קריון מספרד - האנוש החדש חלק ראשון


קריון מספרד - האנוש החדש חלק ראשון

קריון מספרד – "האנוש החדש" – 20.9.2015

הקדמה

ברכות לכולם. אני קריון מהשירות המגנטי. רבים מכם אמורים להבחין באינפורמציה המוצגת בפניכם בפעם הראשונה. המציאות שלכם אומרת כי זה לא יכול לקרות. כי יושב מולכם בן-אנוש המדבר ולא יותר מכך...הבחינו. האם זה כל שישנו? אספר לכם מה אני רואה. המשפחה האמיתית מתחילה להגיע למקום הזה, פמליה אזוטרית הסובבת את החדר. כל אחד מכם מכיר לפחות אחד מהם...הנמצא מהעבר השני של הוילון. ישנם כאן דברים רבים שברובם הם אהבה וחמלה על הימצאותכם כאן. כחבר משפחה המכיר אתכם, הכל ידוע אודותיכם. הסיבה שלשמה באתם, הקשיים שאתם מתמודדים איתם, הריפוי שבאתם לקבל, החגיגה שאת רוצים. גם אלו שאינם מאמינים כי זה אמיתי, אני מזמין אתכם לנוע אל מחוץ לקופסת המציאות. אל תשפטו את התופעה במוח ליניארי. האם אתם מאמינים באהבה? הראו לי! שימו אותה בקופסה. האם אתם מאמינים בחמלה? הראו לי! תנו לי את המתמטיקה שלה...יש הרבה יותר כאן. האם אתם מבינים את אלוהים? את הבריאה של הפלנטה עצמה?

כשאתם מביטים על היקום, האם אתם מבינים הכל? ומדוע אתם שופטים זאת? הכל? רק לרגע, זרקו את קופסת השיפוטיות והשתמשו בהבחנה רגשית, אינטלקטואלית וחומלת בבת אחת. האם יש יותר ממה שאתם יודעים? האם זה יכול להיות אמיתי ומדויק? האם זה אפשרי שישנו אל אוהב? נשוחח על כך מאוחר יותר. האם זה אפשרי שישנו סוג חדש של אנוש המתפתח על הפלנטה הזו? האם אתם מתאימים לתבנית הזו? האם זה אפשרי שכבר חייתם קודם הרבה פעמים? האם יכול להיות שאתם נשמות עתיקות, כאלו שהיו על הפלנטה הזו במשך הרבה מאות שנים? האם יש סיבה לכך שאתם יושבים כאן היום? אומר לכם שכן. יש כאן אנשים הזקוקים להרגיש את האהבה שיש לנו עבורם.

אני מבקש כי תמחקו את המציאות שמסביבכם, שכחו את הסיטואציות, את מה שאחרים אמרו, את כל הבעיות שאתם מתמודדים איתם, ולרגע אחד בזמן, שבו והיו אהובים על ידי הבורא. הרגישו את הריפוי שביקשתם, עובר דרככם. אני רוצה שתדעו מי היא המשפחה האמיתית שלכם. הגדולה. יש בה יותר אהבה ממה שתוכלו לשאת. זה מה שיש לנו עבורכם. אנו יודעים את שמכם. בכל כיסא, וגם אלו שעומדים.....אנו יודעים הכל אודותיכם. ישנה נדיבות ויופי שאיננו יכולים לתארם כאן. הפמליה שנמצאת כאן נשארת. בעבר, נהגתם להעריץ, להתלבש יפה וללכת לבניין מסוים ולפגוש את הבורא בדרך שלכם. ואז עזבתם את הקודש ועברתם לחול, החלפתם בגדים. כל זה משתנה.

הבורא הזה מכיר אתכם בכל רגע ורגע. אנו עומדים בקצה המיטה שלכם כשאתם ישנים. אנו אוהבים אתכם אפילו כשאתם ישנים. אנו שם כל הזמן. אין בניין שצריך להגיע אליו, אינכם יכולים לשים את אלוהים בקופסה יותר. זו ההבחנה. האם זה אמיתי? זה אחרת ממה שנאמר לכם, אך הגיע הזמן לשינויים. הפלנטה נעה קדימה בכל כך הרבה דרכים, אך מערכות היחסים בין האנושות והאלוהים זה הדבר הגדול והעצום ביותר. האם תוכלו לחוש בזה ולהאמין בזה? האם תוכלו לקבל את זה? אם כן, תצאו מכאן מעט אחרת ממה שהגעתם. אז השעו מעט את האמונה הליניארית. היו מודעים לאנרגיה של נדיבות ואהבה שנמצאת כאן עבורכם. אין כאן דבר שלילי. ואם אתם חושבים שישנו – הוא בכם, ולא מכאן. הדבר היחידי כאן הוא אהבה. זו פלנטה שמשתנה והשינוי מתחיל באדם אחד בכל פעם. הכל קורה דרך החמלה וההבנה שלכם. שנו את הסביבה ותלכו נרפאים מול כל כך הרבה דברים. הצטרפו אלינו להרפתקה של נדיבות.

האנוש החדש

ברכות. אני קריון מהשירות המגנטי. חלק יאמרו כי המסר הזה הוא סיכום. אך בחרתי להעבירו בחיבור ייחודי של האלמנטים בצורה שלא ניתנה כך בעבר. זהו החלק הראשון בסדרת "האנוש החדש". היא נדיבה, יפהפייה, והיא אודותיכם. יקירים, לא הייתם ישובים בכסא אלמלא היה אכפת לכם. לא הייתם כאן מבלי לנסות להבין משהו שיכול להיות טעה או מתעתע...אינפורמציה אודות מה שקורה. שותפי (לי) אומר כי אתם בתוך תזוזה. אינני מסכים, כי זה הרבה יותר מזה. אתם נמצאים בתוך אנרגיה שמעולם לא הייתם בה בעבר. זהו אינו מעגל. הכל בפלנטה עד לנקודה הזו היה מעגל. ממש כמו מזג האוויר, ממש כמו אסטרונומיה, הארץ עבדה דרך מעגלים. אך זה אינו אחד מהם. הכל משתנה בהדרגה. אתם מביטים החוצה ושומעים אודות השינויים. אתם מביטים בחדשות ומכירים בעובדה כי משהו שונה קורה.

המסר שלי מן ההתחלה היה להתכונן לזה. והשינוי הגדול ביותר יהיה באנושות. האנוש החדש. הטבע האנושי עומד להשתנות בפעם הראשונה בכל ההיסטוריה הארוכה שלכם. וזה נכון. פסיכולוגים יאמרו לכם כי הטבע האנושי הוא סטטי ואינו זז, אינו בר תנועה. ההיסטוריה תספר לכם כי הטבע האנושי אחראי על אותו סוג של פחד ושנאה...ושזה אף פעם לא משתנה. אתם יכולים לסמוך על הטבע האנושי, הם אומרים. וכשהם אומרים את המילים – "הטבע האנושי", זה מגיע עם גישה שלילית. כי אתם הרי אף פעם לא למדים והשיקוף הזה שלכם הוא לעולמים. בני-אנוש לעולם אינם משתנים. אך הם עומדים להשתנות. השינוי הזה קשה לבעלי האוריינטציה המדעית, כין אין הוכחות עדיין לתזוזה גדולה. ישנן הוכחות עד עתה רק לתזוזה מקרית. כי הדברים קורים לאט. לעיתים כל כך לאט עד כי אינכם מודעים לזה. אך זה מתחיל.

ברצוני לפרוש בפניכם את התכונות שיש לצפות להן, המיוחסות לאנוש החדש. אתם נכנסים לאנרגיה חדשה שמעולם לא הייתה כאן קודם, שעומדת לשנות הכל אודותיכם. חלק יאהבו את זה, חלק לא. לשינוי יש תמיד אפקט כזה. ואנו נתחיל באחד משבעת התכונות. שוחחתי עליהם בעבר, אך לא ברשימה אחת כגון זו. אני מבקש שתראו עד כמה כל זה משמעותי. נשמות עתיקות יקרות, האם אתן מוכנות להשתתף באבולוציה של הטבע האנושי? אבולוציה המוליכה אתכם למקום בו לא הייתם מעולם, בו ישנה חכמה שעדיין לא נראתה, ואיתה הבנייה האיטית של שלום על פני האדמה. והשלום הזה הוא רק ההתחלה להתפתחות וצמיחה רצופה של הטבע האנושי. התודעה תזוז ותחל להראות את עמה בדרכים מינוריות. חלקכם כבר מרגיש זאת, זה השינוי.

התכונה הראשונה – מערכת יחסים עם אלוהים

זה הבסיס. תקראו לאלוהים איך שתרצו. כל הרעיון של המקור היצירתי, חלק יאמרו אלוהים, חלק יאמרו רוח, אחרים יאמרו – המקור. כל האנושות מאמינה כי היא לא מפסיקה להתקיים במוות. כל מערכת אמונה, אפילו הקטנה ביותר, מדברת על הישרדות ברמת הנשמה, לאחר מותו של הגוף. האנושות מאמינה בחיים שלאחר החיים. באופן כללי, 80-90% אינם מאמינים שהכול נפסק כשהם מתים. זו ההכרה באלוהים ובחלק האינטואיטיבי שבפנים. וכל מה שקרה עם זה בעבר, שייך לטבע האנושי.

איכשהו, אלוהים הפך להיות הורה שאינו מתפקד. הוא אוהב אתכם מעבר לכל מידה, כך אומרים, אך ישלח אתכם להישרף במקום חשוך לנצח אם תעשו משהו שגוי. מתואר כך אלוהים שהוא הרבה פחות נדיב ממה מכם כהורים לילדיכם. האם זה נשמע כמו האלוהים שאנו מדברים עליו? או שזה נשמע כמו משהו שבני-אנוש המציאו ועיצבו דרך הטבע האנושי? הייתה השערה הסוברת כי כמו שבן-אנוש מתנהג, כך גם אלוהים. שהטבע האנושי הוא גם הטבע של אלוהים. לכן חייבת להיות מלחמה בגן-העדן ומלאכים שנופלים...אך למקור היצירתי שברא את היקום, אין טבע אנושי. טבעו של האלוהים הוא טהור. הוא ממלא כל מולקולה באטמוספרה של הפלנטה הזו – באהבה. הוא טהור יותר מכל דבר שתוכלו לתאר. הוא מעבר לכל דבר שתוכלו לדמיין בנדיבותו ובתשומת ליבו אליכם.

הרוח רואה אתכם כמשפחה, הנמצאת באופן זמני על הפלנטה וחוזרת חזרה הביתה. אלוהים אינו מפעיל עונש. לאלוהים אין תכונות אנושיות. אלוהים אינו הורה שאינו מתפקד. אתם כאלו. זה הטבע האנושי. מערכת היחסים עם הרוח עומדת להשתנות. חלק מכם יתחיל לחוש פתוח לרווחה לכל השינוי הזה בו תבינו ותיווכחו לדעת לבסוף כי האלוהים של היקום הוא בתוככם. וידו של האל מושטת ממש לפניכם, ממתינה שתאחזו בה בכדי להדק את מערכת היחסים בינינו. בכדי ליצור בכל יום שמחה וחמלה. תהיה התערבות בטבע האנושי, אתם תנהגו אחרת כי תשתנו כאשר תווברטו בתדר גבוה יותר בתוך DNAמפותח הרבה יותר. זה בסיסי. נדיבות האל תקרה לכם ותהיה חלק מחייכם. כל דרכי הפעולה שלכם יהיו שונות. תלמדו את המאסטרים, את הטבע האנושי שלהם ותיווכחו כי הם היו שונים. ואתם תתחקו אחריהם ותשתוו לזה. וכל אלו שמסביבכם יבחינו בזה. האנוש החדש ידע מי הוא אלוהים. זו הייתה התכונה הראשונה.

התכונה השנייה – העצמי

מי אתם? מה היא מטרתכם? עד עכשיו זה היה הישרדות. ייתכן והאמנתם בדברים אזוטריים אך כשאתם חיים עם אחרים, אתם שורדים. בין אם אתם בבית הספר או הולכים לעבודה, אתם שורדים. יקירים, איך אתם מרגישים אודות עצמכם? כל זה עומד להשתנות. כשהדרך שלכם קרובה יותר אל הרוח, הדבר הזה שאתם קוראים לו "העצמי" ישתנה. אתם תפחדו פחות. תהפכו להיות רגועים יותר. לא תסתירו את אמונותיכם. במקום זאת, תעסקו בדברים בהם אתם מאמינים. תהיו אנשים נדיבים יותר. תוך זמן קצר הכעס יתחיל לעבור הלאה, הדברים שמרגיזים אתכם יהפכו להיות פחותים בהרבה. תהיו יותר מאוזנים ואחרים ירצו לשהות בחברתכם בזכות זה. האנוש החדש.

במקום להתווכח עם כולם בעקבות משהו, תדעו כיצד להיות שטים ולהקשיב. להיות בחמלה במקום בשיפוטיות. זה היפוך כמעט מושלם ממה שהטבע האנושי יצר. ולבסוף, כשזה מגיע ל-"עצמי", תתחילו להעריך את עצמכם ותאמרו – "יש לי זכות להיות כאן, באנרגיה החדשה הזו. נולדתי עבור זה כעת." כמה מכם באמת מבינים את זה? שמגיע לכם להיות כאן, שזה לא במקרה, שאלוהים אוהב אתכם ומכיר כל שערה בראשכם? קיים גשר נדיב ביניכם ובין הרוח ואתם יכולים להשמיע אנחת רווחה. לא עשיתם שום דבר שגוי. אף לא דבר. ואין שום עונש למה שחשבתם שאולי עשיתם. אתם מסוגלים לסלוח לעצמכם על מה שעשיתם. כי אלוהים סלח לכם לפני המון המון זמן. אין שום שיפוט בתוך המשפחה.

אתם כאן, עובדים עם האנרגיה ומה שאתם עושים, מעמיד במבחן את האנרגיה. אינכם נמצאים כאן בכדי לבחון את נשמתכם. הנשמה שלכם היא לעד. והיא שייכת לאלוהים, ותמיד תהיה, תמיד תהיה, תמיד תהיה, תמיד תהיה (כך אמר קריון...) אהבה היא המקור. האם זה אתם? והאם אתם חשים זאת? את התזוזה, השינוי, המתרחקים מהכעס והשנאה והתסכול? זו הייתה תכונה מס' 2.

תכונה שלישית – האנושות

כיצד אתם חשים אודות אחרים? מה קורה בחדשות שלכם? בפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית, עומד להיות פאזל אודות הפליטים, שיערב את כל האומות שיש להם יותר מול כל האומות שיש להם פחות. אלו הנמצאים בצרות, הבורחים מהמדינות שלהם לתוך שלכם, איך תוכלו להרשות זאת לעצמכם? היכן תשימו אותם? האם הם רצויים או שלא? האם תתנו להם למות על הגבול? זו בעיה אנושית. והפתרונות יהיו שונים מכל מה שהיה אי-פעם. כרגע, אין פתרונות. יש רק תסכול וכעס. וכמה בני-אנוש שעדיין מתרגלים את הטבע האנושי הישן ואומרים:"זו הבעיה שלכם, לא שלנו". האנוש החדש יפעיל פעולה מלאה בחמלה ויעבוד על פתרון, כי גם הפליטים הם חלק מהמשפחה. הביטו בעיני הילדים. הם ממש כמותכם. ויהיו אחרים שיאמרו:"כן, אך הם מתאמנים בשדה עם טרוריסטים". ויכול להיות זה אכן כך. תצטרכו למצוא לזה פתרון.

ישנן פתרונות אך הן לא דרך הטבע האנושי השכיח. אלא דרך פעולות של חמלה. יהיו אינטלקטואלים שיאמרו:"ובכן, פעולה חומלת אינה עומדת לתת לנו את הכסף לו אנו זקוקים בכדי להרשות לעצמינו להשאיר אותם כאן". הם גם יקראו לכם טיפשים אזוטריים השמחים מכל דבר. ברוכים הבאים לטבע האנושי. הם אינם יודעים את מה שהם אינם יודעים. האם זה באמת אפשרי ליצור מימון או דברים נוספים שאתם אומרים שאינם אפשריים? התשובה היא – כן. בצורה חכמה, אם תרצו בזה מספיק. ניתן להתעמת עם כל התנגדות ולפתור אותה, דרך האנוש החדש, המביט תחילה על הפעולה החומלת של הפזל וחושב מחוץ לקופסה בכדי לפתור זאת. והפתרון עשוי להפתיע אתכם. לכל מדינה יש את הם חווים בעיה רב-לאומית בעלת פתרון אחד גדול שאינו נראה לעין עדיין. הבעיה צריכה להתגבר ולגדול בכדי שתוכלו לראות את הפתרון.

ישנם כאלו, אפילו כאן שלא יסכימו. לו יכולתם לראות ולשמוע את הבעיות מהמימד השלישי של הטבע האנושי..."הם יהרסו את הכלכלה, הם יפגעו במקומות העבודה" ועוד ועוד... הלוואי ויכולתם לראות כיצד זה ייראה בעוד חמישים שנה. כשתביטו לאחור, התקופה הזו עשויה להיקרא – "הניסוי הגדול" או – "האינטגרציה הגדולה ביותר". ותראו היכן היה ניסיון מסיבי, מוצלח ברובו, דרך החמלה, להציל חיים וייתכן ויהיו דברים שיפתיעו אתכם. כשהאור מנצח את החושך, הטבע האנושי אינו עולה ומתגבר כפי שהוא נהג לעשות בעבר. יקירים, אני רוצה שתנשמו עמוק. האם יש דבר שהוא מורכב מידי עבור אלוהים? מה לבכם אומר? אתם, האנוש החדש. והנה החלק הרביעי והאחרון להיום.

תכונה רביעית – מה האנוש החדש מרגיש עם האנרגיה החדשה?

כמעט כל מה שנתתי לכם היום הם דברים שראיתם בעצמכם או בחדשות. הנושאים נמצאים לפניכם וכה רבים חושבים כי ישנן בעיות על הפלנטה. הנה באה עוד בעיה....מזג האוויר משתנה...הנה באה עוד בעיה....הם אינם מבינים כי התזוזה היא בתוך כל הדברים. כל הדברים כולם. האנוש החדש יתחיל להתפתח. הנשמות העתיקות הן הראשונות שיהיו להן תשובות. ולא רק אלו כאן בספרד, אלא כל משפחת הרוח בכל המדינות. זה שכיח להם ולכם. מה דעתכם על האנרגיה החדשה? בואו נהיה ישרים והוגנים.....בני אנוש יקרים. אתם נרשמתם לזה. אתם קבעתם פגישה לזה. אתם במקום הנכון בזמן הנכון. אנרגיה יכולה להיות מתסכלת. אתם רואים דברים שלא ראיתם קודם. אתם רואים רוע טהור הסוחף מקומות מסוימים ואינכם מבינים זאת.

האם ידעתם כי זו הפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית בו אתם עומדים להילחם בקרב עם הרוע, ולא עם מדינה אחרת. להילחם מול קבוצה שאין לה גבולות, לא שפה משותפת, ואנו (קריון) חזינו זאת ב-2012. אמרנו לכם כי כשתגיע התזוזה – הרוע יגבר. הנשמות העתיקות יתחילו להרגיש את זה ויהיו מתוסכלות. אך הדברים אינם כתמול שלשום. החושך יעשה כמיטב יכולתו לעצור את התזוזה החיובית של האור. אלו היו מילותינו אז וזה בחדשות שלכם היום. האם אתם חושבים שזו הפתעה? מקריות? זה ממש בזמן. נשמות עתיקות, אתם מבינים? האור עומד לנצח. ולאנוש החדש תהיה החוכמה לספק את האור הזה. זו לא סתם עוד מלחמה. זה עשוי להיות הקרב האחרון. מאד מתסכל. חלקכם חשים בעיות בריאות, כי הגוף שלכם נע וזז בתדרים. חלקכם אינו ישן טוב, חלקכם מודאגים ואפילו אינכם יודעים מדוע. זה מה שקורה כשהטבע האנושי מתחיל להשתנות. ההבדלים העצומים שקורים הופכים את האנוש החדש בחוסר נוחות. כיצד זה מרגיש עד עכשיו? מה תעשו אודות כל זה? ברצוני שתהיו שקטים ודעו שאתם חלק מהאלוהי. וכל מה שאתם רואים סביבכם, הוא חלק מתיקון מסיבי של האיזון שבין החושך והאור.

ועם הזמן, תראו זאת, תחושו בזה, חלק מכם יעבור ריפוי בקרוב. ריפוי ממחשבות, מכעס, משנאה, מתסכול, ותיווכחו לדעת כי אתם יכולים לזרוק לפח את כל זה ולהבין כי לאלוהים באמת אכפת מכם.

האנוש החדש, הנשמות העתיקות נמצאות על הפלנטה הזו בשביל סיבה. ישנה סיבה. וכך הוא הדבר.

(ההמשך בפוסט נפרד)

Translated by Racheli Ganon – Master Healer and Chanel of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים