קריון בופלו - 17.5.2015


קריון בופלו - 17.5.2015

קריון בופלו – 17.5.2015

הקדמה

ברכות. כאן קריון. מעטים ישבו מולי בעבר בעודי מתקשר. המציאות המוצגת אינה תמיד מובנת ויכולה לבלבל. האם זה אמיתי? המציאות מוגבלת למה שראיתם או למה שנאמר לכם שצריך או לא צריך להיות. פקטור ההבחנה של האנושות הוא קופסה שאינה מאפשרת אפילו למדע לראות מה אמיתי. הגיון הרוח מתפשט בעוד ההיגיון האנושי עדיין אוחז בפילוסופיה הסוברת: "כי כך הם פני הדברים, אלא אם כן יוכח אחרת". ולכן, האפשרויות של משהו שונה אינן נכנסות אפילו לתוך המשוואה, אלא אם כן יש הוכחה חותכת.

אני מייצג את השמש הגדולה המרכזית, וזו מטפורה, כמובן. כי באנרגיה היצירתית אין שום שמש, שהיא המרכז של משהו....המטפורה היא שהשמש עבורכם היא הכל. היא נותנת לכם חיים, היא תומכת, שומרת על חומכם, זה הדבר שאתם רוצים להתענג בתוכו כשאתם נרגעים, אך זו מטפורה. מרכז משמעותו שזה באמצע. כפי שזה אמור להיות. אין דעה קדומה בנוגע לאם זה גבוה או נמוך יותר. זה באמצע. זהו המקור היצירתי, זה אלוהים, זו הרוח, זה מה שאתם רוצים לקרוא לזה....ואני אומר לכם כי ההיגיון של האלוהים הוא הרבה יותר גדול מזה. הרי הרוח היא המאסטרית הפיזיקאית הגדולה וכל המסתורין שאתם תופסים כמסתורין ביקום כולו ובגלקסיה שאתם מביטים עליה, הם חוקים פשוטים הידועים לאלוהים. פשוטים מאד.

אך כשחסר ההיגיון הזה של לחשוב מחוץ לקופסה הנחשבת כאמיתית באמונה, כל זה נשאר בגדר מסתורין. אז אני שואל שוב, האם זה מסתורין? האם אדם בכיסא המעביר לכם אינפורמציה נסתרת ממקור שאתם ספקניים לגביו, ומה תעשו עם זה? בואו נביט על זה מהפרספקטיבה שלי. יש לכם פגישה עם אדם שלא ראיתם במשך המון זמן ואתם רוצים להתעדכן. הו, זה כל כך טוב לראות אותי. אתם מתחילים לדבר אודות דברים קסומים ומיסטיים שהוא ראה ועשה, זה כל כך טוב לשבת בנוכחותו ואתם מרגישים משפחתיות בקרבתו. האם זה נכון? או שאולי אתם אומרים לו:"לא הייתי היכן שהיית, לכן אני ספקני לגבי הדברים שאתה מספר לי". או אלי אתם אומרים לו:"התבגרת, ואתה נראה שונה, אז אינני יודע בכלל אם אתה אחי."..חשבתי כך....ואם קמים מהשולחן ועוזבים ומרגישים די טוב עם ההיגיון הזה שלכם....חהחהחה...בדיוק כפי שיהיו כאלה שיעזבו את החדר היום וירגישו מצוין עם ההיגיון שלהם. כי לא הייתה הבחנה שעברה את הציפיות שלהם.

וכאן אני מזמין אתכם שוב. האם תסכימו להיפתח, רק להיום, ולראות אם האנרגיה הגיונית לחלקים בגופכם שלא הייתם בטוחים אפילו שיש לכם? מנוע ההבחנה, הרוחניות, היופי שיש במשפחה. אני מבקש שתשבו עם אחיכם ותקשיבו. כי כל מה שאי-פעם היה לי עבורכם הוא אהבה. במשך 27 שנה, מעולם ביקשתי (קריון) מכם לעשות דבר, מתוך יושרה, מעולם לא ביקשתי מכם להצטרף למשהו, כל מה שעשיתי הוא להושיט את ידי ולאמר כי אולי יש משהו כאן מהמקור, שהוא המרכז, עבורכם. אתמול התחלתי לדבר על תבניות התודעה, שניתנו לכם על ידי קפסולות הזמן של הפליאדות. זו מערכת כל כך יקרה ונפלאה וחלק מזה הוא הידע של החושך והאור. כשאתם קוראים את סיפור הבריאה, ולא משנה איזו גרסה אתם קוראים, אתם רואים את הנדיבות האלוהית המעניקה לבני האנוש בחירה. חלק מהסיפורים השתנו בכדי לשקף תודעה נמוכה. זה מצחיק כי בשיקוף, כשרוצים לראות כיצד הגלקסיה נראית, כל מה שרואים זה מלחמה ושכדאי שנצטייד בנשק. נכון? זה עתה שיקפנו לכל העולם את התודעה הזרועה הנמוכה ביותר בגלקסיה. כאן חסרה המודעות שהגלקסיה קיימת כבר מיליוני שנים וכבר מזמן פתרה את הבעיות הקשורות באנרגיה נמוכה. כך אתם נושאים אותה ומקרינים אותה על אלוהים, על חייזרים, על הצמחים, הכוכבים וגם על כל מלחמות הכוכבים.

בקשתי היא כי לא תקרינו אותה עלי. אני בא אליכם כפי שרוב הגלקסיה מגיעה אליכם. באהבה. יש כאן הרבה יותר ממה שאתם חושבים, וזה בטוח. וזה הדבר שאני מבקש כי תבחינו בו. אינכם חייבים להאמין למילותיי. יקירי, היה זמן שכל הרעיון הזה של תקשור עם שותפי (לי) היה לא קל, כי הוא לא האמין בזה. וכל מה שעשיתי הוא להעניק לו אהבה. והוא עדיין לא האמין בזה. יכולתי להביט לתוך ראשו ולהבין מדעו לא האמין בזאת. הוא חיכה שהנעל השנייה תיפול...הוא חיכה לכל אלטרנטיבה או סיבה אחרת לכך שהוא קיבל אהבה ללא תנאי. הוא לא הצליח לצאת מהחושך שבאנושיות. תמיד חיפש את הסיבה האלטרנטיבית. כי זה מה שנשמה נמוכה עושה. יקירים, אתם עוברים כעת החוצה מזה ואלו החדשות הטובות ביותר שביכולתי להעניק לכם. אבולוציה אישית של האנושות העוברת החוצה מהעידנים החשוכים, וזוהי גם ההגדרה של כל האנושות עד לשנת 2012. עידן של כיבוש וחמדנות, תאוות בצע, בו חמלה אינה נחשבת מלבד מילה טובה העוברת לעיתים בין אם לבנה. עידן בו חמלה אינה דרכה של האנושות כלל. וכל זה הולך להשתנות. האם זה אפשרי? האם זה חלק מהמציאות שלכם לחשוב שאולי תוכלו לצמוח ולהתבגר מהטבע האנושי הישן למשהו שהוא חדש? האם תוכלו לתת לאפשרות כזו סיכוי בו הטבע האנושי הוא גם הטבע הגלקטי ואיתו אתם מתחילים תקופה של צמיחת החוכמה.

נשוחח בהרחבה אודות התבנית הערב. נתאר חלק מהתכונות של התבנית החדשה המגיעה אליכם בעקבות פתיחתן מחדש של קפסולות הזמן. אך לא תאמינו לדבר מזה, אלא אם כן תאמינו כי זה אפשרי עבור הטבע האנושי להשתנות. הנושא שבגינו אנו משאירים אתכם קשורים לאנרגיה הישנה הוא הגיוני. הרי זה כל מה שאי פעם ראיתם, במשך אלפי שנים. כיבוש, תאוות בצע, שנאה, דרמה ומוות. ואז אני מגיע ואומר לכם כי כל זה משתנה....וזה נשמע כמו מתיחה..במיוחד לאור מה שמשדרים בחדשות. אתם מוזמנים לחזור ולהקשיב למה שסיפרתי לכם לפני שנים בנוגע למה שיקרה. וזה מה שקורה. האנרגיה הישנה נלחמת כל כך חזק כעת בכדי להחזיר את הדברים אחורה כפי שהיו. וזה עומד להילחם בכם גלובלית, בינלאומית, זה יילחם בכם מקומית ומבחינה אישית. זו אנרגיה המבקשת לעייף אותך בכדי שתוותר, ותאמר "או, דבר אינו הולך להשתנות, לכן לא אחפש יותר". וגם –"אין שום דבר רוחני שהוא שונה ממה שהיה בעבר, לכן אפסיק לחפש". ויקירים, אם תעשו זאת, אז האויב ניצח.

עובד האור נושא כמות עצומה של אור. כוונתי היא, כי כל נשמה עתיקה בחדר אוחזת בקופסה של אור שהיא מדהימה ולא תיאמן גם אם היא רק מציצה מתך סדק כרגע, והאור הזה הוא מטפורה לתודעה גבוהה יותר וחוכמה שתשנה את חייכם, תאפשר לכם לחיות שנים ארוכות יותר, כן, אין לכם ברירה....האור שלכם מרפאה...והוא ירפא אתכם אפילו מהזקנה. יקירים, זה מה שמחכה בדרך. מה דעתכם? אמיתי או לא? נמשיך לשוחח. וכך הוא הדבר.

תבנית קפסולת הזמן

ברכות. כאן קריון. לכל קבוצה של נשמות עתיקות יש אנרגיה משלה. גם זו מיוחדת. ישנה חברות, אחווה, ישנו חיבור משפחתי ייחודי כאן. ישנם מקומות על הפלנטה בה הקבוצות נולדות מחדש שוב ושוב באותו המקום, וכבר ציינו זאת בעבר. ישנה מוחלטות במערכת הזו, כי היא יוצרת קבוצה המכירה אחת את רעותה ויש לה סינכרוניות עם כולם. ישנם מקומות אחרים בפלנטה שהם בדיוק ההפך. בו אתם נולדים לתרבות שאינכם מזהים ואתם עוברים פרק זמן של חיים שלמים בכדי לחזור לאלו שאתם מכירים. לכל בן-אנוש יש לוח זמנים משלו המבוסס על בחירותיו כשאינו כאן. היו מודעים לכך כי המערכת היא אינה של המקור המרכזי, אלא של בני-האדם כחלק מהמקור המרכזי. יש לכם פיסה וחלק אלוהי בתוככם היודע הכל. כשאינכם כאן (על פני האדמה) אתם חלק מזה שהוא המקור היצירתי, בעלי חוכמה מעבר למה שאתם מסוגלים לתאר. אתם מגלמים את עצמכם בצורה מיוחדת במקום מיוחד עם האנרגיות המתאימות להתמודדות עם הפלנטה שוב ושוב.

וכשהגעתם הפעם, היה פוטנציאל לעבור עת הסמן הזה ששוחחנו עליו, והנה אתם יושבים כאן, לאחר שעשיתם זאת. זה היה סמן מיוחד, ובאזור הזה ישנם נשמות עתיקות רבות המכירות אחת את השנייה וייפגשו ויעשו דברים אחד עם השני, שהם שונים ממקומות אחרים. זו מערכת של התמזגות/התכנסות של תודעה והיא יפהפייה. אם הייתם מכירים את כל התסריט, הייתם מבינים שכל נשמה מכירה את רעותה ברמה מסוימת, בדרך מסוימת. אתם כל כך שונים יקירים, וכך זה אמור להיות. הדאגות והפחדים שלכם – שונים, כפי שצריך להיות. למרות זאת, התיישרות היא משהו ששוחחנו עליו רק לאחרונה. וזה הדבר שאנו קוראים לו – התבנית. התמצית הבסיסית היא כזו: כשהפליאדות הניחו את עבודת השורש להזרעת האנושות, זו הייתה זריעה אזוטרית כדי להעניק להם את פיסת האלוהים שיש בתוכם. הפליאדות ערבבו את הביולוגיה שלהם עם האנושות וה-DNA שיש לנו כעת הוא תוצאה של כך, כשבתוכו ישנם דברים שאינכם יכולים לראות עדיין, קוונטים ודינמיים הנושאים עמם את זרעי האלוהים. אחד הדברים מתבנית הבריאה הראשונית הייתה ההתעוררות כבני אדם בעלי תודעת אור וחושך המחפשים תחילה את הבורא. אין עוד חיה על הפלנטה המחפשת את הבורא. זה לא רק האינטלקט המתעלה של האנוש המאפשר זאת, זו התבנית עצמה. וכהוכחה לכך, אספר לכם כי מעבר ל-85% אנשים בפלנטה הזו מאמינים בחיים שלאחר החיים בדרך מסוימת. זה לא קורה בטעות וזו גם לא מקריות, וזה אפילו לא חלק מסטטיסטיקת עקומת הפעמון. זו הייתה התבנית שלכם שתוכננה ועוצבה בדרך הזו. היא גם כללה את האנרגיה והמערכת שאתם קוראים לה – קארמה. התבנית הייתה אמיתית. הייתם זקוקים לה. זו הייתה התבנית שלכם. וזה היה כך עד עכשיו.

קפסולות הזמן של הפלנטה הזו יצרו את התבנית דרך תהליכים שאינכם מודעים להם, עצומים ויפהפיים המבוססים על קוונטיות רב ממדית הבאה ישר מהמקור היצירתי. מה שיעניין אתכם לדעת הוא כי הפליאדות אינן רק יצורים מחלק אחר בגלקסיה. ה-DNA שלהם עובד מעל 80%. הם כמעט מלאכיים. ובפיזיקת התודעה שלהם אינם זקוקים לכלים בכדי לנסוע למקומות אחרים. הם משתמשים בתהליך שאתם קוראים לו – תסבוכת. וגם הפיזיקאים שלכם כבר רואים כי אובייקטים פיזיים יכולים להיות בכמה מקומות, בעת ובעונה אחת. זה לא מעבר להיגיון שלכם. זה פשוט מעבר להתנסות הנורמלית שלכם. הפליאדות נתנו לכם כמה תכונות בהם אתם משתמשים עד היום. התבנית שהם העניקו לכם אינה שולטת. היא משפיעה ודוחפת את המקום בו אתם חושבים דברים מסוימים ונותנת לכם בחירה חופשית בנוגע להחלטתכם לגביהם.

אנו כאן בכדי לשוחח על התבנית החדשה. צלחתם את הסמן הזה. עברתם את הגשר בתודעה ואין דרך חזרה. אין מקום לספק. ההיסטוריה עומדת להראות זאת. האנושות היא שונה והחלקים הישנים ביותר בתבנית יישארו מאחור. כל רעיון הכיבוש, תאוות הבצע, הקונספירציה והכוח. זה לוקח זמן יקירים. לעיתים דורות שלמים שהם לידה מחדש של תודעה היודעת כי ישנן דרכים טובות יותר להשגת כל מה שאתם רוצים – בריאות, חגיגה של אושר, ותוחלת חיים שלא הייתה לכם מעולם, כולל היכולת להסתדר עם שאר הפלנטה. ויהיו לכם רעיונות שונים ורוחניות שונה ועדיין תהיה לכם סובלנות. תוכלו להסתדר ותיראו זאת ככיוון מרכזי שייצור את כל מה שאי פעם רציתם. לא מלחמה. אמרנו לכם בעבר, התודעה היא שונה בדרך מפוארת עד שיבוא זמן בהיסטוריה בו תביטו אחורה וכל דבר שהיה לפני 2012 יהיה העידן הברברי. זה הכיוון ואתם מתחילים אותו כעת. זו שנה מס' 2. ואתם כמו ילדים בני שנתיים, עדיין למדים, בקושי יודעים כיצד זה מרגיש ועדיין, ישנן נשמות עתיקות שעברו את התהליך הזה במקומות אחרים והם כל כך חסרי סבלנות ולהוטים כי הם יודעים לאן זה מוביל והם מתוסכלים. מתי זה יקרה? מתי זה כבר יקרה? הסיבה היחידה שבגינה אתם כל כך חסרי סבלנות היא כי ראיתם זאת כבר בעבר ואתם יודעים מה יכול לקרות. אין פלא שאין לכם סבלנות. זה כל כך שונה ועדיין, אל תצפו לאוטופיה. בני-אנוש יהיו תמיד בני-אנוש. תמיד יהיו כאלו שיפנו לתודעה נמוכה בבחירה חופשית, אך הם יהיו המיעוט, לא הרוב.

זה יהיה הטבע האנושי השכיח על הפלנטה והוא יהיה כל כך שונה בעקבות התבנית החדשה שתעזור לכם לחשוב אחרת ותמשיך לדחוף אתכם למודעות. כמו הצעה פנימית המגיעה מהתת-מודע שתוכלו להתעלם ממנה או שלא. בחירה חופשית. הפלנטה שלכם חיפשה אחר הבורא ומצאה אותו. פלנטה מונו-אתאיסטית בה מערכות אמונה רוחניות נמצאות בכל מקום. ומערכת האמונה כאן, כנגד כל הסיכויים היא כי הפלנטה מאמינה באלוהים. זו תבנית. ישנן עוד שלוש תבניות חדשות שמגיעות. זו רק ההתחלה. אמנם אין עוד סמנים לעבור, אך יומצאו המצאות שישנו את המודעות שלנו בנוגע לצעד הבא, ותבנית חדשה תהיה הכרחית עבורכם ותעזור לכם לחשוב מעבר למה שהייתם קודם. גם היא תשודר ממרכזי האנרגיה של העולם וזו חגיגה גדולה. במיוחד מול אלו שאמרו כי זה לא יקרה לעולם...התבנית מתחילה לזהות את שלושת חלקי התודעה שהם – המוח, האינטואיציה והלב. אתם מחשיבים את המוח כמרכז של הכל אך הוא פשוט מסייע לאנרגיות התודעה. הוא אינו יוצר אותן. המוח מעבד את כל מה שהוא הישרדות, אינטואיציה ואינייט המחוברים לאקאשה ולעצמי הגבוה המעובדים אף הם על ידי המוח. כעת אנו מוסיפים את מה שהמדע מתחיל לראות כשחקן של תודעה, מאיבר שפשוט שואב דם והוא – הלב. ללב יש את השדה המגנטי הגבוה ביותר מכל איבר אחר, כולל המוח והגוף. ישנה פעילות עצבית יתרה בלב מאיזושהי סיבה מוזרה, מאשר בכל מקום, וזה כמעט נראה על ידי כמה מדענים כמוח שני. הלב אחראי מטפורית על החמלה וזה אכן כך. התבנית החדשה תעלה את יעילות הטריו בגופכם, וזו הסיבה שהאנוש החדש יהיה יותר חומל. הוא ייוולד בצורה הזו. האמפתיה הגוברת ליצורים כמותכם על הפלנטה תניע אתכם לקראת שלום. לא תישלחו את בניכם ובנותיכם להיהרג כחיילים. הרעיון עצמו לא יהיה מקובל בעיניכם ולא תבחרו בכיוון הזה. זה יהיה ברברי בעיניכם. הפלנטות שלפניכם עברו את התהליך הזה ולשם אתם הולכים.

זו דרך חשיבה שונה בו האינטואיציה והלב מתחילים לשחק תפקיד חשוב בחשיבה במקום המוח השורד. עברתם את הסמן, יצאתם מהמערה של ההישרדות וכעת אתם נכנסים לאלגנטיות בה ה-DNA יגביר את יעילותו ונשמה חומלת תתחיל להיוולד. זה כבר קורה. הנכדים שלכם הם הרבה יותר חומלים מכפי גילם ואתם יודעים זאת. הם מביטים על ילדים שאין להם והדבר הראשון שהם רוצים לעשות הוא לחלוק את מה שיש להם – איתם. בטבע האנושי הישן נשמה חומלת אינה מתרחשת בגיל כזה. במגרש המשחקים ילדים נהגו לקחת אחד מהשני במקום לתת. זה כבר שונה. הביטו. זה התחיל.

הנושא הבא הוא איזון עצמי. למרות התבנית, לא לכל הנשמות העתיקות יש את זה בהכרח. חלקכם אינו מאוזן מבחינה עצמית ואתם יודעים זאת. יקרה שינוי כימי או פסיכולוגי או ידיעה מהאקאשה שילחץ על כפתור במוח ויצור אתגר שיוכל להיפר על ידי עובד אור אחד. זה שכיח. זהו הדבר שנשאר מהתבנית העתיקה והוא מכובד, ולכן ישנם מרפאים ועובדי אור בעלי איזון אישי של נשמה עתיקה, כי הם הגורו של עצמם. תכונה אנושית זו שעוצבה באה קדימה כעת לטובת ההישרדות הרוחנית. איזון עצמי. ללא קשר למה שיקרה, אם תחכו מעט, דברים יחזרו למצבם השקט. אלו חדשות טובות לחלקכם שהלכו קדימה ואחורה בכל קשת הרגשות. ישנם עובדי אור רבים הזקוקים לשמוע זאת. יש לכם את היכולת לחיות חיים שלווים יותר בכל יום שעובר. כשאתם קמים בבוקר, במקום לדאוג לדברים שיבואו, תחוו שלווה מציפה של איזון אישי הקשור לערך העצמי שלכם, יקירים. והגיע הזמן.

אזורים אחרים בתבנית עוסקים באינייט. המוח החכם, אותו חלק בגופכם היודע מה קורה באופן גופני. הוא מחובר לאקאשה, יודע אודות הטריו והלב, מכיר את בלוטת האצטרובל ואפילו מכיר את העצמי הגבוה. הוא חלק מהתודעה שהיא אתם, והוא אינו התת-מודע. הוא האינייט. החלק החדש הנלמד באופן אזוטרי. רבים מכם מכירים אותו ועושים באמצעותו בדיקת שריר בשיטה שאתם קוראים לה – קינסיולוגיה, העוזרת לגלות יותר מאשר אתם יודעים מהמוח הסינופטי. ישנו גשר המתעצם באינייט ואנו נעבור דרכו בזריזות. הגוף האנושי, הפיזי, הוא עדיין מסתורין לתודעה שלכם. מוזר ככל שזה נראה, אינכם יודעים מה קורה בתוכו, אך תדעו. זה הגשר העיקרי אותו אתם הולכים לעבור. ולאט לאט תתחילו להיות מודעים יותר ויותר למה שקורה בתוככם בפיזי. תחוו הבזקים אינטואיטיביים ותעברו בדיקה מסוימת ויהיו תגליות שתיתפסו כל כך מהר עד שהרופאים ישאלו – "כיצד ידעתם"? וזה יהיה לשיקולכם אם לאמר להם או לא. התודעה תגביר את הגשר של הידע בין מה שמודע ומה ששייך לאינייט, וכך יתאפשר לכם לקבל אינטואיציה בנוגע לכל מה שקורה בגוף שלכם. כל דור ירגיש את המודעות האנושית המתגברת בגוף ויוכל לסמוך על זה.

עוד תכונה באינייט הוא מה שיש לחיות ולכם – אין. אתם קראתם לזה – אינסטינקט. אתם עומדים לקבל בנושא הזה סדרת תגליות. תינוקות אנושיים יתחילו לקבל את האינסטינקטים של ההורים שלהם. כגון – תינוקות ייוולדו והדבר הראשון שיעשו הוא ללכת. ממש כמו בממלכת החיות. כרגע הדבר הזה אינו עובד. תינוקות נולדים חסרי אונים ללא אינסטינקטים. כל מה שהאם יודעת יועבר אוטומטית לילד. בבטנה של האם את חולקים את זרם החיים במשך חודשים, בהם תהיה העצמה בתודעת האם שתועבר ישירות אליכם. החמלה של האם הנשית ישחק תפקיד חשוב יותר מבעבר בשל האינסטינקט הבסיסי הזה. תיוולדו לתבנית שתהיה בה הרבה יותר חמלה. חמלה היא האינסטינקט האימהי. היא נשית ועומדת לשאת סוג אחר של תודעה עבור הפלטנה, אשר תשתנה בזכותה. האינייט הוא אחראי גם לחיבור מוגבר לאקאשה.

תהיה גם מודעות רבה יותר לאקאשה. כרגע, הרשומות ב-DNA אחראיות רק להרגיז אתכם. זה לא עובד כראוי. כל מה שאתם זוכרים מהרשומות הללו הם דברים דרמטיים. טביעה בחיים קודמים, מוות בצורות שונות ומשונות המתאים לרמות תודעה ישנות. הטבע האנושי מגיב למוות ולדרמה. וזה מה שאתם מקבלים מהאינייט כרגע. אך עם התבגרותכם, האקאשה תתחיל להעביר לכם דברים שעושים את ההבדל באמת. תתחילו לחלום על חלק מההתנסויות היפות ביותר שאי-פעם היו לכם, וכשתתעוררו תצטערו שהתעוררתם, מהחלומות הכל כך טובים והמתוקים האלה. ואז תתחילו להיזכר בהם. הם גם יעצבו את מה שתעשו הלאה. פתאום תיזכרו בחגיגות ובשמחה, ובדברים טובים שקרו לכם. כל זה הוא תוצאה של שינוי בו האקאשה מגיבה לתבנית החדשה. תבנית של חמלה, עבור בן-אנוש מעורב.

כמו כן, תהיה לכם מערכת יחסים טובה יותר עם המקור. כרגע, בעודכם ישובים בכיסא, מקשיבים לי, קיימת מערכת יחסים אך היא אינה אמינה במיוחד. אתם נכנסים לחדר בו אדם ישוב על כיסא, התודעה שלו עוזבת אותו ונכנסת לגופו ישות יפהפייה (קריון) שאתם חשים בה. כמו אח ואחות הבאים לתת לכם הוראות. זו מערכת היחסים. ובמשך כמה רגעים, אתם חשים את התחושות באני מעביר לכם וכשאני מושיט את ידי אליכם ומציע שנאחז ידיים לרגע, אתם יכולים לדבר עם הבורא. כל זה עומד להשתנות. מערכת היחסים שלכם עם העצמי הגבוה שלכם ישירות, שהוא המקור היצירתי, והוא משהו בנוצר על ידי התבנית ועל ידי האינייט החדש. אתם עומדים לדעת מי אתם. וכשתיוולדו מחדש ותתחילו להתבגר, לא תהיה שאלה בקשר לכך שאתם חלק מהבריאה. כיצד תתייחסו לזה? זה מסתורין בעיננו. וזו הבחירה החופשית שלכם, תמיד בחירה חופשית. אך יגיע יום בו לא תתהו אם יש אלוהים. אלא תתהו איזה חלק מהאלוהי הוא אתם. וחלקכם שהייתם שם ועשיתם זאת, חסרי סבלנות כי אתם יודעים שזה נכון וכבר אינכם מסוגלים לחכות....זו התבנית החדשה.

עבור חלקכם כל האינפורמציה הזו אינה ברת השגה. חלקכם לא יקבל הוכחה לכך כל עוד אתם על פני האדמה. בחירה חופשית לכולם. והבחנה. תגובתכם למסר הזה תעצב הלכה למעשה את מה שתעשו הלאה. כמה כוח יש לכם על החיים שלכם עצמכם ועל הגוף שלכם? ככל שתאמינו יותר, כך השינוי לא יבושש להגיע. ה-DNA שלכם ישתף פעולה ויעשה את כל הדברים שתאמרו לו לעשות. כן, עד כדי כך עוצמתיים אתם.

אני קריון. לעולם לא אומר לכם דברים שאינם כך. תמיד אומר לכם דברים כפי שהם. אך אני רוצה שתדעו כי אין אג'נדה מלבד אהבה. וזה דבר גדול כי היא מגדירה את החמלה של האלוהים שאתם מתחילים לספוג. וכך הוא הדבר.

תרגום ועריכה – רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים