קריון הונגריה חמשת התכונות


קריון הונגריה חמשת התכונות

קריון הונגריה – חמשת התכונות

ברכות. כאן קריון. שותפי זז הצידה. תיהנו מאנרגיית החדר. היא בהירה, יפהפייה, בטוחה. בטוחה מספיק לחשיבה ולהבחנה. איננו דוחפים דברים לעבריכם וגם לא שולחים לכם מסרים הפולשים ליכולת ההבחנה שלכם. יש כאן ארוחה אנרגטית משובחת המתבשלת מולכם. הוכנה רק עבורכם. קחו ממנה איזה חלק שתבחרו.

חמש תכונות. אומר לכם שוב, זה לא חומר אזוטרי השייך לסבים שלכם. השינוי בפלנטה כעת הוא השינוי לו חיכיתם והוא משמעותי. הוא מחובר לתקופה של לפני נקודת השוויון. לעתיקים היו יומנים מהסוג שלהם שהיו קשורים בדרך כלל לכוכבים. ל-26,000 שנים של התבוננות. כשהעתיקים הביטו אל השמיים ועקבו אחר הכוכבים, הם ראו שינוי מאד איטי. הארץ לא הייתה נגישה כי זה לוקח 26,000 שנה לעבור מחזור אחד שלם. חציו, 13,000 שנה הוא הבסיס לחלק מהיומנים. לעתיקים היה חזון, כי כאשר יושלם מחזור חיים שלם ויגיע לנקודה של ה -21.12.2012 האנושות תהרוס את עצמה, או שתהיה מוכנה לשלב הבא. אתם אלו ששמעו על האנרגיה החדשה כבר לפני 20 שנה, כמו הסבא שלכם, אך זה שונה. זו הייתה נקודת ההחלטה בה הם ראו שהיא מגיעה. חלק מהיומנים מצביעים על הזמן הזה כנקודת ההחלטה החמישית והאחרונה הזמינה. הם הצביעו על עוד ארבעה מקומות בציוויליזציה האנושית בה הרסתם את עצמכם ונאלצתם להתחיל מחדש. זה היה כביכול הסיכוי האחרון.

התכונה הראשונה - שינוי

לפני 40 שנה, הנבואה נראתה כאילו היא עומדת לקרות. נבואה שלילית. זו שגדלתם איתה. של מלחמת העולם השלישית. הקרב האחרון שימיס את האנושות מבלי היכולת להתחיל מחדש. זה לא קרה. ההיסטוריה החלה להשתנות בשנות ה-80 המאוחרות, הכדור החל להתגלגל. הפוטנציאל היה גבוה, בו העולם הנאור והמתורבת יחל לשנות את התודעה. אני (קריון) הגעתי כדי לעזור ולסייע בכל זה. אם אתם מבינים באסטרונומיה, תדעו על אלו שנים מדובר. 18 שנה מכל צד של סוף 2012, מייצגים כניסה לתוך השינוי ויציאה ממנו. אנו כעת, ב-2014 הרבה מעבר לנקודת האמצע. היומנים החדשים במקומם, העולם עדיין כאן.זה הזמן עליו דיברנו. זו הסיבה שבגללה נולדתם. זו הסיבה שהאנרגיות הן כפי שהן, והנה אתם. אני רוצה שתבינו זאת. זה חדש. אמרנו לכם כי התכונה הרחבה ביותר שעליכם לחפש באנרגיה החדשה הזו, היא שינוי. סמן האזוטריות מתחיל לשנות את התדר שלו. מרפאים, מדיומים, מתקשרים, כמה מכם חשתם בזאת? חלקכם פחדתם שזה נעלם. זה לא. זה רק שנה תדרים והפך להיות חזק יותר. כיול מחדש הוא תהליך בו בני-אנוש מוצאים את התדר החדש. נוצר כיול מחדש שהוא חזק יותר לחיים, חיבור חזק יותר לאלוהים. הכול נכון בכם. התכונה הראשונה התגלתה ושמעתם אותה בשפתכם.

התכונה השנייה – האמת בפלנטה

אני מבקש שתתחילו להבין משהו. זו לא המסורת. לימדו אתכם שאתם בסך הכול, בפשטות, חיות החיות על פני כדור הארץ, שאולי אתם בפסגת הסולם האבוציוני, אך אתם חלק מרבים אחרים. וגם שאתם חיים בפקעת הפלנטה, והפלנטה יכולה להיות מסוכנת, לעולם אין לדעת איזה אסטרואיד יפגע בה....ובכן....אינך יודע את מה שאינך יודע.

הנה האמת. הפלנטה הזו נוצרה עבורכם. הייתם כאן כשהיא נוצרה. אינכם זוכרים? חזינו בה יחד. אמרנו כי יום אחד תהיו שם. זה לא לקח הרבה זמן, מאחר ואין זמן....כשאתם בצד הוילון אליו אתם שייכים, אין התחלה או סוף. אתם חסרי גיל. הארץ נוצרה לזה. לכאן ועכשיו. התכנית לכל אורך הדרך הייתה לראות אם האנושות יכולה לעבור את שלב ההישרדות, ותתחיל לחבר דברים יחד במקום להפריד ביניהם. אתם הסיבה לכל כדור הארץ הזה. הדבר החשוב ביותר בפלנטה הוא אלוהים שבתוככם. האדמה היא לחלוטין מוכנה עבורכם. חלק מהמדענים טוענים כי זה כנגד כל הסיכויים, כיצד כדור הארץ קרה, התהווה, וחלקם אומרים כי כדור הארץ אינו יכול להיות טעות. המספרים מתחילים להוכיח זאת. זה הדבר השני שאני מבקש שתשמעו היום. הונגריים ואחרים, אתם אינכם קורבנות של הפלנטה הזאת.

תכונה שלישית – שני הדברים המפסיקים את האור

יש אור כאן. זו מטפורה. ישנה התחלת תודעה, אתם תראו זאת בתחזיות, באינטרנט, אבולוציה רוחנית שתקרה יותר מהר כאן, ולאלו שמסביבכם, מאשר במקומות אחרים על הפלנטה. כי הנשמות העתיקות כאן מוכנות לזה. זו היא שנה מספר אחת. יש שני דברים שיפסיקו את התהליך הזה. יש לכם בחירה חופשית. הרי לא קיים יעד מוכן. ישנם שני דברים שיפסיקו את האור שלכם, ועליכם לדעת מה הם. הם קשורים אליכם כהונגרים שעדיין מבססים את העתיד על מה שקרה בעבר. זה כל מה שביכולתכם לעשות. אתם מביטים בעבר שלכם, אתם רואים את כל הטרגדיה והקושי והסבל, אתם מביטים בחדשות, ואתם רואים דברים שגורמים לכם לפחד. הרשומות האקאשיות שלכם מלאות בדברים שאתם רואים בחדשות...זה נטמע בחיים הקודמים שהיו לכם ולוחץ על כפתור...אני יודע. אתם חיים דרך זה. והנה זה בא שוב. ואז, מה אתם עושים? אתם מפחדים.כשבן-אנוש פוחד, כל האור מפסיק. האם ידעתם זאת? הכול!!!! אם יש לכם נר, זה נפלא, במקדש של האל שבפנים הפחד נכנס. פחד מוביל ליותר פחד. כמה מכם עדיין מפחדים? הנה אתם, באתם למקום הזה בהיסטוריה, בו הגיע הזמן ללכת לעבודה, עובדי-אור. אל תתנו לו לפחד להפריע בדרך. אל תתנו לו לאפשר לכם שזה העתיד. אתם העתיד. יבשות רכות, יופי, סובלנות,סליחה, עדינות, זה העתיד. זה מי שאתם. התאמנתם על זה במשך שנים. אל תהיו כל כך עדינים עד כדי שהפחד ילכוד אתכם. אינכם אנשים אגרסיביים.יש לכם חרב של אמת. זה אינו נשק. אמת אינה נשק. אמת היא אור, ושום כמות של חושך אינה יכולה להגיע אליכם.

הדבר השני מעט יותר מסובך. מה אתם מעבירים לילדיכם כאינפורמציה? ישנה מסורת הטוענת כי מה שקרה בעבר מגדיר מי אתם, וכי אינכם יכולים להתקדם, לעולם לא תוכלו, והעולם יחלוף על פניכם ויעשה בכם כל מה שהוא רוצה. ובכן...זו היא התודעה של ההורים שלכם. קורבנות. אתם יודעים שאני צודק. מה תעשו עם זה? תאמינו או שלא? זה הולך להיפסק ממש כאן ועכשיו. האם אתם קורבנות של הפלנטה? האם אתם יושבים באנרגיה שאינכם יכולים לשלוט בה ואתם פוחדים ממנה? האם אתם יכולים לשמוע את הוריכם אומרים לכם זאת? האם אתם יכולים להאשים אותם באמירות האלה לאחר כל מה שקרה כאן? זה באמת הרגיש כך כאן. אל זה אינו העתיד שלכם. מה אתם הולכים לאמור לילדים שלכם אודות רעב? מה תאמרו להם על העתיד ועל הפוטנציאל של ארץ מופלאה ושלווה ועדינה, היודעת כיצד לאהוב אולי טוב יותר מכולם? יש עוד ארצות מסביבכם החולקות גם חלק מתכונות אלה. הבינו, הפורטלים אינם מכבדים גבולות של מדינות. ישנם גם אחרים. אז מה תאמרו לילדיכם? האם תאמרו להם כי הכדור מתגלגל לכיוון השלום ושהתודעה כאן תשחק תפקיד בזה? שיש דברים חיוביים מלפניהם, וזו היא הבחירה החופשית....

תכונה רביעית – שינוי לטובה

חדשות טובות. תהליכים אזוטריים חדשים מגיעים והם מוגברים בעקבות התהליכים הישנים. מרפאים בתדר הזה עומדים להגיע לרמה חדשה, כל המתקשרים האינטואיטיביים. חלק מכם כבר מרגיש את זה. זה מגיע. דרך חדשה לחלוטין לעשות דברים. הריפוי יהיה עצום, התקשורים מאד עמוקים, הקשיבו, אני יודע מי כאן. ישנן אנרגיות שמאניות בחדר. אני אומר לחלקכם להתכונן. דברים עומדים להשתנות בדרך חיובית. אם אתם מעורבים בכל דרך אפשרית בעזרה לאנשים אחרים, הרוח תהיה מאחוריכם, לא לפניכם. היא נושבת מהר יותר וחלק יותר עבורכם. כי ישנה מציאות חדשה, תודעה חדשה התומכת באור. אינני אוהב בכלל לדבר על החושך, כי הוא לא עומד להיות כאן לאורך זמן. הוא לא ינצח במאבק הזה. בואו נדבר על מה שיקרה לאחר מכן. כל כך הרבה דברים חדשים עבורכם. אלו חדשות טובות.

תכונה חמישית – המסתורין מתגלה

לפני כמה שבועות שותפי (לי) ישב באנגליה, המקום בו הרבה מהסודות נשמרו. יש סיבות לכך. למקומות שונים בפלנטה יש תפקוד מטפיזי ואזוטרי שונה. השינוי הוא בהתאם למרכזי האנרגיה במקומות הללו. המטרה משתנה. הם היו שומרי הסודות, היו להם בתי ספר למסתורין, היה להם כל כך הרבה ידע אודות האור. אני מבקש שתיזכרו בהיסטוריה. זה לא היה כל כך מזמן, שאם הראיתי לעוד בן-אנוש את מה שידעת אודות האלוהים שבפנים, היית עשוי לאבד את חייך. אלו היו בהחלט התקופות החשוכות. ברבריות. אז, ידעתם טוב מאד לא להראות את האור שלכם. שומרי הסודות ובתי הספר למסתורין הכילו את האינפורמציה הזו, והיא הייתה יקרה מפז וסודית. וכעת, איך לוקחים אלף שנה של שומרי סוד ואומרים להם – "אל תעשו זאת יותר"? כי זה הזמן לשחרר אותם. זה המסר שלי. אך כשאתה משחרר אותם באנגליה, התודעה מתפזרת לכולם, כי היא קוונטית כפי שאתם יודעים. האם הייתם מתפללים לפלנטה אם הייתה לכם רשימה של שבעה ביליון שמות? אתם מודעים למה שאתם עושים, כי תודעה קבוצתית יכולה להשפיע על הכול ועל כולם.

בתי הספר למסתורין ישחררו את הסודות שלהם, החברה תסגור את דלתותיה במקום בו היו סודות ותשחרר אותם וכל העולם יתחיל לראות את מה שאתם כבר יודעים. יהיה יותר ויותר אור. עבור כל האנושות, לא רק לחלקה. אך בעיקר לאלו שכבר השקיעו את עצמם באור, ויודעים מה לעשות עם הכלים יותר מאחרים. חלק מהאנושות לא תראה את זה כלל, וחלק ידעו בדיוק מה לעשות עם זה. זה אינו מסתורין עבורכם. כיצד לתקשר עם האל שבפנים, איך להוציא מתוך האקאשה שלכם תכונות מהחיים בהם חייתם, כיצד להיכנס פנימה ולמשוך את החוכמה שכבר יש לכם מגלגולים קודמים חזרה אליכם? כיצד לרפא את הגוף שלכם, כיצד להאריך את תוחלת החיים שלכם, כיצד לשים שמחה ואושר בחייכם שאינם נמצאים בהם כעת, כיצד לשנות את ההרגלים שלכם, זו המסתוריות שנשמרה במשך נצח. כל שמאן מכיר את מה שהיא. הוא עשוי להקיף אותה בטכסים ובחגיגות, אך היא עדיין אותו הדבר. אל תשאלו שמאן על מעורבותה של גאייה. מה למדתם אודות גאייה היום? האדמה קדושה כאן. חלקכם חושב שיש לכם את צ'אקרת הלב של הפלנטה, ממש כאן. זה לא בדיוק מדויק, אך יש לכם את הלב של האזור כאן. אתם מוכנים לזה. זה המסר עבורכם להיום. עבור ההונגרים וסביבתם. אני מכיר את ההיסטוריה. הייתי אתכם בכל מחזורי החיים, ראיתי כיצד זה היה ואיך זה הרגיש. ולכן אני יודע. החדשות טובות מאד. האם את חשים ביופי של זה עבורכם?

לעולם אל תתנו לאף בן-אדם לאמור לכם שרק מעטים יכולים לקבל את זה. לא יהיה שלום על פני האדמה אם רק למעטים תהיה שלווה. זה יהיה שייך לכולם. אתם עשויים להיות חלק מזה. כמה זמן זה ייקח? עם הבחירה החופשית מגיע חוסר סבלנות. אני רוצה שתדעו כי כל נשמה עתיקה שבחדר תהיה שם כדי להשתתף. האם זה טוב מספיק? יש שושלת קרמאטית חזקה כאן האומרת כי זמן החיים שלכם יהיה כאן שוב. זה משהו ייחודי להונגרים. יש כאן עבודה לעשות במשך כמה מחזורי חיים. חשבו על עומקן של מילותיי. חייכו. תנשמו. והיו שמחים. וכך הוא הדבר.

#חמשתהתכונות #קריון

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים