קריון צפון קרוליינה - מודעות מואצת


קריון צפון קרוליינה - מודעות מואצת

קריון מצפון קרוליינה – "מודעות מואצת" – 9.5.2015

הקדמה

המקור היצירתי הוא בכם, הוא בפלנטה, הוא באדמה, תמיד מסביבכם, מביט עליכם ואוהב אתכם. נשמות עתיקות, עברתם כבר הכל ואתם באתם לפלנטה כעת עם התכונה של שאילת שאלות כסקפטיים הגדולים ביותר. ההזמנה עומדת בעינה. פתחו את דלת חוסר האמונה לרווחה. בחירה חופשית לא מאפשרת לרוח אפילו לדפוק על הדלת הזו, שיש בה ידית רק בצד אחד, הצד שלכם. אך אם יש בלבכם כוונה לפתוח אותה או אפילו אם פתחתם רק חריץ, היא כבר נפתחת. וזה נותן לנו רשות להחדיר דרך הדלת את היופי והנדיבות של אהבת האלוהי ולאפשר לכם לראות את גודלו של האל היודע את שמכם. חלקכם עדיין מחליקים דברים מתחת לדלת ולחלקכם הדלת בכלל לא קיימת. אתם מיוחדים ושונים ולכן אין הוראות הפעלה אחידות לכולם. הרמות שונות, ואצלנו לא קיימת לינאריות.

מלכות הרוח והתודעה היא הרבה מעבר לתודעה האנושית. אהבה טהורה, בלתי מותנית בכל דרך, מנסה להגיע אליכם. אל תבלבלו בין הטבע האנושי לטבע האלוהי. אל תחפשו משמעות במסרים ומה אם המסר להיום הוא –'היי, אני אוהב אתכם'. האם זה טוב מספיק? כשקרוב מתקשר ולא שמעתם ממנו הרבה זמן, אתם אומרים - ,תודה אבא, תודה אמא, אחות' ואז השיחה מסתיימת ולבכם מרגיש טוב. או אלי אתם מעלים ספק ושואלים: 'למה הם התכוונו בכך וכך.'...? אתם מנסים לנתח ולבחון כל תוכן, אך אני (המקור) לפעמים שם רק כדי לחבק אתכם. כמה פעמים ניסיתם לנתח את המספרים הכפולים שאתם רואים בכל מקום? 'מה משמעותם? מה אנו מפסידים כאן'? אז בואו ואומר לכם. מלאך בא ונתן לכם כמה מספרים בכדי שתדעו שזה מחוץ לרצף של האקראיות. במילים אחרות, זה היה חייב להיות קוהרנטי במתכוון, רק כדי שאוכל לאמר לכם – 'אני כאן, אני מאשר, ואני אוהב אתכם על זה שאתם חלק מהאלוהי. הלו."

בפעם הבאה שזה קורה לכם, שימו יד על לבכם, ואמרו – תודה לך אלוהים, על שאתה אוהב אותי מספיק כדי לתת לי זאת. אני אוהב אותך בחזרה. זה פשוט. ואולי פשוט מידי. אך זו האמת. האם ידעתם כי לרוח יש דרכים שונות לאמר – הלו, וזה תלוי בעד כמה דחוסים אתם. אנו יודעים הכל אודותיכם. סקפטיים או לא, במה אתם אוחזים? אנו מכירים אתכם. כיצד נראה לכם את האהבה שיש לנו עבורכם? אז רק להיום, האם תסכימו לפתוח את הדלת ולאפשר את מה שביקשתם? או שתמשיכו לשאול שאלות מתוך הארון, בתקווה שמישהו יפתח את הדלת עבורכם. זו המטפורה.

אנו מכירים את התפילו שלכם, ההצהרות שלכם, ואנו גם יודעים כמה חזקה היא הקופסה שאתם חיים בה. לכם הנמצאים והמקשיבים יש פוטנציאלים של פתרונות וריפוי. חלק מכם יקומו מהכיסא ויאמר – ' אביט בזה שוב מאוחר יותר', והם יפספסו זאת. ביקשתם והנה זה כאן. השיטו את ידכם וקבלו זאת. אשוב. וכך הוא.

מודעות מואצת – עלייתו של ההיגיון הרוחני הפשוט

ברכות. כאן קריון. קחו רגע וכבדו את מה שכאן. ישנה בגרות של מודעות בחדר הנחה עליכם כמו שמיכה של נדיבות, כשהיא מכבדת את תפקידה של הנשמה העתיקה בעתיד. אנו מסכמים ואוגדים יחד את מה שנאמר בשנה הזו, שנה 2 של ההאצה באנרגיה החדשה. דברים מתחילים לנוע בפלנטה בצורה דרמטית. דברים בלתי צפויים ניצבים לפניכם. זהו חלק מהכיול מחדש בכל התחומים וביקשנו מכם לראות את נדיבותו של האל בכל זה. ואלו ההוראות עבורכם, נשמות עתיקות. אתם מתחילים לכייל מחדש את הרגשתכם כלפי אלוהים. הנה כותרת חדשה עבורכם, בני אנוש אוהבים כותרות – מודעות מואצת. הגיע הזמן להבין ולהפריד בדרך בוגרת את התודעה של הבורא אל מול תודעת האנוש. לפני שנים רבות, לי כתב ספר שכותרתו "אל תחשוב כמו בן-אנוש". זו כרגע הדרישה המוקדמת מכם. אנו ניתן להם כמה אייטמים הכוללים תכונות שתתבקשו לעבור עליהם, להבין אותם, להכיר בהם. אלו דברים שאתם קשורים אליהם והם מעורבים בחיי היום יום שלכם. כך האנושות עבדה עם אלוהים בעבר. ניתנו לכם תקשורים במהלך השנים בהם התבקשתם לא לקחת את התודעה של בני-האדם ולהלביש אותה על אלוהים. זהו סיכום המציאות המגיעה אל חייכם. התייחסו לאינפורמציה הזו ברצינות. הפיצו אותה. תנו לאחרים הזדמנות להאזין או לקרוא את המילים הלוו, בעודנו מדברים על המערכת היפהפייה הזו. יקירים, כיצד אתם תופסים את אלוהים? באנרגיה הישנה עד לנקודה זו, הייתם משוחדים במחשבה כי אלוהים הוא דמות הורית עבורכם. אפילו קראתם לחלק ממנהיגי הדת שלכם – "אבא". והתבנית הזו של הורות, זה מה שאתם מייחסים לבורא של היקום. זה הטוב ביותר שאתם מסוגלים וזה מכבד מבחינתכם. אך יקירים, בהורות, כבני אנוש לילדים יישמתם כבר את כל התכונות האנושיות שיש לאמהות ולאבות, וזוהי רשימה אינסופית. וכולה עשויה מרגשות אנושיים: כעס, שכר ועונש, שליטה, צייתנות, סמכות ועוד. אתם אוחזים ברעיון שאלוהים הוא הרועה ואתם – הכבשים....

תכונה ראשונה – לאלוהים אין תכונות אנושיות!!!

זו התבנית הראשונה שאנו מבקשים מכם – לשבור! לשבור! לשבור! אין מערכת יחסים הורית כאשר זה מגיע להוד-רוממותו. אתם משפחה, אך אנו לא ההורים שלכם. אנו המשפחה שאתכם, אנו החברים הכי טובים, האחים והאחיות, אנחנו אהובים רוחניים של האנושות. ואין כאן שום כעס, שום עונש, אין שום עונש!!! יקירים, החיים שלכם כאן הם תוצאה של הסכם עם הבורא, לטובת מבחן של אנרגיה וזה כל מה שישנו. אתם לא בתסריט של עונש טוב ורע, או שאר הדברים שבני-אדם עושים לבני-אדם אחרים. זה לא מה שאלוהים עושה. כיצד נראה לכם או נאמר לכם?

האם אתם מסוגלים להבין את ההצהרה שבורא עולם אינו אנושי? אין לו תודעה אנושית, אין לו טבע אנושי, ולכן אין בו כעס או עונש, הוא אינו מעוניין לשלוט. האם נוכל להיות ברורים יותר מזה? ככל שאתם מתקרבים למקור שבתוככם שהוא אלוהים, כך תבינו יותר את הסידור שיש לנו. יד אחת מושטת אליכם והיא ידו של הבורא, וזה כל שישנו. והוא מבק שתיקחו את ידו המוצעת, לא כדי שתהיו נשלטים ככבשים, אלא כדי שתהיו חלק מהמקור היצירתי. ככל שאתם מגיעים קרוב יותר לעצמי הגבוה, למקור היצירתי לו אתם קוראים – אלוהים, כך תהיה לכם השפעה גדולה יותר של חמלה על הפלנטה הזו. כמו המאסטרים שבאו לפניכם, שלא היו כעוסים ולא הענישו וגם לא רצו שתהיו כבשים. זו התכונה הראשונה. האם היא ברורה? שנו את מערכת היחסים שלכם עם החל שבכם שהוא הבריאה.

תכונה שנייה – אין היררכיה ברוח

אנו מביטים על הדברים הללו מקרוב והם רבים. יש כאלו שירצו לשמוע זאת. שעלו בשלבים כל חייהם בכדי להשביע רצון של משהו שעל פי אמונתם – הרוח רוצה בו. הם סבלו מספיק. עליכם לדעת יקירים. אין שום היררכיה. האם אתם מסוגלים להאמין כי אין אחראי כאן? היררכיה היא תכונה אנושית. בכדי שתחברו יחד ותשימו משהו נוצר מבנה והוא אנושי. ניתן לראותו בכל מקום. ותמיד ישנו מישהו אחראי. תמיד. לכל מקום שתלכו, אפילו לשדה יש בעלים. מישהו אחראי שנמצא שם. אפילו באמצע האוקיינוס יש מישהו אחראי. בטח תקראו לו – נפטון, או אמא אדמה...תמיד ישנו כוח מעליכם. ואתם מיישמים את סיטואציית ההיררכיה גם עם אלוהים. אפילו יצרתם היררכיה אצל המלאכים. יש לכם מלאכים מאסטרים, יש כאלו שאחראים על אחרים, יש לכם ספרים שלמים העוסקים במי עונה למי....והם לא. הבינו, המבנה של הרוח, של מה שאתם קוראים לו – אלוהים, הוא שונה ממה שאתם יכולים לתאר. יש רק תודעה אחת שהיא אחראית ואותה תודעה היא גם המשפחה. קשה לתאר בפניכם אספקט רב-ממדי שאינו קיים אצלכם. דמיינו לרגע שהייתה לכם תודעה שהייתה שייכת לכולם, בה כולכם הייתם אחראים. אם היה לכם כזה דבר, לא היו לכם עוקבים ונתינים, לא הייתם פחות מ.....הייתם יודעים מה לעשות והייתם עושים זאת בצורה מחמיאה ועל חשבון הבית גם עבור אחרים, כי כולכם רואים יחד את שצריך להיעשות ויש לכם פתרונות כוללים הפועלים כגוף אחד. כך עובד המיינד של האלוהי. הישויות המלאכיות הן לא בהיררכיה. אתם אומרים שיש מלאך ושמו מיכאל. מיכאל יהיה הראשון לאמר לכם כי אין היררכיה. ועדיין הוא מעריך את העובדה שאתם רואים זאת כך בכדי להקל על עצמכם ולחוש בנוח בממד השלישי. האם אתם מבינים? הגיע הזמן לצאת מתבניות האנרגיה הישנה, בה השלכתם את כל הטבע האנושי על אלוהים.

תכונה שלישית – תמיד חייבת להיות תמורה – האומנם?

התבנית הסוברת כי תמיד חייבים לשלם משהו בכדי לקבל משהו. יישמתם זאת בכל דבר בחייכם. כאילו אין דבר כזה אנרגיה חופשיה. יש רק אנרגיה המשנה את צורתה ועליכם לשלם מחיר בכדי לעבור מ-A ל-B , חייב להיות איזשהו מעבר, אפילו באנרגיה. כי ישנה תכנית תשלומים עבור הכל. ואתם מייחסים את זה לאלוהים. הכיצד? הנה בא הכוח היצירתי של היקום והשאלה הראשונה שאתם שואלים היא – 'מה עלי לעשות'? אם אתם מוותרים אל האנרגיה שלכם, חייב להיות לזה תשלום רוחני בכדי שתמצאו חן ותיראו טוב יותר בעיני אלוהים.

זה הזמן לאמר לכם. נולדתם מופלאים ומושלמים, וכך אתם תמיד. אין דבר שתוכלו לעשות שיצמצם אתכם בעיני הבורא. אתם עשויים לאכזב את עצמכם, את החברה, אתם כאן הרי בשל סיבה, והמבחן הוא כאן, וכן, אתם עשויים גם לעשות החלטות מצחיקות שבני אנוש אחרים לא אוהבים, ועדיין, אלוהים אוהב אתכם באותה המידה. האם שמעתם זאת? וכשאתם מתים ומעבירים את האנרגיה שלכם רק לרגע לצד הווילון שלי, ועוד לפני שאתם חוזרים לכאן שוב, כשאתם מגיעים אלינו, יש מסיבה החוגגת את כל מה שעשיתם כאן והיא נקראת – "לחיות חיים על הפלנטה ולהיות חלק מהפזל". כל אדם, מראש ממשלה ועד אסיר, שמעתם אותי? אני יודע כי זה לא עובד עבורכם וזה לא מוצא חן בעיניכם. כל אחד מכם אומר בליבו –'חייב להיות עונש, תשלום כלשהו, חייבים לשלם בכדי לקבל משהו...' לא. לא חייבים. את נמצאים כעת על הפלנטה בכוונה, ולא שילמתם לאף אדם בכדי להגיע הנה. וזה לא היה עונש. למה אתם מייחסים שלילי וחיובי לכל מה שקורה? זהו הטבע האנושי. כל ארגון רוחני, שהוא ארגון של תודעה, יש לו את זה בתוכו. הוא מלמד על משהו שחייבים לעשות בכדי להתחבב על אלוהים. ואז אתם שואלים – 'האם אני עושה זאת נכון?' הו, כן, בהחלט! אתם כאן, בכיסא או מקשיבים, אוהבים את אלוהים, אתם פועלים נכון.

ישנן ציביליזציות בהן בני אנוש מתנהגים כמו ילדים רוחניים שאינם יודעים טוב יותר (והם יודעים). התופעה הזו עדיין ממשיכה. הביטו סביבכם. שרלטנים רבים שיודעים טוב מכך, יאמרו לכם כי תמורת תשלום מסוים – החטאים שלכם יימחלו לכם, יישמר לכם מקום בגן-עדן, והם אפילו מבטיחים להשפיע על אבות אבותיכם. ואתם מגישים להם את הכסף. וזה עדיין מתקיים כיום. נשמות עתיקות, שברו את התבנית הזו בכל דרך שאתם יכולים. כשמישהו מדבר אתכם על שכר ועונש ותשלום בכל מה שקור לבורא הוד רוממותו, אמרו להם שאתם מהצד של המשפחה....ושכבר שילמתם את חלקכם....(חחחחח).... יש כל כך הרבה אנשים המתפללים כעת על ברכיהם ושואלים:'כיצד נוכל להתנקות בעיני אלוהים'? והם אינם יודעים כי מעולם לא היו מלוכלכים. מי אמר להם שהם מלוכלכים? ולמה שיהיו? שברו את התבנית. נולדתם מופלאים, משפחה, נקיים! לנצח נצחים!

תכונה רביעית – התזמון שלכם אינו התזמון של אלוהים

ולמרות זאת, יש לכם הרגל לעשותו כזה. עליכם להקשיב לזאת. כשאתם זוכים לאינטואיציה חזקה אודות משהו שעשוי להתרחש בעתיד שלכם, אתם לוקחים זאת ואוחזים בזה לעצמכם ומודים לאלוהים שנתן לכם לבסוף מעט הוראות בנוגע ל- מה לעשות....ואתם תלכו לשם, אתם תפתחו בית ספר, תכתבו ספר, תעשו את זה וגם את זה....וזה לא עובד. זה נכשל באופן מפואר. ואז מה אתם עושים? את הדבר האנושי ביותר שקיים. אתם שואלים: 'מה עשיתי רע'? 'כיצד לא ריציתי את אלוהים'? כל הדברים האלה הם ריצות במעגלים, מבלי שיהיה לכם שום מושג כיצד הבורא פועל. כשמישהו מכם מקבל מסר לגבי משהו שמגיע, או רגע, אני מבקש מכם שתשתמשו בשכל הישר הרוחני ותראו זאת כפי שזה. רק פוטנציאל שייתכן ויקרה והסינכרוניות שלו תיווצר כשיגיע הזמן, וזה לא יהיה לפי השעון שלכם. אני רוצה להראות לכם מדוע אתם עושים את מה שאתם עושים.

לכל הטבע האנושי יש דמות סמכותית המבקשת או אומרת לכם לעשות משהו ואתם עושים זאת מידית. כשאבא שלכם אומר לכם לנקות את החדר, מתי אתם אמורים לעשות זאת? כשהבוס שלכם אומר שהוא צריך משהו, מתי אתם אמורים לעשות זאת? והתשובה היא תמיד – עכשיו. אז הרוח נותנת לכם אינטואיציה אודות משהו שעומד לקרות, משהו שהוא בתהליך, או משהו שעליכם לעשות ואתם מידית מתרגמים זאת למציאות של – "עכשיו". וזה נכשל. הבטיחו לי שתאמרו לאלוהים בבגרות – 'תודה על האינפורמציה הזו, היא יפהפייה, ואני אחכה בסבלנות לסינכרוניות שתתחיל להראות את זה ולמלא את זה. כי אני משפחה. אני מבין את עקרונות הסינכרוניות והתזמון של הרוח'. ברצוני שתראו את התמונה הרחבה יותר. הדברים שאתם עובדים עליהם הם פוטנציאלים. לעיתים יראו לכם משהו הרבה לפני שהם מראים את זה למישהו נוסף שאמור להיות חלק מזה. אתם תצטרכו לחכות לו. כשדברים מתחברים יחד בסינכרוניות בחברה של בחירה חופשית, הם עשויים גם להשתנות. הם ישתנו למשהו אחר. ועדיין, יש בני אנוש שכועסים על אלוהים בגלל שהם לא קיבלו את מספר 1 ובמקום זאת קיבלו את מספר 2. וכשאתם שואלים אותם למה, הרי מספר 2 הוא טוב יותר, אז הם עונים: ' נכון, אך הבורא אמר לי שאקבל את מספר 1. מה עשיתי לא בסדר'? אתם לא מבינים שלאלוהים אין רשימה עבורכם. אלו האנרגיות והפוטנציאלים והתזמון של הרוח שאינם בשעון שלכם!! הבטיחו לי שלא תתפרצו, אל תחכו בדרך בוגרת לתזמון של הרוח, ותדעו זאת כשתראו זאת. וחושו בנוח עם זה. נשמות עתיקות, שכל ישר בוגר אמור לגבור על הכל ולנצח.

תכונה חמש – מטרה

ענו בכנות לעצמכם, בכמה פגישות בנושא שיווק השתתפתם? ובכולם מסר זהה. בכדי שמשהו יקרה, עליכם להתמקד במטרה, זה יועיל גם להדביק מגנטים על המקרר ולהזכיר לעצמכם את זה, או שעליכם להשתתף בפגישות בהם יש אחרים עם אותן מטרות ולשתף איתם פעולה...דבר מכל זה אינו קיים אצל אלוהים. שום דבר מזה? אמרנו כבר קודם, המטרה שלכם, היעוד שלכם על הפלנטה, לא קשור כלל וכלל לעבודות שאתם עושים. הקשיבו. יש אמרות שחלקכם שמע כל ימי חייו- 'על ידי העבודה שתעשה תהיה ידוע'. אציע לכם אמרה אחרת – 'על ידי הנפלאות שלכם על הפלנטה תהיו ידועים'. מופלא היא אתם בכיסא ואלו שמקשיבים. מה דעתכם על זה? להיות אנושיים במופלאות הזאת ולעבור את כל זה. ועל זה תהיו ידועים. ללא קשר למה שאתם עושים ומדוע אתם כאן, חמלה בפעולה תגבר אצל הנשמות העתיקות ולכן אתם כאן. זו הסיבה להיותכם. אם אתם באמת רוצים מטרה, אתן לכם אחת – חמלה בפעולה. תחיו כמו מאסטרים. ואתם אומרים לי – 'זה לא קל'. ואני אומר לכם- לכן קוראים לכם עובדי אור. זה קשה. אך יש לכם את הבגרות ואת ניסיון החיים על הפלנטה להגשים את כל מה שיצאתם להגשים, בחיים האלה ובחיים אחרים שתחיו, תהיו ידועים על ידי המופלאות שלכם, כזו שתיצור שלום על פני האדמה ותקדם אותו להתעלות בסופו של דבר. על זה תהיו ידועים, משפחה, על ידי שמכם הכתוב באור. שמכם המושר בצורה של אור. כך אנו מכירים אתכם וזה שונה בתכלית מאשר רק להשיג "מטרה".

כל הדברים שהענקנו לכם היום הם דברים של הטבע האנושי המודבקים על ממלכות האלוהים. וזה כולל כל אחד מהמבנים הרוחניים, בכל ארגון על פני הפלנטה הזו. אנו מבקשים מכם לשנות זאת. וכשתתחילו לעשות זאת, יקירים, תמצאו התגברות של אהבה, נדיבות, הבנה ושלום. תבינו כי אין יותר מדרגות לטפס כדי למצוא חן בעיני האלוהים. כל שעליכם לעשות הוא רק לפתוח את הדלת ולאחוז ביד המושטת מהמשפחה, שהיא אתם. האם זה יכול להיות פשוט מזה?

יקירים. זה המסר. הוא עמוק ושלם. וכך הוא הדבר.

Translation – Racheli Ganon – Master Healer Teacher of Divine Source

"I am Magnificent and so are you"


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים