קריון סידני - 14 במרץ 2015


קריון סידני - 14 במרץ 2015

קריון בסידני אוסטרליה – 14 במרץ

העלו את הקובייה

התהליך נראה חלק. שותפי (לי) אינו מתכונן יותר לתקשור. לפני זמן מה נתתי לו את האינפורמציה ברמת המבנה הסלולרי, בצורה בה הוא יהיה תמיד מוכן. בחיי היום-יום שלו, הדבר הזה הנקרא תקשור, הוא בעצם חיבור לעצמי הגבוה הנמצא איתו 24/7. יהיו כאלו שיאמרו כי התהליך אינו מדויק בשל כך, כי הוא אינו נושם נכון ואינו פונה למקום הנכון וגם לא נותן זמן לשליליות לנוע הלאה....ואכן, כל הדברים הללו היו נכונים בנקודה אחרת בזמן. אך כעת תבנית האנרגיה משתנה. מערכת היחסים ביניכם ובין הבורא משתנה. זה התאפשר בזכות מעשיה של האנושות.

אני רואה בעיני רוחי את אלו המקשיבים לתקשור הזה בפעם הראשונה וזה לא קורה בזמן הזה. יקירים, באנרגיה שאנו באים ממנה ומביאים אותה עמנו – אין מושג של זמן. אנו רואים את פוטנציאל המאזינים בפעם הראשונה הרבה יותר מאוחר מעכשיו. האנרגיה השתנתה לאין שיעור בעשור האחרון. אנרגיה משתנה לאט ואוכלוסיית האנושות עדיין נהנית מבחירה חופשית מלאה. קצב ההתרחשות תלוי בבחירה החופשית של האינדיבידואלים, אלו שמהאור ואלו שמהחושך. אחת התכונות שציינו כבר בעבר היא כי נשמות עתיקות, כשהן נכנסות לתוך פחד ונישול, לוקח להן זמן רב יותר. וגם זה משתנה. יהיו כאלה שיאזינו לזה 30 או 40 שנה מעכשיו כי המסר הזה יישמר בדרכים שאינן קיימות במציאות שלכם כרגע. חלק מכם יישא זאת בתוכו. כיצד זה יקרה? עדיין בלתי ניתן לתיאור. אך כשתשמעו את המילים – תדעו שהן נכונות.

דברים קורים לאט אך הם קורים. תודעה מתחילה להתפתח ולהתפצל. החושך נהיה חשוך יותר והאור נהיה מואר יותר. הקו נמתח על חול התודעה של הציוויליזציה ומגדיר לאיזה צד תהיו שייכים. שני הצדדים הוצתו בעצם. אלו שהתקיימו בחושך ושלטו בדברים לנצח, מחוץ לטווח הראייה שלכם, היו להם הרבה שמות. הכרתם רבים מהם. אלומינאטי היה אחד מהם. דברים מסוג זה באים לידי סיום, כי ישנו אור בפלנטה הרבה מעבר למה שהם חשבו והעריכו. פשוטו כמשמעו, החלטות במודע ומתוך יושרה מתחילות להזיז אותם מהמקום שהיה שלהם במשך מאות בשנים. הם נלחמים על חייהם. וזה מה שאתם רואים בחדשות שלכם. זו הסקירה והיא קשורה לאנרגיה. חברו את הנקודות לאחר המסר היום. נדבר על דברים שלא חשבתם עליהם קודם. השאלה הנשאלת היא – האם לתודעה יש אנרגיה? האם למחשבות יש אנרגיה? אמרנו לכם כבר ש-כן ויש הוכחה ניצחת לכך שאפילו לא עלתה בדעתכם.

המוחות הטובים שלכם יודעים שזה אכן כך אך אינם יכולים למדוד זאת. לכן אנרגיית התודעה נשארת כרעיון מטעה ולא כפיזיקה נמדדת. אמרנו לכם גם שיגיע היום בו תוכלו למדוד זאת באמצעות פיזיקה וגם מתמטיקה תהיה מעורבת. זה יקרה כשתהיו מסוגלים לראות שדות קוונטיים, שהם כל מה שהוא בלתי-נראה כיום. אינכם יודעים מה שאינכם יודעים. לתודעה יש פיזיקה, אנרגיה שניתן למדוד אותה, אך כרגע היא חמקנית עבורכם. חברו את הנקודות והקשיבו. אתם בעצם חווים זאת כל הזמן. כשאתם מתיישבים ליד מישהו בבית קולנוע ומרגישים משהו וזזים לשבת במקום אחר, כי האדם נראה לכם לא מאוזן או חולה, אינכם יכולים לאמר בוודאות, זה רק מרגיש לכם לא טוב. סיטואציות כאלו קרו הרבה לרגישים מביניכם, ואני שואל אתכם, מה זה? אותה אנרגיה ששידרה לאינייט שלכם ואמרה לו – זוזו! וזזתם. זו האנרגיה. זזתם כי הרגשתם משהו. זה נקרא לצפות בסרט מפרספקטיבה אחרת לגמרי....יש אנשים שמוטטו את המחשבים שלהם כי עבר עליהם יום רע. ואני שואלת אתכם – כיצד? תודעה? כעס? תסכול? אכזבה? פחד? מה ברא אנרגיה כל כך עצומה וכל כך דרמטית ששיבשה את האלקטרוניקה פעם אחר פעם...חלקכם הייתם מודעים למצב...נאלצתם לעזוב ולחזור, חלקכם כיבו מנורות במחשבותיהם. הם לא התפוצצו. פשוט הפסיקו לעבוד. יש אנשים שהם בעלי תכונה המרוקנת בטריות. מה זה? חברו את הנקודות. זו תודעה הגוברת על חומר. זה אמיתי. אתם יכולים לראות זאת, או לדעת מה זה או למדוד זאת, לא קיימת דרך עבורכם להוכיח זאת, בעיקר כי זה קורה רק מידי פעם ובזמן שאינכם מצפים לו. אך יקירי, זו עובדה. חזיתם בזה רבות. התודעה שלכם משנה מעט מהפיזיקה. חשבו על כך.

האינייט

ברצוני לדבר אל האינייט שוב, ולהעצים את מה שכבר נאמר. אינייט הוא הגוף החכם של בן האנוש. לכל אחד יש שבע שכבות המרכיבות את תודעת הגוף. כאדם שעובד עם 34% בממוצע של יעילות הדי אן איי, חסר לו גשר המחבר בין התודעה האנושית והאינייט שבתוככם. אנו מבקשים להזכיר לכם כי האינייט הוא האחראי לבריאות שלכם, לאבולוציה הרוחנית שבכם. הגשר חסר כי האינייט הוא מערכת סגורה, שאין לה מושג בנוגע לחיצוניות ויודעת רק אודות הפנימיות. אינייט אינו יודע מי הם חבריך, מה אתה עושה למחייתך, הוא אינו מבין למשל כשאתה מאוהב או כשאתה לא, או מה בדיוק קורה עם הכימיה שלך. הוא פשוט מגיב ועוזר. אינייט הוא נדיב. הוא נמצא שם מוכן לעזור לכם בכל דרך בהוראות שאתם נותנים. אינייט תמיד שם אך הוא נמצא בחשכה. הוא אינו יודע מה קורה בחוץ.

וזה מי שאתם כרגע. עובדים עם אחוז נמוך ולכן אנו שבים ואומרים – דברו עם התאים שלכם. הם מקשיבים למה שאתם אומרים. האינדיקציה היא כי נוצרת אנרגיה כאשר אתם מדברים בקול רם. זהו גשר שלא חשבתם עליו. כשאתם מדברים באוויר הפתוח, האוזניים שלכם שומעות את זה. הוויברציות מהאוויר היוצא ממיתרי הקול שלכם ואשר בא מהתודעה שלכם ומההצהרות שאתם נותנים, נכנסות ישר למוח שלכם. כעת אתם בפנים. כי שמעתם את מילותיכם שלכם. בתוך המוח זורם הדם, האינייט שם הוא שומע והוא יודע. הנה תקשורת לבסוף. דברו עם התאים שלכם. עתה חברו את הנקודות למקום אליו אנו מכוונים. יקירים, כל דבר הוא מוגבר באנרגיה הזו. הנשמות העתיקות בשלות לשינוי. קיבלתם מסרים חוזרים ונשנים אודות שינוי. סיפרנו לכם על ה-"נורמלי החדש". אך כעת אנו עומדים לחלוק עמכם אינפורמציה הקשורה ליצירת מציאות.

רובכם שמעתם על המושג יצירת מציאות. קיימת אמונה שלמה כי מחשבותיכם יכולות ליצור מציאות. בחירת האנשים מעניינת, כי עדיין אינכם מתרגלים זאת. אחת התפיסות שלכם היא להתאסף ולעשות מדיטציה יחד, ולעיתים קרובות הנושא הוא אודות הפלנטה, או יצירת אהבה במקום בו היא חסרה. חלקכם שייכים לקבוצות תפילה ואתם מתפללים עבור אלו שהמזל לא האיר להם פנים. אם אתם משתתפים במשהו מכל זה, תנו לי לשאול אתכם שאלה: 'מה אתם עושים?' יש כאלו שיאמרו – 'אנו מבקשים התערבות אלוהית. אלוהים היקר, אנו זקוקים לגשם. בבקשה עשה זאת עבורנו. אלוהים יקרה, יש אנשים הזקוקים לעזרה. בבקשה עזור להם.' יקירים, זו אנרגיה המכוונת למקום הלא-נכון. כי בתוככם נמצא אלוהים. מה שאתם באמת עושים כשאתם נוהגים כך הוא הפעלת הכוח היצירתי שלכם שאינכם יודעים שהוא קיים, בכדי ליצור סינכרוניות במקומות שלעולם לא תבקרו, וזה היופי של מי שאתם.

לנשמות העתיקות יש כל כך הרבה כוח, ואני אשתמש במילה – כוח. כאשר שניים מכם או יותר נאספים, עם סוג כזה של כוח, ביכולתכם להסית את עקומת המציאות באזורים שעליהם אתם מביטים אם רק תאמרו זאת נכון. אציב בפניכם אתגר. ארגנו פגישת תפילה בה את מתבטאים בהיגדים חיוביים יחד, וראו מה קורה. אתם לא מתפללים, אתם לא מקווים, אתם לא מביעים משאלות, אתם לא מבקשים. במקום זאת, אתם כך וזה כך. אני הנני. ההיגדים חייבים להיות חיוביים, כאלה שכבר נמצאים ואתם רק מכריזים עליהם ככאלה. בעודכם מתקבצים למדיטציה לשינוי מזג האוויר כי אתם צריכים גשם, אספר לכם מה העתיקים נהגו לעשות. בוודאי שמעתם על ריקודי הגשם וחשבתם לעצמכם, הם בטח התפללו לאלוהי הגשם להביא להם גשם. אך אם תביטו מקרוב על מה שהם עשו, קיימות כבר מטפורות בהן כבר יורד הגשם...דרך אגב, זה מקורו של מקל הגשם. הם יצרו את קולו של הגשם מתוך הידיעה שהם יוצרים זאת. מתוך החיבור שלהם לאדמה, והחיבור של אבות אבותיהם לאדמה וכחלק מהמערכת. לכן הם היו זכאים ליצור את הגשם. הם לא ביקשו מאלוהים לעשות זאת. האם ידעתם? הגיע הזמן עבורכם לגלות מעט מהאינפורמציה העתיקה. המאזינים לתקשור זה הם רבים מהאנשים שבחדר.

לשבור את הממוצע

יקירים, אתם חיים ומתים על ידי צורת עקומת הפעמון. בפיזיקה אתם למדים כי ישנם דרכים היוצרות ממוצע. כשאתם משחקים משחקי קובייה, אתם מקבלים ממוצע. האנושות יוצרת ממוצע. בתוך העקומה, חלק יהיו חכמים, חלק לא, חלק יהיו ממוצעים. כפי ששותפי (לי) אמר ואשתמש בטרמינולוגיה שלו – אם הייתה לכם עקומה של אלו שנדבקו במחלה מסוימת, יהיה בה ממוצע. חלק יחלו בה כל הזמן, חלק לעולם לא יחלו ויהיה ממוצע. זה גם מה שהורגלתם אליו והוא הגורם המשפיע על החשיבה שלכם בתדירות יומיומית. בדיוק סיימתי לאמר לכם כי האינייט מקשיב יותר מאי-פעם. גם ציינתי שהוא מערכת סגורה שאינה יודעת היכן אתם ומה אתם עושים. הוא רק זה שנמצא בפנים ומקשיב להוראות. כעת, הנה החתיכה החסרה שעליכם לדעת אותה. האינייט מחובר גם לעצמי הגבוה שלכם בדרך מאד ספציפית. לא לחלוטין, כי אחרת הוא היה יודע מה קורה סביבכם.

אך המקור היצירתי, הנדיבות של הגוף האנושי מחוברת לאינייט. הוא גם מחובר לתודעה שלכם בדרך שנותנת לכם.....מוכנים?.....אינטואיציה! לכן כל מה שאתם אומרים לאינייט שולט גם במחשבות האינטואיטיביות שלכם. כעת הקשיבו, לאן שלא תלכו ומה שלא תעשו, אתם בנויים לפי הציפיות שלכם. והאנושות מצפה לממוצע. כמה מכם אמרתם -): 'ידעתי שזה יקרה...' מה בעצם אמרתם לאינייט באותו הרגע? שאין לכם סיכוי. שאתם ממוצעים. ידעתם זאת מראש, נכון? שלא תצליחו לעשות זאת. 'ידעתי שזה יקרה'...זו הצהרה שנכנסת ישר לתוך גופכם טריליון פעמים לתוך הדי אן איי, 'ידעתי שזה יקרה'...מה יכולתי לעשות כדי שזה לא יקרה'. אינייט אינו מחובר למה שקורה בחוץ. הוא רוצה לעזור לכם על ידי מה שאתם מצהירים. אתם מחפשים עבודה, יש מועמדים אחרים, רבים מידי...יש לכם בעיה בערך העצמי האישי ואתם מדברים אותה בקול רם – 'אין לי הרבה סיכוי, אך אנסה'. וזה מהדהד מיליוני פעמים...'אין לה סיכוי אך היא תנסה'....ואז אתם מנסים וזה לא קורה. ואז מה אתם אומרים? 'ידעתי שזה יקרה'....

בואו ואראה לכם משהו. אתם יכולים ליישם אנרגיה של תודעה על עקומת הממוצע ולהוציא אותה מהממוצע. ואחרים יקראו לכם – ברי מזל. כשאתם מתחילים להצהיר – 'אני מקבל את העבודה', 'אני רואה את עצמי כבר שם', 'אני העבודה, תודה לך הרוח על העבודה'. אז אינייט רואה זאת ומתחיל לעבוד עם האינטואיציה היוצרת סינכרוניות עבורכם להיות במקום ה נכון בזמן הנכון וכדי שהדברים יקרו לטובתכם הגבוהה ביותר, אולי לא כדי לקבל את העבודה הספציפית הזו, אך לקבל כזו שהיא אפילו טובה יותר. שלא ידעתם כלל על קיומה. זה סנכרון יקירים. מחוץ לעקומה, מחוץ לממוצע, אתם באמת ברי-מזל. בזה הרגע נתתי לכם את ההסבר העומד מאחורי בריאת המציאות האישית שלכם. וזה קשור למה שאתם אומרים בקול רם. לחלקכם יש הרגל של ביטול עצמי. מישהו נותן לכם מתנה ואתם אומרים – 'ובכן, אינני ראוי לכך', 'תודה אך באמת לא הייתם צריכים'....ואז האינייט שומע את זה כך- 'זה לא הגיע לה, היא לא הייתה חייבת, אף אחד לא צריך לתת לה מתנה, אז בואו נעצים את זה מעט. היא לא ראויה. בואו נעשה אותה עוד פחות ראויה. היא אוהבת את זה...'

אתם חושבים שזה מצחיק, נכון? שותפי הראה לכם את האילוסטרציה של ההיפוכונדר התופס את כל המחלות שהוא מודאג מהן. כך האינייט עובד הכי טוב שהוא יודע בכדי לתרגם את מה שהאדם מתרכז בו. אם אתם מתרכזים במחלה, בפחד או בכל דבר, אינייט רואה זאת כרצון שלכם ומנסה לתת לכם את מה שאתם מתרכזים בו. אתם צופים בחדשות? במה אתם מתרכזים? פחד, דאגה, חרדה, כל מה שקורה על הפלנטה....אפשרו לי להציע לכם בחירה, יקירים, אם זה מה שקרה לכם והשפיע עליכם רגשית, אם חלקתם את רגשותיכם עם אחרים כגון –'אני מודאג מזה או מזה'.... עדיף לכם לכבות את זה. כבו את זה. לא תחסר לכם אינפורמציה. האמינו לי יקירים, אתם נושאים אור עבור הפלנטה הזו ואותו האור שאתם נושאים עבור הפלנטה ישפיע על החדשות יום אחד. ואינכם חייבים להתכוונן לזה או לדאוג אודות זה, או לחוות פחד ולקצר את חייכם בעודכם אומרים לאינייט את כל מה שאתם קוראים ורואים. אינייט יעזור לכם ליצור סינכרוניות ולהתחבר למערכת שתיארנו קודם, שהיא איננה לינארית, אינה הגיונית ומבוססת רק על אינטואיציה המכוונת לפנות ימינה או שמאלה.

כשאתם מתחילים להצהיר באמצעות היגדים, כשאתם מתחילים לתאר מי אתם באמצעות אני הנני....'אני בריא'. אנשים יקשיבו לכם ויאמרו – 'חכה רגע, אינך בריא. יש לך מחלה, כיצד אתה יכול לאמר שאתה בריא?' חהחהחהחה......מה שהאמירה הזו עושה בעצם הוא להצהיר ולאשר את העתיד. אינייט שומע זאת ומתחיל לעבוד. תהליך ההאזנה, הפענוח, הפיצוח, תהליך הקינסיולוגיה ושפת הגוף, כל אלו צריכים לשוחח על מי שאתם עם האינייט. לא מה שאתם באמת רוצים, לא מה שאתם מייחלים לו. אלא מי שאתם. כשדברים אלו מתחילים לקבל אחיזה וכימית הגוף שלגם מתחילה להשתנות, האינטואיציה שלכם משתנה בהתאם בכדי להעניק לכם את כל מה שביקשתם. והדברים שביכולתכם לעשות הם חסרי גבולות. יקירים, כיצד אומר לכם זאת? אינכם עבדים של עקומת הממוצע. בהימורים, אתם אוחזים בקובייה וזורקים אותה בחיפוש אחר המזל, בעודכם מחכים לפעמים הבודדות בו היא תיפול למקום הנכון. כשתיישמו את המערכת הזו, תוכלו להבין כי הקוביות הן אתם. אתם בשליטה על הקוביה. זה לא עבור אחרים, זה עבורכם. אתם מסוגלים לשנות את תוצאות הקוביות שלכם בצורה שתציג תמיד את התוצאה הנכונה. על זה אנו מדברים. איך עושים זאת? חהחהחהחה....דרך חשיבה מודעת, דרך היגדים, לדבר לתאים שלכם באופן מילולי. לשים לב למה שאומרים. כשאתם מתקרבים לסיטואציה, מחפשים מקום חדש לגור בו, ואתם רואים שכנגד כל הסיכויים, אינכם יכולים להרשות זאת לעצמכם, מה עובר לכם בראש? מה לימדו אתכם? 'לעולם לא אצליח, אינני יכול ללכת לשם, אינני יכול להרשות לעצמי את זה,' ואת כל זה אינייט שומע. אין סנכרון כי ויתרתם מראש עוד בטרם התחלתם. אם תישארו ממוצעים, זה לא יקרה.

יקירי, ברצוני לאמר לכם, לנשמות העתיקות יש יתרון. הייתם כבר בכל מקום, עשיתם הכל ואתם מאוזנים מספיק בכדי להבין על מה אני מדבר. התחילו לתרגל זאת וראו את זה עובד. דברו בקול רם על מי שאתם, לא על מה שאתם רוצים, או מקווים לו. 'אני הולך לקבל את העבודה הזו. העבודה הזו היא אני'. האינייט שומע זאת, האינטואיציה מתחילה לעבוד. כחלק מהעצמי הגבוה היא רואה את התמונה הגדולה יותר ויודעת מה קורה סביבכם. כך היא מנווטת אתכם למקום הנכון. האינפורמציה הזו אינה פשוטה כי אתם אוהבים לקטלג כל דבר. שחררו את כל השאלות ודעו כי מחוץ להגיון האנושי, הדברים הללו עובדים.

ברצוני לסיים עם זה....אלוהים אוהב אתכם, אתם בוודאי יודעים זאת, אך יש לכם בחירה חופשית לא לאהוב את אלוהים בחזרה. יש לכם בחירה חופשית להישאר בתוך הקופסה שלכם ולאהוב את אלוהים רק דרך קש דק, ליצור חור קטן ולאפשר למעט מהאהבה להישאב פנימה, בעודכם נותרים בקופסה כי אתם פרקטיים. או שתוכלו לנפץ את הקופסה לחלוטין ולאפשר לכל זה להיכנס לתוך חייכם. בעודכם עושים זאת, פיסת האלוהים שהיא שלכם ותמיד הייתה, מאסטריות שהיא בפנים, מתעוררת לחיים ומתחילה לשנות את חייכם לחלוטין באופן אוטומטי. כך זה עובד. אתם יכולים לשלוט על המציאות שלכם על ידי מה שאתם אומרים ומה שאתם חושבים. כשתעשו זאת, אני מבטיח לכם כי אחרים ישימו לב. הם תקועים בממוצע ואתם לא. הפכתם לברי-מזל. תמיד מוצאים חניה, לא נדבקים במחלות, מקבלים את העבודות השוות, דברים טובים קורים לכם.

לכל אדם בפלנטה יש את היכולת הזו. אינכם חייבים לסיים כאנושות בעלת עקומת צורת הפעמון. גם אם העקומה תיראה מוזרה וכולם יהיו ב-80 או 90 אחוז....זו המורשת שלכם. זה העידן בו אנו יכולים לאמר לכם ואתם יכולים לשמוע זאת, לפעול לפי זה ולשנות את עצמכם. זו תבנית אחרת של חשיבה. חברו את הנקודות. לתודעה יש כוח ואנרגיה אז נצלו זאת. אל תצאו מכאן ממוצעים, כי אתם יכולים לשלוט על מי שאתם. יותר מהמורשת, אתם באנרגיה המקשיבה יותר ממה שאי פעם הקשיבה. היזהרו בדבריכם. האם אתם משפילים, מנמיכים ומזלזלים באחרים ללא כוונה? לעיתים כשאתם מתוסכלים, אתם מתלוננים. כל הדברים האלה נשמעים על ידי האינייט והופכים אתכם למי שאתם.

וכך אתם הופכים להיות פחות מה מאסטריות שבפנים. זה המסר, יקירים, זה מסר מהולל המעצים את היכולות והתפארת של התודעה האנושית המתפתחת לנגד עינינו. ישנה תקווה מעבר לאופק. אל תספרו את הימים. כי זו לא התכנית. היו 100 אחוזים בכל יום בחייכם. זה האור שהפלנטה הזו זקוקה לו כעת.

אני קריון, מאוהב באנושות, ובצדק רב. וכך הוא הדבר.

תרגום – רחלי גנון©


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים