קריון - אורוגוואי - אפריל 2014


קריון - אורוגוואי - אפריל 2014

סיפורו המופלא של וו (WOO )

קריון – אורוגוואי – אפריל 23

ברכות לכולם. כאן שוב קריון מהשירות המגנטי. הערב, ברצוני להעניק לכם סיפור, הוא אינו ארוך ואינו רשמי, אך בתוכו תהיה למידה. שיעור עבור כולכם, אלו המקשיבים ואלו שבחדר. ובתוך הסיפור יהיו שיעורים שכבר נתנו קודם, רק שהפעם זה יסופר כמטפורה. אז בואו איתי. היום אנו בוחנים את סיפורו של אדם ושמו וו (Woo ). באנגלית זה שם שיכול להתאים לגבר וגם לאישה. וו – משמעותו שניהם. בסיפור הזה הוא יופיע בשני המינים. אנו הצטרפנו ל-וו לפני זמן רב מאד. באי של למוריה. שם, וו הוא אישה. ואני רוצה שתדמיינו לרגע את פרק החיים הזה, כי בחדר הזה וגם למקשיבים יש שיעור והוא מייצג אתכם. אתכם כנשמה מאד עתיקה שהייתה חלק מזמנה בלמוריה ואף אתן לכם רמז כיצד לדעת אם הייתם שם, ככל שהסיפור הזה יתבהר. חשוב שתדעו כי אלו החיים היחידים בהם היתה וו בלמוריה. היא באה משושלת מאד מיוחדת של הראשונים שהיה להם את זרע החוכמה של חושך ואור. זהו חלק מסיפור הבריאה.

למוריה היתה חלק ממערת שיצרה נשמות נבונות באזור מבודד שאינו משתנה עם הזמן. אין לאן ללכת, אין ערים שיפריעו, הכול טהור. שם וו בחוכמתה, ידעה את המורים מהכוכבים. היא מעולם לא פגשה אותם, אך הלמידה היתה בכל מקום בלמוריה. סיפרנו לכם בעבר אודות מערכת גלגול הנשמות. היא היתה שונה לפני 50,000 שנה. בלמוריה, חיים רק מחזור אחד של חיים ואז ממשיכים הלאה. זה מאפשר להביא נשמות חדשות כל הזמן לאימונים של המורים מהכוכבים. וו היתה אישה במשך הזמן הזה. אך היא הגיעה ללמוריה בזמן מאד מיוחד. בסוף תקופה. חלקכם מכירים את לימודי קריון. אתם יודעים כי הוואי היא למוריה. אתם גם יודעים שהוואי היא גם מקום חם בעל פעילות גיאו-טרמיט (וולקנית). וכמו אזורים דומים בפלנטה, הלבה החמה של הפלנטה מתרחבת ודוחפת את האיים....יש סיבה לזה אותה הסברנו גם בתקשורים אחרים, והיא כדי שלפסגות ההרים תהיה מספיק אנרגיה קרה והם יוכלו ליצור את סוגי הריפוי שנדרשו לפלנטה.

גברת וו הופיעה בדיוק בזמן בו האי התחיל לשקוע. הבועה שדחפה הכול למעלה, התחילה לסגת והלמוריאנים פחדו. האם אתם יכולים לתאר לעצמכם כיצד זה היה? חלקכם כבר יודעים וגם אני אומר לכם מה זה השאיר בתוככם, ממש בעוד רגע. האי לא שקע בפשטות לאט ולאורך זמן. היתה כמות אדירה של פעילות, לאבה היתה בכל מקום, הרים התפוצצו וסלעים זזו. האיים שינו את צורתם בעוד ההרים שקעו לתוך הים. כיום, אתם יודעים שהוואי היא הפסגה של ההר הגדול ביותר בפלנטה. אך אז, כל ההר היה חשוף והלמוריאנים חשבו כי הכול נגמר. הם לא ידעו את מה שאתם יודעים. שההר הפסיק לשקוע והשאיר את חופי הוואי. אז נראה כאילו הכול הולך לשקוע. אז הלמוריאנים לקחו את ספינותיהם וניסו לברוח מהאי. כולכם יודעים עד כמה הוואי רחוקה מכל מקום אחר. אלפי אלפים של בני אדם למוריאנים בתוך ספינות קנו, ברפסודות, בחסדי הגלים ומזג האוויר, התפללו שהאוקיינוס ייקח אותם למקום אחר בו יהיו בטוחים. הרבה מהם שרדו. הם היו הפולונזים שבסופו של דבר הגיעו לאי קוק ולאזורים אחרים באוקיינוס השקט וגם למטה יותר, לניו-זילנד.

זו היתה ההיסטוריה וחלקכם יכולים לראות אותה היום. המילים שהלמוריאנים השתמשו בהם, מאד דומות במאווי וניו-זילנד. וו, הישות שלנו היתה אחת מאלה. היא נסעה בקנו עם האחרים אך היא לא שרדה. מזג האוויר לא היה ידידותי וחייה היו קצרים. זה חשוב שתשמעו את הדברים הללו. וו התגלגלה מחדש והמשיכה את המערכת הנקראת – "ביטוי חיים" על פני הפלנטה. היא שוב היתה אישה ונולדה מחדש עם הקבוצה הקרמתית המשפחתית שלה. הם היו הלמוריאנים האחרים שהכי הכירה על האי, והם אכלסו חלק מהאיים האחרים. אתם מבינים? היא חזרה לקבוצה שהייתה שלה, ונשארה אישה. והיא סיימה על אי אחר. כך זה קרה במשך הרבה גלגולים. חלק הלמוריאנים נכנסו לחוף המערבי של ארה"ב ובתוך האדמה, הם האחראים על הר שאסטה. הם הביאו את המורים מהכוכבים איתם לשם. אחרים הלכו למקומות אחרים בגלובוס. באותו זמן שהייתה למוריה, היו התיישבויות נוספות בכל הפלנטה שגם להם היו מורים מהכוכבים. זו הייתה ההתחלה של סיפור הבריאה הנקרא – כדור הארץ. אלפי שנים עברו. וכאן הסיפור מסתבך. באחד הגלגולים של וו, היא נולדה מחדש באירופה. עדיין אישה, אך עתה יש לנו, מה שנקרא – קננדרה.

ישנם שני סוגים של ירושה. וקוראי האקאשה יודעים זאת. יש את הירושה הכימית של הגוף האנושי מההורים, ויש ירושה ויש ירושה אקאשית המבוססת על קבוצת קרמתית אשר אוחזת בתכנית עבור הנשמה האישית. הנה דוגמה: האיש היושב מולכם כרגע הוא משושלת אירית. לשותף שלי (לי קרול) יש ירושה כימית שבאה מהוריו ומהורי הוריו. אך החיים הקודמים המיידיים שלו היו באוסטרליה. כיצד מגשרים על זה? התשובה היא כי אינכם חייבים לפתור את זה, רק להבין את המורכבות. זה אומר שהחיים הקודמים שלו באוסטרליה הם הירושה הקרמתית שלו, אך הכימיה של הוריו היא הירושה הכימית. אנו לנקרא לה ירושה סלולארית. וכך זה עובד, יקירים. כעת בסיפורינו, וו היא אירופאית, אך ל-וו יש ירושה אקאשית פולונזית. אז תנו לי לספר לכם מה היא עשתה. היא הביטה סביב בעיר בו היא נולדה וכשהיא גדלה – היא עזבה את העיר בחיפוש אחר אי.

זה מתחיל להסביר מדוע אתם עשויים להרגיש שלא בנוח במקום בו נולדתם. וגם זה חשוב. הנקודה שבה וו התגלגלה מפולונזית לאירופאית, כי גם שם כל הקבוצה שלה הלכה איתה. זה מסביר מדוע סינכרוניות מאפשרת לכם לפגוש אנשים שאתם חושבים שהכרתם קודם, ואין לזה שום קשר לאזור שבו נולדתם. אתם עשויים להיות למוריאנים במקומות המוזרים ביותר, מדברים שפה אחרת ועדיין לשניכם היה אותו מורה מהכוכבים. אינני מדבר במטפורות. האם אתם מבינים? זו היא המורכבות של הדרך בה התגלגלתם וזזתם בפלנטה. וו גיבור סיפורינו, התגלגל בפעם הראשונה כגבר. הוא חווה מאות מחזורי חיים כאישה, אך הגיע לפלנטה כגבר. קיים זמן הסתגלות שתכופות דורש שלושה מחזורי חיים כאשר ישנו שינוי במגדר. המערכת עובדת כך – אתם ממשיכים להתגלגל כאותו מגדר, כי להיזכרות האקאשית שלכם מאד נוח עם זה. אמהות מרגישות כל כך בנוח ללדת ילדים שוב ושוב. והירושה שאתם מגיעים איתה היא: "אני רוצה לעשות זאת שוב", "אהבתי את ההרגשה של זה", "אני אוהבת ללדת את הילדים האלה". כך שזו היא אינה מערכת מקרית היוצרת רנדומאלית מגדר שמתחלף פעם אחר פעם. כמה מכם מאמינים שיש תור ואתם הופכים פעם לגבר ופעם לאישה. האם אתם באמת חושבים שזה יכול לעבור? השתמשו בהגיון הבריא שלכם..

אז הנה וו, כגבר. אך עם תודעה של אמא. והייתה הסתגלות. עוד מחזור חיים עבר לו, הוא המשיך להסתגל, עוד מחזור חיים עבר וכעת זה הפך להיות קל יותר. ואז, במחזור החיים הרביעי – הוא שוב היה גבר וגם נשאר גבר במשך הרבה מחזורי חיים. אך הדבר המעניין הוא שמצא את עצמו על האיים. זו הייתה הירושה האקאשית שלו. מעניין איך הוא מצא את עצמו באיים אחרים שחוו בעיות. הוא היה באחד החופים ביוון שעלה על גדותיו לחלוטין בבת אחת, והרג אותו. הוא התגלגל מחדש באפריקה עם הקבוצה הקרמתית שלו, וכעת...הוא פוחד מאיים. האם אתם מתחילים לראות את התבנית? אם נעקוב אחרי ההתגלגלויות של וו לאורך כל הדרך עד לזמנים המודרניים, האם אתם יכולים לתאר מה הוא חווה? הוא השתייך להרבה גזעים, היו לו הרבה צבעי עור, הוא השתתף בהרבה מלחמות כגבר וגם כאישה, הוא הרג בני-אדם ונהרג בעצמו. הוא היה בכל התזוזות של התודעה הפלנטארית. הוא מת עם משפחתו במגיפות, מת מצער, הוא היה בכל מלחמות העולם. זה היה וו. כעת נביט על וו בזמן עכשווי.

אחד הדברים שקרו ל-וו הוא שלפני זמן רב הוא התחיל להיזכר בלימודי הכוכבים שלו. ניתן לאמור שהוא התעורר לחוכמה רוחנית. בעוד הירושה האקאשית הכילה את כל החוכמה שהוא ידע ממורי הכוכבים, וזה התחיל להתעורר בתוכו. אחרי כל כך הרבה מחזורי חיים, זה היה חייב להתעורר. וזה גרם בעיות ל-וו. הוא יכול היה לראות פתאום דברים שאחרים לא יכלו, כשהוא היה באפריקה הוא הבין כיצד לעבוד עם זה. וכך הפך להיות המרפא של הכפר. וכשמאן, היתה דרישה שהוא יגור לבד. הוא היה האחד שפנו אליו, לריפוי, לעצה, לחיזוי נבואתי, והוא היה מתעורר במחזור החיים הבא וחוזר על אותו הדבר. הכלים השמניים לא נעלמו. הם בעצם התחזקו. אך זה בסופו של דבר גרם לו לבעיות רבות. כי כאשר הוא התגלגל חזרה באירופה, אנשים ראו את הכלים שלו וקראו לו "מכשפה"! ועתה היה עליו לברוח. את הכלים השמניים שלו היה קשה להחביא. הם היו גם חלק מהאקאשה שלו , שירדפו אותו בגלל מה שהוא יכול ויודע לעשות. והנה יושב וו, ביום כגבר, והוא כאן. הוא אינו לי קרול אך הוא בפלנטה, או שהוא בחדר הזה או שהוא מקשיב לנו עכשיו.

ברצוני לאמור לכם משהו שיסביר את מה שאנו קוראים לו : "אפקט האטלנטיס". חלק מכם מרגישים כי הושמדתם באטלנטיס. יש לכם את כל החלומות, המראות, הרגשות, ואתם חושבים לעצמכם: "זה הייתי אני"! תנו לי לספר לכם משהו מאד מצחיק. אתם אינכם יכולים לספר זאת אך אני יכול. אם תראיינו אנשים או תעשו מחקר בקרב כל עובדי האור שחושבים שהם היו באטלנטיס, תגלו שיש יותר מידי. אם זה היה נכון, הם היו מטביעים את האי. אז מה באמת קורה? זה הפחד מאיים שטובעים ומתפוצצים המלווה אתכם. כך ניתן לדעת אם אתם למוריאנים. האם אתם מרגישים שאתם חלק מ-"אפקט האטלנטיס"? ייתכן כי מעולם לא הייתם קרובים לשם, אך אתם חושבים שהייתם. בגלל האפקט הזה של למוריה, כעת אתם יודעים. זה בתוך האקאשה שלכם. אם ברצונכם לדעת יותר, קריאה מקצועית תוכל לעזור.

וו היה כאן. כעת, אפשרו לי לאמור לכם משהו לסיכום. זו היא פרבולה (קו מנחה). אם ברצונכם לדעת את משמעות הסיפור, זה עתה תיארתי דרך, שושלת, של כמעט כל אחד בתדר הזה. האם אתם יכולים להזדהות? האם אתם מאמינים שאתם כל כך עתיקים? שעברתם כל כך הרבה? חלק מכם למוריאנים וחלק לא. זה אינו משנה. כולכם מייצגים את וו – הנשמה העתיקה. באקאשה שלכם יש כל כך הרבה ניסיון. היום הסברנו בכמה דוגמאות כיצד זה עובד וכיצד ניתן לקבל כימיה של שושלת אחת ובחיים קודמים לקבל כימיה של שושלת אחרת. למרות שהדברים האלה עשויים לבלבל אתכם, הם מושלמים. אתם והקבוצה הקרמתית שלכם בוחרים לאן אתם הולכים. אלוהים אינו מתזז אתכם ממקום למקום. יש לכם בחירה חופשית רוחנית. אתם באים, ואתם הולכים לאזורים אחרים, בכדי לחלוק את חוכמתם של מורי הכוכבים. בכל אחד מכם יש את החוכמה הזאת.

כל זה הוא אודות גילויים נוספים של מי שאתם. הביטו באקאשה. כל הדברים שאי פעם עשיתם נמצאים שם. זו היא גדולתם של בני האדם. זה מה שאני רואה כשאני מביט בכם. אין דבר דומה לזה. צאו מהמקום הזה, נשמות עתיקות, אחרת ממה שנכנסתם. ראו את המופלאות של מי שאתם. לא רק בגלל שאני (קריון) אומר לכם כך. אני רוצה שתראו זאת במראה. מעיניו של אלוהים. וכך הוא הדבר.

מאנגלית: רחלי גנון – מורה ומרפאה רוחנית (מהכוכבים)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים