קריון הוואי - חלק שלישי


קריון הוואי - חלק שלישי

חלק שלישי – Kauai

אציין שוב – אני יודע היכן אני. הרבה דברים השתנו במהלך המילניום. הנהר לא היה כאן אז. ועדיין הוא נמצא כאן במשך זמן רב מאד. אני מבקש שתעשו כמה דברים היום. אתם נמצאים על כלי (ספינה) שאינו נוגע באדמה. אומר זאת שוב, זו הזדמנות טובה להשתקפות, בעיקר כשאינכם מקורקעים. כשאתם רחוקים מהיבשה בצורה הזו, ישנה בעצם תכונה המשפיעה עליכם בצורה מודעת. היא מאפשרת בחינה עצמית יותר מבעבר. כל כך הרבה אומנים, משוררים ואפילו מתקשרים, יצאו אל הים, אל הנהר כדי לקבל תובנות. עכשיו תורכם. בסביבה היפהפייה הזו של המעבר לגן, אתם מגיעים למקומות פופולאריים לא רק בשל יופיים, אלא גם בשל האנרגיה שלהם. הרשת הקריסטלית של האדמה זוכרת קדושה. לעיתים זה משך את העתיקים למקומות מסוימים ומקומות אלה היו עבור עבודת האל ועבור שמחות, ועבור היזכרות. זה המקום שהיינו בו. הרגשתם את השלווה, ואת הכבוד. בואו ואספר לכם, אחרי 1992, החיים ביער יודעים את מה שמתרחש. גם אנו חשים אותם באים והולכים. וגם אנו נזכרים במה שהיה ובמה שעומד להגיע. האם הרגשתם את גאיה ממתינה? אם כן, חשתם באנרגיה. העתיקים דיברו על הזמן הזה, זמן ההתחדשות. הכל יפרח ויתרחב ויהפוך ירוק בחגיגה גדולה אחת. אך כרגע הכל מחכה. אספר לכם כי גאיה היא סבלנית. הסערה שהיתה ב-1992, אם תחשבו בנומרולוגיה, 3 הוא המספר עבור האי הזה. ויש כאלו שיאמרו כי הלידה מחדש החלה לאחר הסופה, אך לא כך. היה כיול ובנייה מחדש. זה מתחיל עכשיו. זו היא אחת הסיבות שבגינן אתם כאן. לחגוג את ההתחדשות במקום הזה.

נמשיך בלימוד ובשימוש אותיות למוריה. המילה הזו היא כל כך עתיקה והשתמשו בה פעמים רבות כל כך. שתי האותיות הבאות הן – MU. וזהו שם אמיתי. על פי האמונה הרווחת, זה השם של יבשת אבודה בשם MU – מו. בהיסטוריה על למוריה שכבר ניתנה על ידי, סופר על האיים שלא היו איים אלא הר יחידי עצום שהתרומם על ידי המגמה (Magma ) של הפלנטה הזו. אותו תהליך בדיוק, במקום החם הנקרא – ילוסטון, הרים את ההר הזה מעל. הוא עלה כל כך גבוה שאפילו גליישרים (מתקופת הקרחונים) היו על הפסגה. וכשכל זה התחיל לטבוע בהדרגה, ללמוריאנים לא היה מושג אם הם הולכים לאבד הכל, והם התפנו. זו היא התודעה שי אי ששוקע, ואתם, לקוריאנים, נשמות עתיקות, זה מה שאתם נושאים בתוך האקאשה שלכם, ואתם יכולים לקרוא לזה בכל שם שאתם בוחרים. MU-מו פותחה כביכול בשנת 1,800 מאינפורמציה עתיקה, בכדי לייצג את היבשת האבודה שהייתה כביכול באוקיינוס האטלנטי. ולכן זה נקרא – אטלנטיס...שתי ההשערות הללו הן מוטעות. זו הייתה למוריה. זו התודעה של האי הטובע. את אפקט אטלנטיס ולמוריה שאתם נושאים אתכם, לאן לפי דעתכם רצו ללכת הלמוריאנים? לאיים אחרים. חלקם שקעו, חלקם היו וולקניים, כך שזמן אחר זמן אתם נושאים אתכם היסטוריה באקאשה שלכם של מקום ששוקע. אפקט האטלנטיס.

אומר לכם כי התודעה הצרופה של MU-מו היא שהיבשת האבודה היא ההר, של הוואי. ההר אינו כאן יותר בכדי שנוכל לראותו מעל המים, אך הקצוות כאן כדי שנחווה אותם ואתם עומדים עליהם. קאוואי, הוא העתיק ביותר, החכם ביותר, האי היפה ביותר, במלא בחמלה ועשייה ואהבה. לכן בחרנו להתחיל כאן. זה הסיפור של מו, המייצג שתי אותיות מהשם למוריה.

אני מזמין אתכם לחגוג התחלות חדשות. אתם מבקרים במקום שהולך להתעורר. גאיה היא סובלנית, אך תוך עשרים שנה, צלמו הרבה, הכל יהיה כאן שונה בתכלית. זה תמיד יהיה כאן ויתעורר אפילו לאנרגיה גדולה יותר ממה קיים עכשיו. זה מה שרציתי לאמר לכם ביום הזה על המים, בגן העדן. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Master Chanel Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים