קריון הנורמאלי החדש


קריון הנורמאלי החדש

הנורמאלי החדש – קריון

יש משהו בתוככם שמשתנה. מרגישים את התזוזה. מעבר כך, כשתודעה גבוהה מתכנסת יחד, זה משנה דברים רבים מסביבכם. אקסיומה זו הייתה שם תמיד. שיתוף מעצים את האנרגיה. כאשר עוסקים בחוכמה, בתפילה, במדיטציה, דברים משתנים. הכוונה הקבוצתית היא לדעת יותר.

הדברים הבסיסיים המביאים שינוי: אנו בשנה 1, שנת 2013 הייתה כיול מחדש. זו היא שנה מקודשת (7) ומשמעותה – עברתם הרבה ואתם עדיין כאן. הנשמות העתיקות יגרמו לשינוי בפלנטה אך הם עדיין אנושיים ועובדים מעט מעל ה-33% שלהם. תהיה תזוזה גם במונח "נורמאלי". אז בואו נכייל זאת מחדש ונשוחח אודות מה זה עשוי להיות, אותה הסתגלות לנורמאלי החדש.

אני מדבר אל הרגישים המקשיבים לזה בכל מסגרת זמן. בנושא הכוחות המטאפיזיים שלכם, המרפאים, המתקשרים, אנו מכירים אתכם. בתהליך השינוי הזה יהיו תכונות אנושיות של רגש. כשדברים משתנים, אתם מצפים לחזור לנורמה. אלו הם החיים שלכם. כשאתם חולים, אתם חולים לזמן קצר ואז חוזרים לנורמאליות. ועתה יש תבנית חדשה לגמרי הקשורה לא רק לנורמאלי החדש אלא לתזוזה הכללית. זה ימשיך וישתנה עד שתתרגלו להסתגל לשינוי. זו תכונה שאינה פשוטה ליישום כלל.

השינוי הוא בלתי-נמנע והוא מכוון לתדר אחר. עליכם לקחת בחשבון כי אתם יוצאים מהבית, וכשתחזרו, כבר תהיו שונים...היו שמחים עם השינוי. ישנן כמה תכונות בבני אדם שאינן אוהבות שינוי או תזוזה, ומתאוות רק לנורמאליות. הראשונה – התרגלו לזה, למדו לאהוב את זה, וצפו לזה. אם עברתם תזוזה לטובה בנושא הבריאות, ואני אומר שזה בלתי אפשר לחזור לנורמאליות, מה זה אומר עבורכם? עתה אתם חוזרים למקום בו תהיו בריאים אף יותר מאשר בתקופה לפני שחליתם. זה אפשרי. אתם חוזרים למצב מודע יותר. לבריאות שלא ציפיתם לה. אם אתם עובדים אנרגטיים, עברתם דרך מסכת כעס ותסכול כשזה נראה כאילו הפסדתם את כל מה שיש לכם. ומה שהיה לכם זו רגישות לעזור לאנשים בהרבה דרכים בחייכם, הרי אתם בעל אינטואיציה של רפואה. אומר לכם, השידור שאפשר את המתנות שלכם – השתנה, לתדר גבוה יותר.

כעת על בלוטת האצטרובל להתכוונן לתדר גבוה בכדי לשחזר את מה שהיה, אך לא ניתן לחזור אחורה. אתם תקבלו את מה שהיה לכם פלוס הרבה יותר. מוכנים לזה? תשכתבו את מי שאתם. בני-אנוש מוכשרים בשירות אחרים, אתם הולכים לכתוב מחדש את התכנות שלכם והמתנות יוגברו. זה לא ייראה ולא ירגיש אותו הדבר.

התגובה הרווחת היא כי הזמן מרפא. ואם תחכו מספיק זמן – תקבלו חזרה את מה שהיה. אך זו לא התבנית יותר. ב-2013 אמרנו לכם לא לעשות דבר. זו הייתה שנת המתנה. 2014 ואילך הן שנים של עשייה. אתם קמים ודוחפים את הדלת. לחכות זו אינה אופציה. זה וקום. האנרגיה הישנה אינה חוזרת. אז כיצד מתמזגים עם החדשה? בואו נתאמן.

התכונה הראשונה

צפו לשינוי. הבינו שישן לא חוזר. עליכם להיות פרו-אקטיביים. לדחוף מטפורית על כמה אנרגיות ודלתות בכדי להפעיל מחדש את המשדר, המחכה לקבל סימנים חדשים. זה לא ייקח זמן רב אך עליהם לעבוד על זה, להזיז אנרגיה. אתם עצמאיים וגם ייחודיים וספציפיים. לכל אחד מכם יש פאזל משלו לעבוד עליו.

התכונה השנייה

יש לכם עזרה. בלוטת האצטרובל (השער לרב-ממדיות) והאינייט (שהוא תודעת הגוף החכם), הם החלקים המתעוררים בתהליך ומשולבים באינטואיציה. הגוף שלכם מקשיב. הוא מצפה שתדברו איתו בכל דרך ראויה. דרך תודעה, במילים, הוא מוכן למצוא את התדר החדש. התחילו להפעיל את החלק בכם שימצא את התדר החדש וישלים את מה שהיה לכם ואף יותר.

התכונה השלישית

בואו נדבר על היגדים. האם הם עובדים? כן. ואפילו טוב מאד. כשאתם אומרים דברים בקול רם עם תודעה של כוונה, אתם שומעים זאת בעצמכם עם אוזניכם הפיסיות. התאים מבינים את מה שאתם עושים. הגוף מקשיב. היגדים הם הדרך המהירה לשנות את המציאות שלכם בזמן הזה. קחו לדוגמא היפוכונדרים הפוחדים מכל המחלות ומדברים על זה בקול רם ואחר כך גם מקבלים את כל המחלות האלה. כך שהיגדים עובדים ועוד איך. כל מה שאתם מבקשים מהגוף הוא מנסה לשתף פעולה ולהגשים. עצבו היגדים לעצמכם. אל תבקשו בצורה של: "אני רוצה...וגם רוצה וגם את זה אני רוצה...כי מה שהגוף קולט הוא כי יש שם מישהו שרוצה הרבה....זה הכל. היגד עליו להכיל את מה שכבר יש לכם. לא את הרצון לקבל. כמו- אני הנני אהבה, אני הנני בריאות, אני הנני אני.

ה-אני הנני הוא מי שאנחנו. וכשאנו מדברים כך על בסיס יומיומי ובקול רם, יש תהליך. החזרה על המשפטים בונה את הגשר בין הגוף הפיסי ובין והאינייט. התחילו לדבר לתאים שלכם. "אני נדיב, אני מתחשב, אני סבלני" אל תנסו. תהיו. ההיגדים הם הצהרה על האמת ולא משאלת לב.

להבהרה אומר, כי לדברים הליניאריים שאנו מדברים עליהם יש אספקט רב-מימדי שאינכם מבינים באמת עדיין. מילים באוויר יוצרות תדרים. הצהרות של כוונה הן אנרגיות ברמה שאינה ניתנת למדידה והן מאד עוצמתיות. תפילה עובדת, מדיטציה עובדת, זו פיסיקה קוונטית. כמות האנרגיות שאתם יכולים ליצור בפשטות על ידי הצהרת דברים לעצמכם באוויר היא מפתיעה במספרה.

כשמבטאים היגדים בקול, יש להם גישה קונקרטית יותר למערכת שלכם. היא שומעת אמת במימד השלישי דרך האוויר, מהפה שלכם.

מה עומד בפני זה?

הסופיות של המימד השלישי. בן-האנוש המגיע ישר למסקנה שזה נגמר. מה קיבלתם בחיים שלא יכולתם להתמודד איתו? שהיה כל כך נורא שרציתם לוותר על אלוהים. כל הדברים הם אנושיים ולא הגיוניים עם האל שבפנים. זה מוריד מהנפלאות שלכם. ומה אני אומר? תתגברו על עצמכם. הכול חוזר. מה שאנו מביטים עליו הוא כישרון שרק מתגבר. הפרמטרים שונו והם נעים מסביב....התחילו מחדש, תרגלו, מצאו תדר חדש. חזרו להתחלה, שנו את זה מעט והתרחבו עם זה. יש לכם כלים חדשים המאפשרים לתפוס את האנרגיה החדשה. וכשאתם מפתחים את היכולת לזרום עם זה, אתם הופכים לריקוד עצמו. ברוכים הבאים לאנוש החדש , בעל תודעה גבוהה יותר ובדרכו להיות קוונטי.

ראו את הנפלאות שהיא אתם. פוטנציאלים הם מציאות. יש לכם שליטה בכימיה שלכם. היא מקשיבה לכם. היא רוצה לשמוע את מה שיש לכם לאמור. אילו היגדים הייתם אומרים היום לגופכם? אני בריאה, אני חיה ללא כאב, הדם שלי נקי...לכם, בני האדם באנרגיה החדשה יש יותר כוח במילים ממה שאתם חושבים. התרגלו לחדש. במקום – אני מחלים, אמרו: החלמתי. התכוננו, מאסטריות, לאנוש החדש. וכך הוא הדבר. Blessed is the Lord my God who lives inside of me

מאנגלית – רחלי גנון – מורה רוחנית באנרגיה החדשה


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים