קריון בוליביה-פרו - נובמבר 2015


קריון בוליביה-פרו - נובמבר 2015

קריון בוליביה-פרו – נובמבר 2015

ברכות. כאן קריון. החופש לבחור את הנתיב שאתם רוצים הוא שלכם. אך אתם במקום מיוחד. אנו בדרום אמריקה ומשהו קורה כאן. לנבואת העיט והקונדור יש שמות רבים והיא מדברת על חוכמת טיבט המחוברת בפעם הראשונה לדרום אמריקה. החיבור מדבר על ארץ רכה יותר בו הגברי משתנה וגם הנשי. זמן מוקם זה יגיעו בהיסטוריה של העתיד שלכם. רגע, מה אמרתי? כיצד יכולה להיות לכם היסטוריה עתידית? האם אתם מודעים כי כולכם נשמות עתיקות שחיו כאן, באיזור הזה? אתם תיוולדו שוב לחיים חדשים, כך שאתם תהיו בעתיד. וכשתביטו אחורה, היום הזה ייחשב להיסטוריה. אתם מייצגים את ההיסטוריה שלכם.

דרום אמריקה מייצגת את המקום המסוים בהמיספרה הדרומית המחובר לטיבט. יש דברים שלא השתנו כאן במשך 200 שנה. הנבואות הנושאות עמן את האנרגיה והרוחניות של טיבט משותפות לבוליביה. אגם טיטקקה מייצג מקום קדוש בעל פורטלים רב-ממדיים ידועים בעלי משמעות. הם חלק מהמערכת המעבירה את התודעה במסלול המהיר בבוליביה.

האם הייתם מודעים לקלף החופשי שהגיע בדמות המאסטר קרייסט? האם ראיתם מה הוא נשא עמו? אנרגיה מופלאה. היה לו אלוהים בתוכו כמו גם לכם. באנרגיה החדשה עליכם לאחוז באהבה המרהיבה הזו המוגשמת בדרך בה אתם מתייחסים לאחרים. אינכם חייבים לקרוא ספר, או לכתוב ספר. אינכם חייבים להיות מישהו מיוחד בכדי להיות מיוחדים בעיני האלוהים. אחזו באור וחיו את המאסטריות בכל יום. קרייסט הילך על פני האדמה כדוגמא לבני-האנוש וליכולות שלהם. מאסטר האהבה הראה לנו את הדרך.

ברצוני לתת לכם את החדשות הטובות ביותר ואז את הגרועות ביותר. הטובות ביותר הן כי הפלנטה הזו בתזוזה ושינוי עד כי לא תזהו אותה יום אחד. החדשות הגרועות הן כי הפלנטה הזו בתזוזה ושינוי עד כי לא תזהו אותה יום אחד...זה תלוי במי ששומע. יש כאלו שאינם רוצים שינוי כלל. כל מה שהם יודעים, כל המציאות שלהם מושתתת על חושך ואנרגיה ישנה. זו ההישרדות שלהם. ועבורם המסר הזה יהיה גרוע כי הם יקומו וינסו לשמור על האנרגיה הישנה בחיים. מלחמות בחירה. אפילו האפיפיור שבא מדרום אמריקה מחובר לאנרגיה החדשה הזו של חמלה ואהבה. הכל עובד בהתיישרות לנבואה. מה למדתם? נושאי האור המנצח, אתם כבר מנצחים.

טיהנאקו

שלום. כאן קריון. בואו נשב לרגע. שותפי (לי) הביא אותי הנה כבר קודם. גם היום יהיו גילויים. כולם יודעים כי ישנה מסתוריות כאן. אומר לאלו השומעים ולאלו שכאן, כל דבר שאתם מעורבים בו הוא אנרגיה. כשהוריכם נתנו לכם את שמכם, אנרגיה הייתה מעורבת בזה. בחירה שתהיה לך משמעות גם בעתיד. אתם נושאים את שמכם כל חייכם ועובדה זו היא כל כך משמעותית, עד כי חלקכם משנים את שמכם בכדי לשנות את האנרגיה.

קיימת אנרגיה במספרים שנראה כאילו היא מקרית. 22 הוא מספר מאסטר המתאים לזמן בפלנטה שאתם נמצאים בו. בנומרולוגיה טיבטית 22 הוא דואליות והחוק הקוסמי. דואליות היא הבחירה שעל בני-האנוש לקחת. הבחירה היא לעקוב אחר משהו שהוא ליניארי ואנושי, או לעקוב אחר האלוהי הנמצא גם בתוך האנוש. זוהי שנת הבחירה, השנה השנייה מאז 2012. אתם נמצאים רק בשנה השנייה של השינוי הגדול והמשמעותי ביותר בתודעת הפלנטה.

יקירים, זה הולך לקחת 300 שנה עד שהאנושות תזהה את השינוי העצום שקורה כעת. נתתי (קריון) תקשור בישראל, הזכרנו לכם את האירוע המשמעותי שהתרחש בישראל עם הגעתו של המאסטר (ישוע). באותו הזמן, זה לא נראה כמשהו גדול. אך כשהשנים עברו, ראיתם את התוצאות. ההיסטוריה ראתה את התוצאות. ומאות שנים מאוחר יותר, איפסו את השעונים. מכאן מגיע המונח – לפני ואחרי הספירה. כולם סובבים סביב אותו שינוי שבני האנוש עברו. וכיום, הפלנטה כולה שותפה לזה וכך היא מודדת את הזמן. לפני ואחרי התזוזה. את החיזוי שלי כבר נתתי בעבר. אתם ישובים במקום משמעותי ויגיע הזמן בו ההיסטוריה תאפס שוב את השעונים ותקרא לכל הדברים שקרו לפני 2012 – העידן הברברי. וזה יהיה ברור כשמש.

נתבקשתם לתת כוונות להיום, זו בחירה. ואתם עשויים לשאול, האם זה שונה מהכוונה שנתתי אתמול? זה לא חייב להיות. אך זה המקום בו כוונות נשמעות בבירור. אנו במקום עתיק ונשוחח על דברים עתיקים. הרבה קורה כאן מתחת לרגליכם. במוזיאון תקבלו אינפורמציה סותרת מהארכיאולוגים ומהאינטואיטיביים. היום אברך את האינפורמציה שאינה נלמדת במוזיאונים. ישנם כאלו המאמינים כי המקום הזה בוא בן 11,000 שנה וזה אכן כך. כבר ניתנה לכם אינפורמציה על ההתיישבויות העתיקות ביותר בציוויליזציה הזו שהם יותר מ-10,000 שנה.

בישראל אמרנו לכם היכן תוכלו למצוא אותן. דברים אלו הם ברורים לחלקכם ופחות לאחרים. ארכיאולוג מומחה בתחומו היודע כיצד לזהות דברים ולמד את היסטוריית הפלנטה יהיה מעט משוחד. כל הרעיונות שלו מונעים מהאובייקטים שהוא מוצא. הביטו מסביב למקום הזה ותמצאו משהו מוזר. נראה כאילו לא אותה תודעה בנתה את הקירות ואת הפסלים. כל זה נבנה במהלך שלוש ציוויליזציות שונות שהשתלטו ובנו על זה. הם בנו את הפסלים שלהם לצד אלו שכבר היו. אבנים שהן שונות בגילן נמצאו זה לצד זה. שלא כמו בתרבויות אחרות במזרח התיכון, לא תמצאו כאן חורבן של מקדש. במקום זאת, הם הוסיפו למה שהיה קיים ונשארו. זה ההיגיון השולט בו כל התודעות השונות השתתפו במשך אלפי שנים בכל מה שנמצא מתחת לרגליכם.

אך הדבר העתיק ביותר הוא אתם. כיצד זה מרגיש להיות בני 35,000 שנה? אתם נושאים את האנרגיה ברשומות האקאשיות שלכם ובביולוגיה שלכם. כולכם כאן, 22 במספר, אינכם אורחים. אתם מבקרים מחדש את מי שאתם. מה שמביא אתכם היום הנה הוא בחירה והשתקפות. מה שאתם נושאים בתוככם הוא היזכרות, חוכמה, וזיכרון עתידי של מה שעדיין לא התרחש. ואסגור בהצהרה לכל מי שמקשיב. הבחירה שנעשית היום שהיא רוחנית באנרגיה החדשה הזו, תעבור לחיים הבאים שלכם כפי שהיא. לא תצטרכו לבחור שוב. זהו חלק מהקטליזאטור שהולך להגביר את תודעת הפלנטה עם הזמן. הנשמות העתיקות הן המפתח. לא משנה כמה מבוגרים או צעירים אתם מבחינה כרונולוגית כיום, יבוא הזמן בו תאמרו שלום. וכשתאמרו הלו שוב, כל דבר שבחרתם שהוא רוחני יהיה נוכח שלם, שלם וללא פגע. נכון שזה יהיה נחמד שלא תצטרכו להתחיל מחדש ולעבור את כל הדברים שעברתם, בכדי להגיע למקום בו אתם נמצאים היום? ברצוני שתחגגו זאת איתי. וכך הוא הדבר.

טיטיקקה

ברכות יקירים. אני קריון. אנו יושבים במקום קסום וזו לא הפעם הראשונה שלי כאן. ועבור המקשיבים אתאר זאת. אנו מביטים על משהו מופלא. חשבו על כל עיני האנשים שאינם תופסים את מה שאתם רואים. אין דבר דומה בגאייה, אחד האגמים הקדושים ביותר על פני האדמה, אחד הממלא אחר נבואה גדולה – אגם טיטיקאקה בבוליביה. ואנו 4,000 מטר מעליה. יש כאן קדושה וברצוני לדבר על אנרגיה. לגלות כמה דברים ליניאריים כי הם קרו בשורה, אחת אחרי השנייה. אשאל אתכם שאלה, אתם המאזינים. מהו הדבר ההופך משהו לקדוש? הסביבה בה אתם ישובים השתנתה מאד במרוצת השנים. נלך אחורה 11,000 שנה. האם היו כאן בני-אנוש? כן. והאם האגם היה מקודש גם אז? כן. הוא לא נראה כך. המים היו הרבה יותר נמוכים. מזג האוויר משתנה בעקבות הדורות, בין אם זה רטוב, יבש או חם, זה לא משנה. זה היה קדוש.

שאלו את עצמכם, מהו הדבר ההופך לקדוש בעיני האנושות? אומר לכם. בפעם הראשונה שבן-אנוש הביט על הנהר הזה, הוא הרגיש את מה שאתם מרגישים. כך שיש משהו נוסף המעורב כאן. דרך כל השנים האלה, אפילו שאינם רוחניים, הקוראים לעצמם פשוט – אוהבי הטבע, המקום הזה מעתיק את נשמתם מרוב קדושה. השינוי ששוחחנו עליו הרבה פעמים – קורה. לא מזמן ישבתי כאן, לשותפי (לי) לא היה מושג מה אני עומד לעשות. חיברתי את המרכז האנרגטי הזה של הארץ אל המרכז בטיבט, כי נבואת האנושות עצמה התגשמה. אנרגיית טיבט הידועה כמרכזה הרוחני של צפון אמריקה חיברה את עצמה למקום בבוליביה, לאגם הזה, באי הזה בו אתם יושבים. והנבואה הינה חסרת גיל. היא מתעלה על כל ניבוי או מערכת אמונה על הפלנטה הזו.

אז כמה עתיקה היא הנבואה? אנרגיית האגם הזה הושרשה ב-פאצ'ה מאמא, נוצרה והוקמה כאן על ידי הפליאדות לפני 50,000 שנה כחלק מתכנית על הפלנטה הזו שעשויה להתרחש. לעתיקים המקוריים מכל המדינות נאמר כי הפלנטה עשויה להתעלות בזמן מסוים. ההתעלות תהיה בתודעה האנושית כשהאלוהים שבתוך האדם יתחיל להראות את עצמו. ונקודת הזמן שנקבעה הייתה ב-21.12.2012 (מקהלה למוריאנית אחת שמעה את הקריאה...) כך שהאגם הזה היה קדוש במשך הרבה זמן. זהו מקומם של הפליאדות שהיה חסר-שלמות עד שחובר. האם קניתם אי-פעם או מצאתם משהו שהיה יקר, אך לא שלם? ידעתם כי משהו נוסף חסר וצריך להשלימו כאן. זה כולל גם מערכות יחסים. אתם חצי משותפות, עד שהשותף שלכם מגיע. הציפייה היקרה והיפהפייה הזו בכל פעם שמביטים בה, גם האגם חיכה לזה ולא כולם ידעו על הנבואה, אך הם עדיין חשו בזה.

כעת אנו מדברים על מרכזי האנרגיה שעל הפלנטה. תנו לי לשאול אתכם שוב, כי כל זה קרה במחזור החיים שלכם. כשאתם חושבים על גאייה, פאצ'ה מאמא, על מה אתם חושבים? על האנרגיה של הפלנטה, אך רבים מכם חושבים על הדברים שעל פני השטח. על מה אתם מסתכלים? על ההרים, העננים, האגם, יופיים של ההרים, כל החיים שבעצים ובחיות. עבורכם, זוהי גאייה. אז, תנו לי להיות מילולי לרגע. האם האדמה עצמה כלולה? כמובן! כי היא נותנת חיים לצמחים עצמם. היא תומכת באגם. כך שהשאלה הבאה היא, כמה עמוק ניתן להיכנס ועדיין לקרוא לזה גאייה? ואתם אומרים, ובכן...כל הדרך! המשמעות היא שליבת כל הפלנטה היא גאייה. האם אי פעם שמעתם על המונח – "התדר של הפלנטה"? זהו אינו התדר של העצים או של האגם. זה מתחיל בליבת האדמה ועלה מעלה על פני השטח. זו פאצ'ה מאמא. כעת, כשאנו מחברים נודס ונולס, כיצד זה נעשה בתפיסה שלכם? כמעט כל אדם יעביר קו דמיוני בין שתי נקודות אלה על פני השטח. לאחר שתביטו על הגלובוס והמפה שעליו, ותזהו את המיספרות הצפון והדרום, תציירו במוחכם קו בין טיבט לבוליביה.

וכעת אומר לכם כי זה אינו פועל כך. הקו עובר דרך פאצ'ה מאמא. כשאתם מתחילים לחבר את כל הנודס והנולס יחד כשכולם כבר מזוהים, הם מתחברים דרך האדמה. כי החיבור דרך האדמה הוא זה המשנה את התדר של הפלנטה. ועדיין ישנה חוליה חסרה. מהו הדבר המשנה באמת את התדר? מה עושים מרכזי האנרגיה האלה? אתם ישובים על אחד כרגע. מה קרה לאנרגיה? אספר לכם. אני עומד לקרוא לזה – "המעבר הגדול". לבני-אנוש יש פורטלים בכל הפלנטה והם יודעים לחוש אנרגיה. כל זה הולך להשתנות. האם אתם מבינים לצורך מה הוקמה התכנית הזו? ארענן את זיכרונכם. נבואת העיט והקונדור אינה אודות גאייה. היא אודות בני-האנוש. שותפי (לי) לקח אותי לישראל. היה שם אותו תסכול במשך הרבה מאד שנים. נראה כאילו דבר אינו משתנה. נראה כי הם נתקלים בחומה של תודעה בה אין רעיונות חדשים. זהו המיקרו-קוסמוס המייצג את הפלנטה.

תודעה פלנטארית תקועה עד עתה. אתם יושבים על הנבואה ועל התזוזה הגדולה של אנרגיית גאייה שנשמרה בדיוק לזמן הזה, ושוחררה על ידי מרכזי האנרגיה, בכדי שתועבר לתודעה האנושית. יקירים, הפלנטה אחסנה אנרגיה ואתם הבטתם בזה והערצתם את זה. חלק התפללו לזה, חלק העלו קורבנות לכבוד זה. המעבר הוא האנרגיה המאוחסנת מגאייה המועברת כעת אליכם. מרכזי האנרגיה משמשות כאנטנות עבור גאייה. אתם והתודעה שלכם, בצורה של דחיפה-משיכה, שולחים ומקבלים דרך הנודס והנולס האלה. אתם משפיעים על ליבת האדמה ועל התדר שלה. אתם עומדים לשנות את גאייה. המערכת עומדת במקומה לאחר שזוהתה והיא תהדהד את התכנית הזו. בגאייה אין תזמון. היא הייתה מאד סבלנית. האם אתם מבינים את התרומה שלכם? מבלי להרוס את האנושות, כשעברתם את הסמן ב-2012, דרך עבודתם והמדיטציות שלכם וכל הדברים שתהיתם אם הם עובדים, הפעלתם את הנודס והנולס. התעוררות הפומה כבר כאן.

האין זה מעניין כי גם פרו וגם בוליביה חולקים את המקום הקדוש הזה, שהוא האגם? הרבה קורה כאן והכול חלק מהתכנית. רכות של יופי שנשפכה אל תוך האדמה. בעבר נהגתם לראות ולחוש פורטלים. בפעם הבאה שתלכו למקום כזה, לאחד ממרכזי האנרגיה, אינני מבקש שתעמדו ותספגו את זה. אני רוצה שזה יעבור דרככם לחלוטין. זה ההבדל. אל תבואו להרגיש את זה. תבואו בכדי לקחת את זה הביתה אתכם. זו הסיבה שכל הדבר הזה נבנה והוא קדוש, כמו בית אחסון של אנרגיה. כי הנשמות העתיקות של העולם ושל אלו שחיו כאן, הם הראשונים שהעבירו זאת הלאה. זוהי תכנית ארוכה והקצב של כמה זמן זה ייקח נמצא לרגליכם. הייתם מאמינים לזה? לבסוף, זהו נושא של קריון החוזר על עצמו השנה.

נשמות עתיקות, יש לכם עבודה לעשות. ספגו את האנרגיה מהפורטלים האלו וצרו פעולה חומלת מהם. זו האנרגיה שחיכיתם לה. אל תתנו לכל מה שאתם רואים בפלנטה לעצור אתכם. לא קיים חושך שיכול לעצור את התכנית הזו, אך זה בהחלט יכול להפחיד אתכם, כל מה שאתם רואים בארצותיכם או בחדשות. זה עשוי לגרום לכם לשאול ולתהות האם כל זה אמיתי. אוי! זה אמיתי! האל שבפנים הוא גדול יותר ממה שכל רוע יכול להיות אי-פעם על הפלנטה הזו. וזה מה שיש לכם. לכולכם. לא רק לאלו שכאן. גם לאלו המאזינים לנצח, אם יבחרו, למסר הזה.

זהו המעבר של גאייה אליכם. ברכו את עצמכם שהייתם במקום הנכון בזמן הנכון. כשתפקחו את עיניכם, הביטו בתכנית שהוגשמה. זרע בן 50,000 שנה שכעת גדל. וזה כבר אינו אודות האדם יותר. זה אודותיכם. וכך הוא הדבר.

Transcribed Translated and Edited by – Racheli Ganon


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים