קריון הונגריה קופסאות האמונה


קריון הונגריה קופסאות האמונה

קריון הונגריה – להשיל את קופסאות האמונה

א' – לצאת מהבועה

ברכות מהשירות המגנטי. כיצד יודעים אם זה אמיתי? ישנם כאלו כאן היכולים להבדיל ולתפוס אנרגיה והם כבר רואים....שותפי (לי) זז הצידה והמסרים באים דרך הפורטל מהצד השני של הוילון עבורכם, והם נפלאים.

אני קריון. מאוהב באנושות. לעולם לא אביא בפניכם מסר מלא בפחד, כי אני יכול לראות מי אתם. בחלל הזה יש כל כך הרבה עומק. הנשמות העתיקות כאן. אני מביט בכם ואינני רואה את פרק החיים הזה. אני רואה את כל תקופות החיים שלכם. ני רוצה שתרגישו את האנרגיה הזו, את האהבה הנשפכת אל המקום הזה. זו לא שאלה, זה אמיתי. עבור חלקכם שבאו בפעם הראשונה, האיש בכיסא לא יהיה משכנע. האם דבריו אמיתיים? האם הם מאלוהים? אנו קוראים לזה בחירה חופשית והבחנה. ישנה סמכות/רשות שתאמר לכם אם זה נכון או לא והיא ניתנת לכל בן אנוש. אם אתם תקועים במימד השלילי או במסורת שלו, תאמרו שזה אינו אפשרי, אפילו מזויף.

הבועה שגדלתם בה אומרת לכם שזה אינו אמיתי. זה לא הולם. זה לא יכול לקרות. אתם שמים את אלוהים בקופסה ואומרים: הנה מה שאלוהים יכול לעשות והנה מה שאלוהים לא יכול לעשות. אתם שמים בני אנוש בקופסה ואומרים: הנה מה שהם יכולים לעשות, והנה מה שלא...זה עולמכם. אתם משלבים ידיים ומביטים על הכול בהתאם לקופסאות האלה. יקירים, זו הבחירה שלכם. אני מזמין אתכם היום לפתוח את הקופסאות. ולספקנים אומר זאת: ומה אם אתם טועים? ומה אם זה נכון ואמיתי וריאלי? ומה אם המסר נכון ומדויק? כל מי שבא הנה לריפוי בתקווה שהאנרגיה תעשה משהו עבורו בסוף השבוע, כל דבר שבאתם לשמו, יכול לקרות עבורכם. אך עליכם לפתוח את קופסאות האמונה. האם תאפשרו לדברים להגיע מעבר למה שציפיתם? האם מסוגלים לשבת ולהקשיב באוזן קשבת וראש פתוח? או שתסגרו את עצמכם ותקבלו רק את הדברים שאתם חושבים שהם נכונים, המבוססים על דברים שאימנו אתכם?

ישנה אנרגיה הנשפכת מהבמה הזו. אני מכיר אתכם. את כולכם. ולכן אני לעיתים קרובות נפעם ממי שאתם. זהו אזור מיוחד. אמרתי זאת בעבר, דיברתי על הנשמות ההונגריות העתיקות והעדינות. אני מתחנן אליכם. אל תראו את האיש בכיסא, כנותן המסר. הוא אמריקאי, מדבר אנגלית, אני משתמש בתודעה שלו, באינטלקט שלו, אך אני קריון. אני מכיר אתכם. אני מכיר את מקורות הכוח שמסביבנו ואת כל מה שקרה כאן. אני מרגיש ויודע את העדינות והרוח של אלו הגרים כאן. זה סוג מיוחד של נשמות עתיקות המגיעות בקבוצה קרמאטית אחת הנקראת – הונגרים. רובכם מתגלגלים בתוך עצמכם שוב ושוב באזור הזה. הקשיבו, אתם אבות-אבותיכם של עצמכם. אתם נושאים את הידע והחוכמה. מה תעשו עם זה באנרגיה החדשה? גם על זה נדבר הלילה. אני יודע מדוע אתם יושבים כאן. האם אתם מרגישים את האנרגיה? זה הוא מקום מעולה לריפוי היום. הירגעו, שכחו מהבעיות שבחוץ לרגע, שבו בתוך האהבה הזו. האם אתם יודעים כיצד אלוהים מביט עליכם? אם אינכם יודעים, אולי אוכל לתת לכם רעיון.

אתם המשפחה שלי כי אלוהים בתוככם. הוא חלק מכם כבני-אנוש המגולמים בגוף. וגם לצד השני יש אלוהים בתוכו. המשמעות היא שאתם משפחה. איתי. כל המסרים שאעביר ביומיים האלה, יינתנו באהבה, עבור משפחה שמתגלה. הגיע הזמן בו הרוח ההונגרית תוכל להיראות, ולהפסיק להיות קבורה. יש לה פוטנציאל להוות אבולוציה רוחנית עבור אירופה כולה. חלק מכם ידעו זאת מראש.....זה לא אמריקאי שיושב בכיסא. אני קריון. הייתי אתכם מן ההתחלה, אני יודע מה עברתם, אני יודע מה אבות אבותיכם עברו. יש התעוררות והיא מתרחשת כאן. האם אתם חשים זאת? זה נפלא. ההזמנה היא להשיל את הקופסאות. קחו את היומיים האלה והקשיבו, הבחינו, הרגישו. יש משהו עבור כל אחד כאן. יהיו כאלה שיקשיבו מאוחר יותר וגם עבורם המסר זהה. אני יודע מי מאזין. תיהנו מהרגע הזה ודעו שאתם מאוד אהובים. אשוב. וכך הוא הדבר.

ב' – על ההמיספרות

ברכות. אני קריון. ברצוני לספר לכם סיפור. הפלנטה משתנה. וסוג השינוי שהיא עוברת.....אצייר לכם תמונה. מה היא ההיסטוריה של הארץ כפי שאתם מכירים אותה עד כה? חלק קראו לזה – כיבוד האדמה. תוכלו לאמור כי בני האדם שילמו את המחיר. באנרגיה ישנה של הישרדות, היו אלו הגברים שהלכו לקרב. הם אלו שנתנו את חייהם. המיספרת הצפון הייתה קרה יותר מהאטמוספרה הגברית. וההיסטוריה מראה כי הכובשים הגיעו מהמקום הזה. ההמיספרה הדרומית, לא בהכרח הנשית, אלא האימהית....יש משהו שנחבא כאן.

ישנם מקומות של איזון בשתי ההמיספרות. (שני חצאיו של כדור הארץ). ומה בדבר כאן? מה קרה כאן? אתם, ההונגרים שבכיסא, כמה פעמים גבולות ארצכם נסוגו על ידי כובשים? ומה עשיתם בנדון? האם כבשתם חזרה? לא. ישנה תודעה כאן שהיא שונה מכל מה שקורה סביבכם. יש ברית בין המקום הזה להמיספרה הדרומית של הפלנטה. זו היא ברית של מחיקות הכוללת תודעה שלא תשתול את הדגל שלה בפשטות ותאמר –"זה שלי".

העתיקים ידעו כי יגיע הזמן בו ההמיספרות יימסו יחד בתודעה, כשתתחילו לזוז מתודעת הישרדות ותודעה מתעלה של שלום. וכדי לעשות זאת, ההמיספרה הדרומית תגלם חלק גדול יותר, והעתיקים אפילו אמרו וחזו שהחוכמה מהודו ומאזור טיבט תזוז דרומה. דיברו גם על תזוזת הקונדליני, הידוע כבורא במשותף.

האנרגיה החדשה נולדה. לא ניתן לאחד את הצפון והדרום בקלות, חייב להיות חומר מקשר ומשמן בכדי להפוך את זה לקל יותר. וזה אתם. לכם כבר יש זאת. אתם מוכנים לתזוזה הזאת. הרי זה לא פשוט קורה בדרום אמריקה. זה בזכות האדמה הנהיית רכה יותר ויוצאת ממצב של כיבוש. כולל המיספרה צפונית המתחילה להתרכך וכורתת ברית בין מדינות שלא נראתה קודם, הם יוצרים שלום על הפלנטה. ויש את הונגריה. אתם כבר שם, מוכנים. אתם מקום שהוא שלום על הפלנטה הזו.

כשהגבולות נפרצו לא מזמן, והפרידו משפחה ממשפחה, מה עשיתם? לכן היום אנו מביטים על סובלנות ועל סלחנות, ולא על שנאה. לא יצאתם למלחמה. אתם מבינים? זו היא תכונה נשית. זו האימא שלעולם לא תשלח את הבנים שלה לקרב. זו הונגרייה. אתם שונים ואתם יודעים זאת. משהו טוב קורה כאן, שגדל ופורח ויוצר חולייה מקשרת להמיספרה הדרומית, למקום שהוא האיזון של הפלנטה. זה מיוחד. זה חלק מהאיזון הכולל של האנרגיה בפלנטה. כמה מכם הרגישו את החזון מגיע? וכמה מכם אמרו שהוא לעולם לא יגיע? נדבר על זה הלילה. אם אתם תוהים מתי יגיע, אומר לכם. הוא הגיע. אתם תרגישו זאת והשינוי הוא בטווח ידיכם. זהו לעכשיו. אחזור. וכך הוא הדבר.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים