קריון איטליה - בן כמה אתה?


קריון איטליה - בן כמה אתה?

קריון איטליה 18.4.2015 – "בן כמה אתה"?

שלום כאן קריון. היום אציג בפניכם תמונה גדולה יותר של נדיבות הבורא באיטלקית, בכדי שתוכלו לשמוע בשפתכם על הגדולה שהיא אתם. לפני שהגעתם לפלנטה, הייתם עדיין כאן יקירים. כולכם. ראיתם את הארץ נוצרת בדרך חסרת-זמן ואם תשימו לב, תראו תכנית יפהפייה עבור הגלקסיה שלכם. אז בואו נחשוב בגדול.

כשהיקום נוצר היו הרבה גלקסיות, ועדיין ישנן. לעיתים קרובות אתם משתמשים במונח יקום ובמונח גלקסיה כאותו הדבר. אך לא כך הוא הדבר. כל מה שסובב אותנו, כולל התדרים – זו הגלקסיה. ויש עוד כאלה מסביבכם שיש בהם חיים, אך זה מעט שונה. לכל גלקסיה יש תדר משלה והרבה חיים בתוכה. אלמנט הזמן מעורב בכולם. כשהגלקסיה שלכם נוצרה, הייתה תכנית שקבעה איזו פלנטה תיזרע ובאיזו שעה, לאיזו פלנטה תהיה בחירה חופשית כחלק מתכנית חיים. הגלקסיה בגיל זהה לרוב הכוכבים, והם נוצרו באותו הזמן.

בכדי ליצור גלקסיה זה לוקח מיליוני שנים, כך נוצרו גם כוכבים ומערכות סולריות . אתכם זה עבד מעט אחרת. כי הייתם צריכים לראות את התהליך, את הרצף וההמשכיות המזריעה פלנטה אחר פלנטה, תהליך שדרש לעיתים כי נדחה חיים במערכות אחרות. ישנה תמונה יפה כאן שהיא בעלת משמעות עבורכם. מידע זה ניתן שוב בשפתכם. אני מבקש שתראו משהו גדול ממה שאי פעם ציפיתם לו. החיים בפלנטה הזו החלו באותו הזמן בו החלו באחרים. אך אז הם הפסיקו והתחילו שוב. והפסיקו והתחילו שוב – ארבע פעמים.

היו חמש התחלות בהן הביולוגיה עם כל המיקרובים התחילו את כל זה. כי החיים הם טבעיים לחלוטין. הם דבר שנוצר בעצמו ואת כל התהליכים תוכלו למצוא מסביבכם. ישנו אור במערכת הסולרית שלכם כפי שתגלו. זה אינו אור אנושי, אך הוא שם. ה-"בלוקים" הבונים את החיים הם זהים לכל אורך הגלקסיה. תהליך החיים הבסיסי הוא זהה. אפילו עכשיו מדענים מתחילים ללמוד את הסלעים ואסטרואידים שהם מסוגלים לגשת אליהם. הם מחפשים ומוצאים דמיון בכל. ממש כמו על פני האדמה. מה שיצר את פלנטה ארץ – יצר גם את כל השאר. אתם עשויים להאמין אולי שאתם ייחודיים, אך התהליך שהתחיל את החיים נמצא בכל מקום.

במקרה שלכם, זה קרה מוקדם מידי והיה על זה לעצור ולהתחיל ו...בינתיים היו גלקסיות רחוקות שהיה להם תסריט אחר משלכם. לא נדבר עליהם. רק עליכם. היקום הוא בגיל דומה. יש כאלו שיטענו כי הוא נוצר מכלום. זה לא המקרה. הבריאה הממשית של היקום הזה היא כנגד לחוקי הפיזיקה כפי שאתם מבינים אותם. זה לא היה מפץ או הבזק של אור. נראה כי הכל הופיע יחד ונוצר מנקודה קטנה בתזוזה ממדית. וזה הכי קרוב שאוכל להגיע בכדי להסביר כיצד התרחשה הבריאה. זה לא היה מפץ. בדרכים מסוימות, זה תמיד היה. אך הממדיות שאתם חווים כעת, נוצרה ונבראה מממדים אחרים.

וכך התחיל היקום. זו לא הפעם הראשונה שזה קורה. היקום רחב. הוא כל מה שישנו. זהו אחד מהגרסאות הרבות מאד הקיימות מחוץ לתפיסה שלכם, שהיו מדהימים כל אדם שהיה רואה את האמת. כולם נבראו מהמקור המרכזי הגדול. כמה גדול הוא אלוהים? גדול מספיק בכדי לברוא את היקומים שמסביבכם, וקטן מספיק בכדי להיות ולחיות בלבכם. כשהחיים נפסקו כאן, הם פרחו במערכות סולריות אחרות. הרבה לפי הדינוזאורים, היו ציוויליזציות מתקדמות, נשמות אנושיות שנראו ממש כמותכם, שעברו תהליכים משלהם בעולמות משלכם, עם קווי הזמן שלהם, עם הדואליות שלהם והידע שלהם אודות אור וחושך, והם היו מביטים על הקוסמוס והיו שואלים את אותן שאלות שאתם שאלתם. אלו היו חייהם. ורק כאשר הם עברו את הסמן, כפי שאתם עשיתם, כשהם התחילו להגביר את האבולוציה שלהם מבחינה רוחנית, הם גילו את הממדיות של כוח החיים שלהם ומידית הרגישו את החיים האחרים שיש בגלקסיות. הם ידעו אינטואיטיבית שהם לא לבד. וזה גם מה שיקרה כאן יום אחד.

היו שם סדרות של מערכות סולריות ממש כמו שלכם. לחלקם היו מערכות של כוכב כפול שלא כמו שלכם שהוא אחד, אך הפזל היה תמיד זהה. האם יוכלו למצוא את אלוהים בתוכם? מערכות סולריות אלו נדחו בכדי שחיים יתחילו מוקדם באחד ומאוחר באחר. כדי שאחד יתבגר לתוך סטטוס של התעלות, ויוכל לשמש הורה לבא אחריו על ידי זריעת הזרעים. סיפור הבריאה קיים בהרבה פלנטות והוא ממש כמו שלכם. בינתיים, אין חיים על האדמה. עד אז, זה התחיל שלוש פעמים והפסיק. זה לא היה קשה להפסיק את החיים. כל מה שהיה צריך זה רק להפעיל הר געש, לכסות את הפלנטה בעפר למאה או מאתיים שנה, בהם חיים לא התקיימו. ואז התחלתם מחדש. בעוד האדמה היוותה סלע קשה, הרבה ציביליזציות עברו את מה שאתם עברתם. פלנטה אחת סיימה את לימודיה, הפכה לפלנטה מתעלה וזרעה זרעים לבאה אחריה. סיפור הבריאה חזר על עצמו בכל פעם שפלנטה עברה את הסמן.

חלק לא שרד. הוא מעולם לא התבגר אל מחוץ לדואליות הישרדותית. חלק השמידו את עצמם בבחירה חופשית. חלקם עדיין בהישרדות ומעולם לא התקדמו. הם רחוקים מכם מכדי שתדעו אחד על השני. אך אלו שהתעלו, הרב-ממדיות שלהם מאפשרת להם לראות את כל החיים. נדבר על זה יום אחד. כשאתם הופכים רב-ממדיים כבני אדם, כשה-DNA מתחיל לפעול בתדר זהה כמו של מאסטר, אתם מתחברים למקור היצירתי, המרשה ומאפשר לכם לראות את הנשמות בכל מקום. אני נותן לכם את הידע המתקדם הזה לגזע שהוא אתם. הבינו. חברו את הנקודות. כעת ניתנת האפשרות להתחיל את תהליך החיים. זה לוקח מאה מיליון שנים לגדול לתוך מה שיש לכם עכשיו. היו צריכים לעכב אתכם. חיים לא יכלו להתחיל כאן כי בזמן שאתם קיבלתם אות אותם זרעים מתעלים, הייתם צריכים להגיע לגיל מסוים וכך הנכם.

האנושות לא הייתה כאן לאורך זמן. ובני אנוש עם הזרע היצירתי – אף מעט יותר זמן. התזמון היה בכוונה. זה מסובך. מתי בן-אנוש קיבל נשמה? יש סוג מסוים של נשמה שיש לכל החיים שחיים. אך זו לא נשמה או העצמי הגבוה עם יכולת בחירה בדואליות ובמאסטריות, עם הבחירה לווברט איזה תדר שרוצים. זהו פזל המוגבל לפלנטה אחת בכל זמן נתון בגלקסיה. כרגע זה אתם. אך היו רבים לפניכם. כי הגלקסיה עתיקה. כעת אתם מבינים, אם תתחילו ללמוד את החיים של פלנטה ארץ, את הגאולוגיה שלה, יתגלה פזל שאינו הגיוני. כמה זמן זה לקח בכדי להגיע למקום מסוים בו ניתן להתחיל ואז לפתע האצה והתפתחות כדי לאפשר לתהליך להתפתח לאנושות? זו אבולוציה נשלטת. כעת, הנה אתם, אמרנו לכם, זה הכל תודות לסמן שעברתם. האם זה הגיוני כשאתם מביטים על הגיל של הגלקסיה ושל הארץ שלכם, שהחיים כל כך טריים וחדשים כאן? הכל כאן עוצב. ואתם הילדים החדשים בשכונה שעברו את הסמן.

אתם הולכים להתעלות. 2012 היה הסמן עבור הארץ, 2013 היה כיול מחדש, 2014 היא השנה הראשונה ו-2015 היא השנה השנייה. מה אתם יודעים על ילד בן שנתיים? אתם רק מתחילים ללמוד את תהליך החוכמה, לצאת מההישרדות, לחוות את ה-DNA שלכם בהאצה ובאבולוציה רוחנית, צעד אחר צעד, תהליכים חדשים של ממשלה, דרכים חדשות של שילוב משאבים, המצאות שייתנו לכם אנרגיה חופשיה ומים חופשיים, חכמה לא להרוג יותר אחד את השני, יופי של חיים שהם ברי- השגה, שאין בהם מחלות. נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? זה מה שבחרתם. ואתם כבר מתחילים להתנסות בזה. מהמקום בו אני יושב, אני רואה כי שמתם את כל אויבי העבר, כולם, כל אלו שמסביבכם אשר כובשים אחד את השני כל כמה מאות שנים, מחזור המוות הזה הפסיק ומתחיל לשלב את ההתנסויות והניסויים של תודעה החדשה המלאה ברעיונות חדשים. זה חדש!!! ומעולם לא קרה על פני האדמה קודם.

ציביליזציות הביטו אחד בשני ואמרו – כיצד נוכל לאחד את הדברים האלו יחד כדי שלא יהיו מלחמות, מבלי להילחם על משאבים? יבוא יום בו לא תשתמשו בכל המשאבים בהם אתם משתמשים כיום. כי תהיה ברשותכם פיזיקה רב-ממדית שיכולה להינתן רק לגזע מתעלה שעבר את הסמן. כעת, הנה באה השאלה הגדולה......כשהארץ הייתה שם והרי הגעש עבדו, כל הפלנטות האחרות עברו דרך התעלות והזרעה, והתעלות והזרעה, והיכן אתם הייתם? היכן אתם חושבים שהייתם? חלקכם יאמרו – 'חיכינו לזמן המתאים על הפלנטה בו נוכל לבוא כבני-אנוש'....אני מבין. ובזמן שחיכיתם, מה עשיתם? ישבתם על כיסא נדנדה אולי? אולי שיחקתם במשחקים קוסמיים, בהמתנה לאדמה שתהיה מוכנה.... כל זה אינו נכון.

אני עומד לגלות לכם מי אתם, יקירים. הנשמה שלכם כל כך גדולה, ייתכן ולא תוכלו להבין זאת לחלוטין, אך כל מי שנמצא כאן על הפלנטה כעת, השתתף בכל פלנטה ופלנטה של בחירה חופשית במשך חמישה ביליון שנים!!!! אתם עתיקים כמו הגלקסיה ואתם הייתם חלק מהראשונים שקיבלו את הזרעים. וכך עברתם לשני ושלישי....זה עתה הגדרתי מה היא באמת נשמה עתיקה. האם אתם יכולים להיות באמת כל כך גדולים? כרגע, הרשומות האקאשיות שלכם כוללות רק את מחזורי החיים השייכים לכדור הארץ. ועדיין, חלקכם מתעוררים לאמת גדולה ועצומה יותר, של חיים בפלנטות אחרות בהן השתתפתם. כי האקאשה הופכת להיות רב-ממדית. כמו ערימה של אקאשה אחת מעל אקאשה, מחיים קודמים ומעבר לזאת – פלנטות קודמות. חלק מכם יודעים במה מדובר. זה כבר קורה כאן ואינכם יכולים להסביר זאת. 'היכן הייתי'? 'מה עשיתי'? 'למה זה נראה אחרת'?

המדע הדמיוני שלכם מתאר את אלו מהפלנטות האחרות ככאלה שנראים מוזר. ובכן, הם לא. הם נראים בדיוק כמותכם. כי תהליך החיים בגלקסיה הוא דומה, זה אותו DNA והוא מתפתח בצורה מאד מסוימת, רק בגדלים ובצבעים שונים. אך אתם יצורים בעלי מאפיינים אנושיים. זה עתה אמרתי לכם מה עשיתם בזמן שהאדמה התקררה. הייתם עסוקים!! עברתם את כל זה בעולמות אחרים. כעת, אני שואל אתכם, האם אתם חושבים שאתם מוכנים לזה או לא? כן!! אתם מוכנים. עברתם זאת כבר בעבר. אפילו הייתם מה שאתם קוראים לו – ההורים הרוחניים של עצמכם. זו התגלמות בין כוכבית לאורך קו זמן בן חמישה ביליוני שנים!!! כשאני מביט בכם, אני יודע היכן הייתם. הרבה מעבר לגבולות היקום הזה וזה מדהים. אז משפחה, בני כמה אתם? רק בגלקסיה הזאת? לפני שהיקום הזה נוצר, הייתם ביקום אחר, עשיתם משהו שונה לחלוטין והייתם משפחתי גם אז.

וכעת אני נכנס למחזור החיים הקצר הזה של שותפי (לי). התחלנו לתת לכם אינפורמציה שבעצם נמצאת כבר בתוככם, והיא מתחילה להראות את עצמה ולהתגשם בהדרגה. יום אחד הפלנטה הזו תעבור את מה שאנו קוראים לו – התעלות. יינתן ההיתר לכך. אז תהיה לכם אקאשה פתוחה לחלוטין ותדעו בדיוק מי אתם. קשה להסביר כיצד זה יקרה. מלבד העובדה שכבר חוויתם זאת. אסגור עם המחשבה הזו. עמוק בפנים ישנה היזכרות של המאסטר שאתם. עמוק בפנים אתם כל כך חסרי סבלנות להגיע לשם שוב. כל כך חסרי סבלנות. אתם מביטים אל השמיים ורוצים שדברים יקרו מהר. בצורה אינטואיטיבית אתם יודעים אודות פיזיקה עצומה וגדולה שאתם מחכים לה.

כשאתם רואים את כל השליליות בפלנטה, ברמה מסוימת, אתם מחכים שהיא תיעלם, כפי שהיא נעלמה בעבר. אתם רואים את האנרגיה השלילית של אלו הרוצים למשוך אתכם אחורה, שעדיין רוצים להרוג אחד את השני, שרוצים להישאר ברמה הבסיסית של ההישרדות ורוצים לכלול אתכם בזה בכדי שתהיו שם אתם. הם מפחידים אתכם. אך יש משהו בתוככם, בקצה הציפורן המחכה שהם ילכו לדרכם. כי אתם יודעים שהם ילכו, זה כבר קרה בעבר. המאבק הזה של אור וחושך, ראיתם אותו, ואתם יודעים שהוא זמני. בדיוק כפי שכבר ראיתם פלנטות מתעלות הרבה פעמים. חלקכם יודע זאת. אך אתם כל כך חסרי סבלנות. מה נאמר לכם? הפסיקו, הירגעו. אתם תהיו שם בכל מקרה. מדוע לזרז את זה? זה מה שאתם עושים. אתם תהיו שם לראות את זה ותשתתפו בזה ממש כפי שעשיתם בעבר, והאקאשה שלכם תתעורר ותיזכר בזה, ותיתן לכם את כל ההמצאות שאתם חפצים בהם.

כי הפיזיקאים שהעניקו את כל ההמצאות לפלנטות האחרות הם ילדים היום והם כאן. אתם יכולים לחוש שהם כאן. לכן אתם כל כך חסרי סבלנות. אינכם מאסטרים באימון והתהוות. הייתם מאסטרים פעמים רבות מאד. לא הייתי אומר לכם את הדברים הללו אם הם לא היו אמת. ומה יש לי להרוויח בזה שאתן לכם אינפורמציה כזו? ישנם זרעים של אמת בכל הדברים האלה ושום דבר מהם אינו מטפורה.

האמת היא כי אתם עתיקים. הנשמה שלכם היא לנצח. לתמיד. ואתם עושים את כל זה במשך הרבה מאד זמן. ולכן, יקירים, זו הסיבה שאנו אוהבים אתכם בדרך בה אנו אוהבים. כעת אתם יודעים. וכך הוא הדבר.

תרגום – רחלי גנון – נשמה עתיקה, בוגרת הפליאדות, סיריוס, מרקורי, צדק, נוגה ועוד....


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים