קריון החדש מלגונה - יולי 2015


קריון החדש מלגונה - יולי 2015

תקשור מלגונה – יולי 2015

הקדמה

כאן קריון. זהו הקול של שותפי (לי) אשר נשמע במהלך היום, כאשר הוא יושב והופך למשהו אחר שאינו נמצא בתבנית המציאות שלכם. אינכם רגילים לזה. בעודכם ישובים בזמן השקט שלכם וחשים באהבת האל ,תחושות שלווה ושמחה מציפים אתכם, והדברים הטובים מתחילים להגיע אליכם. אנרגיית הריפוי מגיעה, חלקכם מרגישים אותה כבר. זו ידו של האל המושטת אליכם. במדיטציה הלב הרגשי שלכם מנוחם וזה דבר שנוצר כתוצאה מהעתיקות הרוחנית שלכם. גם הנזירים הראשונים ביקום האמינו במה שאתם מאמינים, שאינכם תוצר של הביולוגיה הפלנטארית אלא של המקור היצירתי שהוא רוחני. פיסת האל הנמצאת בכם אינה שם במקרה. חייכם חשובים. תארו לעצמכם כי אלוהים מכיר את מספר השערות שעל ראשכם....אתם קרובים עד כדי כך למקור היצירתי. כל אחד מכם מופלא. אך אתם מביטים סביבכם ושואלים – 'כיצד זה יכול להיות, כאשר יש כל כך הרבה עוני בפלנטה, כל כך הרבה אנשים בצרות, כל כך הרבה צער..' במשך אלפי שנים עבדתם בתורכם נשמות עתיקות, הייתם שם, עשיתם זאת...חלקכם יודע זאת. והיום אתם בעמדת הקשבה כשהבחנה היא ההוכחה היחידה לבני-אדם. האם זה אמיתי? אני יודע מי כאן. אני תמיד יודע. ידעתי אתמול שתגיעו, אני יודע מה עברתם, כל אחד מכם. הייתי לצדכם כשעברתם דרך זה. אני מביט עליכם כמשפחה ומבקש שתביטו עלי באותה הדרך.

יקירים, האם זה אפשרי שיש לכם חבר טוב הנמצא אתכם כל הזמן? רובכם אפילו לא העניקו לו שם. אתם פשוט קוראים לו – 'משהו'...העצמי הגבוה, אולי העצמי המלאכי. משהו הרוטט בתדר גבוה מכם, שהוא מסתורי, שאינכם יכולים להתייחס אליו אך יודעים כי הוא שם. במדיטציות, בתפילות שלכם אתם מדברים את 'זה' אחרת. אז אומר לכם היום. נמאס לנו להיקרא – 'זה' על ידכם. אנו הבית. זה מי שאנחנו. והנה עוד משהו לחשוב עליו. החבר הכי טוב שלכם, העצמי הגבוה שלכם, הוא הנשמה שלכם. והנשמה הזו שאינכם מבינים היא אותה אחת שהייתה לכם בחיים קודמים ובאלו שבאו לפניהם. לכן ישנה רק נשמה אחת והרבה מחזורי חיים. כשאתם מביטים על מי שהייתם, התקופה שאנו מכנים – 'היסטוריית העבר של הפלנטה', אתם בעצם מביטים על החבר הטוב ביותר שלכם. הנשמה שלכם. וזו הסיבה שאנו מציינים את האקאשה שלכם שהיא עשירה ועמוקה במשאבים.

חשבו לרגע, נשמות עתיקות, אם יכולתם ולו רק לרגע לפתוח את הדלת והתודעה שלכם הייתה מתחילה לספר לכם מי הייתם, ולהביא קדימה את כל מה שלמדתם על נעורים והתחדשות, על בריאות, על הניסיונות הרבים שעברתם ולא תצטרכו לעבור שוב. האותיות המלוות את שמכם מייצגות את אהבת האלוהים כשהתאפשר לכם לעבור כל כך הרבה מחזורי חיים ולצאת מהעבר השני, רק כדי לחוות את כל מה שלמדתם. כעת אתם ישובים כאן, מקבלים ריפוי ומתחברים למקור גבוה יותר היודע ומכיר את המבנה הסלולארי שלכם. האם ידעתם שהריפוי שביקשתם כבר כאן והוא חלק מהתודעה? אם תבחרו לארגן מחדש את חשיבתכם, התאים שלכם יגיבו בהתאם. כאב, התנוונות או מחלה, את כל אלה ניתן לחדש ולהחזיר לעצמכם את הנעורים. הגוף המופלא שלכם נזכר בכל מה שהוא יודע לעשות.

פוטנציאל המאזינים ידוע. אנו יודעים מי אתם ואומרים לכם – יש תכנית, יש יופי ויש מטרה, למרות כל מה שקורה סביבכם. הישארו. יש עוד. וכך הוא הדבר.

התקשור המרכזי

תקשור הוא חיבור ייחודי וכל אדם עושה זאת בדרכו. באמצעות תהליך אינטואיטיבי מקבלים את מה שמקבלים ומדברים את מה שמדברים בדרך ייחודית הנקראת תקשור וזה מדויק. לי קרול הולך למקום נוח בו הוא בעמדת צופה ואנו (קריון) משתמשים בכל הכלים שיש לו כאדם, בתודעה שלו, באינטלקט שלו, בנכונות שלו להיות בהיר בכדי לדבר אליכם בצורה ליניארית כי מה שאתם שומעים הוא הפירוש והתרגום של מסר רב-ממדי שמגיע והופך להיות ליניארי עבור האוזניים שלכם. אך באותו הזמן קיים דבר נוסף הנקרא – "השפה השלישית". כשאנו מדברים, חלקכם מרגישים זאת הרבה מעבר למילים שמגיעות ומתחברים לרב-ממדיות הזמינה לכל מי ששומע. גם לאלו המקשיבים מאוחר יותר. זו תקשורת אינטואיטיבית המגיע מהרוח כשאתם מקשיבים לי, אנו משפחה. זה מי שאנחנו. וכשאינכם כאן – אתם בדיוק כמונו. אך כמה קשה לכם להאמין שאתם יותר מכפי שאתם. תודות לפילטר שלכם שמותיר אתכם אנושיים ולא שום דבר אחר. הכל נותר במקומו כל עוד אתם כאן בחיים, עד הנשימה האחרונה שאתם לוקחים לפני המוות, אתם עדיין תוהים, האם זה אמיתי? זו בחירה חופשית וזה חייב להיות כך, בני-אנוש יקירים.

ועדיין, אתם יושבים כאן, חלקכם מרגישים כי ישנם דברים שעליכם לדעת. אנו מברכים אתכם על כל מה שהצלחתם להגשים ועל הנכונות המתמשכת להקשיב, לדעת, לשמוע. מעבר לכל מה שקורה בחייכם כרגע, לחץ, בעיות, אתגרים, אתם יודעים שביכולתם להשהות את הכל ולהרגיש את אהבת האל בחייכם, ולו רק לרגע. זה עוזר לאזן את הנורמאליות, מאפשר לנשום יותר בקלות, גם אם זה רק לדקות ספורות, לדעת שהכול טוב ושהאלוהות מכירה אתכם היטב.

סקירה ל-2015 – היכן אתם עומדים?

נדבר כעת על מה שקורה בצורה פרקטית ובהגיון בריא לאנושות בכללותה ולנשמות העתיקות בפרט. כי ההבדל קיים. האנרגיה החדשה מביאה עמה תכונות מרפאות בצורה נעימה ולא מאיימת ואותן מרגישות הנשמות העתיקות בצורה מועצמת במיוחד בעוצמתה, בתדירותה, ובמהירותה. הן יודעות זאת. זה מתבטא גם בשינוי בדרך החשיבה ובתכונות המנטאליות של התודעה. אם תביטו מסביב לפלנטה על הדברים המתרחשים, תבחינו בסוגים שונים של תודעה. ההבדל המנטאלי הוא לעיתים עצום גם אם לא ניתן לשים עליו את האצבע. סוציולוגים מתחילים להבחין בהתרככות הכללית. ההבנה כי אין צורך לשבת בסוג מסוים של קופסה, ושזה בסדר להתגמש ולהתרחב ואולי אפילו לחשוב מחוץ לקופסה וגם לצרף חברים....זה בא לידי ביטוי גם בדתות ובפוליטיקה. אנשים מתחילים להיות מושפעים מהאנרגיה שהגיעה ופתחה אזור חדש של חלל. המערכת הסלולארית שלכם, בעודה נעה מסביב למרכז הגלקסיה, נכנסת לחלל מסוג שונה שיש בו אנרגיה שונה. שאלו כל אסטרולוג ואסטרונום....שניכם מבינים את ההשלכות של זה. אסטרונום יסביר לכם זה עשוי להשפיע על המיספרת השמש המשפיעה על הרשת המגנטית שלכם, שמשפיעה עליכם.

כך לימדנו מן ההתחלה. אני המאסטר המגנטי וישנה סיבה לשמי. מכאן מגיעה החשיבה השונה בדיוק בזמן. מתחילים לראות ולהרגיש באפשרות כי הפלנטה והמערכת הסולארית נעים לעבר מקום או חלל של אנרגיה שלא ראיתם מעודכם. וזה קרה בכוונה והוכן מבעוד מועד למקרה שתעברו את הסמן ב-2012. ואכן עברתם. ואתם כאן. וזה קורה. אתם כבר חושבים אחרת. מהו הכוח הליניארי שאינו ניתן לעצירה והכי קשה לשנותו? מן הסתם תאמרו – הדתות. המקורות ישנים, מערכות האמונה לא השתנו, זה יוצר בעיות כי אין רצון להשתנות. אך גם זה משתנה. תוכלו לראות את בכל הקופסאות הנקראות – דת ובראשן – האפיפיור החדש. מאחר והקודם לא מת – שניים מהם חיים. תהליך כזה נקרא –"קלף פרוע". משהו בלתי צפוי שקורה שאינו על פי התבנית המקורית שלו. תארו לעצמכם, שני אפיפיורים חיים. אפילו הוותיקן התבלבל. כנגד כל הסיכויים, האחד התפטר לא בכדי למות, אלא כדי שהאחר ייקח פיקוד. וכנגד כל הסיכויים החדש מגיע מדרום אמריקה ומדבר אחרת מכל קודמיו, כי הוא יודע שכדי להציל את הכנסייה שלו, עליו לגרום להם לחשוב אחרת. שינוי בתודעה חייב להתרחש בכדי לשמר ויהיו עוד כמוהו שיבינו את רוח הדברים.

הגישה המנטאלית הזו תאומץ על ידי האנושות בכל מקום. רוב האנשים בפלנטה כרגע רוצים שלום על פני האדמה. זה המיעוט שלא אכפת לו. היכן אתם נמצאים בנקודה זו בזמן? בשנה השנייה באנרגיה החדשה. עדיין מתכיילים, מתחילים לעבור דרך הפחד וכנגד כל הסיכויים, אתם רואים את מה שנמצא מולכם ומתחילים להבין ולזהות שזו הסיבה שבגינה אתם בחיים. נשמות עתיקות, זה הרגע שחיכיתם לו. וגם אם הדרך אינה קלה, הוא כאן לבסוף. הוא כאן. אז כיצד משתמשים באנרגיה ומזהים אותה? הירגעו. הדברים מתבהרים במהלך הדרך. חלק מההתיישרות המנטאלית שאנו קוראים לה- אבולוציית התודעה של כל המאכלסים כדור זה. כולם ירצו שלרוחניות שלהם תהיה הגיונית. וזה שונה מהחוקים של ההורים שלהם. אתם תראו קבוצות רוחניות גדולות שנחשפות ולעומתן תזהו אלו שבאמת מביאות לשינוי....בדרך אחרת לגמרי. תורגש גם התעוררות בתוך הכנסיות. חפשו אחר מערכות רוחניות חומלות ואותם תעצימו. אם יש שם חמלה ואהבה אמיתיים – זה יתעצם מעצמו. אל תחזרו על טעויות העבר ותקשרו עצמכם למאסטר אחד או למורה שעבר זמנו. זו תבנית חדשה. יהיו כאלה שיהיה ברור כי אין בהם חמלה ואהבה ואם יתמוססו. זה פשוט, וזהו שינוי מנטלי.

ומה שלומכם מבחינה פיזית? יקירים, הגוף פיזי של האנוש יעבור שינוי. בני אדם ישימו לב יותר למה שהם אוכלים, מה נכנס לגופם ועם זאת תגיע ההכרה כי הרפואה האלטרנטיבית אינה צריכה להיות אלטרנטיבה, אלא עוד שיטה מבוססת שעובדת. תבנית חדשה של הילינג תכלול סוגים שונים של אנרגיה יותר מאשר כימיה. מעבר לעבודה האנרגטית שאתם מכירים במסגרת העידן החדש, יהיו תרופות אנרגטיות שיכללו בתוכן פיסיקה באותה רמה של כימיה. זה חדש. זה יעבוד ברמה הפיסית על כל הגזע האנושי ועל עובדי האור שיגיבו באופן שונה ואישי לרפואה מהסוג הזה.

ואפילו יותר מזה מגיע לנשמות העתיקות. הן הולכות לקבל תודעה שתנחה אותם כיצד להישאר בפלנטה הזו זמן רב יותר. זה אולי נשמע לא הוגן לרבים מכם. כי בעקרון, מדוע שקבוצה אחת של אנשים תהנה מתודעה טובה יותר מאחרים? ואני מסביר שוב, זה אינו שונה מבית ספר אליו הולכים במשך 9 שנים במקום שנתיים. הנשמות העתיקות יודעות טוב יותר. הן פשוט יודעות טוב יותר כיצד לנווט בתוך המערכת בה הם בילו את הזמן הרב ביותר. לכן אתם העתיקים מעירים את הדברים שאחרים לא יוכלו להעיר. לפני כ-15 שנה סיפרתי לכם שיגיע הזמן בו התודעה תחליט על הדרך בה האדם יחווה ריפוי וזה יבוא על חשבון חוזקה של הכימיה. הגענו לזה. הדברים שונים בתהליך הפיזיקה של התודעה והאנרגיה שעל פני הפלנטה ועומדים בניגוד להמצאות הכימיות. זה ייראה.

הנשמות העתיקות הולכות להיות יותר מודעות לזה ובמהירות יהיו ערים לזה. הכל יעמוד מולכם ואתם תראו זאת. אחרים לא יראו. הסינכרוניות הזו מביאה לכם דברים שישאירו אתכם בחיים במשך זמן רב יותר, אנו יודעים כי אתם עייפים. הגוף הפיזי של האנוש מתפתח דרך הדי אן איי ובתהליך הזה הנשמה העתיקה תקבל יתרון תחילה. כי הייתם כאן זמן רב יותר, התנסיתם יותר, הרשומות האקאשיות שלכם חזקות יותר וזועקות לכיוונכם כי זה הדבר שחיכיתם לו. בדיוק בזמן. עוד דברים רבים יגיעו מהכיוון הזה.

ובנוגע לרוחניות כללית על הפלנטה, אמרו כי יבוא יום וזה יקרה. אתם נלחמים בדואליות ופעם הראשונה בהיסטוריה שלכם יש מלחמת אור וחושך בפלנטה שלכם. זה לא מדינה נגד מדינה. האם אתם מבינים זאת? ארגוני החושך קיימים והם משקיעים רבות בהנצחת הדברים כפי שהם. הם יוצרים חושך שמפחיד אתכם ומפתחים אותו בידיעה שהוא יעצור אתם אם תאפשרו זאת. זהו כל הכוח שיש להם עליכם. אך אתם פועלים נכון, מצליחים לראות זאת כפי שזה באמת, למרות שחלקכם גם מפחדים באמת. אך הנשמה העתיקה ראתה זאת כבר בעבר והיא יודעת כי לא ניתן לפגוע בה וכי בסופו של יום האור מנצח. מה שאתם רואים כרגע מאד מעניין. כוח שכזה יכול להתאגד כל כך מהר ולנוע בכל כך הרבה אזורים ומישורים, והממשלות? אינן עושות דבר אודות זה.

זו התבנית שתפסה את כולם בהפתעה. נהגנו להילחם בשפות ובמדינות ובאידיאולוגיה. ולא בחושך. אני נתקלים בקושי אפילו להגדיר זאת כבעיה כי המחשבה הרוחנית היא שזה ייעלם, ולא כך הוא הדבר. זה עומד להיות גרוע יותר לפני שזה ישתפר. ואז תגיע הנקודה בה כולם יבינו זאת לבסוף ויתאחדו יחד כתודעה קולקטיבית של פלנטה העומדת מול מעטים. לא יהיה להם סיכוי. אך כרגע זה אינו דבר חולף אלא הדבר החשוך ביותר שיכולתם לדמיין שביכולתו להתהוות בכל מקום. כי חושך נמצא בכל מקום שאתם מביטים עליו. בעולם של בחירה חופשית, יש כאלו החושבים כך בכל צעד ושעל בחיים, שהאור אינו חשוב. גם במקום הכי מואר רוחנית, מבלי משים או דעת אנשים חושבים מתוך המחשכים. אתגר הדואליות הוא להימשך לחושך. החושך ממגנט עוד חושך סביבו כי הוא חווה אתגרים קשים כשהאור מכתר אותו. ושוב נזכיר כי אור הוא פעיל, חושך לא. לכן האור מנצח כשהוא נדלק. אז הדליקו את העדר האור הנקרא חושך – באור.

אל תדאיגו את עצמכם יתר על המידה מכל מה שייך לעתיד. אומר שוב, הכל הולך לפי התכנית. ההורים הרוחניים שלכם, הפליאדות, עברו בדיוק את אותו הדבר. כל פלנטה בעלת בחירה חופשית העוברת את הסמן ומתחילה להתבגר, חווה את אותם אתגרים ומאבקים עם האנרגיה הישנה, הדרכים הישנות, מאבק עם החושך. כשמביטים על האור והחושך זה ברור היכן יש חמלה ואהבה והיכן אין. זה כבר יותר נהיר ומוגדר עבורכם כי אתם מתפתחים.

לבסוף, עוד קלף פרוע מגיע אליכם הוא קלף טוב!! כל מה שאנו רואים כפוטנציאל בפלנטה מוביל אותנו לאמר כך. זהו קלף הקשור בהמצאות שיגיע טרם זמנו. בדיוק כפי שההמצאות הגדולות ביותר ניתנו לאנושות בדיוק בזמן. הקלף הפרוע האחרון שהגיע כשהייתם מוכנים הוא המעוף/הטיסה. זה היה רק לפני כ-100 שנה למרות שהעפנו עפיפונים במשך אלפני שנים והבטנו על ציפורים מהרגע בו נוצרו הציפורים, הבטנו לשמיים ואמרנו –"הלוואי והייתי יכול לעוף". קחו את כל הדברים הפשוטים שאתם יודעים כעת על טיסה, וחשבו על שני בוני האופניים האמריקנים שעשו היסטוריה והקדימו את הצרפתים בשבועיים בלבד... יקירים, המצאות מגיעות לפלנטה הזו כשהתודעה מוכנה לקבל אותם. אותו הדבר קרה עם הרדיו. מדענים הם מאסטרים המביאים עמם את הידע לפני שהם מגיעים הנה. עוד שלוש תגליות בדרכן...לא אוכל לאמר לכם מתי, כיצד והיכן, רק אומר שזה בדיוק הזמן לשלב נוסף, לקלף פרוע נוסף ששווה לחכות לו. הוא טוב כמו קודמיו וכשתראו אותו – תדעו. כנגד כל הסיכויים יגיע דבר שונה. אנו כל כך שמחים לשתף אתכם באינפורמציה הזו. למרות שגם פלנטות אחרות היו במצב שלכם בדיוק. אין כאן הפתעות.

מנקודת מבטנו אתם גדלים, מזהים את האנרגיות החדשות, נפתרים מהבריונים, שלום על פני האדמה הוא דבר מובטח. המשיכו בדרך. שלום הוא גם שלב הכרחי לכמה המצאות שיגיעו בזמן הנכון בכדי שלא ינוצלו לרעה. זה מגיע. ושלום אינו סוף אלא התחלה, בדיוק כפי שחוו הפליאדות. הוא מגיע עם תודעה שיש בה חוכמה. וכל זה מובנה בתוך הדבר הזה הנקרא – "האנוש החדש". כעת, לסיכום, היכן אתם? אתם מגלים פלנטה מלאה בחמלה. הנשמות העתיקות מתעוררות לאנרגיה החדשה, החושך נלחם בכם כי הוא מפחד מכם. החדשות והמדיה הם אנרגיה ישנה ואתם כבר יודעים זאת. תהיה בקרוב מדיה מאוזנת יותר שתוכלו לפנות אליה. יהיו בה תכניות על פי בחירתכם ולא כאלה שמונחתים עליכם. כל הדברים הללו עוד לפניכם. אישית, פיזית ומנטלית אתם בשנה שנייה.

אתם אהובים מעבר לכל קנה מידה. אנו רוצים שתישארו. איננו רוצים שתהיו מתוסכלים. כשאתם מתכיילים, לכל הדברים הנפלאים האלה ששוחחתי עליהם אין משמעות, כי התהליך הוא כל כך קשה עבורכם. החזיקו מעמד. ודעו כי יש חלק בכם היודע הכל אודות מה שאתם עוברים, והוא אוחז בידכם ואומר לכם – 'החזיקו מעמד'!!! יש אהבה, יש חמלה, יש מטרה. אתם תעברו את זה. חדשות טובות. וכך הוא הדבר.

ובנימה אישית,

בהוואי בדצמבר 2012 סיפר לנו קריון בפעם הראשונה כי בכדור לימוד, אנחנו הנשמות העתיקות שעברו אלפי מחזורי חיים ומהווים חצי מאחוז אחד של כלל האוכלוסייה בעולם. איננו נעלים מהנשמות האחרות אלא רק עתיקים יותר. בביתנו שבשמיים אין היררכיה ושם כולנו שווים כמשפחה אחת גדולה. כשאנו משילים מעלינו את הגוף, אנו מצטרפים למשפחת האלוהים. אך כאן, יש תפקיד מדויק לכל אחד מאיתנו. "נשמה עתיקה" אינה סוג של צרעת שניתן להידבק ממנה, האתגרים שהם מנת חלקה אינם עוברים בירושה, וגם ולא ניתן להיות כמותה באמצעות קורסים או מפגשים או טיול כזה או אחר.כי לא ניתן להדביק פער מולד של ניסיון חיים וחוכמה שהצטברו במשך אלפים בשנים. במיוחד טומן בחובו ניסיון החיים גם את כל הכעס והאבל והצער והאובדן של נשמות שכבר היו הכל וכבר חוו הכל ועדיין עמדו בשורה והתנדבו להגיע לכאן, לעזור לילדים החדשים שבשכונה הנמצאים כרגע בשנתם השנייה, להתבגר, לעבור את הסמן ולהתעלות עם הזמן. כפי שעשו הנשמות העתיקות, כל כך הרבה פעמים, בכל כך הרבה כוכבים ויקומים. זו "העזרה" הנמצאת כאן. והיא במלבוש של גוף אנושי לכל דבר ועניין. וכבני אנוש, לא קלה דרכינו כלל ועדיין מרגישים מבורכים להיות כאן בעת הזו. שלכם, רחלי.

תרגום ועריכה - רחלי גנון – מאסטר הילר, נשמה עתיקה מהמקור היצירתי


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים