קריון הונגריה אודות אהבה


קריון הונגריה אודות אהבה

קריון הונגריה – אודות אהבה

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. אינכם מסתורין עבורי ושוב אנו מארגנים את אנרגיית היום עם שמחה, אהבה. אני רוצה שהיום יהיה אודות אהבה, כמו המסרים שאיתם אני רוצה לבדוק כמה דברים אחרים ממה שאתם עלולים לדמיין...מה אתם חושבים כשאני אומר אהבה? האם ניתן להגדירה? אם ילד היה מביט בכם ושואל אתכם מה זה, האם הייתם יכולים להגדיר זאת באמת? בכמה שפות ישנם מילים מקביליות לאהבה. ישנה אהבה שיש לאם ולילדיה, אהבה שבן-אנוש חולק עם בן-אנוש אחר, אהבה בין אחים, בין אחיות, האהבה של בני האדם לחיות, אהבת האל. וכל אחת שונה. האין כך?

אך מה אתם באמת יודעים עליה? אתם יודעים שהיא אנרגיה בעיקרון. אך זו לא מילה. זה רעיון. אמהות רבות קוראות את זה עכשיו, האם תוכלו לתאר את האהבה שחשתם כשהבטתם לראשונה ברך הנולד שהיה מונח על בטנכם? מה הרגשתם? הרבה יותר מקונספט. אנרגיה שגרמה לכם לבכות מרוב אושר. אין דבר הדומה לזה. נכון? הלידה קשר אך שווה כל כאב כשמביטים על הילד או הילדה שהגיחו לאוויר העולם. האם תוכלו לתאר את האנרגיה הזו עבורי? אמהות, הייתן יכולות לכתוב ספר על כך....כשבני אנוש מתאהבים, ישנה אנרגיה. משוררים וסופרים משתעשעים בה לעיתים. הם יאמרו כי בתהליך ההתאהבות יש כל כך הרבה אנרגיה שבתחושה היא ממש כמו אי שפיות זמנית. מתחילים להתנהג מצחיק, אומרים דברים מוזרים, המוח אינו עובד כראוי. כיצד תתארו זאת?

מהו הדמיון בין שני סוגי האהבה שתיארתי לכם כאן? ישנה רק מילה אחת. שמחה. לאנושות יש את אהבת האלוהי בו הרעיון העקרוני הוא שמחה. אדבר על זה ועל איך שזה מיושם בחייכם. ואולי אוכל לנווט את התפיסה הזו לתוך התודעה שלכם שתשפיע על מעשיכם. בואו נדבר על עובדי האור. אחת התכונות של מאסטריות היא אהבת האנושות. אז בואו נבחן את המאסטרים. ובכן, יקירים, האנרגיה הזו היא שונה. היא תדרוש מעובדי אור ונשמות עתיקות להתחיל להשתנות. חלקכם הסתרתם את עצמכם מהחברה, כי אמונותיכם הן מוזרות מידי לאחרים. חלקכם לא הסיר את עצמו ועדיין נראה מוזר ומשונה על ידי אחרים. חלקכם גאה בזה. אתם אוחזים בזה כמו בסמל ואומרים:"זו האמת שלי ואני מוזר ושונה". אשאל אתכם שאלה, האם אתם מודעים לכך שדברים מתחילים לזוז? שייתכן והתודעה שלכם מתחילה להשתנות? האם אתם מודעים לכך שאתם מתבקשים לצעוד לתוך האור? האם אתם מודעים לכך שאינכם נדרשים יותר להיות מוזרים ומשונים? האנושות מוכנה לאהבה שלכם. הקשיבו לי, הם עשויים לא להיות מוכנים לאמונות שלכם, אך הם מוכנים לאהבה שלכם.

כשהמאסטרים הלכו על הפלנטה הזו, גברים ונשים כאחד, האם הם התהלכו עם תוויות הנושאות את האמונות שלהם? התשובה היא לא. הם הסתובבו רק עם אהבה. אלפים נמשכו אליהם ואם הם לימדו משהו בכלל, זה רק כיצד לאהוב אחד את השני. הם לא נתנו דוקטרינות, אמונות או עקרונות, הם לא סיפרו לכם כיצד דברים פועלים, האהבה שלהם הייתה כל כך שלמה שאפילו החיות הלכו אחריהם. פרחים גדלו מתחת לרגליהם. הם הקרינו את אהבת האלוהי. כעת, אני שואל אתכם, האם אתם מוכנים לעשות בדיוק את אותו הדבר? אולי תאמרו:"לא נראה לי, אין לי את המתנות ואת הכלים שלהם, אינני יודע פיסיקה או לרפא אנשים על ידי נגיעה בהם". אך אינני מבקש מכם זאת. אני מעוניין לדעת אם אתם מוכנים לאהוב את האנשים שמסביבכם. אני שואל, אם הייתם מסירים את עצמכם מאחרים, אם אתם משונים ומוזרים לאחרים, כיצד בדיוק אתם עוזרים לפלנטה? האם חשבתם על זה? הבינו, באנרגיה החדשה הזו, תצטרכו לצעוד לתוך האור, לא כאדם מוזר אלא כאדם מאוזן. זה מצריך תזוזה בחשיבה שלכם. האם אתם מסוגלים לאהוב את כל האנשים שאתם פוגשים כפי שאלוהים אוהב אתכם? אם תביטו עליהם, ותראו את אלוהים תחילה, ללא קשר למה שיוצא להם מהפה, ללא קשר לאנרגיה הסובבת אותם, למרות כל האמונות שלכם, אפילו אם הם כועסים....האם תוכלו לראות את אהבת האל בהם תחילה? אתם מבינים? זו משפחה. זה הסוד של מאסטריות. למאסטרים על הפלנטה הזו לא היה איכפת מי בא לראות אותם. אפילו אלו שצחקו עליהם, הספקנים, חסרי-האמונה, כולם היו אהובים.

ישנה אנרגיה חדשה על הפלנטה הזו, שתשתף פעולה עם מאסטריות. מי הם האנשים שהכי קשה לכם להיות במחיצתם? הנה ההוראות שלכם להיום: לכו והיו לידם ובחנו את העיקרון הזה. פשוט תאהבו אותם. אל תתנו להם ללחוץ על כפתורי הכעס או התסכול שלכם. כך מתרגלים מאסטריות. ואתם תמצאו ותגלו משהו מיוחד. שהעצמי הגבוה שלהם כל כך יתרגש ממה שאתם עושים, עד כדי שתהיה לכם כל כך הרבה אנרגיה של שיתוף פעולה בכל מה שאתם מבקשים לעשות. תיווצר בועה של שמחה מסביבכם כל כך מושלמת, עד שהקרובים שלכם יתהו – מה קרה לכם שאתם כל כך מאוזנים כך פתאום? מה קרה לכם, שכל כך קל להיות אתכם? כשכל מה שאתם עושים הוא רק לאהוב אותם. גם אנשים אחרים, למשל בעבודה, שאתם באמת ובתמים אינכם רוצים להיות במחיצתם, אולי פשוט תאזנו ותאהבו אותם? כל היום הזה מוקדש לאהבה. דברים משתנים. זה לא הולך לעזור אם תבודדו את עצמכם ותחברו רק לאנשים השותפים לדרך החשיבה שלכם. זה הופך אתכם לבדלנים. אתם לא תחלקו שום דבר עם אף אחד, ושאר העולם יעבור מנגד ולעולם לא יראה את האור שלכם. יקירים, ההתנהגות הזו הייתה הישרדות. הפטור הזה מתקופת ההישרדות נגמר. אני מקווה שאתם מבינים את דבריי בתיקשור קצר זה. אתם עשויים להסתגל מחדש, להתאים מחדש את האישיות שלכם ולהביא מעט מאסטריות לתוכה. אם תעשו זאת, אני מבטיח שהסובבים אתכם יבחינו. ייתכן ואפילו ישאלו אתכם – "מה קרה לכם? אתם לא מודאגים, אתם לא בפחד, ניתן להרגיש את השמחה היוצאת מתוככם". וברגע הזה בזמן....אתם יכולים לספר להם על האלוהים שבפנים, ולתת להם למצוא את שלהם במידה ויבחרו בכך.

כך מדליקים אור במקומות חשוכים. זו היא הדרך החדשה של הדברים. בן-אדם אחד בכל פעם. משכינים אור במקומות אליהם אינכם הולכים בדרך כלל, ומשנים את האנרגיה לאהבה. וכך הוא הדבר.

מאנגלית – רחלי גנון – נשימת בראשית – חיבור אדם למקור.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים