קריון מ-15.2 - מיאמי


קריון מ-15.2 - מיאמי

קריון – 15.2 – מיאמי

הקדמה

אתם חופשיים להאמין למה שאתם בוחרים. זו יופייה של אהבת האלוהים עבורכם. החופש למחות, להביט לצד השני, לקרוא לזה טיפשי או יהיר, הוא שלכם. העולם המלאכי יאהב אתכם בכל מקרה בצורה שווה ולא משוחדת כל ימי חייכם. גם אם אתם חושבים שדברים אינם נכונים או מדויקים – זה היינו הך עבורנו. רק היום, התמסרו ואפשרו סיכוי עבורכם. התמסרו במקום להחליט מראש שזה לא יעבוד.

מה שאתם מחפשים אינו בחוץ. הוא בפנים. אם לא אמרו לכם מעולם, אני אומר לכם. נולדתם מופלאים. וזרע האלוהים נמצא בתוך כל בני-האדם, נולדתם שווים באספקט הזה. זרע האלוהים בתוככם היה שם גם כשאמרו לכם: "אין סיכוי שתעשו את זה...או את זה.." או שאמרו לכם כי אלוהים כועס או שיפוטי. אני כאן כדי לתת לכם אהבה ואינפורמציה שונה לגמרי. אם רק היה לכם מושג כמה אהבה יש עבורכם. פתחו את הדלת למה שתמיד היה לכם שאנו קוראים לו – האל שבפנים. האנושות נוצרה לשיתוף הזה עם האלוהי והיא תמיד קשורה להוד-רוממותו.

כל מה שאתם זקוקים לו הוא אתם עצמכם. מערכת יפה שכמותכם. כשאתם בחוסר אמונה – אתם מטרה לחוסר נוחות (Diss-ease – מחלה באנגלית). האם ידעתם זאת? הביולוגיה שלכם אינה יודעת אודות אלוהים, כי אתם אינכם יודעים. הביולוגיה שלכם מקשיבה לתודעת בני-האנוש כל הזמן. במה אתם מאמינים? האנוש בוכה כל הזמן.... "לעולם לא אשיג את זה..ואת ההוא...אז עדיף שאמות". והביולוגיה עונה – אוקיי. בסדר. עד כדי כך אתם עוצמתיים.

כשאתם קמים בבוקר, הניחו את כפות רגליכם על הרצפה ואמרו תחילה – "אני הנני" כי יש לי את אלוהים בתוכי. מי ייתן והיום הזה יביא את החמלה של האלוהים בחיי; בכל דבר שאני עושה". ואז התחילו את יומכם. התאים שלכם ישמעו משהו שונה. וזה לא יישמע כמו קורבן בוכה יותר. במקום זאת, מאסטריות שהיא אתם – תישמע. השאירו את הדלת פתוחה עד סוף המסר. לרובכם יש אמונה. אתם נשמות עתיקות שרוצות לדעת יותר. אתם יודעים מה קורה על הפלנטה.

כל תבנית הלימוד משתנה. פגישות מסוג זה לא יתקיימו בעתיד. בזכות הגשר שבניכם ובין הזרע האלוהי שבתוככם שיתחיל לעבוד הרבה יותר טוב. האינפורמציה תעבור בצורה אינטואיטיבית במקום בתקשור. לשם צועדת האנושות. יקירים, אני יודע מי כאן ומי מקשיב. בפעם הבאה שתחליטו לרדת על ברכיים לתפילה או מדיטציה, אני רוצה שתדעו כי כל דבר שעברתם גם אנחנו עברנו. היינו לצידכם. כשאתם בוכים – אנו בוכים. כשאתם צועקים מרוב אושר – גם אנו שואגים מרוב אושר. אנו רקדנים טובים. אין לכם מושג עד כמה אנו חוגגים כשאתם צוחקים. זו אנרגיה שיכולה לשכפל את עצמה כאן ובצד השני של הוילון. האם ידעתם? צחוק ושמחה הם אלוהיים. זהו המסר. והיכן אתם בתוכו?

ואם את רוצים להאמין ורק לא יודעים היכן להתחיל, אחזו בידנו באופן ציורי. הרגישו את אנרגיית האהבה עבורכם האומרת – "בואו נעבוד יחד על הפאזל". כרגע אינכם מאפשרים לנו. זכרו כי אינכם יכולים להיות קורבנות כשיש לכם אלוהים שם בפנים. אז קחו את ידנו, אפשרו וראו לאן זה הולך. שמחה ושלווה חייבים להופיע תחילה. הריפוי הוא שלכם. אני יכול לראות אתכם בעוד שנה מהיום, מספרים לי כמה הדברים הרבה יותר טובים כעת משהיו...כשצעדתם לראשונה לעבר הדלת שבתוככם. לא בתוכי. לא במורים שלכם, לא במתקשרים....איך זה מרגיש? אחזור לעוד. וכך הוא.

מיאמי – התקשור המלא

ברכות. אני קריון. חלקכם הרגשתם כיצד החדר השתנה, כשנכנסתם. לפני מספר שעות ביקשתי מכם סובלנות. לפתוח את מוחכם לאפשרות שאתם יותר ממה שנראה לעין. בעודכם שומעים את המסר הזה, אני מבקש שתאמרו לעצמכם – "יש משהו נוסף כאן מעבר למה שאני מביט בו כעת". ללא התחייבות לגלות את כל מה שקיים שם בפנים, רק עם הכוונה ללכת הלאה. הגוף חש בזה ומתחיל לשתף פעולה. זו מאסטריות. החדר מלא באנרגיה מאחר ויש ישויות כאן, אם תבחרו לקרוא להם כך, ישויות מלאכיות, אם תבחרו לקרוא להם כך, אני קורא להם – משפחה. אתם באמת לא יודעים את מה שאתם לא יודעים. בבואכם לזהות דברים בטבע נטייתכם היא ליצור להם ייחוד ולקרוא להם בשמות. דיוות, שדונים. הם בעצם אנרגיות אלוהיות המראות את עצמם לכל בן-אדם בצורה אחרת, בהתאם למה שאותו אדם מבקש לראות. זו אנרגיה נדיבה. כל מה שהוא טבע – נדיב לאנושות. האמינו או לא, אין אף דבר אחד בטבע המתאווה להרע לכם. כשאתם פוסעים לתוך היער, בין העצים, או כשאתם מטפסים על הר, מה אתם מרגישים? זהו המקור היצירתי.

אנו מעבירים לכם מסרים וכמעט מתחננים בפניכם להביט סביבכם ולראות מי אתם. התחילו לחבר את הנקודות בנוגע לעידן שלכם. העידן שכבר מעליכם, שבא אליכם אחרי הסמן. הדברים שאני מדבר אליהם קורים לאט. כל האנושות התקדמה באופן הזה. דור אחרי דור. אך פתאום אתם בתוך סוג חדש של אנרגיה המאפשר לכם פשוטו כמשמעו, לנוע מעבר לרעיון שעליכם למות ולחזור רק כדי לשמר את התבונה שהשגתם. היכולת החדשה היא לאחוז בזה בעודכם כאן. תהליך ההתעלות, ששמעתם עליו כל חייכם, הוא כאשר האנוש משתנה כל כך, עד שהוא נמצא בעצם בחיים אחרים, מבלי למות. מודעות של העצמי וטרנספורמציה של הביולוגיה שלכם, הופכת אתכם לבני-אדם אחרים. יש כל כך הרבה אמונות רוחניות שניתן לפנות אליהן, והכול נשמע כל כך מוכר. כולן זהות. מצאו את המאסטר שבתוככם. ואל תהיו מופתעים כשתגלו שזה אתם.

דברים משתנים. שנת 2015 מראה את עצמה באופק, בדיוק כפי שהשמש עושה כשהיא עולה. שחר של יום חדש, אנרגיה חדשה, ותוכן חדש עבורכם לחשוב עליו. בכל מה שאני עומד לאמר, אנו חוגגים את כל מה שקורה בפלנטה. יקירים, בחרתם להיות נשמות עתיקות באנרגיה המתעוררת בעידן הזה. עידן עליו דיברו העתיקים. ובתוך זה, ישנם אתגרים. התמרה של אנרגיות דורשת הקרבה וסובלנות. והדבר שעליכם להקריב הוא האנרגיה הישנה. עברו דרכה. ביקשנו מכם לא להתייאש ממה שאתם רואים בפלנטה והוא חשוך ומכאיב ללבכם. ביקשנו מכם לאחוז חזק כי האור ינצח בסופו של יום. אני מבקש להזכיר מה אמרנו לכם לפני מספר שנים. אמרנו כי אם תעברו את הסמן (ועברתם), הטבע האנושי בעצמו יתחיל להשתנות. כל הדברים החשוכים הנחבאים יצאו החוצה. סיפרנו על הקרב האחרון, לא של האנושות אלא בין האור לחושך. ואתם לחלוטין רואים זאת כעת. האם הרוע יכול להפוך לרע אפילו יותר? התשובה היא – כן. ואתם תחזו בזה. כמו ברזל מגלוון, כמו התגלות , החושך הוא בור ועם הארץ. הוא אינו רואה אור, הוא אינו רואה יושרה, הוא אינו רואה את הפלנטה. כל מה שהוא רואה זה את עצמו ואת מה שהוא עושה בצורה בורה. בשל רצונו ליצור את הפחד הגדול ביותר שניתן לתאר, המורכב מהדברים הגרועים ביותר שניתן לחשוב עליהם, זה גם יהיה המקום בו הוא ייצור את התבוסה של עצמו. ועל זה ברצוני להרחיב. דברים משתנים בכל מקום.

בואו נתמקד בתמונה הרחבה יותר. יש דבר כזה שנקרא אנרגיה ישנה ויש גם אנרגיה חדשה. האנרגיה הישנה, יקירים, היא האנרגיה בה גדלתם. עסקים כרגיל. ישנם תכונות מסוימות של הטבע האנושי שלעולם לא ישתנו לטענתכם. הם נראים בכל מקום בסביבה וגם בארגונים גדולים. זה משתנה האם ראיתם דברים מוזרים שלפתע משתנים במנהיגות העולם? האם אתם מסוגלים לזהות אנרגיה ישנה מול חדשה? משהו הפתיע אתכם? האם משהו מסוגי הקואליציות המתפרקות או המתאחדות, ביכולתן לשנות דברים? מה שאתם רואים כרגע בהנהגת העולם הוא תחילתו של סוג של תודעה חדשה המתנגשת בעצמה. ריבוי התרבויות בפלנטה, כאשר לכל אחד היסטוריה אישית במעבר מאנרגיה ישנה לחדשה משפיע על תהליכים מהירים או איטיים ועל התנגשויות. אינני מתכוון לקרוא להם בשם. הם מככבים בטלוויזיה שלכם. בעוד ישנם כאלו המבינים את האחדות שבכל דבר, ישנם מנהיגים המנסים בו זמנית לחזור לאחור לדרכים הישנות, בתקווה להמשיך ולאחוז בכוח שלהם. הם פשוט עדיין לא מרגישים בנוח לעבוד באור. תוכלו לראות עוד ועוד מזה. הנהגת העולם משתנה. הבריתות שציפיתם להם וראיתם בעבר הן ישנות מאד. מאז סופה של המלחמה הקרה היה רק סוג אחד של אנרגיה וסוג אחד של ברית. זה מתחיל לזוז הלאה. אל תתייאשו לנוכח דברים שאינם מובנים. אל תשוו שינוי ל-תבוסה. אל תשוו שינוי ל-בלבול. הפיתרון קורה לאט בדרכים שלא ציפיתם להם.

ברכות. השינויים כבר כאן. הם יעצבו את הפוליטיקה שלכם, במדינות בהם אתם יכולים לבקר ובאלו שעדיין אינכם יכולים. דברים משתנים כפי שלא השתנו בעבר מעולם. מעבר לכך, אין סיבה פוליטית כרגע שתאפשר לכם סחר חופשי או ביקורים בקובה. מה ההסבר לכך? הדור הישן עדיין חי. אך הם אינם צריכים למות בכדי שדברים יקרו. הם קורים בכל מקרה. המגיבים הם אלו שרוצים לשמר את הדברים הישנים כפי שהם. הם אינם מעוניינים שאנרגיה חדשה תבוא ותהרוס תרבות או תשנה אותה. אך למשפחות מגיע להתאחד. וזה קורה בזמן ואפילו לפני הזמן. ללא בחירות מיוחדות או מוות. זה קורה כי הגיעה העת. זו היא האנרגיה החדשה. אינני מגיד עתידות, אך יש דברים שקורים שאינכם יודעים עליהם דבר. הזרעים שלהם זה אך נשתלו. חלקכם יזכה לראות זאת עוד בגלגול הזה. זה מגיע. ואני מדבר על האיחוד מחדש של צפון ודרום קוריאה. זה הגיוני כי בזמן שיושרה מתחילה להשתנות על פני הפלנטה, שמשפחות ירצו להתאחד עם יקיריהם, בדרך הטבעית, כפי שמגיע להם. בחמלה ובאהבה במקום בשנאה ובדרמה. במקום בו הישן פוגש את החדש, הישן יפסיד. זה יקרה בכל מקום. חלקכם יראה זאת מיד, חלקכם בכלל לא, וחלקכם יתנגד לזה נמרצות. אך כל מה שקורה והדברים שאתם עושים הוא בזכות מעשיכם.

האם שמתם לב לתעשיית הבידור? היא משתנה ובתהליך מתחילה לגלות מה האנושות רוצה. לאט מאד, התעשייה עצמה תתחיל לעצב את מה שהיא תופסת כטבע אנושי. יהיו פחות סרטים מבעבר שאנו קוראים להם "גזרות גורל". כל התסריטים של פלנטה במצוקה, שכדור הארץ הולך לעבור שואה גרעינית...הקשיבו!!! הפלנטה לא עברה שואה גרעינית והיא איננה הולכת לעבור שואה כזו. כל הסרטים האלה יישארו על רצפת חדר העריכה, כי אף אחד לא ירצה ללכת לראותם. ישנם כאלו בתעשייה התקועים באנרגיה הישנה. תוכל לזהות אותם באמצעות העבודות שלהם. אנשים לא יאהבו אותם. זו הדרך בה תוכלו לחוש את השינוי שנעשה בפלנטה. כל מה שתצפו בו יהיה שונה. סוג חדש של בידור שלא היה נוכח יותר מ-30 שנה יחזור בצורת טלוויזיה סלקטיבית. כבר לא תצטרכו לצפות במה שניתן לכם אלא תבחרו על פי רצונכם. זו היא תבנית חדשה והיא נוצרה מאיכות שתשנה את האנושות. בעידן בו כולם יכולים לדבר עם כולם, אין יותר סודות. ואת זה ניתן לראות ובגדול. התחילו לחבר את הנקודות. הטבע האנושי מתחיל להשתנות. באיטיות, במקומות גבוהים או נמוכים, ניתן להתבונן.

ברכותינו. אתם אהובים. אם רק הייתם יכולים לראות את מה שאני יודע שקורה, על פלנטות אחרות שעברו את הסמן כמותכם, על מה שהם הפכו להיות, על איך זה מרגיש להיות מסוגלים לטייל בכל מקום ולחזות בעזרה הדדית במשאבים. לראות המצאות המביאות בריאות ומים טריים, לראות סוגים חדשים של מדע המוחקים מחלות כאילו לא היו, כל זה בדרכו אליכם. לאט מידי אך אל תתייאשו ותמיד תהיה לכם הזדמנות גם בפעם הבאה שלכם כאן. אם הייתם יכולים לראות את מה שראיתי, את מה שאני יודע, יקירים, יש פוטנציאל עצום לאנושות ומקומות רבים ללכת אליהם. בזמן הזה, ממש כרגע, אתם חוצים את הגשר. ועל הגשר ישנו בלבול. יש כל כך הרבה דברים לסווג ולברר עם עצמכם. כדי שתדעו מה נכון ומה לא נכון, אומר לכם כך: האור הוא נכון. ואת הדברים שאתם פוחדים מהם, ייצר הפחד בכדי שתפחדו מהם. ברגע שאתם פוחדים – הם ניצחו. הביטו על הדברים בבגרות, בסבלנות ובידיעה כי זה רק מעבר ולא הסוף. יש למוסס בסובלנות את החושך והרוע בעולם. אציין שוב כי החשוך והרע – אינו בוגר, אינו חכם, אינו אינטליגנטי והוא יוצר לעצמו את הקץ.

אתם עומדים לראות בריתות רוחניות המתאחדות בכדי להילחם באויב משותף. אל תכנסו להלם אם יום אחד, המוסלמי והיהודי יהיו באותו המקום, נלחמים באותו אויב. יקירים, זה בלתי נמנע להפגיש אויבים לשעבר בכדי להילחם באויב גדול מהם. זה אפשרי בעתיד. חברו את הנקודות יחד. האם אתם יכולים לראות מדוע הדברים השחורים, המרושעים והמפחידים ביותר בפלנטה קורים כרגע? יכול להיות כי זה בדיוק המעבר שהפלנטה מבקשת לעצמה. היא מושכת יחד שותפים בלתי סבירים הנשארים יחד. הם מתחילים להכיר את המשפחות של האחר, להקשיב להיסטוריה. זה קורה. חכו לזה. חברו את הנקודות ותוכלו לחגוג משהו שלא ציפיתם לו. אף אחד לא ציפה שהנוער יעשה את מה שעשה.

זה לא הולך להיות הדורות הבאים, יקירים, זה אלו שכבר כאן. הם חיברו והמציאו בעצמם רשת חברתית. חזינו זאת מראש. בפעם הראשונה בהיסטוריה, קבוצה שלמה שהיא צעירה, היא בעלת זהות משלה ויכולה לדבר עם החברים שלה. זה מעולם לא קרה קודם. בעבר היו נפגשים בקבוצות קטנות לאחר בית הספר, אולי מרימים טלפון או כותבים מכתב, אך מעולם לא כך. והם החליטו על משהו באופן קולקטיבי, שאתם עשויים לא לדעת עליו כלל, כי הם לא הולכים להיות כמותכם. אין בזה עדינות. הם הגיעו למסקנה כי הם יכולים לצעוד בדרך שונה ממה שהם רואים. להיות אידיאליסט זו תכונה המשותפת לכל הצעירים. והם הולכים לשנות את העולם כאשר יגיעו לגיל 19 (היום הם בני שנה וקצת...) הדבר המיוחד והלא-שכיח הוא כי קבוצה זו תצליח. פשט משום שהם מגיעים עם תודעה מסוג אחר, כזו שלא תלך אחרי המנהיג יותר. המיינד שלהם מוצק יותר משלכם כשהייתם בגילם. יש בהם יושרה של מטרה שבכם לא הייתה. הם חכמים ונבונים הרבה מעבר לשנותיהם. והילדים שלהם (שכנראה יהיו אתם) יהיו אפילו חכמים יותר. אבולוציה אנושית מתחילה. היא חדשה, מבלבלת, אינה מושלמת.

יש לי מסר לצעירים, לכל אלו המקשיבים לי. אני חסר גיל. אני צעיר. אני זקן. אני כל מה שאי-פעם היה. בדיוק כמוכם. אין היבט זמן במקום בו אני נמצא. ועדיין, הבינה המתרחשת בנעורים, אסור שתהיה חסרת סבלנות. זה מסר שאני מבקש מהמבוגרים להעביר לצעירים. בכל דרך אפשרית אני אומר להם:"חשבו בגדול, חשבו נפלא, גם על דברים פראיים כמו – שלום על פני האדמה, חשבו הכי גדול שתרצו, אך באותו הזמן, שחקו את משחק האנרגיה הישנה עם חיוך. כי אתם, בסופו של יו, תהיו המשחק החדש. התבוננו בסבלנות בכל הדברים שאינכם אוהבים ואז שנו אותם. כעת זהו אינו זמנכם. כשתגיע העת, האנרגיה שתונח מעליכם תדחוף אתכם לחזית. והיושרה שאתם מבקשים עבור הפלנטה הזו תהיה שלכם. זה המסר. מאורעות העולם שייכים לנעורים שעל הפלנטה.

ומה אודותיכם כאינדיבידואלים? זה מסר שכבר ניסינו להעבירו הרבה פעמים בדרכים שונות. סיפרנו לכם על "הנורמאלי החדש". אמרנו, צפו לשינוי כי דבר אינו הולך לחזור ולהיות כפי שהיה בעבר. אם אתם מחכים לבריאות טובה או לסיטואציות שיתקנו את עצמן, זה לא יקרה כך, אלא ייפתר בצורה שונה. מגיע לכם, נשמות עתיקות, מגיע לכם השינוי שחיכיתם לו. בני-אדם רוצים להישאר בדרך מסוימת בה הם מרגישים בנוח. אך בעידן החדש, יש למצוא את "הנוח" החדש. רבים מכם מרגישים מעורערים. כאילו מחכים שמשהו ייפול עליכם. זו תחושתכם. אתם לא מאוזנים, אולי לא נוח לכם, וכשהחברים שואלים מה עובר עליכם, אתם עונים –"אינני יודע, זה פשוט שונה". וזה יכול להיות הנורמאלי החדש. האם אתם יכולים להתקיים במצב מבולבל ולהפוך אותו למיושב? התשובה היא – כן. זה לא קל, כי ייתכן והמקום המעורער הזה הוא פשוט הנורמאלי החדש. זה מקום בו אתם תמיד מוכנים לתזוזה. מקום בו שינוי יכול לקרות בכל רגע ואתם בסדר גמור עם זה. לכן, הוא אינו מעוגן באבן כפי שהיה פעם. במצב בו הכל זז, אנוח רוצים שגם אתם תזוזו. שתוכלו להיות כאן או שם מנטאלית ורוחנית בכדי לצמוח. חשבו על כך. מה האינטואיציה שלכם אומרת?

האינייט (הגוף החכם) מתחיל לגדול בתוך גופכם, בדרכים המבקשות להתחבר לתודעה שלכם. הגיע הזמן. זה יתחיל עכשיו, בגלגול הזה. חלק מגופכם רוצה לאחוז בכם ויש לו רק דרך אחת לעשות זאת – להסב את תשומת לבכם דרך האינייט לחוסר נוחות ולכאב. זה הזמן להתבונן. ישנן סיבות לכל מה שאתם חווים. האינייט רוצה לעבור ולתקשר ישירות אתכם. תיהנו ממודעות ומהתעוררות שיצילו את חייכם, פשוטו כמשמעו. זו דרכם החדשה של הדברים. אם תחפצו בחיים ארוכים יותר, האינייט חייב להיות מעורב ולהתמזג אתכם במודע בכדי שתדעו מה לעשות. חלקכם כבר מחוברים ואחד הסימנים לכך הוא שהחלטתם לשנות את מה שאתם אוכלים. לא כדיאטה, אלא שינוי מהותי באכילה. חלקכם אוכלים ההיפך ממה שהוריכם האכילו אתכם. זה תופס לכל תחומי החיים. כשתחזרו לכאן שוב, בפעם הבאה, יהיה לכם אינייט המחובר היטב לתודעה שלכם. הוא כבר יאמר לכם מי השותף הטוב ביותר עבורכם. לא תצטרכו לעבור ניסיונות וכישלונות אינסופיים. הכל יהיה אודות יושרה, תודעה רוחנית, אחדות ושמחה. ואתם תדעו זאת.

נשמות עתיקות מתחילות לחבר את הנקודות. מדוע אתם כאן, עבור מה אתם כאן. באתם להחזיק את האנרגיה ולפתח חמלה עבור הפלנטה. זה מה שאתם. אם ברצונכם לכתוב ספר – כתבו. אם ברצונכם לרפא – רפאו. אך רובכם כאן בכדי לאחוז באנרגיה כנשמות עתיקות. גם כשאתם לא יודעים מה שאתם עושים. אינכם יודעים מה שאינכם יודעים. ישנה אנרגיה בלתי-נראית העוטפת אתכם והיא אומרת:"הייתי כבר הכל. עשיתי כבר הכל. וכעת אני כאן לאחוז אנרגיה עבור הפלנטה, בכדי שהיא תעשה את מה שהיא אמורה לעשות". בחיי היום יום שלכם, כשאתם מדגימים חמלה כלפי אחרים, זו פעולה המייצרת אור. ומה עם כוח החיים? חלקכם מרגיש מיובש ממנו, כי גם הוא מרגיש שונה. גם הדבר שאתם מכנים אותו –"כוח החיים" – משתנה. אם עוצבתם לחיות 600 שנה ואתם חיים בממוצע 80 שנה, זו הציפייה בהתאמה מכוח החיים שלכם. האם מישהו מכם יודע כיצד מרגיש כוח-חיים בן 600 שנה? חלקכם תחושו בכך, וזה לא יהיה נוח.

צפו לשינוי גם בתחום הזה. לחלקכם תהיה תוחלת חיים, אמנם לא של 600 שנה אך מעבר לשנים שלכם. וכל זה יקרה דרך האינייט. התבוננו באהבה ובחמלה. ככל שיש לכם יותר מזה, כך תהיה לכם יותר אנרגיה וגם כוח-החיים יתחיל לשתף פעולה. עם המבנה הסלולארי החדש שלכם, התאים שלכם מסתגלים מחדש לבקשות שלכם. אך אתם, נשמות עתיקות, תביטו בתמורות ותשאלו באופן הטיפוסי לכם:"מה לא בסדר איתי?" רבים מכם מעט מסוחררים, אני יודע, האם ציפיתם לעבור שינוי כזה והתאמה מחדש מבלי אי-נוחות? תאים חדשים נולדים, הגוף מפסיק להעתיק תאים ישנים, תהליך היוצר חוסר אוריינטציה לזמן קצר, שנה או שנתיים. האם זה שווה את זה? בהחלט כן. אני מבקש שתחזיקו מעמד בידיעה כי רוב הדברים שאתם עוברים הם טובים.

אלו תהליכים המפתחים אור בגוף זקן. גם אם אתם בשנות העשרה לחייכם, יש לכם גוף זקן, כי נולדתם באנרגיה הישנה. כל זה קורה לאנושות ובמיוחד לנשמות העתיקות. המצב יהיה מבלבל עבור ההנהגה שלא תדע כיצד לנהוג, חלק מהבריתות הישנות נשברות, יהיו גם פעולות תגמול בין בני-ברית משותפים, שלא ציפיתם. ישן כנגד חדש. אל תתייאשו מהדברים שאתם רואים. זו האנרגיה החדשה. מטירת כל המסר הזה היא לברך אתכם. עשיתם זאת. ומה תעשו הלאה? צאו מכאן שונים, לכו לאכול ארוחה, לבלות עם חברים. הרוח פגשה אתכם היום. ממש מקרוב. גלגל עין מול גלגל עין. אני יודע מי אתם. ברכות. אחרי הארוחה, החברים, ולפני שאתם הולכים לישון, הרימו את היד ואמרו: "תודה לך רוח על אהבתך אלי". הרגישו את הרעד של התשובה עובר בכל גופכם. זו הרוח האומרת לכם – אני מכיר אתכם. ברכות. וכך הוא הדבר.

מאנגלית – רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים