קריון מאולורו - מקהלת הבריאה - שני ואחרון


קריון מאולורו - מקהלת הבריאה - שני ואחרון

תקשור קריון מאולורו במסגרת מקהלת הבריאה הלמוריאנית

חלק שני

סיפור הבריא מופלא וממשיך להיות מופלא ואני מבקש להפוך אותו לאישי. יש כאלו המתפללים ועושים מדיטציה על פני כל הפלנטה והם יראו וירגישו את האלוהים שבפנים. אתם מתחברים לעצמי הגבוה שלכם ומכירים את המקור היצירתי. ארץ מונותיאיסטית (המאמינה באל אחד) יודעת אודות אלוהים. ברצוני להפוך את זה לאישי. כי גם אלו ששתלו את הזרעים בכם, יודעים אודות אלוהים. יחד, לא בנפרד, הפליאדות הן חלק מהמערכת הזו של אלוהים. ואינכם יודעים מה שאינכם יודעים. וכשאני אומר לכם שהם גזע שהתעלה, אין לזה משמעות בעיניכם. זה לא אומר למשל כי יש להם טכנולוגיה גבוהה. ומה אם אומר לכם שהטכנולוגיה הגבוהה ביותר שלהם הגיעה מהבורא בעצמו? הפיסיקאי המאסטר מגלה כיצד דברים עובדים בסופו של דבר לגזע המחובר במלואו לאהבה הנדיבה של הבורא, ומסוגל לנסוע בגלקסיה עם הידע הזה המלא בנדיבות וחוכמת האלוהי. וזה אותו אלוהים שלכם. המשמעות היא שהם אחים ואחיות. כשאתם חושבים על ההורים הביולוגים שלכם ואולי על האלוהים שלהם, ועדיין...האם הם באמת הלכו? הם חיים בתוככם. יש כל כך הרבה בתוך כ-DNA שלכם שנותר חבוי עדיין וכל כך הרבה רוחניות בליבה, זה כולל גם את אבות-אבותיכם. כוח החיים שאתם חוגגים בתוך ה-DNA האישי שלכם שאתם קוראים לו – "אתם", מכיל גם אותם. כשתעברו לצד השני יום אחד, תעבירו את אותו כוח החיים לילדים שלכם, והם יחשבו עליכם וידעו שאתם עדיין קיימים בדרך מסוימת בזיכרונות שלהם ובמוחם, בדיוק כפי שהאבות והאמהות שלכם קיימים. וזה לא חשוב מה קרה במהלך הזמן הזה. כיצד גדלתם, ובין אם הייתה נדיבות במשפחה או לא, אתם עדיין נושאים אותם, את הכוונה שלהם ואת הנדיבות האלוהית שלהם. זה בכם. יש לכם עדיין גישה אליהם. אתם עדיין יכולים לבקש את סליחתם, או ההיפך – הם עדיין יכולים לבקש מחילה מכם. וההוכחה לכך נמצאת בעתיקים. כי כולם קוראים לאבות אבותיהם ומדברים אליהם ויודעים כי זו מורשת חיה, לא כזו שמתה. הפליאדות עדיין כאן.

לפני שנה סיפרנו ל-יאהי (ד"ר טוד) שאמא שלו הייתה פליאדית ואמרנו לו כי היא עדיין כאן. וזה מה שאני מבקש לאמר לכם. הבינו, זה כל כך אישי. הזרע הביולוגי של העתיקים חי בכם. חי בכם. לא כרעיון. אלא יש כאלו שעדיין כאן. הקשיבו יקירים. ישנה מערכת בה גזע אחד מזריע גזע אחר בגלקסיה הזו, דרך נדיבות ואהבת האל, הם מגיעים הנה והם אינם יכולים לחזור הביתה . כי הם כבר התמזגו עם האדמה הזו ועם הסלעים. הם הפכו להיות הרשתות והם חיים בתוך בני האדם שנמצאים כאן, בידיעה שהם לעולם לא יוכלו לחזור, כי הם יהיו חלק מהפלנטה ויישארו בנודס. כפי שאתם כאן כבני אנוש, גם הם כאן. אני מעודד אתכם להכיר אותם. הם תמיד היו שם בפנים, בדיוק כפי שאמכם או אביכם נמצא בתוככם. במדיטציה הבאה, בתווים הבאים שתשירו (המקהלה) אני מבקש שתרגישו את החום שבחיוך שלהם, ואת החיבוק שלהם. ואולי בסוף תהיה אנושות שתהיה מסוגלת לאמר להם "תודה על שאתם אוהבים אותי". יקירים, אנו נמצאים על אדמה קדושה. הכי קדושה שהייתם בה עד כה. לאור מה שאתם קוראים לו – "האנרגיה הבלתי-מופרעת של היבשת", במשך כל כך הרבה שנים. ובגלל זה ל-אנה-נו (Ana-Nu) יש סודות. מאז 1987, חלק מהסודות המשמעותיים בפלנטה החלו להתגלות. חלקם על ידי העתיקים הבוגרים עצמם. זה לא קרה בטעות. כי הזמן הוא נכון שחלק מהדברים הללו יהיו ידועים. ה-אנה-נו אינם הולכים לגלות את הסודות, כי זה לא באחריותם. גם אני לא אגלה את כולם, רק את הנכונים והמתאימים לשיח הזה וליופי ולנדיבות של מה שאנו מלמדים. אותם אני מבקש שתדעו.

אני ממשיך לספר לשותפי (לי) שהוא אינו הוגה זאת נכון, אך הכוונה נמצאת שם. אחד מהסודות הגדולים שעליכם לדעת, הוא המשמעותי ביותר שהם נושאים. 12 נודס. כולם הוזרעו באותו הזמן על הפלנטה הזו. ובמשך אלפים בשנים, מה שציפיתם שיקרה –קרה. הייתה רבגוניות. היו סיטואציות שגרמו לקשר הדם להיות פחות טהור. אך לא כאן. הדם עצמו שהם נשאו עמם, ההופך אותם למי שהם, הוסר בצעד אחד בלבד מהפליאדות. צעד אחד. לאף אחד אחר אין את זה. כפי שחשדתם, ואולי לא, שבצעד האחד הזה שהוא טהור, יש להם דברים בתוכם שאין לאף אחד אחר על הפלנטה. ודרך התודעה שלהם, במידה והם בוחרים לפתח את זה, הם יכולים לבצע דברים שאינכם יכולים. צעד אחד מפריד ביניהם לבין ההורים הפליאדים שלהם. ישנם דברים שהלוואי והייתי יכול לאמר לכם אותם. אוכל רק לרמוז עליהם. ישנם נביאים אנרגטיים שהם מהפליאדות. הם השומרים של הסלע. האם אי פעם תהיתם, על מה הם שומרים בדיוק? ולה הם שומרים על זה במשך 44,000 שנה? האם זו פשוט מסורת? אומר לכם, זה לא. מעניין כיצד לכל כך הרבה מהנודס האלה יש אב-נורמאליות. אם תמצאו נוד שקל להגיע אליו ויש הרבה אנשים שמבקרים בו, תהיה שם תכונה שאולי תהיו ערים לה. אנשים רואים דברים. לעיתים יש אורות בלילה במקומות בהם לא אמורים להיות. לעיתים יש אנרגיות בלתי-מוסברות. ה-אנה-נו ראו אורות. ישנם מקומות בסלע שזוהרים והשומרים יודעים, כי הם אלו שמעולם לא עזבו והתקשורת איתם עדיין קיימת. הם לא אורות. הם ההורים שלהם. הסלע מדבר אליהם בשיר הבריאה וחלומותיהם ושורת השירים שלאף אדם בפלנטה לא היה חוץ מהם. היה עליהם לשמור זאת לעצמם, כי לחלוק זאת יביא עימו דילול ותמהיל והם יודעים זאת.

אינני מגלה דבר שהוא יקר מידי עבורם. אומר לכם במקום זאת מדוע מקומו של הכבוד הוא בדיוק כאן. אנו וגם הם יודעים כעת כי הפלנטה משתנה. יש להם נבואות שהם לא ישתפו. הם מתארים את יום השוויון השני הזה כזמן של התעלות. והנבואה היא כל מה שקרה באזור שלהם בשנים האלה גם אם זה לא נראה. יבוא זמן בו שורת השיר של ה-אנה-נו ייוצג רק ביופייה של הרוח ובקול שבין הסלעים. אך הסלע שהוא כוח החיים מייצג את כל מה שהם. בעתיד הסלע הנקרא – אולורו יהיה אף יותר קדוש מכפי שהוא כיום. והאנושות לא תיגע בו ולא תטפס עליו, כי הם יזהו בו משהו יקר, יפהפה וטהור. ה-אנה-נו לעולם לא יעזבו את הפלנטה הזו. הם יהפכו לשומרים שלה. הם תמיד כאן בדרך כלשהי. יופיים הוא בטוהר. הם יודעים זאת ואפילו שרים על כך. הם העתיקים ביותר, הנושאים עמם סודות משמעותיים אודות השושלת שלהם, גם מבחינה ביולוגית. אם ה-אנה-נו היו מזדווגים עם כל סוג של בני-אדם שאינם טהורים, המתנות שלהם לא היו עוברות בירושה. לכן הם מייצגים מבחינה כימית וגנטית משהו שהוא בלתי-רגיל ומיוחד על הפלנטה. במילים אחרות – אפילו המדע יכול להוכיח שהם שונים. הם היו החוזים והנביאים של הפלנטה, וחלק ממנה היא התודעה שלהם. הם לא כמותכם. אני מבקש שתחשבו על הדברים הללו בפעם הבאה בה תראו אחד מהם. הבינו את הכבוד והיופי שנמצאים כאן. זה הבית שלהם.

השירים שאתם (המקהלה) שרים, הם החיבור לאלוהי. לאנה-נו יש אותם, וגם לכם יש אותם. זה אמור להראות לכם, יקירים, שאתם חולקים משהו משמעותי. הבנה דרך שורות השיר על יופייה של הבריאה. לכן אתם כאן. יקירים, לימודי קריון תמיד מרוכזים באנוש. לא בדברים מסביב לאנוש, אלא תמיד באנוש עצמו. הסיבה בזכותה קריון כאן בכלל היא בעקבות התזוזות האינטנסיביות והמשמעותיות שעומדות בפנינו כעת. אם היינו מתארים לכם לפני 20 שנה את כל מה שקורה החדר הזה, שתשתתפו במקהלה כזו ותעשו את כל מה שאתם עושים, רבים מכם היו אומרים – "סיפורים ואגדות, זה לא נכון". אך זוהי תזוזה בתודעה ואולי אפילו בתפיסה, אולי אפילו אפשור לחומר שנלמד לעלות. אפשור המאפשר לכם להוכיח מה קורה לכם כשאתם שוברים את מחסום האמונה. וזה מה שאנו מבקשים מכם כעת. אקלקטיים ככל שתהיו, שרים את הטונים אחד מול השני, בדרך שלימדו אתכם, לא מבינים עד הסוף את מעשיכם, אך מרגישים אותם היטב. אפילו את האקלקטיות הזו לא ניתן להשוות למקום שכל זה הולך אליו...אני רוצה שתהיה לכם הערכה גדולה יותר בנוגע למי שאתם. עצמו את עיניכם ודמיינו שהשמש שוקעת. הערב, אולי, תבחרו מהבניין ומכל אורות הניאון וצפו במבט חטוף בשמיים. נשימתכם תיעתק ממקומה. הם כל כך מוארים ואף ניתן לראות בהם גלקסיות קרובות.

מספר הכוכבים בשביל החלב הוא עצום. תוכלו לראות רק חלק קטן ועדיין, זה מחזה מפעים. זו היא תקרת הבית של אלו שהם טהורים. זה מה שעומד לרשותם בכל ערב. כך שתוכלו לראות שהם חיפשו את השושלת האישית שלהם והם יודעים מי הם. אך אינני חושב שאתם (מקהלה) יודעים מי אתם. הערב אבקש מכם להביט בכוכבים, רק לזמן מה, ומתחת לנשימה שלכם, שאלו –"מי אני"? התשובה היא גדולה מכפי שאתם יודעים. הדבר הראשון שאשאל אתכם הוא – האם אתם חושבים שזה אפשרי שבתוך המערך של אלפי כוכבים שאתם רואים, האם זה אפשרי שלמישהו מהם עשויה להיות מערכת סלולארית כמו שלכם? והתשובה היא – כמובן! ואז אשאל אתכם זאת, האם הכוכבים שאתם יכולים לראות רק בעין עירומה, האם אתם חושבים שלמישהו מכל המערכות הסלולאריות האלה יש נקודה מתוקה שקוראים לה – הפלנטה, ממש כמו שלכם? בהחלט כן. ישנם מטיפים כמותכם, עם DNA כמו שלכם, היכולים להביט חזרה ולתהות בנוגע לשביל החלב שלהם....בנוף שלהם לתהות אודותיכם. האם זה אפשרי שכאשר אתם מביטים אל השמיים, אינכם רואים כוכבים אלא תודעה המתקבצת דרך הגלקסיה? ואני אומר לכם – כן! אלך אפילו רחוק יותר. ברצוני שתשאלו את הרוח בדיוק את השאלה הזו. הערב, כשתביטו על הכוכבים בשקט, התבוננו בתשובה החוזרת אליכם. אנו יודעים מי אתם. כולם יודעים. ואלו הם הדברים שאינכם מודעים אליהם. במקומות רחוקים עד מאד, נאמר ומסופר לתודעה של אחרים, יש ישנו מקום קסום המלא במטיפים כמותם, עםDNA כמותם היכולים לעשות משהו שהם אינם יכולים לעשות. קוראים לזה אבולוציה רוחנית. עוד מסופר שהם אפילו יכולים לשנות את צורתם בסופו של דבר עם לא יותר מתודעה, בעודם סופגים את אהבת האלוהים. בעודם משנים את מבנה החברה שלהם. כשהם הופכים להיות נדיבים, כשהם הופכים להיות אוהבים אחד כלפי השני, בדרכים שעוד לא נראו. ציוויליזציה אחת לרעותה.

אינכם יודעים שיש לכם מתנה שאחרים אינם מסוגלים לה. ואולי זו רק אגדה המיועדת למקומות אחרים האוחזים בסיפור שלכם כחלק מהמסורות שלהם. אך במתודולוגיה שלהם, ישנו כוכב בשמיים שיעשה את כל ההבדל עבור הגלקסיה כולה. ואתם מביטים החוצה ותוהים אם אתם לבד...יש כך הרבה יותר כאן ממה שאתם חושבים. זה זועק מאהבת האלוהי והיופי והכוח של בני האנוש. זה השינוי שדיברנו עליו והוא כבר כאן. עדיין מתוך בחירה חופשית, אתם יכולים לעשות זאת לאט או מהר כרצונכם. אך זה המקום להביט מעלה ולשאול – "מי אני"? וזה המקום עבורכם לקבל תשובה. והתשובה הזו תהיה – מופלאים!MAGNIFISENT.

יקירים, זהו סיום קצר. אני מבקש להזכיר לכם שוב היכן אתם נמצאים. זה המקום בו יינתן הזוג התואם של אולורו, הנול של הנוד. אך לפני כן, אינפורמציה חדשה אודות הנודס והנולס שמעולם לא ניתנה קודם. אנו מחברים את הנקודות עתה. דברים שיש בהם הגיון לאנרגיה שמסביבכם שאינה סטטית, כלומר – הכל משפיע על הכל. בואו נבנה יחד מונח מוסיקלי ונשתמש בו בפיסיקה. המונח הוא – סנוריטי Senority . זה דבר שקשה לתאר מבחינה מוסיקלית, אך הוא מתאר את מערכות היחסים של הנודס באופן מוסיקלי. כשאתם שומעים אקורד מג'ורי, יש לו סנוריטי. לאקורס מינורי יש סנוריטי שונה. האספקטים השונים של מה שאתם קוראים להם חיובי ושלילי עובדים יחד כדי ליצור סנוריטי ספציפי. הסיבה שאני נותן לכם את האינפורמציה הזו היא כדי לאמר לכם שלכל אורך הדרך, הדברים שאנו מלמדים הם רב-ממדיים. כך שעליכם לחשוב מחוץ לקופסה של הליניאריות. ישנם 12 נודס ו-12 נולס. אמרנו לכם שלכל אחד יש תואם משלו, אך מה שלא אמרנו לכם הוא, כי התיאום משתנה מיום ליום. יש רק שתי זוגות קבועים שחייבים תמיד ללכת יחד. הראשון הוא הזוג הכולל את מאווי בהוואי (הופעל באמצעות המקהלה הלמוריאנית הראשונה ב-21.12.2012 ). והשני הוא הזוג השייך לאגם טיטיקאקה בבוליביה.(גם שם זה הופעל באמצעות האנרגיה הקולקטיבית של קבוצת המקהלה).

כל האחרים יכולים לחבור לכל מקום, וזה תלוי בתודעה של הפלנטה והזמן בו מכריזים על החיבור. זה עשוי להתנגש עם הליניאריות שאתם מחפשים, בה דברים לעולם אינם משתנים. ברוכים הבאים למציאות חדשה. ברגע שזוהו, הם הופכים להיות זוג לתמיד. אך עד שלא מזהים אותם, הם יכולים להיות בכל מקום. אולורו נבחר. אתם כאן. ישנם שלושה מקומות פוטנציאלים אך אחד שהתיישב היום בהיגיון מלא וב-סנוריטי יפהפה. התואם לאולורו הוא הר לוגן, קנדה. התבוננו ביופי, בכל הדברים היפים המוצגים לנו כאן כפולאריות קוטבית בדמות הר לוגן. הגבהים, ההוד וההדר, הטמפרטורה, כל ההפכים כולם.

לכו מהמקום הזה שונים לתמיד. וכך הוא הדבר.

מאנגלית – רחלי גנון (כל הזכויות שמורות)

לקריאה חוזרת של יומן המסע האישי שלי עם מקהלת החמלה בקנקון מקסיקו:

http://www.healingwithinthelight.co.il/document/99,0,1030.aspx


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים