קריון - כל האמת אודות עזרה רוחנית


קריון - כל האמת אודות עזרה רוחנית

כל האמת אודות עזרה רוחנית – תקשור קריון מפורטלנד – 20.7.13

הקדמה

היכנסו למצב של קבלה, השתיקו את המוח ואת הגוף, קחו מעט נשימות והתיישבו... מסר נפלא יעבור והוא ממתין לכם. יעניק לכם את מה שמושלם כתמיד, מהלב אל הלב, מהנשמה אל הנשמה, מהאהבה לאותו מקום של אהבה, אותו זרע קטן של אהבה בתוככם שאתם יכולים להשקות, לטפח, להאכיל ולגדל למשהו יפה, שלם יותר ומחובר, אהבת הרוח, האל, הבורא שאתם שחי בתוככם תמיד, שבאתם הנה להגשים, להיפתח, להתגלות ולהיות חלק מהיופי של כל שישנו.

קריון

שאלות אלגנטיות, הן מראות את עומק המחשבה הרוחנית, הן דוחפות את מעטפת המציאות שלכם ומראות לכם כי יש לנו משהו במשותף. רק תראו את עיניו של הבורא, ותזהו שזה אתם....ותראו את הבורא בעצמכם, ותדעו שזה אתם - מבנה סלולארי אטומי שרוטט ומהדהד מאהבת האלוהי.

אני קריון, אך מי אני? כיצד אתם מרגישים כשאתם מקשיבים לקול שלי? האם זה נשמע כמו סמכות או משפחה? תפקידי הוא לאהוב אתכם. וזה לא קשה. אני מכיר אתכם. אתם חתיכה מהבריאה, הנקראת האלוהי. מהו הכוח הזה של פיסיקה וטבע שהביא יחד גלקסיה שכזו? איך תקראו לזה שיצר את חוקי הפיסיקה בצורה שיהיו יעילים לחיים? איך תקראו לו? וכשתבינו, שזה שאין לו שם נמצא בתוככם, איך תקראו לזה אז?

זוהי התמצית והליבה של משפחה. זוהי מערכת שהיא מעבר להכרה, מעבר לרגשות שאנו מביאים אליכם כאהבה. אם תפלו לליבה, למרכז שלכם, כיצד תרגישו? שותפי (לי קרול) שומע את הרוח בצד השני ורוצה ללכת לשם. הוא נמצא בשער, בשרוול, שומע את המוסיקה של היקום ורוצה ללכת לשם. הוא חייב להיות קרוב ומוחזק על ידי חוט מוכסף דק שמחזיק אותו. הוא מתקרב לרוח, ומתקרב, הוא שומע את המוסיקה של היקום מעבר לאור, הוא שומע את המקהלה ששרה באור שהיא חלק מהמקור היצירתי שהוא הכול, ויודע הכול, והוא התמצית של החמלה. זה אינו דבר אחד. זה הכול.

הוא מזהה את המקור, הליבה, כבית ואת הארץ כ-רק מקום לבקר בו. הוא יודע את המציאות האמיתית של העצמי, שהארץ היא – העבודה והבית הוא – הבית. כל מה שלמדתם עד היום, לימודי פעולה ודחיפה ועשייה של דברים, רשימות שלמות של "לעשות"..לי מספר כי הוא מלא בשיר שקורא לו הביתה ומזהה אותו ושר באוזניו. אין לכם מושג כמה עזרה יש מסביבכם. הזרז של כל מה שתרצו – נמצא. רק בקשו זאת. שחררו את השער ותנו לי אישור, תוך כוונה להציף את כל התהליכים שיש לנו עבורכם, את כל הסינכרוניים, פתחו את השער והכל יבוא אליכם, זה יאחז בידכם וימשוך אתכם קדימה. אל תאחזו, שחררו את זה.

תנו לנו לנהוג את המכונה שהיא אתם. ראו אותה כמכשיר קוונטי רב-מימדי שמתחיל להתחולל עבור הנשמות העתיקות. אפשרו דרך אינטואיציה ורשות וכוונה. אם תראו זאת כך, ואנו מבקשים שתראו זאת כך, אולי לא תרגישו שזה כה קשה. במצב של מדיטציה, פשוט תפלו לתוך המרכז, הליבה שלכם ובקשו מהאלוהים להראות לכם מה זה שהוא רוצה שתדעו ואחזו בזה. זוהי מערכת המספקת עזרה אינסופית. היקום יוצר דברים באופן מסוים, אז מדוע לא אתם? האם אתם יכולים לראות זאת?

כל אלו הנמצאים באנרגיה החדשה, הרוצים להתחיל תהליך שיציל את חייהם, שיאפשר להם לחיות בבריאות טובה, להישאר וללכת בפלנטה באור, יעשו הכול כדי להעצים את הכוונה הזו. זרקו את החוקים והמסורות שאמרו לכם מה לעשות ואיך...אתם חושבים שאתם בחושך? אנו מכירים אתכם. אתם שייכים לנו. אתם כאן לזמן קצר, אפילו חייכם מההתחלה לפני מיליוני שנים ועד הסוף זה מעט במושגים שלנו. אתם שייכים לנו. אנחנו שייכים לכם. אנו יחד. זוהי אהבה שיש לנו למשפחה. אתם באמת חלק מאלוהים וכל מה שאתם עושים עכשיו הוא חלק מתמונה גדולה יותר. אתם תעשו דברים ארציים.....והמערכת הגדולה יותר תמיד אתכם. כי לא ניתן לכבות ולהדליק את זה יותר. למי שיש קשיים בשינה – זה אנחנו. עוזרים לו להתעורר. אינכם זקוקים יותר לכל הסממנים החיצוניים כמו קול, דימוי, תמונה, אתן נשמות עתיקות ואתן בנויות לכל מה שקורה עכשיו. כאשר הייתם זרע, כנשמות ראשוניות, והיו מעטים מכם, הייתם במקום הנכון ובזמן הנכון לקבל את הדואליות מהפליאדות. ולמה קיבלתם את מסר הפליאדים כל כך בקלות? כי אתם מוכנים לכך. וכמה מכם באו משבעת האחיות כדי להיות אנושיים והם מוכנים ללכת. מוכנים לזרוע את הפלנטה החדשה מהקודמת. כן, הם מאד מיוחדים. הם אלו שהיו נשמות עתיקות אז ובאו להיות נשמות עתיקות שוב. הם באו כי עשו זאת טוב. אז תיפלו לתוך הליבה והתחילו. זה לא קשה. לכו על זה...

אני קריון. אני משרת נשמות עתיקות. זה מה שאני עושה. זו לא הפעם הראשונה שאני בפלנטה בא להיות איתכם ולעזור לכם בשלבים האחרונים. במרתון הזה של הצעדים האחרונים, בא לתת לכם כוס מים כשאתם רוצים, נזהר שלא לגעת בכם אם לא ביקשתם, אבל במוכנות לתת לכם כל אשר תזדקקו לו כולל לשאת אתכם על גבי, אם לזה אתם זקוקים.

זה מה שאנחנו עושים. אנו מוכנים לזה. הגיע הזמן שתבינו. המערכת היא כזו והיא מלאה בעזרה, באהבה ובעוצמתיות. חד-ערכית. אנו מוכנים להתחיל. מה אתכם? זהו מסר טוב, עמוק, מדויק ונכון. וכך הוא הדבר.

תמלול תרגון / רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים