קריון איטליה - המלחמה שבפנים


קריון איטליה - המלחמה שבפנים

קריון איטליה – "המלחמה שבפנים" – מסר לעובדי האור

נשמות עתיקות, יש בכם אנרגיה מלאכית אך רובה עדיין בצד השני של הווילון. אתם קוראים לזה – העצמי הגבוה, אך זה חלק מכם. וכשאתם מאוחדים, מחוץ לפלנטה, אתם זורחים כמו השמש. אתם חלק מהמשפחה האלוהית, מהחוכמה האינסופית. וכל ההתנסות על פני האדמה חולפת בהינד עפעף. הדבר היחידי המשמעותי הוא כמה חמלה אתם יכולים להפיק כדי לשנות באמצעותה את תודעת הפלנטה ואת התדר שלה. תודעה היא אנרגיה, וכשהיא עולה היא משפיעה על כל הגלקסיה.

ברצוני לדבר על אור וחושך מעט יותר. היום אביא את האנרגיה אליכם באופן אישי ולא פלנטרי. תחילה סקירה קצרה, נשמות עתיקות עברו עידנים על גבי עידנים באותה אנרגיה. כשאנרגיית הבריאה הגיעה לפלנטה היא יצרה דואלית. סיפור הבריאה עצמו מביא את האינפורמציה הזו. כמטפורה. ועדיין, ניתן להם הידע שבין האור והחושך. הבחירה החופשית הייתה בכך שהאנושות הייתה מסוגלת לעצב את האור והחושך בכל דרך שרצתה ובחרה. ניתן לאמר כי אתם אחראים לעיצוב הדואלית האישית שלכם. דואליות היא ה אור והחושך הקיימים בתוך כל בן-אנוש. זהו המאבק של התודעה המעצב את העולם. וכל מה שאתם עושים – מעצב את הפלנטה. אם תביטו על ההיסטוריה – הדואליות נותרה כשהייתה. כשעלתה בחירה של יושרה – לא בחרתם בה. תאוות הבצע שלטה. יקירים, בזבזתם מחזורי חיים שלמים במלחמה באותו מאבק שוב ושוב. אתם מכירים את זה, אפילו הוריכם יודעים זאת. לא עבר הרבה זמן מאז החושך ביקר כאן.

הכובשים מלכו באמת בפלנטה. זו הייתה האנרגיה, אפילו כאן. צבא אחר צבא, נראה כאילו חצי מאה עברה ומעולם לא התקדמתם. זה הקרב בין אור וחושך שתיארנו. הביטו אחורה, להיסטוריה. בני-אנוש העבידו בני-אנוש. ככל שהצבא היה גדול יותר, כך היה טוב יותר, ככל שהאדמה הייתה גדולה יותר, כך היה לכם יותר. זכויות אנוש לא נחשבו. דואליות לא הייתה שוויון ואתם נלחמתם בה. זה מה שעשיתם. אם נולדתם עם אור ועם ידע של אנרגיה שמאנית, הייתם במיעוט והחושך לעיתים קרובות ניצח. אמרנו לכם, זאת הייתה הדרך במשך כל כך הרבה זמן ואז...הנבואות עברו. עברנו את הסמן של האנרגיה בשנות ה-80 בהם האנרגיות החלו להשתנות ולזוז החוצה מתודעת המלחמה, התנסיתם בכלכלה משותפת, עשיתם דברים שמעולם לא נעשו קודם, הכל היה חדש. כשעברתם את הסמן של 2012 התחלנו לספר לכם על האנרגיה החדשה ועל האור שמתחיל לנצח את החושך. גם אמרנו לכם כי החושך פוחד ומתעצם כדי להילחם באור, כפי שלא נלחם מעולם. גם סיפרנו לכם כי באופן אישי אתם מתחילים להתכייל מחדש. ועל זה אני מבקש לשוחח. עם המאבק שמתחיל מבפנים.

כפי שהדואליות עיצבה את הפלנטה הזו בעבר, כך היא תעשה זאת עכשיו. הכל קשור לתודעה. האנרגיה הישנה מתחילה להשתנות ומה אתכם? חשבו על אור וחושך. בתודעה שלכם ישנו איזון שתמיד היה שם, מחזור חיים אחר מחזור חיים, בהם היה כל כך הרבה אור וכל כך הרבה חושך ואתם נלחמתם בזאת. ככל שחייתם יותר מחזורי חיים, כך הייתם מודעים יותר למאבק הפנימי. לא ניצחתם אותו מעולם, אך הייתם מודעים לו. כעת, באה האנרגיה הזו....והאיזון בין החושך והאור בדואליות שלכם – משתנה. כיצד אומר לכם זאת? זה לא מרגיש נורמאלי. פתאום ישנו פחות חושך ובמקום שהאור ימלא את המקום, נראה כאילו יש ריקנות, ואז הקרב הפנימי מתחיל מחדש כי אינכם רגילים לזה. במקום למלא את החלל באור, חלקכם עדיין נלחמים, כאילו דבר לא השתנה. אני מבקש לעבור אתכם על כמה דברים הנחווים אישית על ידי עובדי האור בכל הפלנטה. וברגעים אלו – זה אתם. כשאתם מתמודדים – הפלנטה מגיבה.

אין דבר כזה שנקרא – "אנרגיה חדשה" על הפלנטה. ישנה תודעה חדשה בפלנטה, ואתם התודעה. היחס בין האור והחושך זז בתוככם. וחלקכם לא נוח עם זה. מהי התגובה הראשונה כשזה קורה? האקאשה שבפנים היא עדות של מחזורי חיים שלמים, היא מעצבת את מי שאתם והאיזון שבין החושך והאור היה תמיד אותו הדבר. ופתאום זה לא כך. אז מה התגובה הראשונה? הפחד עולה. בני-אדם בהישרדות וכשמשהו לא מרגיש טוב – פחד הוא התוצאה. כבר סיפרנו לכם כי פחד מפסיק את האור ועדיין....זו התגובה המידית. יקירים, אני כאן בכדי להעניק לכם את החדשות הטובות ביותר ששמעתם מעודכם. כל מה שעשיתם, בכל מחזורי החיים שלכם, משתלם עכשיו. אתם מתחילים לנצח את האיזון שבין האור והחושך. כשתתחילו לראות זאת כך, הדברים שאתם קוראים להם – "הטבע האנושי" ישתנו, וזה המקום בו תתחיל החמלה. אך עליכם להיות מודעים לכך. כל כך הרבה מכם פוחדים מהשונה. בורחים מזה, אפילו פוחדים מקריון.....כאשר כל מה שאני עושה הוא להביא חדשות עבורכם, אודות כמה נפלאים אתם, אודות מה שעשיתם. אז במקום להיכנס לפחד לעיתים קרובות, אבקש מכם להיות רגועים, גם כשלא נוח לכם. אינני יכול להדגיש עד כמה זה חשוב.

מאבק הדואליות הזה נוצח על ידי בן-אנוש אחד בכל פעם. המודעות שלכם התעוררה לזה. לחלקכם יש כישרונות מטפיזיים והם משתנים וגם זה מפחיד אתכם. מרפאים, אני מכיר אתכם, התגובה שונה, וכל הדבר הזה הוא רק יותר אור שנכנס אליכם ומהמם אתכם כי אינכם רגילים לזאת. אני מזמין אתכם לדרוש את האור החדש שהוא שלכם. אל תביטו על זה כ-ריק, מלאו זאת באור שלכם. דרשו זאת והפכו להיות חזקים יותר מבעבר. זה דורש אומץ, הבנה, כי לא קל להבין שאתם משתנים. הביולוגיה מתחילה להגיב לשינוי בצורה שאתם מתנהגים אליה, לעיתים היא הופכת חלשה יותר. מאז 2013 חלקכם חולים, האנרגיה ירודה, אינכם יודעים מה קורה. הביולוגיה שלכם מגיבה לאיזון האור והחושך. ואם הפחד עולה – הביולוגיה מקשיבה גם לזה והיא תגיב באותה הדרך. היא תהפוך חלשה יותר בעקבות הפחד. גם אתם רק הססנים, לא ניתן לעבוד על הביולוגיה. היא יודעת מה אתם מרגישים ויודעת כשאתם מפחדים.

זה מה שקורה לרבים מכם כרגע. זה קרוב מבפנים בכדי להכיר באור. מדוע זה כל כך קשה? מדוע חייבים להתכייל? כי לבסוף, אחרי כל כך הרבה שנים, יש לכם את כל מה שביקשתם לעצמכם. ויש יותר אור בכם מאשר חושך, ואינכם יודעים איך זה מרגיש, אז הגיע הזמן שתדעו. ראו את עצמכם באור. ראו את עצמכם כעוצמתיים. וכשתצליחו לעשות זאת, הגוף שלכם יתחיל להגיב. הביולוגיה תתחיל לתקן את עצמה. הגיע הזמן לתפוס שליטה ולאמר "אני יותר אור ממה שאי-פעם הייתי. יש יותר אור בחיי ממה שאי-פעם היה שם בעבר". הביולוגיה תשמע אתכם והכוח שלכם יתחיל לחזור. חלקכם זקוק לשמוע זאת כי מנטלית כשיש פחד ואינכם מזהים מה קורה, אתם בחרדות, בחוסר סבלנות, בחוסר שינה, כל הדברים האלה...וזה לא מרגיש נכון להיות בצרות באנרגיה הנפלאה הזו. כי אתם מתחילים להבין שאתם מנצחים את הקרב האישי שלכם. אני מבקש כי תסתגלו לאור שהוא שלכם. מעולם לא היה לכם כל כך הרבה אור קודם. ויש עוד מילה לאור, האנרגיה של המקור היצירתי ממלאה אתכם בדרך שאינכם מזהים אותה. אלוהים הוא גדול בתוככם יותר מאי-פעם בעבר. וזה מרגיש מוזר ואתם מוטרדים מכך.

חלקכם מתחיל לעבוד על הפזל מבחינה אינטלקטואלית, ואינכם עושים עבודה טובה. מפסידים שינה, אתם מודאגים מבחינה רוחנית. חלקכם חשים כי אתם מאבדים את האמונה. שואלים את עצמכם אם עשיתם את הדבר הנכון, או שלא. אתם מרגישים שונה וחושבים שעשיתם משהו רע, אינכם נותנים לאור להיכנס. אתם דואגים, הביולוגיה משתנה. יקירים, אתם מתכיילים מחדש בדרך היפה ביותר אם רק תאפשרו לעצמכם להרגיש ולאפשר למקור היצירתי לבוא אליכם, אם לא תדאגו בעקבות הרוחניות שלכם, אלא תחגגו אותה. ברגעים השקטים ביותר, ברכו את עצמכם על שעברתם את הזמנים הקשים האלה. "אלוהים היקר. תודה על שאני מרגישה את האור בתוכי, אלוהים היקר, אינני מודאגת יותר, לא פוחדת יותר, כעת אני מודעת לזה ולמה שזה עומד לעשות". זה עומד להשפיע על החיבור שלכם לאלוהים. הטבע האנושי החדש, ההבדל באיזון שבין האור והחושך, הולך להיות משהו שיחבר אתכם טוב יותר. היכנסו למדיטציה ודעו כי אתם אוחזים בידה של הרוח. תחושו ותדעו שזו משפחה ושאינכם לבד ושכל הדברים שביקשתם, החיבור שרציתם, כל מה שמעולם לא היה לכם, נמצא ממש מעבר לפינה, מחכה לכם.

כמה מכם חולמים חלומות בלתי רגילים? האם אתם יודעים מה זה? כשאתם מגבירים את האור שלכם, האינפורמציה מהאקאשה שלכם מתחילה להפיח רוח חיים, אתם מתחילים לחלום על משפחה, אפיזודות מעניינות והרפתקאות שמטרידות אתכם, כי זה שונה. מדוע זה קורה שהאנושות מוטרדת בכל פעם שמופיע שינוי? כל מה שביקשתם כבר כאן ואתם מודאגים מכך. כשהאקאשה שלכם הופכת להיות פעילה יותר, הקשר שיש לכם עם העבר מתחיל להפוך ולהיות ההווה, ובכך הופך להיות רב-מימדי ואתם ממלאים את עצמכם באור. אני יושב מול משפחה שמקשיבה, ברצוני לתאר מה תוכלו לעשות. נשמות עתיקות, אתן היחידות בפלנטה שיכולות לעשות את מה שאתאר עכשיו. מרפאים, אתם יכולים להכפיל את כוח הריפוי שלכם. מתקרים – התכוננו לדברים שלא קיבלתם בעבר. התכוננו להתהלך ולראות את היופי ואת האלוהי שבאחרים. כי האל שבכם הוא האל שבהם והחיבור ביניכם חזק. כרגע, במה אתם מאמינים? כל אחד מכם יחווה חיבור מוגבר לאלוהי. זה מה שרציתם. ועדיין תהיו מוטרדים כי זה מרגיש שונה.

לסיום, אתן לכם עצה. ישנו טבע אנושי חדש כאן, והוא אינו מוטרד אודות עצמו. זהו טבע המאזן את עצמו, שהפסיק להיות אינטלקטואל המנתח כל שינוי. זהו טבע המחייך בשמחה, כי הוא יודע כי שינוי הוא טוב. האחדות שלו מחזקת את הביולוגיה שלו. הוא אינו פוחד מהאיזון של אור וחושך והוא מתחיל להיווכח שיש אפשור, שינוי עוצמתי, כזה שמאזן אתכם. אין שוב קרב שם בפנים, זה רק קרב אם אתם רוצים קרב, בעקבות מה שהייתם מורגלים אליו באנרגיה הישנה. הייתם מתעוררים במחזור חיים חדש, רק כדי לשאול – מהו הקרב הבא? ההיסטוריה של הפלנטה היא תמיד אודות הקרב הבא. איזו מדינה תכבוש איזו מדינה? כיצד יציירו את הגבולות שלכם בעתיד? זה נגמר!! וכעת, זה הכל אודותיכם. הדואליות משתנה. מרגישים? ישנה רוח חדשה שנושבת. הנשמות העתיקות מרגישות אותה. אתם יודעים שהיא באה. אתם יכולים כבר להירגע ולאמר – כן! זה מה שרצינו, מה שחיכינו לו. אנו מוכנים.

הצעד הראשון לשינוי פלנטרי הוא שינוי אישי. הצעד הראשון לשינוי אישי הוא להירגע עם הטבע האנושי החדש הזה ללא פחד. במה אתם מאמינים? האם אתם מוכנים לזה? נשמות עתיקות, אני מכיר אתכן. חלקכן באמת מוכן לזה. חלקכם היה זקוק למסר הזה. כעת אתם יודעים שהכול בסדר אתכם. פשוט עליכם להתרגל למצב בו יש בכם יותר אור. זה מרגיש שונה כי מעולם לא חוויתם זאת.

לכן אנו אוהבים את האנושות. אנו נמצאים בתקופת הזמן הזו אתכם. ראינו זאת קודם, אנו יודעים לאן אתם הולכים. וזה מרגש. מאד מרגש. החיבור בינינו הופך לחזק יותר. וכך הוא הדבר.

תרגום – רחלי גנון – מורה ומרפאה מטפיזית (כל הזכויות שמורות)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים