קריון בישראל - סיפור התעלותו של אליהו הנביא


קריון בישראל - סיפור התעלותו של אליהו הנביא

קריון וסיפור התעלותו של אליהו הנביא. "במקום בו אנו ישובים נכבד את הסיפור הזה דרך היזכרות. לכולם יש היסטוריה אנושית ברמה כזו או אחרת באקאשה שלכם שהיא מורכבת במיוחד וקשורה גם לבני אדם נוספים, לנשמות אחרות ולכם עצמכם. קיימות שכבות רבות ושונות של היזכרות אקאשית של נשמה אינדבידואלית, פלנטארית, הסטוריית הפלנטה ואפילו גאייה. מאחר ואלוהים נמצא בכל אחד מאיתנו ישנן מורכבויות והן יפהפיות. חלקכם כבר מתעורר לאפשרות שכבר הייתם כאן. לא כולכם. לעיתים יש הזדהות עם אנרגיית האזור. חשים ונוגעים בזה היום ניזכר במשהו שקרה כאן והוא אכן קרה.

נשוחח על אליהו הנביא לא בשל המאסטריות היהודית שלו אלא על השיעור שהוא לימד את הפלנטה על האל האחד. דמיינו לרגע מה קרה כאן. זה מרגיש כל כך אמיתי היום. אליהו המאסטר הנבון עשה דברים רבים, הוא אכן היה חכם ואלוהים ידע אותו. תלמידו, האדם שלימים ירש את האדרת שלו (מילה המייצגת את כל הידע של אליהו, השושלת שלו והחוכמה שלו). האדרת היא כמו מעיל שאדם משיל מעליו בכדי להלבישו לבן אדם אחר כאשר הוא הולך לעולמו. (כפי שאנו נוהגים לאמר- אותה הגברת בשינוי אדרת.....)

לתלמידו יש שם שניתן לבטאו בדרכים רבות. בעברית זה אלישע. הסיפור כתוב כהיסטוריה בכתובים העתיקים. אותם אלו שיצרו את היסטוריית היהודים הם גם אלו שכתבו אותה. בספר מלכים ב' תוכלו למצוא את אותו הסיפור עצמו . אליהו הנביא ידע כי זמנו הסתיים. אך הוא ידע בעקבות התדר הגבוה בו שהה כמאסטר שהמעבר שלו לא יהיה דרך מוות. האם זה אמיתי? כי אף אדם לא התעלה כך מאז אליהו. באותם ימים קדומים היו מאסטרים על הפלנטה הזו שחיו בתדר הרבה יותר גבוה מכם. והם נראו פעמים רבות על פני האדמה הזו כדוגמא עבור הפלנטה לאל אוהב, אחד שניתן לתקשר עמו, שהוא אמיתי ואכפתי. וזה היה כל כך שונה ממה שהאנושות חשבה על מהותו של הבורא. והנביא אליהו לא היה שונה מהם. הוא ידע כי ביכולתו לשלוט על זמן העזיבה שלו. הוא ידע מתי הגיעה העת. כיצד בדיוק זה התרחש? את זה נשאיר לאליהו. הוא אמר לתלמידו אלישע להתכונן. זהו סיפור מדויק ונכון. הוא כולל בתוכו את הטבע האנושי, התפיסה האנושית ואת האמת שאנו מלמדים כפי שאליהו הראה לנו. אליהו הנחה את אלישע להתכונן, להביט בתהליך ולתעד אותו. הוא צעד לתוך השדה, על האדמה שאתם דורכים עליה היום. חשבו על זה. אותה אדמה,אותה אנרגיה, אותו אלוהים.

ואז דבר מופלא קרה. אליהו התחיל לעבור טרנספורמציה ואני שואל שאלה שתחזור על עצמה...באיזו נקודה אלוהים ירד לאסוף את אליהו? כעת? התשובה היא לא. בכתביו של אלישע שחזה בכל זה (לימים הוא קיבל את המנטאלי של אליהו ועשה אף הוא דברים גדולים למען האנושות). הוא הביט בעיניים פקוחות לרווחה בדברים הרב-ממדיים שהתרחשו בפניו. מה שהוא ראה לא שייך למימד הזה. אף נביא או מאסטר לא ראה את אלוהים במימד השלישי. אפילו הסנה הבוער היה הגשמה של תפיסה אנושית. סנה שהוא בוער ואינו נאכל הוא יותר מאשר סנה. חלק סוברים כי הוא היה בעל צורה מלאכית וקול שהסבו את תשומת הלב וזה סיפור אמיתי.

לאליהו יש סיפר משלו. אלישע הביט עליו. הטרנספורמציה החלה. הדבר הראשון שהוא ראה היה אור כל כך בוהק עד כי עיניו סונוורו. מעולם לא ראה כמותו. וזה קרה במקום בו עמד אליהו. אז אני שואל בפעם השנייה, האם אז ירד אלוהים לקחת את אליהו? התשובה היא עדיין לא. הסיפור ממשיך. אלישע מתוך תפיסתו האישית התחיל לראות צורות ואפילו דברים בעלי משמעות נומרולוגית. אחד הדברים שהוא ראה היה גלגל ובתוכו עוד גלגל. לא היה שום גלגל שם. הראו לו בתפיסה הרב-ממדית בכדי שיוכל לתעד את המתרחש. אנו נדבר על המשמעות של זה.

המעגל או צורת העיגול היא הצורה המושלמת. תמצאו אותה לאורך כל ההסטוריה הרוחנית. זוהי צורתה של ההילה. העיגול הגדול יותר שהוא ראה מייצג את האהבה שאינה מסתיימת לעולם ואת הטוהר של האלוהי. בעיגול מושלם אין התחלה ואין סוף. העיגול הפנימי מייצג את נשמתו של בן האנוש. גם הוא אינו מסתיים ואין בו התחלה או סוף. הוא אחז את שני העיגולים בידיו והם התחילו לשנות את צורתם למשהו אחר. אלישע נתן לזה שם כי זה נראה לו כמו מרכבה עם שלושה סוסים לבנים. הסיפרה 3 בזמנים עתיקים בהם יכלו לזהות את המספרים ואת האנרגיות שלהם, מסמלת זרז. קטליזטור הוא דבר המשנה תמיד את כל מה שסביבו. שלושת הסוסים והמרכבה סימלו כי אליהו דוהר לאנשהוא. אלישע כינה אותה מרכבה או Merkaba . מרכבת ההתעלות זוהתה לטובת ההבנה של כל האנושות.

זהו סיפור תבניתם של בני האדם, רב המימדיות של קדושתם. כשחלקיו הקדושים של אליהו התגלו ממש לנגד עיניו של אלישע. אז אשאל בפעם השלישית. האם הגיע הזמן כבר של האל הכל יכול הבורא של היקום לבוא לבסוף מטה ולקחת אותו? התשובה נותרה בעינה. לא. כי לדברי אלישע הכל עלה השמיימה יחד - המרכבה, הגלגלים, המעגלים, ממש לנגד עיניו בעודו חוזה באליהו הנביא נעלם בשמיים.

השיעור האחרון והחשוב מכולם הוא כי אלוהים נמצא בתוככם והוא מסופר כבר מעל 20 שנה. אלוהים לא היה צריך לרדת לקחת את אליהו. הוא היה בתוכו. והאנרגיה שאליהו הפך להיות הייתה מספיק טובה בכדי לשאת אותו השמיימה. כי זה אתם שבכם. זה לא מה שאלוהים עושה עבורכם או אתכם או לכם. יש לכם אלוהים בפנים. ההתעלות שלכם, אותו זמן המוות הוא זהה אצל כל בני האדם אתם עוזבים בעצמכם ואתם מתעלים בעצמכם. זה היה השיעור הגדול של מאסטר אליהו שדרך אלישע תלמידו זיהה את המרכבה, הראה את הנומרולוגיה של הנשמה האנושית המשתנה המייצגת את העובדה כי הנשמה חוזרת והיא תמיד משתנה. היא איננה הולכת למקום מסוים ונשארת שם. וגם אלוהים משתנה כשאתם משתנים. מערכת היחסים היא זו שמשתנה.

אלוהי אברהם הוא אותו אלוהים היום. אך מערכת היחסים של אלוהים לאברהם השתנתה בצורה ניכרת בהקשר שלכם. זהו השינוי זה הקטליזטור. זה ה-3. חיכתי הרבה זמן לשבת כאן במקום בו זה קרה ולגלות חלק מהמטפורות המופלאות שאליהו העניק לנו, שאלישע תיעד וכתב בסדר מופתי ובדרך מופלאה של בהירות עד כי אנו יכולים לחלוק את המידע הזה גם אחרי כל כך הרבה שנים. אותו אלוהים. אותה אדמה באותו המקום (ואותה המתרגמת) . חשבו על הדברים הללו הם מופלאים.

תרגום - רחלי גנון.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים