קריון הוואי - חלק ראשון


קריון הוואי - חלק ראשון

חלק ראשון – Kauai

אני קריון מהשירות המגנטי. היו מעט הזדמנויות לשותפי (לי קרול) בהן הוא היה מסוגל לשבת בפסגת ההר הזאת עם האנרגיות מהמקור המרכזי, ולדבר אליכם בבירור בנוגע להיכן אתם ומה המשמעות של כך.

אלו שכאן בחדר עשו בחירה מודעת לבוא לכאן, חלקכם אינו יודע מדוע. כי נמשכתם, כי זה גן-עדן, חופשה. ישנם צללים בדמות העתיקים המסתובבים בחדר הזה. העתיקים האלה, לחלקם יש את הפרצוף שלכם. אינני רוצה להפחיד אתכם יקירים, אך חלק מכם חווים פגישת מחזור, עם הנשמה המקורית שלכם. זה הדבר שמשך אתכם הנה להשלמה, להקדשה, להילינג...יש כל כך הרבה סיבות מדוע אלו שכאן, בחדר הגיעו למקום הזה. לחלקכם זו התחלה חדשה, לחלקכם זו השלמת הריפוי שהתמהמהה בכם. מה שלא עזב עד עכשיו, יעזוב כעת כשהוא עטוף באנרגיה הזו. לחזור למקום הנקרא – היאחזות. בית. האם זה נכון שאחרים מקונסטלציות אחרות יגיעו הנה? התשובה היא – כן.

ללמוריה יש 7 אותיות. 7 בנומרולוגיה בסיסית הוא – אלוהות. האות הראשונה היא L – LOVE . אני מבקש לתת לכם אינפורמציה שהיא אינה קלה לבני אדם. האם המטרה של זריעת הפלנטה הזו הייתה אהבה? בתודעת האנרגיה הישנה, אנשים ניסו לפתור דברים בהתבסס על מה שהם ידעו, על מה שהם עשו, ולאנרגיה הישנה יש כל כך הרבה תפיסות. אך הן כולן ישנות. לכבוש! הזמן בו אתם יכולים לשתול את הדגל שלכם וזה שלכם. אנשים ששומעים את הסיפור על הפליאדות, אומרים – "זה הכול אודות כיבוש. יום אחד הם יופיעו והכול יהיה שלהם". ברצוני לאמר, הם לא יופיעו יום אחד, כי הם תמיד היו כאן. הם כאן עכשיו. הצל של העתיקים צועד במקום הזה. כשאתם צועדים לתוך אההא אני רוצה שתבינו שלקדושה שלה הייתה סיבה. מדוע שם? מה באמת קרה שם? בקצה ההר הזה, לפני כל כך הרבה זמן, היה כל כך קר אז, כשההר הורם, האם אפשרי שזה היה מקום לימוד פליאדי? הם לא באו לשנות את הדי אן איי שלכם. הם באו ללמד אתכם. יקירים, הם באו ללמד כאן. כיצד זה גורם לכם להרגיש? המקום הזה נקרא – הגרדניה. ישנה סיבה מדוע דברים צומחים כאן כפי שהם צומחים, בגן העדן הזה...ישנה סיבה לכך שהאי הזה הוא אודות אהבה. אני רוצה שתרגישו ותכבדו את זה.

בתקשור זה ברצוני לשאול אתכם אודות המסירות של הכוונה. תהא הסיבה לבואכם ככל שתהיה, האם תשקלו לתת כוונה איתי, ועם הפליאדות, ועם המקור המרכזי העצום, כוונה שתהיה תמימה, לא מחייבת ומעמיקה. אני רוצה שתתנו כוונה לגלות את האור. יש אור שניתן לגלותו כאן. השתמשו בדמיון שלכם, על מה שישנו. אני מבקש שתתנו כוונה כבר עכשיו. בעצמכם. בכל דרך שאתם יכולים, לגלות את האור בימים אלו שהוא כאן. והאור הזה עשוי להיות כזה של שינוי דעה, פתיחה של דברים שלא חשבתם שייפתחו, הריפוי שלא חשבתם שתקבלו, שינוי בתודעה שייכנס אליכם בצורה בה הדאגה תלך לדרכה...אני יודע מי כאן. זה אור. לפליאדות ששינו את הדי אן איי שלכם, היו שלוש פלנטות. בקונסטלציה של 9 כוכבים הנקראת הפליאדות/שבע האחיות, הם היו במצב אמיץ של תודעה, בו אלוהים היה שם, כל הידע, המטרה, הם היו מחוברים וכרוכים סביב המקור המרכזי של הגלקסיה הזו, הם הביטו סביבם בחיפוש אחר פלנטה נוספת, לשתף אותה בזה, כזו בעלת בחירה חופשית. זו אהבה. אתם נולדתם מאהבה, מהם. מאהבתם אליכם. הם לא מראים את עצמם כי אתם זקוקים לבחירה החופשית שלכם. יש השואלים:"מדוע אינם מופיעים בפנינו?" כי זה לוקח את הבחירה החופשית של האמונה. אך אומר לכם, אתם יכולים להרגיש אותם. הם גם יכולים להשאיר אתכם ערים כל הלילה. כל מה שהם יכולים לעשות במסגרת הפרמטרים של חוקי הבחירה החופשית, הם יעשו. אם אתם מוצאים את עצמכם בוכים, מכל סיבה שהיא, רק מעמידה במקום הזה, יש כנראה פליאדי שעומד לצידכם ואומר:"היזכרו! היזכרו!" אז למה עכשיו? מה המטרה? מדוע אתם כאן? כי הדי אן איי שהם שינו מתעצם ומתגבר מאד, ולאלה המקשיבים לזה ואינם בחדר, כאן אתם נכנסים. האם אתם מוכנים להצטרף? המועד בו אתם מקשיבים או קוראים אינו משנה כי הרי אין זמן במצב קוונטי. האם תצטרפו אלינו, עם הכוונה שלכם, לאור? אני יודע שתצטרפו. כי זה מתחיל תהליך בכם שהוא כל כך משמעותי, עד כי הוא ישנה את מי שאתם חושבים שאתם.

זה הזמן להשלים זאת. אחת הסיבות להתכנסות זו, היא שאלו שבחדר יוכלו להעצים את אלו המקשיבים, שלא יכלו להגיע לכאן. זה גדול יותר ממה שאתם חושבים. נשמות עתיקות הנוסעות למקומות הקדושים הללו, אין לכם מה להפסיד אם אתם נותנים את הכוונה למשהו טוב בחייכם. אור. שתהיה המשמעות עבורכם כפי שתהיה, יש לכם תמיכה, ממקום מאד אוהב בגלקסיה הזו המגן עליכם ואוהב אתכם וממש כרגע...הם רואים אתכם עוברים בדיוק את מה שהם עברו דרך השינוי שלהם והתזוזה שלהם. זו היא שנה מספר אחת. אתם תראו. אתם תראו. זה מספיק לעכשיו. זו ה-Lשל למוריה. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Master Chanel Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים