קריון מספרד - על החמלה


קריון מספרד - על החמלה

קריון מספרד – על החמלה – ספטמבר 2015

ברכות. אני קריון. מה ההבחנה שלכם? תקשור הוא מעניין כי יש כאלו שאינם מאמינים בכך. ועדיין, זו הדרך בה הרוח דיברה אל האנושות מאז ומעולם. כך נכתבו כל כתבי הקודש, נשים וגברים תחת השפעתו של האלוהים. כל הנבואות והמאסטרים היו מחוברים לרוח. אתם זוכים לראות זאת כאן בצורה המקורית. אם הייתה לכם מכונת זמן או הייתם מבצעים חיפוש היסטורי, הייתם רואים כיצד עבדו הציוויליזציות המקוריות. הייתם רואים תקשור. היו כאלו שישבו בקבוצות בדומה למה שקורה כאן, מלבד העובדה שכל אינדיבידואל קיבל בתורו את הכיסא ותיקשר. וכל מה שנאמר במעגלים האלו התקבל כמילים מאלוהים, כדברי אלוהים חיים. זו חוכמה מהמקור היצירתי היודע מי אתם. אז מה היא ההבחנה שלכם להיום? האם יכול להיות שכל המסרים הללו אכן משמעותיים ואמיתיים? ומהו הדבר המשמעותי ביותר שעולה מהזמנים ההם? לו יכולתי לענות על זה, הייתי אומר כי זו הייתה אנרגיית החמלה. היכולת שלהם לשבת ולהבין.

חמלה היא איננה רגש. זהו הלך רוח. היא משלבת אמפטיה, אהבה, בחינה עצמית וממירה את כל זה למה שאתם קוראים לו – חמלה. הדבר הגדול שנשאל אתכם היום, מה היא החמלה שלכם עבור עצמכם? זהו הנושא הגדול באמת. שתהיה לכם חמלה עבור עצמכם. האם תוכלו להביט על עצמכם בדרך בה אתם מביטים על אחרים? האימון האזוטרי מדריך לחפש את אלוהים בכולם. אפילו באלו שאינכם מחבבים. ואם תמצאו את אלוהים שם, זה יצור מכנה משותף, דמיון ביניכם, כי יש לכם את זה במשותף. יש לכם חמלה עבור אחרים. ולא בגלל שהם מסכנים או עניים. ההיפך הוא הנכון. אתם רואים את אלוהים בהם. בעושר של מה שיש להם. ולכן החמלה שלכם אינה מרגישה רע עבור מישהו או רחמים עליו, אלא היא חוגגת את כולם.

האם תוכלו לחגוג את עצמכם? זה מה שאנו מבקשים היום. האם אתם מודעים באמת למי שאתם עד לנקודה בה תוכלו לחגוג זאת? האם אי-פעם תהיתם אודות האקאשה שלכם? היכן בזבזתם את רוב מחזורי החיים שלכם? כבר ציינו כי קיימת מערכת יפהפייה שאתם עיצבתם, בכדי שכל תהליך ההתגלמות יכבד אתכם. יהיו כאלה שיאמרו לכם כי כל המערכת הזו היא סוג של מבחן, וכי אתם עוברים דרכו בדרכים מוזרות....וכי שמים אתכם בכל מיני מקומות בהם עליכם לעשות את זה או את זה....זה נשמע כמו מערכת אנושית טובה בעיני. אני רוצה שתדעו כי תהליך גלגול נשמות הוא מערכת יפה ונדיבה המודרכת על ידי הבחירה של הנשמה ושל האינדיבידואל. אך היא גם נעשית בהשפעת הקבוצה שמסביבכם. אתם מחליטים להתגלגל יחד, כקבוצה, מכירים אחד את השני מהעבר וכבר מרגישים איתם בנוח, אתם גם עשויים להגיע כמשפחות ולגלם תפקידים שונים בכל פעם. ובכל פעם מחדש, אתם הם אלו הבוחרים.

זוהי בחירה נדיבה. מה הייתם עושים אם היה עליכם להחליט עם מי להגיע בפעם הבאה? האם תבחרו בתרבות שלא ראיתם קודם ובשפה שמעולם לא דיברתם? התשובה היא שאתם רוצים להרגיש הכי בנוח. אז אתם מגיעים בקבוצה (אשכול נשמות). חלקכם הם אפילו אבות-אבותיכם. וזה מה שאני אומר. כמעט כולכם הגעתם לאזור הזה (ספרד) פעמים רבות. השפה אותה אתם דוברים, מה שזה לא יהיה, היא שפה שכבר דיברתם בעבר. המערכת היא אודות נדיבות ונוחות. אכן, כשאתם באים, עליכם להתמודד עם משפחה במימד השלישי. וכשאתם חוצים את הצעיף ונולדים, אינכם מודעים לבחירות שעשיתם. אך חזרתם לאזור שאתם יודעים ומרגישים ולשפה שאתם מרגישים בנוח איתה.

אז אשאל שוב, מי אתם? אתם אלו הנמצאים על האדמה הזו, שראיתם כבר את רוב ההיסטוריה של המדינה בה אתם נמצאים, נלחמתם בחלק מהקרבות וכעת נאמר לכם מדוע שאלנו את השאלה הזו. מי מתאים יותר לפתור את כל הבעיות כאן מאשר אתם? לנשמות עתיקות יש את ניסיון האדמה, התרבות, נשמה עתיקה היא כנראה זו שעברה את כל ההיסטוריה במדינה, ובאקאשה שלה יש חוכמה בנוגע מה לעשות הלאה, כיצד ומדוע. אתם עובדים על הפאזל הזה במשך שנים. אך כעת מגיע האנוש החדש. האם אתם מבינים מדוע אנו מדגישים את הנשמות העתיקות? מי אתם? אתם בני-אנוש חכמים ונבונים. אתם יודעים מה לאמר, וכיצד לנהוג. יהיו כאלה שיאמרו: "עלי להיות מנהיג פוליטי בכדי לשנות משהו"...לא ולא. אנו רוצים שתחשבו אחרת. מה שאתם עושים בבית, במשפחה, בעבודה, משנה את אלו שמסביבכם. הם רואים משהו שאינם מצפים לו. חמלה. הם רואים מישהו שאינו נוטה לכעוס ומהיר בהבנה.

כי טוב יותר לעשות זאת מכם? אתם מהעבר. יש לכם את חוכמת המאסטריות. ואתם שבים וחוזרים לתרבות שאתם אוהבים, שאתם מבינים. האם אי פעם חשבתם על זה? יקירים, אנו רוצים לחגוג את המידע הזה. האם אי פעם חשבתם על המשמעות שלו? הדברים שראיתם כאן, כל מה שעברתם, והידע שצברתם בעקבות זאת. מי אתם? אם כך, האם יש לכם את היכולת לראות את התמונה הגדולה יותר ולתת חמלה עבורכם? האם תאמרו לעצמכם: "וואו. מגיע לי להיות כאן ולעשות שינויים. בכל דרך שאני יכול/ה. כשאני בעבודה או בבית, אני יכולה להראות חמלה לעצמי ולאחרים. אני במקום הנכון בזמן הנכון". ואתם תאמרו..."זה נשמע טוב, קריון, מלבד שיש דברים המפריעים בדרך. אתה מבין....אנו מודאגים אודות זה....ויש לנו גם את זה....ויש לנו את כל הבעיות האלה וגם את הבעיות ההם....והבעיות מפריעות בדרך". ואני אומר כי כל אחד ואחת מכם כאן יכול לפתור את הדברים שהגעתם איתם הנה המוגדרים כנושא או סוגיה.

זה גם קשור לאנשים אחרים. האם הקשבתם? מה שאתם עושים, בעצמכם, ישנה את האחרים סביבכם. כשהם יראו מי אתם וכיצד השתניתם, כמה מאוזנים הפכתם להיות, הם ישתנו גם. אמרנו לכם בעבר, הרבה עובדים אזוטרים גאים במוזרות שלהם. זה הזמן לשנות זאת. השתמשו בהגיון הרוחני שלכם. ושוב אנו אומרים, המאסטרים שהלכו על הפלנטה הזו, לא היו מוזרים. הם לא ענדו את האמונות האזוטריות שלהם על בגדיהם בכדי שתוכלו לראותן. הם היו אוהבים ומאוזנים. אנשים נמשכו למאסטרים כי הם יכלו לחוש בטוחים לידם. האם אתם מקשיבים לאחרים, או אינכם יכולים לחכות כדי לדבר אליהם במקום להקשיב? האם אתם באמת מבינים אותם ואמפאטיים אליהם? האם הם רוצים להיות אתכם? כשאתה נזיר ואת גאה להיות לבד, אתה כנראה מעט מוזר. וככזה, כיצד עזרת לאנושות היום? או מחר? או מחרתיים? יש כמה שינויים לעשותם כאן.

נשמות עתיקות, יש לכם כל כך הרבה חוכמה לחלוק באזור שלכם. אל תתנו לדברים להפריע לכם בדרך. תנו לנושאים להיפתר. גם כשזה פתרון שבא מבפנים. כשאתם חשים חופשיים לחיות בשמחה, תוכלו לפתור את הבעיות ועדיין להיות בשמחה, כל עוד אתם מחוץ לפחד. ברגע שתאחזו חזק בפחד ותשלטו בו, תוכלו לשים אותו במושב האחורי שלשם הוא שייך....הכל מתחיל להשתנות. האם אתם חושבים שלמאסטרים של הפלנטה הזו לא היו בעיות משלהם? לכולם היו. אך האם אי פעם ראיתם פחד בעיני מישהו מהם? כל מה שראיתם הוא השתקפות של אלוהים. כל מה שראיתם היה חמלה. ואתם הייתם מוכנים לשבת לרגליהם ולשאול אותם מה יש להם עבורכם. תנו לזה להיות דוגמה לנשמות העתיקות החכמות שלפניי.

כעת אתם יודעים מדוע אנו חוגגים אתכם בצורה בה אנו חוגגים. יהיו הרבה שיקשיבו למסר הזה והם אינם מספרד. מי שהם יהיו, ובכל שפה שהם מדברים, הסיפור הוא אותו סיפור לכל נשמה עתיקה באשר היא. אתם שייכות למקום בו אתם נמצאים, עם אלו שגדלתם איתם במשך הרבה מחזורי-חיים. התכוננו לשחרר את החוכמה שברשותכם. הזמן הוא כעת. לכן אנו חוגגים אתכם בדרך הזו.

הקשיבו. ישנו אל נדיב האוהב אתכם ומוכן לתמוך בכם, כל עוד תחסלו את הפחד ותתנו לנדיבות להיכנס פנימה. זה הכל. וכך הוא הדבר.

Translation – Racheli Ganon


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים