קריון קולומביה - על החמלה


קריון קולומביה - על החמלה

קריון חדש - קולומביה – על החמלה

אחזו בידו של אלוהים ושכחו מהצרות שלכם רק לרגע...שבו בשלווה. אני מכיר אתכם, נשמות עתיקות. הרעיון עצמו של מה היא נשמה, אינו מובן לכם. נשמות היו קיימות הרבה לפני האנושות. הנשמה היא תמצית הליבה של האלוהים שבכם. כולכם נושאים אותה. הנשמה היא החלק שאני מכיר, ואין לה שם כפי שיש לכם. יש לה אנרגיה של אור. אני רואה את שמכם באור. האם אתם יודעים כמה מחזורי חיים היו לכם כאן? חלקכם היו כאן מן ההתחלה ויהיו כאן עד הסוף. הסוף הוא רחוק מאד מאד, עד אז תסיימו. רבים מכם יזריעו פלנטה אחרת שתעשה מה הפלנטה שלכם עושה עכשיו. חלקכם ימשיכו להתגלגל בפלנטה הזו גם כן. כמה עתיקים אתם? ראינו את הגלקסיה הזו נוצרת יחד.

יש דברים שעדיין לא דיברנו עליהם. נקרא להם חדשים באנרגיית האהבה והם קשורים לחמלה. חמלה היא התבנית הגבוהה ביותר של התודעה עבור בן-האנוש. חמלה היא גדולה יותר מאהבה. אהבה מגשימה חמלה. חמלה היא הבגרות, הבשלות של האהבה. ברצוני להציג בפניכם ארבעה סוגים של חמלה שיכילו את הארץ החדשה. הם שונים ממה שאתם חושבים. המספר 4 מחליף את המספר 3 כמייצג את האנרגיה החדשה, איזון, והתיישרות עם גאיה, חזרה לחוכמה של העבר. ארבעת האלמנטים של החמלה אינם דברים שעליכם לעשות, אלו דברים שעומדים להתרחש בעקבות התודעה הגבוהה יותר. הם אבולוציה טבעית של הצעד הבא באנושות.

בואו ואספר לכם מה קורה על הפלנטה היום. סיפרנו לכם על החשיכה. אמרנו לכם לצפות לכך שתהיה חשיפה של חשיכה בזמנים האלה. וזאת מסיבה אחת בלבד – בגלל שהאור מנצח. וכשהאור מנצח – החושך מפחד...והוא זז קדימה בדרכים שמפחידות אתכם...אנו הולכים לדלג על כל זה. יעדינו לפלנטה שסיימה עם זה. פלנטה שיש בה שלום על פני האדמה. שלום על פני האדמה אינו קשה כלל. כשהאנרגיה החשוכה מתחילה להצטמצם והאור מתחיל לתפוס את מקומו, תודעה גבוהה יותר יוצרת שלום על פני האדמה. יום אחד תקומו ותיווכחו לדעת שלא הייתה לכם מלחמה כבר מאה שנים. שלום על פני האדמה אינו קשה. הוא כולו אודות סובלנות והבנה, דברים שהם אינטואיטיביים לתודעה גבוהה. זה לא קסם. זה קורה מעצמו עם הבגרות הרוחנית והאבולוציה של המחשבה התודעתית.

ארבעת התכונות של התודעה (הראשונה היא החשובה ביותר...)

החמלה הראשונה היא לעצמי. זה חייב להיות כך. זו החמלה של האלוהי שבכם. זו התכונה המשנה את מי שאתם. החמלה לעצמכם היא מה שאחרים רואים כאלוהים שבכם. זה חייב להתחיל בכם. אינכם יכולים לפזר את עצמכם מסביב ולשלוח חמלה למקומות אחרים לפני שתהיה חמלה לעצמי שאתם. זה עשוי להישמע כרעיון מוזר, אך חמלה אינה אגו. חמלה היא האנרגיה הגבוהה האפשרית המוגשמת על ידי אהבה. למאסטרים שהלכו על הפלנטה הזו הייתה חמלה, זו התכונה שלהם שאהבתם כל כך. ראיתם אותה כשהם בכו מולכם. הייתה לכם חמלה למה שהיה בתוכם. אהבת האלוהים. כשהתודעה הופכת לגבוהה יותר, כשאתם נעים לרמות חדשות של יעילות, כל החמלה תוגבר והיא תפתור גם את האתגרים שאין להם פיתרון. הקשיבו לזאת – חמלה לעצמי יוצרת ריפוי מבפנים. אין אנרגיית ריפוי חזקה יותר מחמלה. כשיש לכם חמלה לגופכם ואתם מביטים בתאים שבתוכו ורואה אותם כפי שאלוהים רואה אותם...האם ידעתם שלתודעה יש כוח לרפא מחלות? את המחלות האישיות שלכם. תוחלת החיים יכולה להיות מוכפלת ומשולשת באמצעות תודעה חומלת. לכן זה חייב להתחיל עם העצמי.

השנייה היא כבוד לעתיקים. הגיע הזמן שהאנושות תתקבע את מה שהיה לה, בימים הקדושים, כשאלו שהלכו על פני הפלנטה הבינו יותר. לפני שהאנושות שינתה זאת לחשיבה מודרנית, היה כבוד לאבות אבותינו. עד כמה אתם חושבים עליהם היום? אם אתם ילידים המקשיבים לזה, אתם מבינים. אתם העתיקים. כאשר יש לכם חמלה לעתיקים, אל מי אתם מדברים בדיוק? הרי אתם מכבדים את חייכם שלכם. אלו שהיו כאן קודם, שבנו את התבנית של החמלה והאהבה ונשאו את החוכמה של הפלנטה, הם אתם. בתרבות המודרנית אפילו לא חשבו על זה. בדתות המאורגנות שלכם, כשמצאתם אלוהים עם תכונה נפלאה, לא דיברתם על העתיקים. דיברתם על המאסטרים, הנביאים, הקדושים, אך לעולם לא על העתיקים. הגיע הזמן שתהיה חמלה גם עבורם. התחילו לכלול אותם במדיטציות שלכם. אני רוצה שתקשיבו לתפילותיהם ולטכסים שלהם. תבחינו כי הם מכבדים את העתיקים שלהם תחילה. עם החוכמה שתגיע באופן טבעי, הכול יהיה שונה מעכשיו. תודעה גבוהה יותר תחזיר אתכם חזרה לדברים החשובים. התכונה השנייה היא לעתיקים. חשבו על כך, חמלה לעצמי שלהם, ולהם – שהייתם בעצם אתם. האנושות תחזור לזה.

השלישית היא לכבד את האנושות. האלוהים שבכם מברק את האלוהים שבהם. המאסטרים שהלכו על הפלנטה היו בחמלה עם אנשים אחרים. היה להם איכפת מכל אדם שהגיע אל האנרגיה שלהם. הם אהבו בני-אנוש בחמלה גדולה, וכשהם ראו עוד אנשים בצרה, הם בכו. הם לא היו חייבים להרגיש את הכאב אך הייתה להם חמלה עבורו. כשהאנושות תתחיל להיות חומלת אחד כלפי השני, ייווצר מצב של חוסר מלחמה. זה חלק מתודעה גבוהה. זה סוג של מבחן להיות נחמדים לכולם. אני מכיר את הטבע האנושי. באנרגיה הישנה היה קשה לאהוב את כולם וגם היום קשה לאהוב אנשים שעדיין נמצאים באנרגיה הישנה. לא מגיעה מהם גאולה, הם לא הופכים לטובים יותר, הם עדיין מתפלשים בדרמה, קשים לאהבה. זה חלק מהמבחן הראשון. הרי זה קל להרגיש חמלה לאנשים שיש להם חמלה. קשה יותר לראות את אלוהים בתוך הבריונים, או הפוליטיקאים שאינכם מסכימים איתם, או אלה שבכלא על שרצחו מישהו. גם להם יש נשמה. בגלגול הזה בחייהם אולי לא הכול טוב. אך האם אתם יכולים לראות את אלוהים בתוכם? חמלה.

הרביעית היא חמלה לגאיה. יש לה אישיות, פאצ'ה מאמה היא המאמה. הילידים יודעים על אנרגיות גאיה. הם רואים בה שותפה לתודעה האנושית. וכך היא. אינכם יכולים להפריד את אנרגיית גאייה מתודעת האנוש. גאייה מאכילה אתכם, אמא אדמה נותנת לכם חמצן. אתם חיים על פני השטח שלה. כרגע, גאייה נלחמת בחושך בדיוק כמוכם. לדוגמא, פריצת המחלה "אבולה" לא קרתה קודם בדרך הזו. כבר שבעים שנה לא קרה דבר שכזה. התודעה של גאיי

גאייה החזיקה זאת במקום. ופתאום זה כאן שוב. כמו מגפות העבר, גאייה נלחמת בחושך כמוכם. תודעה נמוכה נלחמת כעת בחיים. אתם תנצחו. אתם תנצחו! אך בינתיים, כמה פחד מיוצר כאן? כמה מכם הרימו ידיים? החושך מקווה שכולכם תרימו ידיים...חמלה לגאיה היא חמלה לעצמי. זה מעגל. כל מה שהזכרתי חוזר לעצמי. לאנושות, אהבו אחרים כפי שאתם אוהבים את עצמכם, התנהגו לאחרים כפי שאתם מתנהגים לעצמכם. האם זה נשמע מוכר? אלו הן הוראות החמלה מהמאסטרים. הם מייצגים בן-אנוש חדש. סוג חדש של איזון על הפלנטה. הגיע הזמן עבורכם לכלול את העתיקים ואת גאייה ולא רק בני-אדם אחרים. זהו האיזון החדש. איזון חומל.

ארבעת התכונות מייצגים מבנה שלא היה לכם קודם הכולל את הפלנטה, היגיון רוחני וחשיפת האמת. זה העתיד. כעת, נתחיל לסגור את המסר. אני מספר לכם על עתיד שתזכו לראות. הזרעים נזרעים היום. לא משנה בני כמה אתם, יגיע הזמן בו תעברו שוב דרך הוילון ותיוולדו שוב על הפלנטה וכשתפקחו את עיניכם, באנרגיה החדשה הזו, אתם תזכרו מי אתם. תהיה לכם תודעה גדולה יותר של אור ותישאו את האינטואיציה לא לחזור על אותן טעויות שוב. החושך הזה, הקרב הזה יהיה מאחוריכם והדבר הבא שתעשו הוא לעזור לאנושות לפתח את ארבעת התכונות של החמלה. אתם תחוו זאת. בתוך האנרגיה הזו אני רוצה שתזכרו כי אתם המנצחים. אני רוצה שתזכרו כי החושך הוא זמני. אל תתייאשו. זה המבחן. ברגע שעברתם את הסמן של 21-12 , התחלתם את התודעה הגבוהה ביותר שהארץ הזו אי פעם ראתה. שאו זאת איתכם, אני מברך אתכם. וכך הוא הדבר.

מאנגלית – רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים