קריון איידהו


קריון איידהו

קריון מאיידהו – 11.1

הקדמה

נשמות עתיקות מתחברות לאמת אינטואיטיבית, אנו רואים אתם כיחידת חיים אחת למילניום. אתם מודדים את חייכם דרך חיים ומוות, אנו מודדים אתכם דרך הפעולות הקארמטיות שלכם. שבו על האדמה בעיגול כמנהג הילידים. במרכז – אש בעלת להבות גבוהות. נוח לכם. אתם שם רק כדי לאמר תודה לאדמה. הוותיקים ניהלו טקסים בשבטים, ארוכים או קצרים, עם מקל הדיבור בו כל אחד דיבר משפט, רובם היו ברכות הודיה ואהבה לפלנטה.

אתם חלק מאבולוציה. הודו לפלנטה על האבולוציה שחגה מעלינו. אל תתייחסו לגיל הכרונולוגי שלכם. חלקכם בוגרים וחלקכם צעירים אך זה אינו משנה. יחד אתם בני אלפי שנים. הטקס הוא משמעותי. הרוח שומעת אתכם, הארץ שומעת, האש מייצגת חיים כפי שייצגה מאז ומעולם. תמיד היא הייתה במרכז החיים. בישלו באמצעותה אוכל ועוד הרבה דברים. תמיד רציתם לאהוב את האדמה, לדבר עם הפלנטה, עם הכוכבים. הרי אין עשן בלי אש. זו סמליות האש. הרי אין טבק או אור מבלי אש.

בשנה הזו חלקכם נדרשים לחזור למחשבה המקורית. אנו מזמינים אתכם לכבד את הפלנטה ואת כבודם של אבות אבותיכם. וזו כמעט בדיחה...כי הילידים לא כיבדו את אלו שקדמו להם, אלא את עצמם בגלגולי חיים קודמים. אתם מכבדים את האלוהות האישית שלכם.

כמה פעמים הייתם כאן? מי הייתם? מה עשיתם? האם יש לכם טכס המכבד את זה? לא. ראיתם תמונות של הרפא נוי והאי שמחוץ לצ'ילה, עם האבנים הענקיות הנקראות – מואיי. הילידים באי יאמרו לכם כי האבנים הם סמלים של אבות אבותיהם. הם הטמיעו את האנרגיה של הילידים לתוך האבנים והם נשארו שם לנצח. עשו טכסים מול האבנים, הם היו חכמים, הם כיבדו את עצמם ואף לא ידעו זאת. כיצד מכבדים חיים קודמים? במיוחד באי אליו הם המשיכו לחזור...כמה פעמים? איש אינו יודע. זה חכם. אנו במעגל האש, השמש מתחילה לשקוע, רוח קרירה מתחילה לנשוב, תוכלו להישאר ככל שתרצו. ואם תהיו שקטים ורגישים, תוכלו לשמוע את האדמה מדברת אליכם בחזרה. נשמות עתיקות, אתן אהובות מעל לכל קנה מידה. יש לכם עבודה לעשות יחד. זה המסר לשנה, ליום, לכם, לכל מי שמקשיב....וכך הוא הדבר.

חלק שני – 2015 – השנה הזו - 2

ברכות. כאן קריון. יופיו של בן-האנוש הוא בחלקו האלוהי. יותר ויותר מהמבנה הסלולארי שלנו הופך להיות אלוהי, רב-ממדי. כשאתם בגוף, עליהם להפריד כדי לשרוד. בצד הוילון שלי, גם אם יש טריליון ישויות, עבורנו יש רק מחשבה מאוחדת אחת. אחדות הרוח משפיעה על השכל הישר בנוגע לתקשור. מה שאתם שומעים כעת הוא היכולת שלי שותפי (לי קרול) לפתוח פורטל כדי שהעצמי הגבוה שלו יגיע בדרך לא טיפוסית וידבר אליכם. ועדיין, זה אינו העצמי העליון של נשמה אחת. כרגע אמרתי לכם. ישנה אחדות בצד השני של הוילון. כאשר לי יושב לתקשר, הוא מביא פנימה את כולנו. גם העצמי הגבוה שלכם הוא כך מהצד השני של הוילון. הוא משולב עם כל הנשמות האחרות בפלנטה. החלק שאתם מפתחים, בני-אנוש יקירים, הוא חמלה לאחרים. אינכם צריכים להכיר אותם כי אתם כבר מכירים.

ברוכים הבאים ל-2015. אני מבקש לדבר אליכם היום בדרך נדיבה ומעודדת. אל תתעסקו בגיל שלכם. הצעירים שנאמר להם כי הם אינם מבוגרים מספיק, המבוגרים שנאמר להם כי הם מבוגרים מידי....אנו רואים אתכם חסרי-גיל כי כך אתם, חלק מהבריאה ונמצאים כך למען מטרה. ראו זאת כדבר יפה. האבולוציה השנה, האנרגיות של השנה, מה מגיע ומה הפוטנציאלים המבוססים על מה שקורה היום? האם אתם מבינים את ההגיון8? בתמונה הגדולה יותר ידריכו אתכם בדרך אחרת. אם הייתם בדרך ופתאום מגיעה צומת דרכים ואינכם יודעים מה לעשות....תארו לעצמכם שהייתם ציפור בשמיים. הייתם יודעים בבירור לאן מובילה כל צומת. זה ההבדל בין האנוש של אתמול לאנוש של מחר. תוכלו לפתח אינטואיטיבית את הידיעה המנחה באיזו דרך לבחור. זה אינו מסתורי וגם אינו מוזר. אם תביטו במי שאתם ותבינו כי חלקי הנשמה נמצאים בתוככם אך גם מחוצה לכם, מעליכם, באזור האתרי, תבינו כי תמיד היה לכם חלק שניסה במיטבו לייעץ לכם מה לעשות.

2015 – היה זמן בו המשמעות הייתה אנרגיה פיסית. אני מדבר על האנרגיה שבתוככם שאינכם יכולים להגדירה, כי אין לכם כלים לכך. אינכם יכולים למדוד אותה עדיין, אך אתם יודעים שהיא שם. זו אנרגית התודעה. לכל דבר יש אנרגיה, הכל קשור לכל. אלו המבלים זמן בטבע יודעים על מה אני מדבר. ניתן לראות שם את מחזור החיים היוצר עוד חיים, את אמא אדמה, יש אנרגיה שם..כיצד הייתם מודדים אותה? היא נדיבה כל כך. חלקכם אוהבים את האוקיינוס. יושבים ובוהים במים, מבלי לדבר. אתם רק סופגים את אנרגיית הים. ישנה אנרגיה שאנו יכולים לחוש שהיא מגיעה. 2015 עבורכם היא תחילת שנה בלוח. זה ליניארי ולא כך אנו מודדים זמן. אז כיצד הרוח מודדת חלוקת זמן, אנרגיה חדשה כשאיננו משתמשים בשנה קלנדרית כמותכם? כיצד זה עובד? דרך הכוכבים, דרך אנרגיית האדמה, בכל כך הרבה דרכים שאינכם מודעים אליהן. במקום לוח מרובע מחולק לימים, יש לנו אנרגיה לא מספרים. ישנה אנרגיה של תודעה שאינה ניתנת למדידה על ידכם. אנו רואים אותה כרגע. זה קורה לכם, לציוויליזציה שלכם, לאדמה, וזה מתחיל לזוז ולהשתנות. אם יכולתי להקפיא את המציאות לרגע ולאפשר לכם להיזכר בכל מה שאני יודע, הייתם נזכרים כי ראיתם זאת קודם, את תחילתו של הגל, המיקום שלכם בגלקסיה בה השמש והפלנטה יודעים מי אתם.

אתם חיים באנרגיית הקוסמוס בדרך מאד משמעותית. האירוניה בכל זה היא כי העתיקים על הפלנטה יודעים זאת. ואתם....איבדתם את זה. אנו מבקשים מכם לחדש את הברית ולהבין שוב אנרגיה. פיסיקה היא מעניינת רק לחלקנו, לא לכולנו. זו עובדה ידועה כי אנרגיה רב-ממדית הנקראת – אור יכולה להיות בצורת גל או בצורת חלקיק. הסימן מאד מעניין. כאשר זה נראה לא על ידי בני-אנוש – זהו גל, וכשזה נראה על ידכם – זה הופך להיות חלקיק. זהו כוח רב ממדי שהוא אנרגיה בפני עצמה, המחליט להשתנות כשאתם מביטים בו. זו פיסיקה שאף אחד לא מבין. זו אנרגיית התודעה העמוקה של בני-האדם. כשישנה תשומת לב על האור, הוא יודע כי אתם מסתכלים, והוא משתנה. הפיסיקאים יודעים במה מדובר. זו ההוכחה הראשונה שתודעה היא רב-ממדית, ניתנת למדידה כשדה שאנו יכולים להנחות אותו. זו אנרגיה. אנרגיית המספרים אינה מובנת כלל. נראה כי היא סטטית. למספר על דף אמורה להיות אנרגיה. זה לא מה שנמצא על הדף שיש לו אנרגיה, יקירים, אלא הרעיון של זה, הנכתב בכל שפה, בכל צורה. ישנה אנרגיה של רעיונות הנותנת לכם מסר, וזה מורכב .

אני מבקש לספר לכם על האנרגיה שאנו רואים. נומרולוגית השנה היא בשני חלקים. השנה היא שנה 2 לפני לוח-השנה שלנו המבוסס על אנרגיה ותודעה. הרעיון של 2 ברמת הזמן הוא – דואליות. דואליות תחדד השנה את האור והחושך שבחייכם, הדברים שכבר אינם צריכים להיות שם, כמו חשיבה ישנה. דברים חדשים ופוטנציאלים יתחילו להתגשם כ-אור. תקווה לעתיד תתהווה במוחנו ללא קשר למה שאנו חושבים ורואים על הפלנטה. תתחילו לבחון דברים באור אחר, רוחני, ולא לפי מה שאתם רואים בחדשות. תתחילו להפריד בין מה ששייך לחייכם ומה שלא. המחשבה השגויה שלכם תתחיל לנוע ותחושו את החוכמה היתרה שלכם. ההדרכה של המחשבות שלכם כבר לא תהיה עם אוריינטציה של פעולה, אלא של חמלה. ותעשו שינויים רבים. זו שנה 2. כיצד זה יפעל על הפלנטה, על החברה? זה הדבר לו חיכיתם ואותו רציתם. ההבחנה שבדואליות. לא תצטרכו להתלבט יותר. תדעו מה נכון.

סכום 2015 הוא 8 המראה את כוח האינסוף. הלופ הכפול שלא נגמר. אנרגיה שאינה מפסיקה, כי אין בה קו ישר והיא יכולה להמשיך לנצח. זה הסימן של השנה הזו. משמעותה – גשמה. כל מה שתגשימו, יישאר ויימשך. לחלק מהאנשים המספר אומר שפע. זה נכון. אך שפע אינו מה שחשבתם. מה בדבר שפע של אהבה? מה בדבר שפע של שלום ושלווה? כמה מכם עמוסי מחשבות המותירות אתכם ערים? חושבים אודות דברים שאין לכם שליטה עליהם ואת עדיין דואגים להם, כמו – אתם, הבריאות שלכם, הילדים שלכם, הממשלה, העולם....לא תצטרכו את כל זה כשיהיה לכם שפע של שלום, בו תוכלו לקחת נשימה ולאמר: "תודה לך אלוהים, על שאני חלק מכל זה ושזה משתנה. אפשר לי לעשות את החלק שלי. תודה על השינה הנפלאה הזו. לילה טוב. בבוקר תקומו ותיווכחו כי אינכם דואגים כלל. באנרגיה הישנה היה בכם הפחד שתוכל להיטרף על ידי נמר, אם תצאו מהמערה לזמן רב. זה לא המקרה יותר. שפע. שפע של חוכמה.

"היום אעשה החלטות שהם חכמות ונפלאות. הם יהיו כל כך חכמות ונפלאות שיהיו אחרים שיראו את זה וירצו את זה. הם יראו זאת כ-אור בתוכי וישאלו על זה." יקירים, זו מטרתכם בחיים. מעשים ליניאריים וביצועים – אינם הסיבה להיותכם כאן. אתם כאן בכדי להתקיים כעובדי אור וכנשמות עתיקות עם החוכמה שהבאתם אתכם. הסיבה להיותכם כאן היא להיות קיימים עם האור שאתם נושאים, כדי שהאדמה תוכל לראות את זה ולהשתנות. לא מפעולות, לא מלעשות, אלא מלהתקיים ולהיות חלק מהתסריט השייך לנשמות עתיקות היודעות טוב יותר, שכבר היו כאן ועשו הכל, אלו המעורבות בהבאת אור לפלנטה בעדינות, בדרכים קונסטרוקטיביות ויפות. למספר 2 יש אינסטינקט הישרדות חזק. דואליות. רואים את התוצאות של חשיבה לא נכונה, רואים את התוצאות של דואליות לא מאוזנת בכל מקום. אלו שטעו, שהיו לחלוטין לא מאוזנים לטעמכם, אנו מסבירים לכם כי מקל המדידה של מי שנמצא באיזון בתוך הדואליות, הוא בעצם השאלה לאן הולכת התודעה עבור הגזע האנושי. והשנה זה יהיה חכם יותר, מלא בחמלה ובהבנה.

אם תביטו על 50 השנים האחרונות, התודעה לא רצתה מלחמה. הציוויליזציות של הפלנטה סיימו לכבוד אחת את השנייה. זה פשוט לא עבד. כעת אתם מתחילים לגדול ולראות את זה. הדורות הבאים יתחילו להבין כיצד זה מתפתח ומתעצם והופך להיות אלגנטי. בשנה הזו ובשנה הבאה תודעת הציוויליזציה תצטרך לעבור הבנה, זה פרק הזמן שאתם זקוקים בכדי להשתנות. בזמנו אמרנו לכם כי יבוא זמן בו יהיו לכם שני סוגי אנרגיה – ישן וחדש. וההפרדה לא תיעשה על ידי ארצות או גזעים או שפות, אלא על ידי אנרגיה. אור וחושך. יש כאלו שעדיין מאמינים כי ניתן לשנוא אחד את השני דרך שנאה, פחד, הרג, דרמה. הם גם חושבים שיש להם שליטה אבסולוטית ויכולים להפחיד אתכם שתתנהגו לטעמים או תחשבו כמותם. הם בטוחים. כי זה עבד כל כך הרבה פעמים בעבר. זה לא יעבוד הפעם. מעשי הטרור אין בהם חמלה. הם נושאים לא רק דואליות ישנה אלא גם חד-צדדית. הם מראים רק לעצמם מי הם. אתם רואים זאת בפעם הראשונה. לוקחים קבוצת ילדים והורגים אותם וצוחקים על הדר, שעשו מה שהם מאמינים בו. החברה התנהגה עד עכשיו בפחד, בכעס, בשוק וזה אפשר להם לקבל את מה שהם באו לקחת. ואף גרוע מכך, הם מוכנים למות למען זה. כי הרי תמיד יהיה מישהו שיחליף את מקומם. ברגע מאד מסוים תנקטו עמדה מולם, של אור, של אדם מול אדם האומר – לא. זה לא מה שאנו רוצים. אנו רוצים לנוע קדימה באור על הפלנטה, רוצים סיבה לחיות, רוצים אהבה בחיינו. רוצים דברים טובים. אנו רוצים את משפחותינו מסביבנו בריאים ושמחים, אנו רוצים בתי ספר, הממשל יעבוד יותר מבעבר. לאט, לאט, תתחילו לתפוס בפינה את כל החושך, בדרכים מעניינת. אני מבקש לתת לכם כלי אחד פרקטי – אם אתם הורגים אותם בחזרה – אתם בדיוק כמוהם.

זה העתיד של הפלנטה אם תרצו. גם החושך כבר אינו רוצה להילחם יותר. מצאו אותם בפינה, תנו להם להרגיש שלא בנוח, תנו להם בעיקר חמלה והם יתחילו להבין שזה לא עובד. זו המשמעות של 2 – דואליות המחביאה את עצמה עד שכל האנושות מחליטה להחליט. זה קרה, שוב ושוב. זה אחד השלבים אותו אנו מבקשים מכם לחפש. לכל קבוצה חשוכה יש שם ששמעתם אותו שוב ושוב. מהם השמות של קבוצות האור? יהיו כמה שמות בעתיד, אם תהיו אמיצים. שנת 2015 התחילה טוב משחשבתם. היא יצרה סטנדרטים למה שלא תסכימו לקבל או לסבול יותר. גם אלו שנהרגים יודעים את הפוטנציאל ברמת מסוימת....כיום הם חוגגים. האם תוכלו לחגוג איתם? כל אנשי החושך, ברגע שהם מגיעים לצד שלי של הוילון, אנו מקבלים אותם בדמעות ובאהבה ואומרים להם – "כל הכבוד, הסתכלו על שינויי הפלנטה בעקבות מעשיכם". זו תבנית אחרת בצד שלי של הוילון יקירים. חמלה, נדיבות, אהבה. אומר שוב: הגיע הזמן להתחיל ביצירת האור. זו שנה טובה, שנה 2 , השפע יהיה בחוכמה שלכם והיא תתבסס על מה שאתם מקבלים מהעצמי האינטואיטיבי, לא הישרדותי. אני קריון, מאוהב באנושות ומסיבות טובות. וכך הוא הדבר.

חלק שלישי – "האמת האחת"

אנו מתמודדים עם אנרגיה חדשה. ההבדל ביניכם וביני....הגרעין שבתוכי שאתם קוראים לו – אלוהים, נמצא גם בכם. מעולם לא הייתי (קריון) אנושי, תמיד עמדתי מהצד כיועץ, כי זה מה שבחרתי לעשות. ישנה נדיבות בכל הדברים אם רק תחפשו אותה. אתם העובדים המחפשים את הגשר לנשמה האלמותית. בגוף האנושי סיפרנו לכם כי הגשר קיים בדרכים שונות, אך הגדול מכולם הוא גם המתעתע, הנקרא – האינייט (הגוף החכם שלנו). נתנו לכם את ההתחלה, בהישרדות רוחנית הקשורה לבריאות, לשימור הנעורים....הדברים הללו הם התחלה של הגזע האנושי שהולך להשתנות לאט. ישנה תבנית כאן, לא להפוך לאזוטרי או מוזר...אתם חסרי גיל. נצחיים. הייתם קיימים לפני שהייתם קיימים. אתם במעגל שמעולם לא נשבר. הייתם כאן לפני היקום, הייתם כאן לפני היקום הראשון ולפני היקום הזה. עד כדי כך אתם מבוגרים. ובמעגל, אין ליניאריות. ברמה מסוימת, מה שנמצא בתוככם ברמה הסלולארית שאנו קוראים לו – הזכרות אקשית, הולך אף מעבר לפלנטה הזו. חלקכם מתחיל להתעורר לחכמה אקשית ואינכם פוחדים מהמוות. חלקכם נוכחים לדעת כי מוות הוא הזדמנות לנעורים, ואתם אוהבים את זה. זו חוכמה. חלק מכם מתחיל להיזכר בכל מה שקרה בפלנטה. זאת חוכמה. אינכם פוחדים מזה. אתם מבינים כי חוויתם זאת בעבר והנה זה מגיע שוב....ואתם מודים לרוח על כך. זו החוכמה שיש לנו.

11 – התאריך של היום. הכל בסדר ללא קשר לחדשות המגיעות אליכם. עובד אור עובר זמנים מאתגרים בשמחה, ציפייה, כוונה ושלום. אל תתנו לדברים שסביבכם להפריע למציאות הרוחנית שהיא גדולה ועצומה יותר ממה שמופיע בחדשות. 1 = הארה. מספר המאסטר הראשון שמשמעו אבולוציה של האנושות. הדבר הראשון הוא – הארה "ויהי אור", הדבר השני – 22 – דואליות. החמלה שמתחילה היא – 33 ואנו זזים לקראת ה-44 שעדיין לא הוגדר. הארה הוא היום לחגוג את האור. הרוח אינה מודדת זמן כמותכם. הוא אינו מבוסס על יומן או על שעון, אלא על אנרגיה ולעיתים קרובות מודרך על ידי הקוסמוס. האנרגיה והתודעה שסביבכם, הכוכבים, המערכת הסלולארית, הדברים המשפיעים עליכם, על הדי אן איי שלכם, התודעה שלכם, כל אלו הם חלקים של השעון שלנו. מתי יסתיים הכיול מחדש? זו שאלה טובה. אין תאריך סיום מאחר וכל אחד מכם הוא ייחודי. נשמות צעירות יתחילו ללמוד בעוד כמה שנים, האנרגיה תהיה מודעת להם והם יעברו כיול.

אך יש לי מסר כללי לנשמות העתיקות ביותר. שחרור מגיע בקרוב...בהסתמך על השעון שלנו, אנרגיית הפוטנציאלים שאנו רואים היא של הכוכבים. זה קורה באמצע אפריל. אם תחפשו את זה בתנאים אסטרולוגיים ייתכן ותמצאו משהו או לא כלום. אם תביטו בצורה קוונטית – תוכלו לראות. אלו חדשות טובות הנותנות לכם רמז אודות הדרך בה אנו מודדים את הזמן. הדברים קורים בכמה שלבים. משתחררת אנרגיה, חלקה קצרה , חלקה ארוכה ללא קשר לשעון, אלא למיקומה של הפלנטה במסעה סביב השמש, ומה פקידה במערכת האנרגיה הזו. זה נפלא ונדיב, אם תרצו. הדבר הגדול ביותר שהצגנו בפניכם בשנים האחרונות הוא משהו שמטריד עבור רבים או לחילופין משחרר לאחרים. הבהרנו כי התודעה האנושית היא מבוססת על ההבנה מלידה שאין שיפוט. אך במימד השלישי או אם נתייחס לסמנטיקה ולמדע העצום שהביא לכם את תורת היחסות, אז יש לכם 4 מימדים. תלת מימד היא מילה בה אנו משתמשים בכדי לתאר את הליניאריות שלכם. מה עשיתם כל ימי חייכם? הנחתם רגל אחד לפני האחרת בכדי להתקדם לריבוע הבא ביומן. החשיבה שלכם, גם הרוחניות, חייבת להתבסס על משהו שהוא נוח עבורכם, שאתם מבינים. המחשבה האזוטרית ביותר היא עדיין ליניארית. החלק הכי אינטלקטואלי שבכם שגאה במקום בו אתם נמצאים – הוא גם ליניארי. אתם מדברים על מימדים אחרים, נותנים להם שמות ומספרים...זה מצחיק! אינכם יודעים אפילו על מה אתם מדברים. "בואו נמספר את כמויות האהבה, נכתוב אותם ונמתח את הקווים"...זה מצחיק. אתם עדיין ליניאריים.

וכעת זה מפסיק. אחד הדברים הגדולים שמשתנה בתוך המוח האנושי הוא השחרור של הליניאריות. ההבנה שאתם יכולים ללכת מעבר לייחודיות, מעבר למה שסופר, מעבר לזה שאומר כי כדי להגיע מ-א ל-ב עליך לשים צעד אחד לפני האחר. יש כאלו האומרים-"אני חושב כי א ו-ב הם אותו הדבר. אני יכול להיות בשניהם בבת-אחת". ואז יהיו כאלה שיאמרו – "על מה אתה מדבר"? והתשובה תהיה – "בדיוק יצאתי מהליניאריות.." אומר לכם, מי שחושב כך בהחלט יצא מהליניאריות שלו. ישנה אירוניה. הפיסיקאים הקוונטים ידעו זאת לאורך כל הדרך, שישנה מציאות שאין לנו. כשהם מסתכלים על מקורות קטנים, על הנושא עצמו, כיצד הוא מתנהג ומה הוא עושה, הם רואים זאת, את המציאות הלא ליניארית המתנהגת בדרכים מוזרות ובלתי שגרתיות עבורכם. יגיע הזמן בו תוכלו להביט בשלל המציאויות שיהיו לכם וגם על זו שיש לכם עכשיו ותתארו אותה כעתיקה, ישנה, וכמה טוב שלא חושבים כך יותר.

על האמת....

הדבר המרכזי לאדם רוחני אזוטרי הוא מה שאומר עכשיו. כיצד אתם מוצאים אמת? כיצד אתם מגדירים אותה? המילה – אמת. ספרו לי אודות הרעיון ואתרגם אותה לליניאריות אחד על אחד. כי האנושות מחפשת אחר האמת ועבורה המשמעות היא כי יש דבר אחד הנקרא – אמת. כולם מחפשים את הדבר האחד הזה. אולי שמתם לב כי במשך 25 שנה מעולם לא נתנו לכם חוקים ודוקטרינות. מעולם לא אמרנו לכם כיצד לחשוב. רק דיברנו על בחירה חופשית. כעת, כשאנו הופכים לאלגנטיים יותר והטרנספורמציה אל תוך האין-ליניאריות נהיית יותר אמיתית, אתם נחשפים לאמת גדולה יותר, שלא תתיישב טוב אצל רבים..... אין דבר כזה אמת אחת. כיצד יכולה להיות אמת אחת ל-7 ביליון נשמות ייחודיות? כיצד זה ייתכן? ועדיין אתם ממשיכים לחפש אחריה. ההיגיון הרוחני צוחק עליכם בעודכם עושים זאת. גם אתם תביטו לאחור על זה ותצחקו על עצמכם. ועדיין, כך עוצבתם. לחפש דבר אחד שניתן להיאחז בו, שכולם יכולים לאחוז בו, ושהדבר היחידי הזה יהיה הישועה שלכם לשלום ושמחה ואנרגיה ועזרה....זה לא קיים!! ומה אם אומר לכם כי האמת מחולקת ל-7 ביליון חלקים? שכל אחד מכם אוחז בחלק אחד מזה.

קחו למשל נשמה עתיקה שהייתה כאן אלף גלגולי חיים ויותר, שיש בה אנרגיה שמאנית, שלמדה את הכוכבים, שהיא חכמה מעבר לשנותיה על הפלנטה. מה שאתם זוכרים או לא זה לא חשוב. אני מדבר על מה שבתוככם. בתוך הדי אן איי אתם נושאים את חוכמת העתיקים של העתיקים. חלקכם עדיין זוכרים עולמות אחרים. זה אתם. כעת, מגיע אדם שהיו לו 5 מחזורי חיים, הוא נושא עמו קמצוץ ממה שיש לכם על החיים על פני-האדמה. זה משפיע על האישיות שלהם. הם מסוגלים להאמין פחות בדברים שאתם מאמינים בהם, הם נושאים פחות חוכמה, האם זה בכלל יכול להיות שהאמת הגדולה הרב-ממדית שלכם תתבזבז עליהם? הם לא מוכנים לזה. להם תהיה אמת קטנה יותר שתעבוד עבורם. אך האמת שלהם עדיין תאפשר להם להתחבר לאלוהים בדך אלמנטארית ונפלאה, ואלוהים אוהב אותם כמותכם. מעבר לזה, אתם מיועדים לדברים הרבה יותר מתקדמים...וכעת אשאל אתכם.....מי אוחז באמת? אין אמת אחת, אך יש אל אחד ורוח אחת ואהבה אוניברסאלית אחת. וכשאתם מערבבים יחד את כל זה, אנו מזמינים אתכם למצוא את האמת הגדולה מכולם. וזו האמת שלכם. האמת האינטואיטיבית שעוצבה עבורכם בלידתכם בעקבות השנים בהם עברתם את הגשר לקראת האלוהים.

עברו את מסוכת ההבנה והפסיקו לחפש את האמת האחת, שהביאה רק צרות לאנושות. זה הזמן לשבור את התבנית. כל הדתות נכונות. אהבת האל תהיה בכל מקום בו היא נזקקת. חפשו אהבה. נקודה. וגם חמלה בליבה של כל מערכת אמונה. חפשו יותר אהבה ותזכו לכבוד. ברוכים הבאים לתבנית חדשה של הגיון בריא ומציאות. חלק יבינו זאת וחלק לא, וזה בסדר. לכל בן-אדם יש את השביל שלו לגילוי, בזמן שלו, בדרך שלו, אתם מבורכים על כך. הבקשה היחידה שלי היא – בבקשה, אל תפסיקו לחפש. בבקשה אל תתייאשו. אל תחשבו שזה נגמר...בגלל אמירה כזו או אחרת. כי הייתי כאן בעבר. וכך גם אתם. וכך הוא הדבר.

Rachel Ganon – Master Healer Chanel of Divine Source (Planetary Service)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים