קריון מסדונה - הפמליה


קריון מסדונה - הפמליה

קריון – ועידת האור בסדונה – 3-4 ביוני

על הפמליה

ברכות. כאן קריון. אני מרגיש את השמחה. שמחה היא חומר הסיכה בין האנושות לאלוהים. כשהשמחה שורה בלבכם, כל כך קל לעוף אליכם ואל התודעה שלכם, לאהוב אתכם, להיות אתכם. זו שמחה. זה קשה יותר עם הפחד, הדאגה, הדרמה, המהווים מחסומים ענקיים לנשמה. להם יש להתייחס בזהירות ואנו עושים זאת. אך כשיש בכם שמחה – הדלתות נפתחות לרווחה והצחוק הוא המלך והמלכה יחד. היום יש שמחה כאן ואף יותר מכך.

ברצוני להעביר לכם כמה דברים משמעותיים לחשוב עליהם. ברצוני להראות ולהדגים לכם משהו שלא ציפיתם לו, לאחר ששמעתם הרצאות מבני-אנוש, כי הדברים החשובים אינם מגיעים רק מהכיסא הזה. אראה לכם משהו שלא תאמינו לו. את הרוב אפילו לא תבינו, כי מה שאני עומד לתת לכם הוא מעבר לאמונה, מעבר למימד השלישי. זו אינה תבנית החיים שאתם מצפים לה, שרציתם, אך היא כאן ועליכם לדעת עליה. הפמליה. הפמליה של קריון נמצאת כאן. מה היא הפרספקטיבה שלכם אודות הפמליה הזו? עבור חלקכם...זו האנרגיה. אין לכם מושג.

הדבר הראשון שעליכם לדעת הוא כי אין דבר כזה האנרגיה של קריון שהוטמעה במקבץ שאתם קוראים לו – פמליה. אין דבר כזה. יש פמליה הנמצאת כאן איתי, עבורכם, וזה שונה. מאד שונה ומשתנה בכל פעם שאתם נפגשים. אם שותפי (לי) יעביר תקשור בתוך ארון – לא תהיה שום פמליה. כי אתם הם אלו המיוצגים והנקראים – נשמות עתיקות. אנרגיית הנשמה הממשית שלכם היא המושכת אליה את כל מה שאתם קוראים לו – הפמליה. וכשאתחיל לספר לכם מי הם ומה הם, לא תבינו, כי הם רב-ממדיים והמציאות שלכם אינה כזו. אך אספר לכם בכל מקרה. ברמה מסוימת, בחלק מסוים, ילדכם יקלטו זאת מבפנים ויאמרו: "אה הא...ידעתי! תהיתי לגבי זה וכעת אני יודע, אני יודע אני יודע..."

הפמליה מגיעה מהצד השני של הווילון. את זה אתם כבר יודעים. האם הפמליה היא אלוהים? ואני אומר לכם, ממש כפי שאתם אלוהים, כן! ואז תתחילו לשאול, "ומי הם"? רק שאינכם יכולים להשתמש במילה "מי", כי זה יעיד על כך שהם יחידים. אתם מצפים לשמות. "מי שם"? אתם שואלים. ואז יגיע שם או מספר שמות או רשימה שלמה וזה לא הם. אפילו לא ניתן לקרוא להם – "הם". לא קיימת מילה עדיין בשפה ששותפי (לי) משתמש בה, המתארת את עוצמת הפמליה הנמצאת כאן. אני פונה אליהם כעת. זו המומחיות שלהם ומבקש כי ידחפו לכיוונכם את אהבתם, יושיטו את ידם, הנה אתם כבר חשים את מגעם על כתפיכם או על רגליכם. זה מה שהם עושים. הם מעניקים לכם אינטואיציה, רגש, תחושות, וכשתדעו מי הם ותרצו לאמר שוב "מי" אולי תבינו מעט יותר. הם לא אינדיבידואלים. אין ייחודיות בהם. זה כמו מרק של אנרגיה בעל ריפוי פרצופים בעלי אנרגיות ומטרות כמו קשת של אור מעובה מרוב אהבה. זה מרק המכיר אתכם, כי חלק מהם מושקעים עמוק בנשמתכם.

המדריכים שלכם הם חלק מכם. אתם עשויים לא לחבב אותם. בני-אדם רוצים שהמדריכים שלהם יהיו יותר חשובים מהם. אך מהיכן הם נובעים לדעתכם? הם חלק מכם. החלק הגבוה יותר. והם משתנים כשאתם משתנים, וככל שיש בכם יותר אור, כך הם מסוגלים לעזור לכם יותר. אתם עשויים לחשוב שהיו חילופי משמרות, שמדריכים באו ואחרים הלכו, כמה לינארי מצידכם!! אלו אתם!!! וכשאתם הופכים להיות עליזים וצוחקים, גם הם צוחקים ומשתנים. הם כאן, כחלק מהפמליה. מה קורה כשיש הרבה מדריכים יחד? שלושה או ארבעה מכל מקור ונשמה אנושית, רבים הם, אז מי הם ומה שמם? התשובה היא כי הם המרק שהוא – אתם....!!! נשמותיכם נאספו בקבוצה ומנתבים את האנרגיות שלכם למטרה מיוחדת – לדחוף לכיוונכם את אהבתם.

דמיינו זאת בעודכם ישובים. הפמליה של כל אלו היושבים כאן בחדר הם פשוטו כמשמעו מביטים בכם ויודעים את שמכם. כולכם עוזרים אחד לשני, בשנייה הזו ממש, בדרך אזוטרית. איזו מערכת! יפהפייה! וזו רק ההתחלה. אמרנו כבר קודם, ישנה שמחה כאן. כי אלו שאהבתם ואיבדתם נמצאים כאן. אני אומר לכם. אינכם מדמיינים זאת. הם כאן. המערכת מאפשרת זאת. דעו וחושו, זה הגיוני, אשאל אתכם, בני-אנוש, כשאתם תעזבו האם לא תרצו מערכת שבה חלק מכם נשאר עם האהובים שלכם? האם הייתם רוצים בזה? לשבת לידם במשך שארית חייהם, לאחוז בידם ולעזור להם, דרך חייהם? האם זה הגיוני לאהבתכם? אמא, האם לא היית רוצה זאת עבור בנך? האם אתם חושבים שאלוהים הוא פחות ממה שהייתם רוצים כבני אדם? והתשובה היא – לא. אלו שאהבתם ואיבדתם, התמצית שלהם, החלק של נשמתם שיודע את נשמתכם, הוא כאן, והוא חלק מהפמליה. אהההה....איזו מערכת!! היא אמיתית. הפמליה היא אתם בכל כך הרבה צורות, וזה אף נעשה גדול יותר מזה......

בואו ואשאל אתכם, אם תביטו על החיים הקודמים שלכם, מי זה היה? תאמרו –"זה היה אני. חיי הקודמים היו אני". ואם אשאל אתכם איזו נשמה זו הייתה, תאמרו –"ובכן...זו הייתה הנשמה שלי". ואכן, המשמעות היא שבכל מחזור חיים שהיה לכם ליוותה אתכם הנשמה הזהה, חברכם הטוב ביותר, העצמי העליון שלכם היה אתכם בכל מחזור של חיים. מבינים לאן זה הולך? בדרך רב-ממדית, חלק מזה הנקרא אנרגיית נשמת החיים הקודמים שלכם, חייב להיות בתוככם ובאקאשה שלכם, והוא חובר לפמליה. והנה....אתם מבולבלים כבר וחשים שמשהו אינו כשורה כאן. "רק רגע, אתה אומר שאלו שאהבנו ואיבדנו נמצאים כאן...אבל האם הם לא התגלמו מחדש? האם הם לא נמצאים כאן על הפלנטה בצורות ודרכים אחרות? כיצד זה ייתכן, קריון, שנשמות מתגלגלות ובמקביל הן כאן בפמליה וגם היו איתי במשך כל ימי חיי?" והתשובה לכל זה היא – כן! אך אתם שואלים וממשיכים, אז איך זה יכול להיות? והתשובה היא – כן! הרי אינכם יודעים מה שאינכם יודעים. אתם אוהבים לייחד אותם. לשים כל אחד מהם בקופסה עם שם ואנרגיה...התשובה לכך היא – לא! אלוהים פשוט קיים.

ה- I AM העצום הוא ה-You Are העצום. עליכם להבין כי זה מרק של אנרגיה ולעתים זה מעבר לרעיונות הפרועים ולתפיסות שלכם במימד השלישי. מעבר לכך, העתיקים ביותר שהלכו על הפלנטה הזאת הטביעו אנרגיה ברשת הקריסטלית שנמצאת בקדמת הבמה כעת ומצטרפת אף היא לפמליה, כאן בסדונה. זה תמיד קורה באותה הדרך. אתה מושך אותם מן האדמה, הם מכירים אותך, את שמך, את חייך, את עבודתך, והם חוגגים אותך בשפת האור. אז מה גודלה של הפמליה? בני-אנוש יקרים, לפני שתבינו כמה עצומים אתם, הנה באתם לאנרגיה חדשה. האם תוכלו לחוש את הרוח שנושבת מידע, חכמה והכרה? האם אתם מזהים מעט יותר את רוחבה של התכנית ויופייה? אלוהים אינו נמצא כאן בכדי להעניש, או להפוך אתכם לעצובים, או לקחת לכם דברים....כל הדברים שלא תעשו לילדכם, אותם אתם אוהבים כמו את החיים עצמם. אז כעת הגבירו את כל זה פי 10,000 ותבינו מי הוא אלוהים. חבר משפחה היודע אתכם כל כך טוב והפמליה עושה את החוויה הזו מושלמת עבורכם.

זהו זמן החלטות, כי הפמליה היא אתם ועבורכם ועבור אחרים בחדר הזה. ישנו אלוהים. ישנה חכמה. ישנה עזרה הדדית. אתם יושבים כאן בכיסא ואין לכם מושג....ויש כאלו שיאמרו – "למה אני לא רואה אותם? למה אני לא מרגיש אותם?" ותשובתי לכם היא – אין לי מושג! מדוע שלא תאמרו לי אתם? כי הם כאן. אם אינכם חשים בהם, אם אינכם מאמינים בזאת אז הגיע הזמן למעט בחינה עצמית. מהו הדבר החוסם אתכם בפני אלוהים? מהו הדבר החוסם אתם בפני האהבה? אולי זה הידע שנותר מהאנרגיה הישנה, או מה שנאמר לכם, או הדרך בה הדברים עובדים, או הדרך בה זה צריך להיות. הפסיקו לחשוב ורק היו. הפסיקו לחשוב ורק היו. JUST BE !!

פמליה מיוחדת נמצאת כאן, היא לא אותה אחת כמו זו של מחר. זה ייחודי, הידעתם? זה קיים עבורכם; כך שאם תימתחו ותושיטו את יד האמונה, תרגישו את ידם אוחזת בידכם. זו המטפורה הטובה ביותר שיכולתי לתת. אתם גדולים מכפי שאתם יודעים. זהו המסר של קריון. היום, מחר ולתמיד. כי זו האמת. וכך הוא הדבר.

Transcribed translated and edited by Racheli Ganon


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים