קריון החדש - חוכמת הגוף - חלק ראשון


קריון החדש - חוכמת הגוף - חלק ראשון

"תקשורת הגוף"

קריון – מהאוניברסיטה ללימודי רוחניות בדלפי ג'ורג'יה – אפריל 2014

אנו כאן, במקדש החוכמה, מבקשים להביא בפניכם את צורות החוכמה שביקשתם לכם, מה שכל נשמה עתיק באנרגיה החדשה הזו, מתחילה לשאול עליו. הכותרת היום היא – תקשורת הגוף, מאחר ואתם, בני האדם, אוהבים לתת כותרת לכל דבר. אך לפני שנתחיל, אומר לכם כי זו תקשורת ספציפית של הגוף שלכם עם המבנה הסלולארי שלכם, ולא ההיפך. (את זה נשלים בתקשור אחר).

ישנם שני סוגים של תקשורת. זה אינו חד-צדדי. אך כרגע אנו הולכים לדבר עליכם ועל הגוף שלכם. בטרם נתחיל, מה שהכרחי הוא לבחון את החסימות המפריעות בדרך אל ההבנה שלכם, לכל מה שהולך להגיע. יש לכם רק מציאות אחת. המציאות שאתם חולקים כבני-אדם וגם עם שותפי (לי קרול) הוא שאתם חיים בעולם ליניארי, אתם חווים דברים בדרכים מסוימות ואתם מורגלים לדרך שבה האנושות עובדת. הפסיכולוגיה האנושית, כל הדברים שאתם עושים, התנועות, הפעולות, הסיבות שמאחורי הדברים, ההישגים, העונשים, כל הדברים עובדים. זו אינה האדרה של האינטליגנציה שלכם כשאני אומר שאתם באופן טבעי מקרינים זאת לכל הדברים האחרים סביבכם. בין אם זה אלוהים, ובין אם זו רק תפיסה של המציאות במצב רב-מימדי, אתם מביאים קדימה רק את מה שאתם יודעים. וזה מכור. הדרכים האנושיות בהם אתם משיגים דברים, דרך עבודה קשה, דרך חזרה ויישום. ישנם דרכים מסוימים בהן אתם עובדים כבני אנוש. מערכות יחסים עם אחרים, הנתינה והקבלה שיש בכם המיושמת בכל תחומי החיים שלכם.

כבר אמרנו לכם בעבר, כי חלק מהדתות המאורגנות לקחו את זה למקסימום האבסולוטי ויש להם אלוהים שאינו מתפקד. כזה שיכול להתרגז, להיות שיפוטי ועוד הרבה תכונות שיש לאנשים....אז לפני שאנו מתחילים בשיח, או אומרים לכם כי עליכם לשחרר את זה. מזכירים לכם לקחת את הדרכים המסורתיות ולאזן אותן עם האמת. אתם יודעים, החזון של התקשור הזה נפלא, אתם מסוגלים לדבר למבנה הסלולארי שלכם, כפי שאמרנו לכם במשך שנים, וזה אפילו לא קשה. רק צריך לעקוף את הדעות הקדומות האנושיות, וזה אינו קשה.

בואו נתחיל את הדיון עם מה שהכרחי בכדי להגשים את מה שאנו הולכים לדבר עליו היום. עלינו להגדיר בצורה הטובה ביותר מה היא תודעה. תודעה אנושית. זו לא תהיה ההגדרה שתקראו עליה באקדמיה שלכם. אלו הדברים שאנו (קריון) רואים. תודעה אנושית מתחלקת לכמה חלקים, אנו הולכים לדבר הים רק על שניים מהם. הראשון הוא אותו מרק של תגובות או התנהגויות המונעות על ידי שני חלקים בגוף האנושי. הראשון הוא המוח הסינופטי שהוא המחסן של ההתנסויות. והשני – הוא החלק הרב-מימדי שאתם מאמינים כי הוא אחראי על יצירתיות, אינטואיציה ואלוהים. זהו עירוב של שני אלו דרך בחירה חופשית של בני האנוש. האיזון בין שני אלה הוא היוצר אדם שאכן נראה לאחרים כאילו הוא בשליטה של חייו שלו, ואף מרוצה מעצמו. כאשר זה לא מאוזן, בכל דרך שהיא, אנו מקבלים חוסר תפקוד. כשלאדם יש תודעה רק במוח הסינופטי שלו, אין אמינות של אלוהים בתוכו, אין יכולת עבורו ליצור מחשבה יצירתית באמת, ועדיין הוא מאד מרוצה להמשיך רק עם מה שהוא יודע. וזה אף משרת אותו היטב. אנו רואים זאת כחוסר תפקוד, כי החלק של אלוהים תמיד נמצא שם, תמיד נגיש, נותן כל כך הרבה מודעות מוגברת ואור....ועדיין, בארץ הבחירה החופשית, זה מה שרוב האנושות בוחרת לעשות.

ואז בא החלק השני שכבר ראינו....אנשי העידן החדש שאינם מתפקדים. נקרא להם – "הצפים". הם כל כך מחוברים לכל מה שנקרא "אזוטרי"....שאין להם שום מושג אודות החיים. ואז אף למוח הסינופטי אין סיכוי. הם לוקחים את כל הלוגיקה וההיגיון הבריא וזורקים אותם החוצה. והדבר היחידי שנשאר הוא מה שאנו קוראים לו: העמדת פנים והרבה הו...הו...הו...כולכם ראיתם אותם. ואתם יודעים מה? זה מקובל עבורם. וזוהי התודעה האנושית. האיזון בין זה שהוא סינופטי והישרדותי וזה שהוא הנקודה האלוהית שאנו נושאים איתנו.

אם אתם מאזינים לזה היום, בזמן אמת, או דרך הקלטה, או קוראים את זה כי מישהו תרגם זאת עבורכם, הסיכויים הם שאתם מודעים לחלק האלוהי שבתוככם. החלק האלוהי שבכם הוא החלק המסתורי, המתעתע. וזהו גם החלק האמיתי. אמיתי כמו המוח הסינופטי. הנה מה שאני אומר לכם, זה מחובר כל כך חזק ליכולות שלכם, לדבר עם הגוף שלכם. במידה ואתם אינטלקטואלים ואתם סומכים רק על זה שהוא סינופטי במוחכם – עליכם להפסיק הרגע ולא להמשיך לקרוא או להקשיב. כי לא תנחלו הצלחה במה שאני עומד לאמור לכם....

קוראים יקרים,

המשך התקשור ארוך ומורכב ומרתק מאין כמוהו ויועבר רק לאנשים שבאמת מתעניינים בכך ומחוברים במודע לחלק האלוהי שבתוכם. אנא השאירו הודעה פרטית או בתיבת הקשר ואשמח לשלוח אותו אליכם. תודה.

Racheli Ganon – Master Healer Channel


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים