קריון חדש - איטליה


קריון חדש - איטליה

אהבת האלוהים שבתוכנו – קריון חדש – איטליה

"שותפי, לי קרול, מאפשר לאנרגיה רב-ממדית לזרום. ויש שיאמרו שזה לא ראוי. שלא מדברים לאלוהים כך. אך הדבר היפה באהבת האלוהים הוא שיש לאנוש בחירה חופשית. אהבה אלוהית היא כל כך שמלה שהיא לעולם אינה מפעילה לחץ על האנשים, רק שחרור. אני מזמין אתכם לבדוק כיצד אלוהים מדבר לאנושות. כשאתם קוראים את כתבי הקודש, מה אתם קוראים? מילים של גברים ונשים אשר היו תחת השפעת רוח האל. היא באה לתוכם והם כתבו את המילים על הדף. ואתם אוחזים בזה מקרוב ואומרים – אלו דברי אלוהים חיים. לא כך הוא. זה נכתב על ידי בני-אנוש בהשפעת האלוהים. ניתן לאמור במילים אחרות כי הם תקשרו. כי כך הוא.

משהו קורה בפלנטה, תזוזה מופלאה של אנרגיה ואיזון, המאפשר לדברים אזוטריים לקרות. יש תזוזה בתבנית של הנורמאליות. דברים מתחילים לזוז הרחק ממה שאנו מצפים או קוראים – נורמאלי. חלק מהאנרגיות הישנות ביותר בפלנטה הזאת מתחילות להתמוסס ולהיעלם. ניתן לראות זאת גם באיטליה, בממשלה ובחיים שלכם שם. זו אינה מהפיכה, אך ניתן לקרוא לה מהפיכה במחשבה החומלת, על כל אלו שיצפו ליושרה בפעם הראשונה וירצו את סוג השינויים המגיעים. וכפי שתמיד לימדנו אתכם, בכדי שתראו אות השינויים, זה חייב להתחיל אתכם. מהי התפיסה שלכם לגבי התקשור הזה ממש ברגע זה? האם האיש בכיסא מעמיד פנים, או האם זה יכול להיות אמיתי? אני מכיר את הנשמות העתיקות שכאן. את המרפאים, המתקשרים, האנרגיה השמנית, אני יודע את הפאזל שחלקכם נושאים, את הסודות.

אם ברצונכם לדעת את אלוהים, עליכם להבין כי הוא החבר הטוב ביותר שלכם. אלוהים אינו בשמיים בכדי שנעריץ אותו. הוא בדיוק היכן שאמרו כל המאסטרים – אלוהים הוא בתוככם. זהו המקום עליכם לחפשו. לכו לאדם אחר, ומצאו את האלוהים שבתוכו. אנו היינו אתכם בכל גלגול חיים. אנו עומדים לצדכם כעת. אלוהים תמיד אתכם אך יש לכם בחירה חופשית לראות אותנו או שלא. כיצד אתם רואים אותנו? היינו אתכם בכל דמעה שהזלתם. ניסוינו לחבק אתכם ולהחזיק את ידיכם בשעות החשוכות ביותר בחייכם. חגגנו את כל השמחה שהייתה לכם. היינו אתכם כשצחקתם, כשאהבתם. אין זה משנה מה אתם בוחרים לעשות, אנו תמיד שם, תמיד. ידינו מושטת אליכם. כי זוהי המשמעות של אלוהים. אנו לא מוקפים בחוקים או דוקטרינות. אין בנו שיפוט.

אנו רוצים רק דבר אחד – מתוך בחירה חופשית שלכם, שתראו את האלוהות שבתוככם. וכשתראו זאת – תדעו. כאן יתחיל השינוי ותתחילו להסתכל על העולם אחרת. הגישה שלכם תתרכך, הכעס יהפוך איטי יותר וכשמישהו יעמוד מולכם כועס וייתן לכם אינפורמציה שאינכם אוהבים, במקום כעס תהיה לכם אמפטיה וחמלה. אתם תחשבו על אחרים ותעמדו ניצבים בתוך עצמכם. אם תתהלכו לכם במצוקה ובדרמה, זוהי אינה האנרגיה של אלוהים. זוהי אנרגיה של אדם אנושי שעדיין לא הבין כיצד למלא את עצמו באנרגיית הבורא.

זוהי הזמנה. לא דוקטרינה או אמונה, אלא מסע אישי. כשהמאסטרים של הפלנטה צעדו כאן, לא הייתה להם אמונה או דוקטרינה, אלו דברים שאנשים יצרו והתפתחו סביבם מאוחר יותר. אם הייתם מקשיבים למה שהם אמרו אז – זה בדיוק מה שאני אומר כעת. הביטו פנימה. אנרגיית האלוהים היא שם. ללא שיפוט. זוהי בחירה חופשית. בני אנוש לא הגיע הנה לסבול או להיות קורבנות. הנשמות העתיקות נמצאות כאן בזמן מאד מיוחד. כדי לראות מי הם באמת. כדי להתחיל לזרוע את זרעי החמלה שבסופו של דבר יצרו שלום על פני האדמה.

אכן כך! הנשמות העתיקות יצרו את השלום על פני האדמה. הם לא היו מגיעים הנה אם זה היה אחרת.

אני קריון, הגעתי לכאן לפני 23 שנה, בתחילת תפיסת המשקפת, והבאתי לכם מידע כי העולם משתנה. אני מבקש שתנתחו אם זה יכול להיות אמיתי או לא. ואם אתם מרגישים שכן, קחו את ידינו והתחילו במסע שישנה אתכם, נשמות עתיקות. זוהי הסיבה שאתם חיים בזמן הזה על הפלנטה. אני יודע מי אתם. וכך הוא הדבר".

תרגום/תמלול – רחלי גנון – "ריפוי בתוך האור" – טיפולים באמצעות האור האלוהי לריפוי, התנקות, הרחבת התודעה והתעוררות.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים