קריון - התקשור האחרון לשנת 2015


קריון - התקשור האחרון לשנת 2015

קריון - תקשור סוף השנה מסאן- רפאל – 13.12.2015

הקדמה

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. הנוכחות האלוהית שאתם מסוגלים למדוד, להבין או לתפוס, המקור היצירתי הזה נמצא בכם באופן משמעותי. זהו אותו המקור שהתרגש מבואה של האנושות בפעם הראשונה, ממש לאחר שהגיע הידע על אור וחושך. אנו נמצאים בחנות ספרים בעלת היסטוריה מרובה. המדפים בחנות מספרים סיפור עתיק המגיע הכי רחוק בהיסטוריה המסופרת לנו בכתובים. רחוק יותר מחפירות ארכיאולוגיות, ניתן לגלות נשים וגברים שידעו כי אלוהים בתוכם וכיבדו זאת בין אם זו הייתה אמונתם האישית או חלק מדתם.

בכל שבט היה שמאן שהוא היה האדם שתפקידו לדבר אל אלוהים. וכולם כיבדו זאת. גם אלו שהאמינו כי אינם יכולים לעשות זאת בעצמם, בחרו להאמין בזה שיכול. זה מקורה של האמונה האנושית הרוחנית. והידע הזה נמצא סביבנו בכל החנות. גם בפסלים המסמלים זמנים עתיקים. וזה מה שהאנושות מגלה כעת. נזכיר שוב כי אתם באמצעו של קרב בין אור לחושך. זהו הקרב שנוצר כתוצאה מהשינוי הגדול והמשמעותי. גם התזמון ידוע לכם. אותו חלון הזדמנויות בן 36 שנה שבו נקודת כניסה ויציאה.

בתזוזה הגדולה מאז 2012, אנרגיית האנוש החלה לנוע. אנו חוזרים על עצמנו כי כבר יש תקדים לאנרגיה חדשה על הפלנטה. גם בהיסטוריה ניתן לראות כיצד הכדור משנה את הדרך בה הוא משנה את הזמן. מאז שהגיע מאסטר ישוע, רק 300 שנה מאז הגעתו ומותו הבינו את החלוקה של הזמן שנוצרה. כל העולם ראה זאת. כך מודדים את הזמן גם כיום. לפני ואחרי הספירה.

שנת 2016 היא שנת השלמה וסיום. אנשים נוקטים עמדה בנוגע למקום בו הם רוצים להיות ועם מי הם רוצים להילחם. אנרגיה עתיקה ונמוכה עדיין אטרקטיבית לחלק מהצעירים בדיוק כמו אנרגיה גבוהה שאחרים זוכרים מתוך האקאשה שלהם. הנשמות החדשות שוחות בקלות בחושך, כי הם חסרים את הבגרות שיש לנשמות העתיקות, היודעות טוב מכך. הן רואות את האור ורואות שהוא מנצח. הן יודעות שאין זה מקרה שהן בחיים כעת.

ההיסטוריה עצמה תשנה את הטבע האנושי. אנו, מראי הדרך עוברים כיול מחדש, גם ביולוגי. עברנו זמנים קשים ואיבדנו אנשים קרובים, דברים שלא נצפו מראש ב-2011. הסיבה שאנו מתכיילים מחדש היא בכדי שנישאר כאן ונלמד אחרים על הדברים שהם עומדים לחוש בקרוב. לצאת מהפחד, לבנות את עצמם, לשנות את הזהות העצמית. גם אם אבד לכם הערך העצמי, תגלו כי קיים כלי בקופסת הכלים שלכם שיעלה את ערככם העצמי ואף תוכלו להדריך אחרים כיצד להשתמש בו.

שוב, ישנה סיבה לכך שאתם כאן. מראה-דרך אינו מבוגר, אלא בן-אנוש בפלנטה בעל אקאשה עתיקה מאד. ישנם הרבה מראי-דרך שהם צעירים בגילם. מה הם עושים כעת בכל העולם? הם מתנגדים לדברים כפי שהם. לכל המערכות שהן מחוץ ליושרה, גם במזרח התיכון משני צידי החומה קיימת התנגדות אמיתית. התנגדות למה שההורים לימדו, למה שההיסטוריה למה שההיסטוריה מצווה עליהם לעשות, התנגדות ל-מה שייך למי....הם מתנגדים ואומרים: דברים אינם יכולים להמשיך בדרך הזאת. הם נפגשים בסתר, מסכנים את חייהם ואנו נשמע עליהם!!! תבניות יתחילו לנוע, לזוז, להשתנות. לעיתים בכוח ולעתים לא. הקרב ימשיך לזמן מה נוסף.

לאחר 2012 היו לכם עוד 18 שנה. אתם נמצאים בשנה השלישית מתוך ה-18. גם אם אינכם מוכנים להקשיב, נאמר זאת שוב. כולכם רוצים שהכול יהיה מתוקן. אתם רוצים שהאור יהיה כאן כעת. ואני אומר לכם – הוא כאן!! ואתם נושים אותו. האור הוא מעליכם ואנשים שאינם יודעים את מה שאתם יודעים, מביטים עליכם, וכשיהיו בפחד מכל סיבה שהיא, הם יתחילו לבוא אליכם. אל תקנו להם ספר של קריון (הא הא הא). העניקו להם חמלה והקשיבו. רק שבו איתם והיו המאסטרים שאתם. הראו להם את השלווה שאתם שרויים בה בתוך עולם שעדיין אינו בשלום.

גם כשדברים יהפכו גרועים יותר, אפשרו להם להיות שלווים עבורכם. היו כמו אי בסערה, משכו אנשים לתודעה שלכם, לאהבה שלכם. זה השיעור העומד מולכם. אלו בשורות טובות. אתם יודעים מדוע אתם כאן ויודעים כי האור מנצח. ואפילו קיבלתם לוחות זמנים. הירגעו ודעו כי אלוהים בכם. לשותפי (לי) יש אותי כל הזמן. גם לכם יש חיבור תמידי כזה. זו אינה חייבת להיות ישות מהעבר השני של הווילון. זו בהחלט יכולה להיות הנשמה שלכם, העצמי הגבוה שמצליח לעבור דרככם עשוי להרגיש כמו ישות אחרת, כאילו קיבלתם מסר מהעבר השני. אך זהו בעצם מסר מנשמתכם אליכם, האומר – החזיקו מעמד!! אתם העתיקים, אתם החכמים וישנה סיבה טובה לכך שאתם כאן.

דמיינו כי אתם מתקשרים עם הפיסה העתיקה ביותר שיש בכם. פיסת האל שבפנים שהייתה אתכם בכל מחזור חיים. אציין שוב, כי יגיע היום והוא קרוב בו לא יהיו יותר תקשורים. לא יתקיימו יותר פגישות בהן תקשיבו לתקשור של מישהו אחר, כי לא תזדקקו לזה. כולם מסביבכם יבינו כי זה מגיע מהמקום האינטואיטיבי, אותו מקום שאף אחד אינו יודע עליו הרבה ברגע הזה. זו תערובת אזוטרית, דבר מופלא.....והוא יתגלה בפניכם מאוחר יותר. טרנספורמציה, כיול מחדש, אהבת הבורא עם כל הקסם והפמליה הנשארת איתנו ברמת הלב והנשמה. לצלול פנימה, לנוח עמוקות במקום בו אין צורך לעשות דבר, רק לנוח ולהיות. וכך הוא הדבר.

התקשור האחרון לשנת 2015

ברצוני שהתקשור האחרון ב-2015 יהיה מסר לא רק לאלו שיקשיבו מאוחר יותר ולאלו שכאן, אלא זהו מסר לכל השנה, לכל הנשמות העתיקות. המסר הזה אינו אודות רשימות. אין צורך לכתוב דבר. רק הרגישו אותו. זו אינה רשימה אינטלקטואלית או פוליטית. הדבר הראשון שברצוני שתעשו הוא להכיר בכך כי אינכם לבד. נמצאים בחדר הזה ממש עכשיו אנרגיות שאינכם יכולים להסבירן. והן נדיבות. ישנה אנרגיה מופלאה כאן המכירה אתכם. זהו המקור היצירתי. אתם יכולים לקרוא לו אלוהים, אתם יכולים לתת לו שמות בכל האופנים, והוא עדיין יהיה גדול מזה. רבים מכם חיים עם התחושה הזו כל ימי חייכם, זה לא בדיוק כמו הורה, אלא יותר עוזר נדיב שהוא אחיך, אחותך, שהוא חלק ממך, שנשטף לתוך החדר בכדי לתת לכם דבר אחד והוא – השלווה שבידיעה כי אין שום שגיאה בהיותכם כאן. במידה ואתם מקשיבים לתקשור הזה במועד אחר, דעו כי הפמליה הזו היא גם שלכם. ואתם תאמרו: :"כיצד זה יכול להיות? אני מקשיבה להם מאוחר יותר והם נמצאים כאן כעת". ושוב אומר, זו דעה משוחדת שאתם אוחזים בה, השייכת למימד השלישי. האמונה כי אינכם יכולים להתכוונן לאנרגיה שאינה בזמן-האמת שלכם. אך אתם יכולים. אשאל את אלו המקשיבים מאוחר יותר. האם אתם שומעים את קולי? והם יאמרו – כן. אז מדוע אינכם מרגישים את כל מה שנמצא כאן? פיסת האלוהים הרב-מימדית הנמצאת בחדר הזה, יודעת מי מקשיב מאוחר יותר. אנו גדולים הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

אתם נמצאים בפרשת דרכים. וכל כך רבים מכם מתוסכלים, כי השינוי העצום שעברתם הוציא החוצה את התסכול הזה. השאלות שאתם שואלים הן שאלות טובות ואפילו מאד. אך הן גם מובילות לתסכולים כי בן-האנוש בחברה שלנו המבקש לשנות, אינו אדם סבלני במיוחד. ואתם מרימים ידיים לעיתים ושואלים – מדוע הדברים הם כפי שהם? מדוע אינם טובים או קלים יותר? מדוע אחרים אינם מסוגלים לראות זאת? ואני אומר לכם מדוע. כי הנשמה העתיקה באנרגיה הזו היא עתידנית. דמיינו זאת ממש כעת עם כל האנרגיות המביטות בכם כעת בדרך הנדיבה והשלווה ביותר, האומרות לכם כי אינכם כאן במקרה, וכי יש סיבה להיותכם. דמיינו משהו. דמיינו כי אתם רואים תכניות ארכיטקטוניות של בניין עתידי. ואתם מביטים בתכניות ואמרים: אהה.... אהה...ידעתי זאת! ידעתי זאת! זה טוב. זה טוב. ואז אתם נוכחים לדעת כי הבניין שאתם מביטים עליו, מייצר חשמל אישי משלו, מים אישיים משלו, הוא יודע לעשות הכל. הוא גם ללא דופי מבחינה אקולוגית המכבד את גאייה ואת האנושות כאחד. זה בהחלט בניין שאתם יכולים להיות בו ולהרגיש טוב אודותיו.

אך עבור חלקכם, דווקא התכניות הארכיטקטוניות הללו מתסכלות אתם. אתם מביטים בהם ואז מביטים סביבכם, וכל מה שאתם רואים הם בניינים ישנים שנבנים בצורה שגויה. וזה אינו הוגן. לא לאנשים בבניינים ולא לאלו הבונים אותם. הם עושים זאת לא נכון! לכם יש את התכניות לבניינים החדשים. מה תעשו עם זה? אלו הם העתידנים המתוסכלים. כי מה שאנו קוראים לו – האקאשה שלכם, הדבר הזה שבא אתכם ושהוא אתם, יכול פתאום לראות כי ישנן דרכים טובות יותר. לכן אתם כאן. כי איזו טובה תצא מתסכול שאינו יכול לעזור לאיש? תמיד קיימת השיטה הישנה. תוכלו לצאת החוצה, לאחוז בשלטים, לצעוק על אלו הבונים את הבניינים הישנים, אם תרוצו. ואני אספר לכם, יטאטאו אתכם הצידה. זה לא יועיל. ברצוני שתתרכזו בתכנית (הבלו-פרינט) שלפניכם כי היא יכולה להיות מתעתעת. אך אתם יודעים כי קיימות דרכים טובות יותר. התרכזו בבניית הקומה הראשונה בגורד השחקים הזה. התחילו לאסוף את החומרים ואנשים אחרים עם מיינד דומה לשלכם שהוא בעל רעיונות טובים יותר, המבינים ברמת תחושת הבטן כי זה ייקח מעט זמן וכי תסכול אינו מוסיף דבר. אלא אם כן אתם פרו-אקטיביים. הפנו את עיניכם למה שנולדתם עבורו. לא להיות מתוסכלים, רק להתרכז בתכנית. כמובן שכל זה מטפורי, כי אין תכנית לפניכם, אך אתם רואים בבירור את הדרכים הטובות יותר בכל העשייה שלכם כולל דרכים טובות יותר להפעלת הפלנטה. אתם מסוגלים לראות תודעה גבוה יותר בכל התרבות שלכם.

הדרך בה בניתם את הממשלה שלכם היית הקרמה שלכם. כי בניית דברים, זהו התחום שלכם, לא של הבורא. אך התודעה שיש לכם כיום, שהיא גבוהה יותר מאי-פעם, מתחילה לחשוף דרכים טובות יותר ובזאת אתם הופכים להיות המערכת החדשה. יהיו גם אחרים שיצטרפו להפסיק את הישן ולבנות את החדש אחריכם. הם יאמרו: וואו! נאמץ את הדרך שלכם. גם אם תשבו ותאמרו – אני לא בונה. אני רק אדם שאינו יכול לשנות את זה או את ההוא...ואם בחרתם לאמר כך, כנראה שלא שמתם לב למה שתודעה מסוגלת לעשות. היא יכולה להשפיע על האדמה שסביבכם, על האנשים שלידכם, על המחשבות המאוזנות שלהם אודות בניית קומה ראשונה בתכנית ארכיטקטונית חדשה המגיעה להבשלה על ידי אנשים אחראיים. ולא בגלל שהם מתלוננים או מתוסכלים, אלא תבנית שנוכחת כי אתם התרכזתם בשינוי המציאות על האדמה הזו. התחילו לראות זאת ולהירגע עם זה. התחילו לחפש סביבכם אנשים נוספים כמותכם וקונצנזוס ייווצר במהרה. יקירים, המקום בו אתם נמצאים שונה כעת והוא שינה דברים במדינתכם, באמצעות החשיבה החופשית עליה הביטו אחרים וראו במו עיניהם כי הם עובדים היטב. אתם נמצאים במקום נהדר. ללא צורך להיות מתוסכלים. יקירים, הראו את העתיד, בנו את הבניין ודעו כי יש לכם תמיכה. כמה פעמים עלי לאמר לכם זאת? באנרגיה הישנה הייתם במלחמה עם כל רעיון שעלה. הבינו, זה אחרת כעת. הכל קליט יותר. הדברים שאתם מביאים נקלטים על ידי אחרים והם מבקשים לעשות את אותו הדבר.

למרות שהייתם לבדכם קודם, עובדי אור, נשמות עתיקות ונראה כאילו אתם במאבק עם משפחותיכם ,עם העולם ועם כולם, אנשים יצדיקו את דרככם וירצו לנסות את הרעיון שלכם. וכך יצטרפו אחרים והרעיון יסלול את דרכו בכל הרבדים בחברה שתסכלו אתכם מלכתחילה. בתחום האנרגיה, בחברות התרופות, בממשל, בפיננסים, כל ימצא את דרכו אל הגישה הנדיבה והשלווה שלכם המכוונת אל בניית העתיד במקום להתלונן עם הישן. ישנה פמליה במקום הזה (קראו לה כפי שתרצו), היא מביטה עליכם כעת, ברצוני שתחושו במקום הזה, ממש כעת את מציאותה של אנרגיה נדיבה היודעת מי אתם. חושו את עובי האהבה. קראו לזה אהבה. קראו לזה הערכה. קראו לזה אנרגיה מחייכת. והיא אינה לוחצת או דוחפת לכיוונכם, או גורמת לכם לעשות משהו. היא פשוט אומרת לכם –"ברצוננו שתנוחו ותירגעו ממש אל תוך זרועותינו." זה מה שהיא אומרת. היא רוצה שתחושו טוב ותדעו כי אתם במקום הנכון בזמן הנכון. ובקרבות שיהיו לכם בשנה הבאה ובכל השנים שיבואו אחריה, אלו יהיו קרבות בהם תוכלו לנצח לבסוף. מעט בכל פעם, בעודכם בונים את הקומה הראשונה של יצירת האומנות הארכיטקטונית הנקראת – שלום על פני האדמה. עליכם לעשות זאת לאט. זה קורה מעט בכל פעם. סינכרוניות תביא לכם את החלקים, החתיכות הנדרשות והאנשים. אלא אם כן תהיו מסוחררים מתסכול. ואז תהיו לבד בחדריכם, מסתובבים סביב עצמכם, בעוד אחרים בונים את הבניין.

זוהי תבנית חדשה. דרך חדשה של תגובה הנקראת מאסטריות. בגרות. האם זה אפשרי כי בורא היקום הזה יודע מי אתם? כן יקירים. עיני הגלקסיה, מרכז המקור היצירתי עצמו, היקום, כולם מביטים עליכם כעת. אתם היחידים העוברים את התהליך הזה בגלקסיה בזמן הזה. הביטו על הכל, על כל מה שקורה. היו שקולים וראו כי ישנו שינוי והוא קורה. אנשים מתחילים להתעורר ולגלות דברים שאינם הולמים. הם מתחילים לפתוח קופסאות שימורים מהעבר ומוצאים דברים מכוערים בתוכם. תמיד יהיו כאלה שימנפו את הכיעור כתירוץ לבנייה ויהיו כאלו שישתמשו בו כתירוץ להתלונן. אך הדברים המכוערים יראו את עצמם בכל מקרה. הקופסאות קרות ומכילות שמות מכל אספקט של החברה שלכם. לאט לאט תתחילו לבקש יותר יושרה. יגיע הזמן בו הפוליטיקאים שלכם ידעו כי הם אינם יכולים להיבחר כל עוד אתם שומרים על מעשיהם. יגיע הזמן בו תהיה מערכת באמצעותה תבדקו את מעשיהם. והם יבחרו לנקות את התנהגותם כי יעקבו אחריהם בדרכים שאינני יכול להסביר כעת. יהיו טכנולוגיות חדשות של מעקבים שאינכם יודעים עליהם דבר.

ומה אם הייתי מסביר לכם לפני 5 שנים כי עומדת להיות לכם רשת חברתית....הייתי מנסה להסביר לכם זאת אך איני יכול להסביר דברים שהם מרוחקים ב-5 צעדים ממה שיש לכם כיום. כשאין לכם את שלב 2 ואת שלב 3, לא ניתן להסביר מערכת העובדת בשלב 4. וישנה מערכת כזו שתאפשר לכם לראות ולבחון כל דבר שההנהגה שלכם עושה. וגם הם ירצו להשיג שקיפות כזו בדרך הזו. יבוא יום בו יושרה תהיה תג של כבוד. זה יהיה משהו שתהיו גאים בו וכבר לא ייסוב סביב תאוות בצע בכמויות או סודות מוסתרים. כל זה יהיה ישן ומכוער בעיניכם. כדרכו של העבר. ההיסטוריה תראה לכם זאת. היא תהפוך דף מהשיטה הישנה לחדשה. גם המצאות חדשות נמצאות בדרכן לעזרתכם. ישנם מבנים בארה"ב שמונעים מהן לקרות. לכן הם יצוצו ממדינות אחרות בהן אין מבנה. התכווננו לזה. כי יום אחד המבנה שלכם יתבייש וישתנה כי מדינות אחרות עשו זאת טוב יותר. התכוננו גם לזה. ישנן תבניות שאינכם מצפים להן. אל תסגרו את הקופסה שלכם בחוזקה במחשבה כי אתם יודעים היכן כל דבר נמצא, מהיכן הוא מגיע, מה עומד לקרות. רק דעו כי זה עומד לקרות. וכשזה יתחיל, זה יספק לכם את הבלוקים לבניית הקומה הראשונה בבניין החדש. אל תהיו מתוסכלים. היו שלווים וחשבו את הדברים הנכונים עבור הסיבות הנכונות. מחשבותיכם לא יוכו ויודחקו לקרן זווית יותר. אף אחד כבר לא יצביע עליכם ויאמר שאתם מוזרים ומשוגעים עד מאד. אנשים יתחילו לראות את ההיגיון בדברים אותם אתם אומרים. אתם מקבלים סקירה עתידית כי אתם עתידנים. גם האקאשה שלכם מתעוררת לרעיונות טובים יותר.

אתם מראי-הדרך של חוכמת הפלנטה, נשמות עתיקות. אתם בדיוק מה שציפו שתהיו. אלו חדשות טובות ואפילו מאד. אך איך תקבלו זאת? אני משוחד, לחיות באנרגיה ישנה וחשביה שכך הדברים עובדים, כך הם עבדו תמיד, כך עבדו בעבר וזה מי שאתם....חיים בקופסה שסגרתם אותה מעליכם. ישנה קופסה חדשה כעת, ואין לה צדדים או תחתית או מכסה. וזו הקופסה שאנו מבקשים מכם להיכנס לתוכה, אם אתם "חייבים" קופסה. חשיבה בלתי מוגבלת...דרכים חדשות לעשייה ומציאת עזרה בעשייה, לא תסכול. שנת 2016 מגיעה. הנומרולוגיה שלה היא – 9. השלמה של דברים מסוימים שעומדים להתרחש ותגליות שאינכם מצפים להן. במידה ותחוו התגלות שתגרום לכם לזעזוע, אל תתפלשו בזה. צפו לזה. ובנו דברים חדשים בזכות זה, במקום להעניש את אלו שעשו זאת. האם אתם מבינים את ההבדל? היכן תשימו את האנרגיה שלכם? האם תבנו על השגיאות או שתבחרו להתבוסס בהן? זהו חלק אחד מהתבנית החדשה. לנוע קדימה במקום להסס ולעצור, במקום להעניש. זהו רעיון חדש לחלוטין המרמז היכן האנרגיה שלכם צריכה להיות. האם ידעתם כי זה יעלה את העתיד שלכם על מסלול מהיר יותר? אם תתחילו לשנות את התבנית של מה שקרה, כשתגלו טעויות ושגיאות.

משהו קורה בפלנטה והוא מכוער, ואתם רואים במדיה מה שהוא עושה. וזה מסתובב ועושה ספינים. אתם מקבלים את אותן חדשות גם ביום הבא וביום שבא אחריו וכו'...אתם מקבלים כל הזמן ספינים חדשותיים על אירוע שקרה רק פעם אחת ופתאום הוא קורה מאות פעמים כי התודעה ממשיכה ומנציחה אותו. על זה אני מדבר. במקום לנוע קדימה ולראות מה הוא הדבר הבא היפה יותר, הספינים מפעילים את הפחדים והחרדות. יקירים, אתם מראי-הדרך, ויש לכם עזרה. ברצוני שתחושו את הפמליה מחבקת אתכם בזה הרגע. ברצוני שתחושו את העובדה שהם אומרים לכם אותה כעת. אתם באמת נמצאים בזמן הנכון, במקום הנכון. לכל אחד מכם דרכים שונות לצעוד בהן. לכולכם!! ואנו יודעים מה הן. יש לכם את פיסת הבורא האלוהי בכם. וכל מאסטר שאי פעם הילך על הפלנטה הזו אמר זאת. המאסטרים התחננו בפניכם למצוא את מקום השלווה והבגרות שבכם. הם לא הגיבו בכעס וכל הפעולות שלהם היו נדיבות ויפהפיות. הידע הזה לא עבד בעבר. הוא יעבוד הפעם. כי האור שלכם ייראה על הפלנטה הזו ותבנית של תגובות רגועות ושלוות ילווה ברעיונות פרו-אקטיביים יפים ונכונים על ידי כל כך הרבה אנשים, הרבה יותר מבעבר. הם מוכנים למה שיש לכם לתת. אני מדבר לאנשים שמחוץ לחדר הזה. זה המסר והוא אינו יכול להיות ברור יותר.

הזמנים השתנו אך יותר מכך, היחס בין החושך והאור מתחיל לנוע, כך שהאור מנצח. והדבר שאתם עומדים לעשות, עובדי האור, ייראה בצורה שונה כל כך מאי פעם. יש לכם כל כך הרבה עזרה. יהיו כאלו שיצעדו קדימה ויממנו אתכם. והם כבר מוכנים. ואתם עומדים לגלות אותם, והדבר הזה יעוף מול פרצופה של התבנית הישנה הטוענת שזה לעולם לא יכול לקרות, כי כסף גדול הוא מושחת. עד שתראו זאת. כסף שלא חשבתם שקיים שתומך בהרבה דברים שלא נתמכו בעבר כי חשפתם את אורכם עליו. וכל זה הופך להיות הגיוני. הגיון כלכלי. יושרה הגיונית. כל זה הגיוני לפלנטה המשתנה. כל כך הרבה דברים מגיעים להפתיע אתכם. אז החזיקו מעמד. לא הכל יהיה טוב או קל. יגיעו כמה היפוכים. אל תיכנעו כשתראו אותם. החלק החשוך עומד לדחוף חזק יותר כשתדחפו אותו. זה לא נגמר. אך יקירים, זה ייגמר. החזיקו מעמד! אנו זקוקים לאור שלכם ולכוחו של אורכם כעת יותר מאשר אי פעם. אנו ראינו פלנטות שהיו בשלב הזה בעבר. אנו יודעים מה מגיע. המאבק הוא בהישג יד ואתם עומדים לנצח בו.

עליכם לאחוז את אורכם בצורה יציבה, ואל תתנו לו להילקח מכם. (זכרו – רק פחד מכבה לכם את האור). יש לכם המון תמיכה, יקירים. אנו מאחוריכם, שומרים על גבכם, יחד עם מיליוני אחרים שלא צעדו קדימה עדיין. אתם תכירו אותם לאורך הדרך ותהיו בהלם שהם אתכם ובעדכם. זה העתיד וזה המסר. ברצוני שתצאו מכאן חושבים אחרת ממה שהגעתם. ברצוני שתחפשו הוכחות לדברים שהזכרתי. דרכים שונות לעשיית דברים שונים. תתחילו לראות דיווחים שלא ציפיתם להם, ואז תיזכרו במילותיי....

זה אמיתי וזה קורה, וזה לא בהכרח אזוטרי. ברוכים הבאים לארץ חדשה. וכך הוא הדבר.

תמלול תרגום ועריכה – רחלי גנון – נשימת בראשית - מאסטר-הילר בשירות פלנטרי


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים