קריון - נשמה רגועה - 2015


קריון - נשמה רגועה - 2015

קריון 2015 – נשמה רגועה

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. שותפי (לי) פותח את הדלת ובפעולת כוונתו הרוחנית קורה עירוב. צינור התקשורת הנקרא תקשור אינו קשה להבנה, כי הוא אינו משהו שיש לכם חזקה בעלות עליו. זהו מיזוג בין העצמי העליון של בני-האנוש עם האנרגיה הנמצאת מהעבר השני של המתרס.

הדעה הקדומה היא של אדם המבקש להקצות אישיות לאנרגיה שעוברת אליו מבלי להבין שכך אין הדברים פועלים. אני (קריון) מדבר אליכם כעת דרך מוחו של שותפי (לי).כל חוויותיו בשפה, בחשיבה, כולם מובאים יחד כעת; כשאני מקרין אליו את קבוצת החשיבה שאני מבקש להראות, זה הופך להיות לינארי לתוך השפה שלו, וכך זה מוגש לכם. על ידי האפשור שהוא נותן לתהליך, נוצרת אנרגיה נוספת. אנרגיה קוונטית. אכן, אנרגיה רב-ממדית אף היא נוכחת כאן. גם היא אינה נראית, אך אתם יכולים לחוש בה. בתחושה הרב-ממדית אין מונח של זמן. לכן כל אדם המקשיב לזה או קורא, יקבל את האנרגיה הזאת רק על ידי רצונו לקבל אותה. ואם תתנו כוונה לתהליך, הוא יהיה טרי כפי שהוא עבורכם. אז אנו אומרים לכם שוב, הרבה לאחר הפגישה הספציפית הזו על פי השעון שלכם, הרבה אחריי שזה ייגמר, יהיו כאלה שיהיו מעורבים בפגישה הזו. ועבורם זה יהיה ההווה, בדיוק כפי שזה עבורכם כעת. לכן אנו רואים את הפוטנציאלים של מי שהם...ובכל מקרה יש כאן יותר ממה שהעין רואה, יקירים. הרבה יותר.

ברצוני לחלוק אתכם אינפורמציה לשאלה – מדוע הנכם כאן? אם נוכל להעביר זאת בצורה פשטנית, זה הכל אודות גאייה. אודות אנרגיית האדמה. אודות אלו הבאים מהמקור היצירתי עצמו, שאתם קוראים לו – אלוהים. הם באים לפלנטה הזו, מחזור חיים אחר משנהו, בכדי לתת את הפוטנציאל לפלנטה הזו ולשנות את האנרגיה שלה לחלוטין. והפוטנציאל הזה מושג בדרך כלל תוך 300,000 שנה מתהליך ההזרעה. הזרעה אנו קוראים לכל מה שקיבלתם מהפליאדות. סיפור הבריאה עצמו בנקודה ההיא בזמן, בה האנושות קיבלה את החופש לדעת אודות חושך ואור, ועל פיסת האלוהים הנמצאת בתוך הדי אן איי האישי שלה. פלנטה אחר פלנטה קיבלו הזדמנות כזו, ואתם עדיין בשלב הינקות.

בשנה שעברה שוחחנו על חלק מהתכונות האנושיות שעליכם לפסוח עליהם, בכדי לנוע לכיוון התזוזה הזו בצורה נקייה. ולפני כן, סיפרנו לכם כמה צעירים אתם. הגזע האנושי כנגד כל הסיכויים הוא כל כך צעיר לעומת הפלנטה שהיא כל כך עתיקה. סיפרנו לכם כי הפלנטה והגלקסיה הן בנות אותו הגיל. גם סיפרנו לכם שיש אחרים....המתקיימים במצב של התעלות כבר אלפני שנים לפני שהחיידקים החלו להופיע על פלנטה ארץ. לוח הזמנים של הזמן הוא נכון. כי הייתם במרחק של בערך 200,000 שנה מההזרעה. וכעת אנו נעים לתוך השינוי האנרגטי הזה.

כעת נשוחח על מה שחדש, על מה שמגיע, על מה ששונה, בדרכנו האזוטרית. בזבזתם את כל הזמן הזה, בני-אנוש, רק כדי להגיע לנקודה בה נוכחתם לדעת כי תודעה גבוהה היא אפשרית עבור הפלנטה. לא כולכם כבני-אדם תוכלו לראות זאת. אך הנשמות העתיקות רואות כיצד אנו זזים באטיות כלפי פלנטה ללא מלחמה. כיצד מגיעים להסכמות אודות ההמשך מבחינת הסביבה. וגם ההמצאות החדשות שבדרך יציעו יציבות. יהיו מים טריים בכל רגע נתון וגם מספיק אנרגיה בשביל לחמם את החורף הקר ביותר. אלו הם הדברים שסיפרנו לכם כי הם מגיעים. אך הדברים האזוטריים משתנים אף הם. מהי המטרה? אינכם כאן רק כדי לחיות מחזור אחר מחזור של חיים לשם ההתנסות. אין התנסות כאן. זו היא תכנית. ישנה מערכת. והמערכת כוללת את הפלנטה הזו המגיעה להבשלה, בה הטבע האנושי עצמו ישתנה, עם הדי אן איי שבו. זו לא כימיה הניתנת למדידה. אלא האנרגיה היוצרת את מה שאתם קוראים לו – "המרכבה". או חלק קוונט שבאדם הזורח במקום חשוך. החלק האלוהי שבכם שמתחיל להיות פעיל. ובתהליך, בני-אנוש מתחילים לחשוב אחרת. זהו נושא המקדם את עצמו דרך לידה של בני-אנוש למקום בו הצעיר מחליף את המבוגר ותודעה חדשה יותר נפוצה. זהו התהליך שאתם עוברים.

בעודכם מתקרבים ל-21.12.2015 שזו נקודת האמצע בכל הפלנטה בכל אזורי הזמן. תאריך זה מציין את נקודת האמצע של 36 שנות ההתיישרות, בה 18 השנים הבאות הן קריטיות. וכאן זה מתחיל להיות אזוטרי. מהי המטרה? מהו המכניזם? כיצד זה עובד? ברצוני לסקור אתכם את הדבר הנקרא – "הרשת הקריסטלית". זו עוד דרך בה האנושות מתקשרת עם גאייה. ולא בהכרח בזמן אמת, במצב צבירה שאינו לינארי. אסביר. כבר סיפרנו לכם על הרשת של הפלנטה שאנו קוראים לה – הקריסטלית. גם ציינו בפניכם כי זה לא משהו שאתם יכולים לראות. אך היא קיימת. זו רשת רב-ממדית המכסה את הארץ כולה. היא ממש לרגליכם כעת. בכל מקום בו תפסעו. ניתן לאמר שהרשת כי כמו שריון עם זיכרון. החומרים הקריסטלים הם החומרים היחידים במדע היכולים לאחוז בתדרים אנרגטיים. כך שהמטפורה של הרשת הקריסטלית, היא כזו האוחזת בזיכרון ובאנרגיה. והאנרגיה שהיא אוחזת בצורה הטובה ביותר אשר לשמה היא עוצבה, היא האנרגיה שכל מה שבן-האנוש עושה.

הפלנטה מגיבה אליכם. התודעה האנושית מוטמעת אל תוך הרשת בכל יום ויום, על ידי הפעולות שלכם. לכל דבר שאתם עושים יש אנרגיה. זה נראה כאילו עברו אלפי שנים מאז שיצרתם אנרגיות שהיו זהות. ההיסטוריה חוזרת על עצמה, המלחמה חוזרת על עצמה, נראה כאילו השלטון חוזר על עצמו, תאוות-הבצע חוזרת על עצמה....עד עכשיו. וכאן מתחיל השינוי, ביום בוו אתם מתחילים לראות את תוצרי התזוזה בחיי היומיום שלכם. הילדים משתנים, ממשלות משתנות, בני-אדם רגילים מתעוררים לשינוי העומד בפניהם, בו הם משנים את תמצית החיים עצמה ואת צורת החיים. הממשלות הנופלות למרות שהיו כאן במשך זמן רב, ולמרות שהמנהיגים במצב של הכחשה טוטלית, הם מחזיקים מעמד עד הסוף המר, רק כדי לפגוש את המוות....והם פוגשים אותו בעודם לא מאמינים אף לרגע שזה אכן קורה. זה השוני. אלו שלפניהם וגם אלו שבאו עוד לפניהם, נהנו מסוג מסוים של שליטה. הייתה יציבות באנרגיה הישנה וזה משתנה.

השינוי חורט את עצמו ברשת הקריסטלית. יקירים, אלו מכם החשים אנרגיה, כשאתם עומדים בשה-הקרב, שהוא טרי, רק בן כמה מאות שנים, מה אתם מרגישים? אלו מכם החשים באנרגיה, מרגישים את הרגש, אולי מרגישים את הצער וחלקכם אפילו מרגיש את השחרור הקורה בזמן המוות. הרבה קורה ברשת הקריסטלית שלרגליכם בעודכם עומדים בשדה-קרב. הרשת יודעת הכל. היא הייתה שם ודבר לא מנע מכל האינפורמציה הזו מלהיות מוקלטת. כל מה שאתם עושים – מוקלט. אך עד עתה, הדברים שהוקלטו היו אלו עם הרגש העצום ביותר. אם היה אירוע רגשי על הפלנטה, אלו החשים בדברים הללו יכלו לעמוד על המקום בו הכל התרחש ולהרגיש זאת. לעיתים תכופות, מדובר במסה גדולה של מוות. לעיתים זו שמחה. אך זה תמיד מונע על ידי רגשות. אז אתם עשויים לאמר כי זו המדידה. בתוך מרק הרגשות הזה נמצאת החמלה. חמלה היא הזרז, הקטליזטור של ההארה עבור פלנטה ארץ. כבר ציינו זאת בעבר. בני-אנוש באים לעיתים רק בכדי להיות חלק מאירוע היוצר חמלה. וכל הארץ משתנה בזכותם. וכל זה נכנס לתוך הרשת הקריסטלית....אם תביטו על ההשפעה הרגשית המצטברת של הרשת הקריסטלית, תקבלו את האנרגיה של גאייה כפי שהיא כרגע. הדבר שמשתנה הוא התקשורת בין האנושות וגאייה.

כשאתם משנים את התפיסה הממדית שלכם, של מי אתם, כלומר: כשאתם מתחברים יותר ויותר לממדיות של העצמי הגבוה שלכם, זה משנה את החוקים. שינוי זה הוא הזרז להתעלות הפלנטה בעתיד. עדיין יהיו כאלה, כולל נשמות עתיקות ועובדי אור שיעמדו ויאמרו – 'זה לא יכול להשתנות כי.'...והם גם יצרפו רשימת חוקים ארוכה. אכלוס-יתר, הם יאמרו, זיהום, הם יאמרו, וגם יתנו רשימה של כל הדברים שהתנסיתם בהם באנרגיה הישנה, שהפכו להיות נושאים ובעיות כיום. כיצד אומר לכם זאת? אם אתם חלק מאוכלוסיה מוארת בעלת חכמה יתרה, יהיו לכם גם פתרונות לבעיות שנראות כרגע בלתי-פתירות. אינכם יודעים מה שאינכם יודעים.

אם אתם חיים למשל בפלנטה שהיא שחור-לבן, ולפתע, כל הילדים החדשים מתחילים להגיע בצבע....כיצד אתם חושבים שזה ייראה עבורם, או עבורכם? כי הם יראו את הדברים שאתם מעולם לא ראיתם, ואתם תראו אותם כשונים, כמוזרים. וזה מה שקורה בפועל.

הארץ עצמה מתחילה לשנות את הדרך שבה היא פועלת, כי אתם מתחילים לשנות את עצמכם. הרשת הקריסטלית שמה בערימה אחת את כל האירועים האלה של האנושות והקליטה אותם. וכך נוצרה אנרגיית הפלנטה המונעת על ידי רגשות ותחושות. על ידי מוות, על ידי אהבה, על ידי אושר, על ידי חמלה. אך משהו עומד להשתנות. בעודכם משנים את עצמכם, גאייה מגיבה ומתחילה אף היא להיות רב-ממדית בעצמה. הרשת הקריסטלית תשנה את הדרך שבה היא זוכרת דברים. זה כבר לא יהיה לינארי. המשמעות היא שהדברים שאתם מאמינים בהם יהיו עוד דבר המתווסף לעצמו בערימה וישקלו יותר. הדברים שבתחתית היו קודם ואלו שממעל הם האחרונים....זו ערימה לינארית וכל זה נעלם.

פתאום, הרשת הקריסטלית מתחילה לנקות את עצמה, כי היא מגיבה כעת לאור וחושך, במקום לרגש. כעת, הנה מה שקורה. עובד-אור, אמרנו לכם כי חצי מאחוז אחד על הפלנטה הזו היו חייבים להתעורר בכדי שכל הפלנטה תשתנה. אמרנו לכם כי רק חצי מאחוז אחד בפלנטה הן נשמות עתיקות. אלו היושבים בחדר כעת, אלו המקשיבים לזה כעת ואלו הקוראים. ואתם אלו עם היכולת להשפיע על הרשת הקריסטלית בצורה שהיא לא הושפעה בעבר. כל דבר שתעשו – הרשת תראה. שלא כמו באנרגיה הישנה, לא משנה כמה רגשי זה יהיה – לא תהיה לזה השפעה. וזה כבר מתחיל להסביר כמה מהגישות הרדיקליות בנוגע למה שהאנרגיה הישנה מעוררת. האנרגיה הישנה בפלנטה התרגלה לדברים מסוימים, כולל הדרך בה הרשת הקריסטלית עובדת. אנרגיה ישנה, שחלקכם קוראים לה – חושף, אוהבת את העובדה שהרשת זוכרת דברים שהם שליליים. זה נותן לה חשיבות. וזה נעלם כעת, והחושך אינו אוהב את זה. אתם מבינים? ישנה תודעה של חושך ואור. ישנו איזון ישן של חושך ואור. אך כשזה מתחיל להשתנות, כי עובדי האור הופכים להיות מוארים יותר, החושך מתנגד.

זו מטפורה לאנרגיות בפלנטה ואני אומר לכם שתוכלו לראות ולבחון את הדברים המסרבים למות מול השכל הישר שלכם. יהיו כאלה שייקחו איתם את האנרגיה הישנה לקבר בעודם צועקים וצורחים ולא מאמינים שכל מה שקורה סביבם משתנה מהר כל כך. תוכלו לראות זאת בממשלות, בפוליטיקה, בבנקאות, בביטוח, תראו זאת במשכנתאות. הכל כל כך מלא בדרך הישנה בה פועלים הדברים. כל אלו אחראים לכלכלה ולאתגרים של אלו מהצד השני של האוקיינוס העושים את המיטב לאחר כלכלות שאין שוות, באיחוד ותחושת אחדות, רק כדי שהם לא יילחמו יותר אחד כנגד רעהו. ויש נושאים שהאנרגיה הישנה תילחם בהם וחלק יאמרו שהיא לא תשרוד.....

אתן לכם את הבסיס. היה פעם כלי מדידה שנקרא – פלנטה ארץ וזה מדד כל דבר בעופרת. וכיום, זה מודד הכל בזהב. הרשת הקריסטלית מתחילה להתעורר ולהגיב לאור במקור לרגש. קרב עשוי להתרחש, אך הרשת לא תראה אותו וגם לא יהיה אכפת לה! לגאייה עצמה לא יהיה אכפת והיא לא תגיב. האם אתם יודעים מה קורה כשמלחמה לא מקבלת תשומת-לב? במהרה, אין סיבה לקיומה וזה מה שאנו אומרים. רק הדברים שעושים את ההבדל ומתורגמים לאור על הפלנטה, ייכנסו לתוך הרשת וימדדו את עצמם כשונים. הרשת לא תבחין בחושך, או ברגש, אותם הדברים שהיו ההשפעה הגדולה ביותר על הטבע האנושי בעבר, שזכרתם יותר מכל דבר אחר – מוות, צער, רצח...כל אלו לא יהיו חשובים יותר. הם עדיין יהיו שם, אך זה לא יהיה משהו שתרצו לשמוע עליו. יקירים, התכוננו לזה! יגיע היום בו תפנו לחדשות ותצפו לערוץ החדשות הטובות. וכשהם יספרו לכם שמשהו נוראי קרה, אתם פשוט תכבו את הטלוויזיה, כי זה לא יתאים בשום צורה לנפלאות של האלוהי שבתוככם!!! אתם מבינים את דבריי. זה קליט.

הטבע האנושי עצמו ישתנה ודרמה לא תחזיק יותר את המפתח המניע את העולם.אלו החדשות החדשות באמת. זו הדרך בה אתם מתקשרים עם הפלנטה. שונה לחלוטין. זה מה שרצינו לספר לכם. מה תבחרו לעשות הלאה? בואו ואראה לכם את עומקם של הדברים. בידיכם פזלים שאינם יודעים מה לעשות איתם. ואתם מחכים לסנכרון, לתשובות אינטואיטיביות, אך בתהליך ובדרך שבה אתם עובדים עם הרוח, יקירים, את עוברים לאיזון עצמי. המשמעות היא שלא משנה כמה לא מאוזנים תהפכו להיות, במימד השלישי ישנו מזנק היוצר כימיה של איזון עצמי. זה מה שעושה נשמה עתיקה. כשאתם מתחילים לפתור את הביעה שבאתם איתה היום, בין אם זה בריאות, יחסים, מטרת-חיים....כשדברים אלו מגיעים לפתרון, הם יוצרים אור. זו מטפורה. פתרון הבעיות שלכם כשאתם משתמשים במקור הרב-ממדי שיש לכם בפנים, שהוא מקור הבורא, זה יוצר אנרגיה נוספת. פתרון יוצר אור. מנוע האור שהוא אתכם, כשאתם פותרים את הבעיות שלכם.

והאור הזה נראה מידית על ידי הרשת הקריסטלית, נכנס לתוכה ומשנה את הפלנטה, בצורה שלא נעשתה בעבר. בעודכם עוזבים את המקום הזה, עשו החלטות שיעצימו את חייכם ואת אלו שמסביבכם ויצרו שלווה בכל מקום עליו אתם צועדים. אתם יוצרים אור שהוא נראה והפלנטה יודעת אודותיו. ועובדה זו, בני-אנוש, בכוחה לגרום לכם לעמוד זקופים יותר. זו הסיבה להיותכם כאן. זו המטרה שלכם. כל דבר שאתם עושים הוא רק אודות זה. אמרנו זאת כבר קודם, לעיתים אנו נותנים לאנושות משהו לעשות, רק כדי להשאיר אותם עסוקים....ואתם חושבים שזו מטרת- חייכם....מטרתכם היא להתקיים, להיות קיימים ולאהוב את אלוהים. זו המטרה. ובתהליך הזה, אתם עוברים נישואין וגירושים וילדים ויש צער ויש מוות, בתהליך הזה נכתבים ספרים, חברים שבאים והולכים. כל זה הוא חלק מהתהליך. אך דבר מכל הדברים האלו אינו – מטרות. כל אלה הן רק הזדמנויות ליצירת אור. האם אתם מבינים?

והנשמות העתיקות הן אלה היכולות לעשות זאת, כי אתם מתאזנים באופן עצמאי. הגעתם הנה עם האינסטינקט הזה. אתם יודעים כי אלוהים נמצא בפנים, אתם יודעים שמגיעה עזרה משם, אתם יודעים זאת אינטואיטיבית, זה הכל אודות ביולוגית הזרע שלכם ואהבת אלו שהיו כאן קודם. כל הדברים הללו טבועים בכם ויוצרים אנוש היכול לעשות דברים בנקודה הזו בזמן שנבצר מאחרים. ואתם יושבים לפניי, או מקשיבים, או קוראים, יש כאלו מביניכם שניתן לראות את צבעם עוד לפני שהדלת נפתחת ומדליקים את האור.

הרשת הקריסטלית משתנה מתחת לרגליכם בעודכם ישובים, ומכירה במי שאתם. מטרת החיים שלכם היא המטרה של יצירת אור בכל צעד ושעל. זה מתחיל להשתנות, כי זה מה שפלנטה בר-ממדית בהתעלות עושה. זה אכן ייקח עוד זמן רב. אך כעת יצרתם את הסולם שלא היה כאן קודם. התחלתם לבנות את הגשר שלא היה קיים כלל קודם. אל תפחדו ממה שעומד לקרות בהמשך כי קיימות אנרגיות המבקשות למשוך אתכם אחורה, אך במקביל אין להן מושג אודות כמות האור היכולה לדחוף אתכם קדימה!!! עם עיוורים לאור. הם יצעקו ויצרחו וילכו אל הקץ האישי שלהם בהכחשה מוחלטת. אך אתם, נשמות עתיקות, ראיתם זאת בעבר. תהליך נסתר ואזוטרי שעליו להישאר בדיוק כך. וכך יקירים, הכל טוב.

האם תוכלו להסתכל על חייכם ולאמר זאת? הכל טוב. All is Well . האם אתם יכולים להאמין כי קיימת מטרה מאחורי חייכם? צעירים או בוגרים, אין לזה כל משמעות, כי אתם תחליפו תפקידים בקרוב...זה מה שאתם עושים כבר עידנים. ואתם לא תפספסו את הסוף. אומר לכם זאת. כולכם חוזרים. זה מה שאנו רואים, משפחה יקרה, כי ראינו זאת כבר קודם.

את הרוטינה הזו הרגשתם פעמים רבות אך לא על פני הפלנטה הזו הנקראת פלנטה ארץ. וזוהי רוח הדברים. וכך הוא הדבר.

Translated Transcribed and Edited by – Racheli Ganon (P.S)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים