותר שליטה על מי שאתם? תהיה לכם. וכשתהיו בתדר כל כך גבוה, יקירים, אז האנרגיה הנמוכה, התדר הנמוך, הבקטריות, הוירוסים, המחלות אפילו לא יביטו בכם. לא יהיה להם סיכוי.

אני יודע זאת כי ראיתי תהליכים כאלו בעבר. אלו שהזריעו אתכם עברו את זה. האבולוציה שלהם הייתה בדיוק כמו שלכם. אני יודע מה מגיע גם אם זה לא בדיוק באותו הקצב ובאותה הדרך, כי אתם בני-אדם. אך לאלוהים שבפנים יש אותה השפעה על כולם. אלו זמנים מרגשים והכול תלוי בכם ובכוס שלכם, האם היא חצי מלאה או חצי ריקה? זו בחירה חופשית אינדיבידואלית. אם תעשו ספין לדרמה שמסביב לזה, תבזבזו זמן יקר. המשיכו לחגוג מציאות שהיא באמת שלכם המתרחשת לנגד עינכם. אני מבקש שתלכו מכאן מרגישים את אהבת הבורא בתוככם ברמה מספקת בה תוכלו לאמר – "הכל טוב איתי. אני יודע מי אני, מדוע אני כאן, ואני אעבור דרך זה בחסד ובקלות". וכך הוא הדבר.

המשך יבוא....

Racheli Ganon – Master Chanel Healer of Divine Source (Planetary Service)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים