קריון מירושלים - "זה כבר קרה קודם"


קריון מירושלים - "זה כבר קרה קודם"

קריון – 11.10.2015 – "זה כבר קרה קודם"

ברכות יקירים. אני קריון מהשירות המגנטי. זהו התקשור הישראלי האחרון וסוף הסיור עבור רבים. אנו ישובים במקום הנקרא ירושלים. לא רחוק מכאן נמצאת בית לחם. התקשור הספציפי הזה הוא שונה כי זו הפעם הראשונה בה אנו עומדים לציין משהו שלא צוין בכל התקשורים כאן. מעולם לא דיברנו על הכוכבים. אך הגיעה העת. יקירים, ייתכן כי חלקכם לא שמעו את הסיפור, או את השמות שבתוך הסיפור, חלקכם עשוי אף לא להסכים עם הסיפור. אך הגיע הזמן להכיר במה שמובנה וקרה כאן ולדבר על ההיסטוריה שאפילו קדמה לפלנטה. הדרך בה בני-אנוש מכבדים את הכוכבים היא נפלאה. בעוד רגע אשאל אתכם כמה שאלות אודותיהם. אך כרגע ברצוני לסקור את לידתו של מאסטר האהבה. נספר, וחלקכם יאמרו כי זו רק מיתולוגיה, כאשר הכוכב איזן וייצב את עצמו מעל העיר בית-לחם וכיבד את לידתו של מאסטר האהבה. וגם נאמר כי היו כאלו שעקבו אחר הכוכב ומיצבו את עצמם סביב מקום הולדתו. כעת, הרבה מזה זו מיתולוגיה אך גם מטאפורה בעלת משמעות מסוימת.

וזה מדויק. שלושה מלכים הגיעו. האם הם היו באמת מלכים או שלא? זו עובדה שנמצאה. הם נקראו החכמים. מה הפך אותם לחכמים? ומדוע ששלושה אנשים נבונים יעקבו אחרי כוכב שנראה כאילו הוא זז בשמיים ונוחת בארץ? כעת אגלה לכם משהו שרובכם כבר יודעים ורבים ימצאו אותו שנוי במחלוקת. שלושת האנשים הנבונים היו אסטרולוגים. הם ציפו לזה. זה היה כתוב בשמיים והם ראו זאת בכוכבים. יקירים, לכוכבים היה תפקיד בכל דבר. הם לקחו חלק בבניית העתיקים בכל הפלנטה. הכוכבים נתפסים לעיתים קרובות כעוזרים נבונים, אפילו על ידי אלו שהם בעלי מערכות רוחניות אחרות נוספות. מהו הדבר אם כן, המושך אתכם לשמיים, כשאתם מציירים תמונות של חיבורים בין הכוכבים וקוראים להם מערך, קונסטלציה.

זה הסיפור. כשאתם מביטים בשמיים בלילה, רבים מכם שאלו את עצמם, מה נמצא שם? ברצוני לשאול אתכם שאלה לוגית ואנא הרהרו בה איתי רק לרגע. זה חשוב להמשך הסיפור. כשאתם מביטים מעלה ורואים את מעט הכוכבים שביכולתכם לראות בעין עירומה, הם בעצם לא רבים כלל. בגלקסיה שלכם קיימים ביליונים ואדבר עליה כעת. האם אתם חושבים כי בדרך בה הרוח עובדת או בדרך בה אתם חושבים כי הדברים עובדים, באקראיות או במקריות....האם אתם חושבים כי יש חיים שם? המהרהרים על כך בצורה מתמטית אומרים כי חייבים להיות שם חיים. הטיעון הוא כי אם זה קרה כאן, אזי הסיכויים הם מאד גדולים שזה קרה גם בכוכבים. ולא רק פעם אחת, ייתכן ואפילו מיליוני פעמים. אמרתי לכם בעבר, אינכם לבד בגלקסיה הזו וכעת מרחיב. יקירים, הפלנטה הזו היא באותו גיל בערך כמו כל הפלנטות שמסביבכם ומסביב לכל הכוכבים האחרים. היא בת ביליוני שנים. ועדיין, האנושות רק הגיעה. אתם הילדים החדשים בשכונה. נוכחותכם כאן היא לזמן קצר מאד בהשוואה לגילה של הגלקסיה הזו.

כעת, הרהרו בזה פעם נוספת איתי. האם זה אפשרי שהיו פלנטות אחרות, ציוויליזציות אחרות לפניכם שהן כעת עתיקות מכם במיליוני שנים וחכמות, ויש להם טכנולוגיות ודברים נוספים כגון יכולות רב-ממדיות שאינכם יכולים אפילו לתפוס או להבין. גם מדען שיחשוב על זה יאמר כי ההסתברות היא טובה. כבני אדם רוחניים עליכם לשאול את עצמכם, האם הם חוו את האל האחד? האם זה אפשרי שהאלוהים של ישראל, האלוהים של הפלנטה המונותיאיסטית הוא גם האל של כל הבריאה, בכל מקום, ולמעשה נראה על ידי אחרים? עוקבים אחרי ההיגיון הזה? אינכם לבד. אתם צעירים. האם זה אפשרי כי ישנה היסטוריה עתיקת יומין המגיעה אפילו לפני שהאנושות הגיעה לכאן....והייתה מעורבת באל אחד, במקור המרכזי ובאהבה? האם זה אפשרי כי אהבת האלוהים התקיימה לפני כל דבר אחד בפלנטה?

בכתבים המסורתיים כתוב כי אלוהים ברא את השמיים והארץ ונח ביום השביעי. מנוחת היום השביעי עדיין נחגגת כאן. גם אם זה מטפורי, זה מכובד. האם זה אפשרי שהסיפור הזה קיים גם אצל אחרים? אחרים שמעולם לא פגשתם, שהיו כאן הרבה לפני זמנכם. והתשובה היא – כן! סיפור הבריאה על הפלנטה הזו ידוע היטב. הוא נכתב ונודע אפילו כאן. הוא מפורסם ואנו סיפרנו לכם כי הסיפור הספציפי הזה הוא מטפורה להגעתן של הפליאדות שהביאו לכם את הזרעים של האל האחד. למרות שהדבר הזה שנוי במחלוקת, זו הדרך בה הדברים עובדים. ישנה מערכת נדיבה בגלקסיה, בה פלנטה אחת מזריעה אחרת עם ה-DNAהמדויק של האלוהות.

גם המדע מתחיל להביט על זה לא ברוחניות, אלא מדעית. האם זה מוזר ששניים מהכרומוזומים שלכם הותכו יחד בכדי להעניק לכם 23 כרומוזומים במקום ה-24 שקיבלו כל החיות לפניכם? אז מה קרה? אפילו המדע שואל את אותה השאלה ויאמר לכם כי הייתה חייבת להיות חוליה חסרה בכדי לאפשר לכם להתפתח נכון יותר מכל דבר על הפלנטה. החוליה החסרה, יקירים, הייתה ביקור הפליאדות. זהו סיפור הבריאה. בגן העדן המייצג את פלנטה ארץ על כל יופייה, פאצ'ה מאמא, בגן העדן ניתנה לאנושות בחירה. השינוי ב-DNA נתן להם בעצם את ההבחנה שבין האור לחושך. ובפעם הראשונה, הם נשאו בתוך נשמותיהם את הבורא היצירתי. ייתכן והיו להם נשמות לפני כן, אך לא כך. זו הייתה ההתחלה של המודעות והבחירה החופשית של הפלנטה.

הפליאדות הם ההורים הרוחניים שלכם. חלקנו את האינפורמציה הזו גם בעבר. אך לא ניתן היה לעשות זאת כאן, לפני המקהלה. זה לא היה הולם. אלו שהתכנסו מכל הארצות (קיבוץ הגלויות) מעולם לא רצו לשמוע את החלק הזה. לא באמת. זה לא כיבד את המקום שביקרנו בו. זה לא הסתדר עם היסטוריית האזור. וכיבדנו זאת לאורך כל הדרך, עד עתה. המקהלה שרה את הטונים שניתנו על ידי הפליאדות. וכך אנו מדברים אודות זה, על האדמה היקרה הזו של ישראל, עבור כל אדם המעוניין להקשיב לזה. האלוהים הכל-יכול יצר את האחרים שמטרתם הייתה להעביר את כל האינפורמציה לכם. אל תעריצו את הפליאדות. כל מה שהם עשו זה להביא לכם את אינפורמציית האל האחד לתוך ה-DNA שלכם שהפך בעקבות זאת לאינטואיטיבי. וזו הסיבה שאני מספר לכם את כל זה כאן.

דיברנו על התזוזה, על הפלנטה שמשתנה, על ההיסטוריה וכיצד היא עובדת כאן. הענקנו לכם סוגים שונים של הבחנות והכול מוביל לזה – הדיוק של נקודת השיווין, שגם אותה ניתן לראות בכוכבים. אז התשובה בגוף השאלה. ומה אודות הפליאדות? מה ההיסטוריה שלהם? האם הם גם חוו דברים דומים לשלנו? האם הם עברו דרך סיפורי אדם וחווה משלהם? האם גם להם היו זרעים מפלנטה אחרת וממערכת אחרת? והתשובה היא – כן! אתם אינכם הראשונים. ומה בדבר ההיסטוריה שלהם? האם ידעתם כי האקאשה שלכם נושאת את היסטוריית הפליאדות? הזיכרון הזה עדיין לא התעורר, אך הוא חייב להיות שם כי יקירים, חלק מהתבנית של ה-DNA שלכם הוא הם! יש לכם DNA פליאדי. לכל אחד מכם על הפלנטה. ברמה מסוימת, זה החלק האלוהי.

ומה בדבר ההיסטוריה שלהם? האם הייתה להם מלחמה? האם היו תסכולים? האם הם הרסו אחד את השני והאם זה קרה ברמה פלנטרית? האם הם היו בהישרדות כמותכם? האם הם עברו דברים דומים לשלכם? זה מה שאני מבקש כעת לחשוף. שבו לרגע וקחו נשימה עמוקה. כן. התשובה היא כן. הם עברו הכל, בדרך האישית שלהם, על הפלנטה שלהם. ואתם הייתם צריכים לעבור את מה שהם עברו. האם אי פעם הייתה בפליאדות סיטואציה בה סוגים מסוימים עברו שואה כפי שהייתה כאן ליהודים? ומה שאני עומד לאמר כעת, אפילו אתם לא תאמינו לזה. התשובה היא – כן. והם עברו שואה שלוש פעמים. שלוש פעמים! כיצד פלנטה שעברה דרך כל כך הרבה צער וסבל ואנרגיה נמוכה, יכולה אי-פעם להגיע למקום בו היא יכולה להזריע אתכם בזרע הבורא? והתשובה היא – הם עברו תזוזה. ועם הבחירה החופשית שלהם הם יצרו את השינוי. הדורות החלו להשתנות והשלום על הפלנטה שלהם התאפשר. לא הייתה להם טכנולוגיה מתקדמת כפי שאתם חושבים, כי הפליאדות הן שונות. הן התערו אחרת מבחינה חברתית. האם ידעתם כי ה-DNA נמצא בכל מקום על הפלנטה? פיזיקה היא פיזיקה, ללא קשר היכן היא נמצאת בגלקסיה. זהו הדמיון של החיים הקשור במבנה ה-DNA. מדוע לפקפק בזאת? זה על פני כל הפלנטה. אפילו לירקות יש DNA. אלו הן יסודות הבנייה של החיים.

לפליאדות היה זאת וגם לאחרים, אך לא הכל דומה או זהה. באמת ובתמים, ישנן רק פלנטות מעט בגלקסיה שלכם שיש להם DNAכמו שלכם. בתוכו נמצא המקור היצירתי עצמו. מה שאני מספר לכם היום, הוא שאתם מאד מיוחדים. וכך גם הם. וכך גם אלו שבאו לפניהם. זוהי מערכת של מודעות גלקטית והיא תימשך, כי הצעד הבא הוא שלום על פני האדמה. וההתערבות לביא לכאן יכולת רב-ממדית תתחיל ממש כפי שקרה להם. הטכנולוגיה הגבוהה שלהם התפתחה עם התודעה שלהם. הם היו מסוגלים לפתח DNAזריז מספיק, הרבה דורות לאחר השינוי, וכך יכלו להתחיל להגשים דברים באמצעות התודעה שלהם במקום שימוש בטכנולוגיה או מכשור.

יקירים, כל זה אפשרי גם עבורכם. אך מה שאני אומר לכם הוא כזה....הקשיבו לי. הסיבה שאני מדבר כפי שאני מדבר, הסיבה שנתתי את כל האינפורמציה שנתתי, הסיבה שבזכותה אני אומר כי הצבע מגיע כפי שאני נוהג לאמר, היא כי ישנה שמחה וחגיגה בגלקסיה....כי ראינו את כל זה כבר קודם. ישנם תקדימים למה שקורה כאן, למה שעומד לקרות כאן, ויקרה כ אן בזמן ובמועד המתוכנן שהפלנטה תיצור. ורק הפלנטה יודעת זאת. עליכם לדעת כי ראינו זאת כבר קודם, וגם לפני כן, וגם לפני זה...זה עתיק. וזה תהליך שאנו מכירים היטב.

וכך, כשאנו מגיעים אליכם ונותנים לכם אינפורמציה, ואתם מגלגלים את עיניכם ואומרים – "אנו לא מאמינים בזה, זה לא יכול לקרות"....אך כל זה מבוסס על ניסיון. אלו שהזריעו אתכם עברו את מה שאתם עברתם ואף גרוע מכך, והגיעו להתעלות. ה-DNA שלהם עובד כעת ב-80-90%. הם כולם מאסטרים על הפלנטה שלהם ויש להם שלום ושלווה שיחזיקו מעמד לנצח. ברוכים הבאים לארץ החדשה. הדברים הללו אפשריים כי כבר ראינו אותם. אין לכם מושג, שום מושג אודות מה שמגיע. זה בלו"ז שלכם. אלוהים יישב ויראה אתם מעבדים את זה. כדור השלג כבר מתגלגל, כפי שאומרים, והוא יורד במורד הגבעה, כפי שאומרים, וכדור השלג הזה הוא ירושלים החדשה.

ברצוני שתהרהרו בדברים האלו. זה כבר קרה בעבר. אנו יודעים על מה אנו מדברים. הגיעה העת להאמין בזה. אני קריון המאוהב באנושות. וכעת אתם יודעים מדוע.

תרגום ותמלול – רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים