קריון קולומביה האיזון שבין חושך ואור


קריון קולומביה האיזון שבין חושך ואור

קריון קולומביה – על האור, החושך, הפחד והאיזון שביניהם

יש דואליות באנושות, בבני-האדם ואפילו בגאייה. זהו אותו איזון זהיר המסייע במבחן הפלנטה אודות האנרגיה הזו. כשהציוויליזציה עברה את הסמן ב-20/2012 , בדיוק כמו פלנטות אחרות לפניכם, בעלות מסגרת זמן זהה, גם שם זה היה מבחן של אנרגיה. האם אתם משלימים זאת או שלא? אין כאן מבחן של בני-אנוש או של הנשמה שלהם. אף אדם לא הגיע הנה כדי לסבול. זו היא אינה התכנית האלוהית עבורכם. לא הגעתם הנה בכדי להיות במצוקה. זו אינה תכניתו של האל עבורכם. כל כך הרבה מהקושי שיש לאנשים הוא בעצם בחירה חופשית. בני-אדם מסוגלים לחולל איזו אנרגיה שהם חפצים בה. חושך או אור.

אתם יושבים עתה באנרגיה חדשה. באנרגיה חדשה חדשה. חדשה יותר מזו שהייתה כאן לפני חמש שנים. בואו נבחן את תכונות האנרגיה הזו בשנה וחצי האחרונות. חלק מהתכונות שלקחתם כמובנות מאיליהן – זזות. חלק מהדברים שאתם מאמינים כי זו הדרך בה הם צריכים להיות – גם זזים. ואחד מהם הוא האיזון בין האור והחושך. זו הזדמנות להבין ולכבד את מה שקורה אצלכם, יקירים, כשעברתם את סמן ה-20/12 – התודעה של הפלנטה השתנתה. הרבה מערכות שאפילו לא ידעתם על קיומם, הופעלו. כמו מרכזי האנרגיה שהם חלק ממערכת שיתוף של חוכמה עתיקה. ההרים מתעוררים פשוטו כמשמעו וקפסולות הזמן משתחררות ועוזרות להטמיע תודעה גבוהה יותר על פני האדמה.

תהליך המעבר של הסמן מייצר אור. אדגיש שוב במילים אחרות. כשהאנושות עברה את הסמן של 20/12, זה כמו שמנוע אור התחיל לפעול. ישנם דברים שיוצרים אור, ממש עכשיו, ואין להם שום קשר לתודעה האנושית. הם הולכים לעזור לכם בשלב הבא. האור המופק הולך "להתחתן" עם האור שלכם וליצור אנושות בעלת תודעה גבוהה יותר אפילו יותר ממה שהיא אמורה להיות. זהו דרך שהוא בדיוק הפוך ממה שאתם רגילים אליו. יקירים, האם ישבתם אי-פעם באנרגיה ישנה יותר, והרגשתם שהאור שלכם הוא כל כך קטן, שהכול מסביבכם חשוך ואפילו נעשה שחור יותר? האם ראיתם את הצרות על פני האדמה ותהיתם היכן האור היה? אני מבקש שתתחילו להפוך את התפיסה הזו, כי עברתם את הסמן שהתחיל להפיק אור.

בואו נדבר על בני-אדם, כיצד הם אוחזים באור שלהם? אם אבקש מכם להגביר את האור, כמטפורה לתודעה מוארת הרוצה לדעת את האמת, שמנסה לתפוס את האמת, בחיי היומיום. קוראים לזה עובד אור. אם הייתי מבקש מכם להחזיק את האור ולא לעזוב, כיצד הייתם עושים זאת? באיזה תהליך הייתם משתמשים? ישנו שינוי כעת שקורה אפילו בתהליך החזקת האור.

הייתה תכונה של רוחניות שאמרה כי אהבה היא התדר הגבוה ביותר שתוכלו להפיק. אך כשהתודעה הופכת להיות גבוהה יותר, חלק מהתכונות משתנה. אני מבקש להציג בפניכם את האנרגיה הגבוהה ביותר האפשרית לבני-אדם ברגע זה. חמלה. היא מתכתבת היטב עם מספר המאסטר 33. זו האנרגיה הגבוהה ביותר. חמלה לעצמי יוצרת אור ועליכם להגביר את ערככם העצמי בכדי לאחוז באור. מדוע זה חשוב? כי כרגע אתם במאבק מול החושך. החושך אינו יכול לחדור לאור כי לחושך אין אנרגיה משלו. שוב, ההגדרה של חושך היא – תכונה של משהו ללא אור. לכן החושך הוא פשוט העדר של אור. כשאתם מסוגלים לאחוז את אורכם – החושך לא יכול לחדור את זה. אך הוא יכול לעשות משהו אחר. הוא יכול להיכנס דרך הדלת האחורית ולכבות לכם את האור.

כיצד הוא יכול לעשות זאת? במילה אחת? פחד. כשהוא מצליח להפחיד אתכם – הוא מכבה את אורכם. פחד הוא אנרגיה ישנה, זו אנרגיית הישרדות, אנרגיה פיסית, זה משהו שהמוח מייצר מבחינה כימית. זו אינה תנועה מוארת ולעולם לא תמצאו אותה בצד השני של הוילון. אך מכיוון שהאוריינטציה שלה היא הישרדות – לכולם יש אותה. היא יכולה להתעורר בקלות בהתבסס על התפיסה שלכם, של מי שאתם. ישנן תרבויות המשתמשות בפחד כדי לשלוט. הנה שתי דוגמאות, אחת אזוטרית והאחרת לא. מה בדבר תרבות המאמינה כי כשאנרגיה שמאנית יכולה להרוג אותך, היא יכולה? או לפחות לעשות אותך חולה? אנו מתארים כאן תופעה הנקראת – וודו. וזה הזמן להצהרה – אין רוחות רעות המשתתפות בטקסי וודו. בעצם, לא קיימת אנרגיה חשוכה כלל מלבד זו הנוצרת על ידי בני-אדם. האם זה אמיתי? כן. האם זה עובד? כן. אדם אחד יכול להשפיע על אדם אחר ממרחק ולהפוך אותו לחולה. רק נדרש אלמנט אחד – פחד. כשתרבות שלמה מאמינה שזה קורה ופוחדת מזה, היא כבר מושקעת באמונה הזו. היא תחלה ואפילו תמות. וכשזה קורה – זה רק מעצים את הפחד של כל האחרים. האם אתם מבינים? זו היא משמעותה של תודעה. וברמה השרדותית, התפיסה הופכת להיות המציאות.

אז האם החושך יכול להפחיד אתכם? כשאתם רואים דברים בחדשות, האם הם נטמעים בכם? האם זה ממעיט מהאור שלכם? אם כן....החושך ניצח, אך כבר אמרנו לכם שהוא לא ינצח. חשוב להבין כיצד זה עובד. חושך הוא אנרגיה ישנה של הפלנטה והוא מייצג תודעה ישנה של הרבה בני-אנוש. הם לא רואים זאת כמותכם. הם בכלל לא יודעים על סמן ה-20/12. הם בחשיכה. כל מה שהם רוצים הוא שהאנרגיה תישאר. בואו ואתן לכם עוד סקירה. משהו אפילו יותר אזוטרי. וירוס האבולה מופץ בעיקר דרך פחד. היכן זה התחיל? במקום שהוא מונצח בפחד. האם אתם מבינים כי האנשים במקום בו זה התחיל מאמינים שזו קללה? הם מושקעים באמונה הזו ובתפיסה הזו. זו קללה. לכן זה לא וירוס ואין מדע שיגבה את זה...ולכן גם אין בידוד. דואגים לאדם שקיבל את הקללה ומקבלים את הקללה בעצמם. כך עובד וירוס. זו התפרצות שלא ראיתם קודם לכן וזה עובד עם פחד. כשזה יהיה מובן, כשלא יהיה יותר פחד, כשיש תקווה – זה ימות. ואתם תראו זאת בסופו של דבר.

המסר הזה הספציפי מברך אתכם על החמלה שלכם. החמלה הזאת חדשה. נהגנו לקרוא לה – פעולה חומלת. זה היינו הך. השתתפות אקטיבית בלהיות בחמלה תחזיק את אורכם חזק. זו לא רק אהבה. הביטו סביב. האם אתם יכולים לחוש חמלה לאלו שמסביבכם ולעצמכם? זו אהבת האלוהים. הביטו במאסטרים. הביטו דרך עיניהם. מה הם ראו, ומה עשו? חמלה. זהו אחד הסודות של עתיד האנושות. ללמוד להיות בחמלה שתחזיק את אורכם. פחד לא יוכל לגעת בכם כשתשרישו את אלמנט מאסטריות זה. ללא קשר לכל מה שקרה להם, המאסטרים מעולם לא פחדו. אולי היו מודעים למותם, אך לא פחדו. הם ידעו כי הפחד יכול לקחת מהם את האור. וזה אף פעם לא קרה. האור של המאסטרים עדיין קיים על הפלנטה והם חיים דרך פעילות החמלה בליבה של האנושות. הפחד אינו עומד לנצח. הכניסו את האינפורמציה הזו אל ביתכם, אל לבכם. וכך הוא הדבר.

מאנגלית – רחלי גנון – מורה רוחנית באנרגיה החדשה


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים