קריון-אורוגואי-22 באפריל-חלק שני-כל מה שלמדנו השנה


קריון-אורוגואי-22 באפריל-חלק שני-כל מה שלמדנו השנה

קריון – אורוגוואי – אפריל 22

חלק שני

אינני יודע את העתיד, רק את הפוטנציאלים של אלו המקשיבים....זהו תקשור קל עבורנו היום, לא בטוח שעבורכם. כפי שאמרנו, ניתן לכם רשימה של שמונה שאלות עבורכם. תענו עליהם בלב ותבינו מיד במה מדובר. אלו שאלות הנוגעות להתאקלמות שלכם באנרגיה החדשה. למה יש 8? שוב, כי יש משמעות למספר. 8 עבורנו הוא מספר של הגשמה ובריאה. נשמות עתיקות, אתם כאן בכדי להגשים מציאות חדשה עבור הפלנטה, ואתם תעשו זאת לאורך זמן. זה אינו חייב להיות מהר. הארוחות הטובות ביותר הן אלו שלקח הכי הרבה זמן להכין אותן. אז השאלות הבאות הן עבורכם. בדקו אותם. נתחיל במקום בו אתם נמצאים היום, נסיים במקום בו תהיו ואף ניתן לכם דברים לחשוב עליהם.

שאלה מספר 1

דיברנו על הישרדות של אנרגיה ישנה השמה אתכם במערה מטפורית, אתם יוצאים מהמערה הזאת רק לזמן קצוב, למצוא את האוכל שאתם צריכים או העבודה שאתם צריכים, וזוחלים חזרה למערה. זו היא הישרדות של אנרגיה ישנה. אתם עושים זאת להגנה אזוטרית, כי בעבר הנשמות העתיקות נרדפו בעקבות האמונות שלהם, אז אתם נזהרים. האנרגיה הישנה היא כמו נמר טורף. היא תמיד מוכנה לקפוץ עליכם. אך אתם עברתם את הסמן של 2012. הזמנו אתכם לצאת מהמערה ולחוות אנרגיה חדשה יותר, בה הנמר כבר לא נמצא שם. הנה השאלה. כיצד אתם מסתדרים עם ההישרדות החדשה? האם אתם עושים את אותם דברים שנהגתם לעשותם, או שאתם כבר יוצאים מהמערה? האם אתם מרגישים חופשיים יותר לדבר עם אחרים בנוגע לאמונות שלכם ללא הפחד של הנמר או של מישהו השופט אתכם או רודף אתכם? כי זו מחשבה של אנרגיה ישנה. היכן אתם עומדים היום? מה הגישה שלכם? האם אתם מתרגעים או ממשיכים ללחום באנרגיה? רק אתם יודעים את התשובה.

שאלה מספר 2

בני-אנוש המוצאים את האנרגיה החדשה, הופכים להיות מאוזנים. אדם מאוזן הוא כזה שתמיד חוזר למרכז. כשיש לך יום קשה אתה מכיר בעובדה שתחזור למרכז שלך. אדם מאוזן הוא אחד שאחרים רוצים להיות בסביבתו. איך אתם עם זה? מה הוא הפקטור של האיזון שלכם? ישנם הרבה נשמות עתיקות שאינן רוצות להיות סביב בני-אדם כי הן נמצאות בהישרדות עתיקה. ישנו סוג חדש של איזון בו נשמות עתיקות הופכות להיות אטרקטיביות בעיני אנשים אחרים. אין שיפוט. חוסר ביקורת. במילים אחרות, הם רואים אתכם, ורוצים להיות אתכם. מה מצבכם בעניין הזה? רק אתם יודעים את התשובה. כמה מכם נחבאים מאחרים? לא ביום-יום, אלא בצורה אזוטרית. כמה מכם מבינים שבן אנוש מאוזן מראה את אלוהים בדרך שבה הוא מתנהג. האלוהים שבתוככם נמדד בדרך שבה אתם מתייחסים לאחרים. אין צורך להפיץ את האמונות האזוטריות. במקום זה, הגיבו לאחרים שיבואו אליכם וישאלו אתם במה אתם מאמינים. והם יבואו. אם אתם מאוזנים. האם זה אתם או שלא? רק אתם יודעים את התשובה.

שאלה מספר 3

ממה אתם פוחדים? האם אתם פוחדים מאותם דברים שנהגתם לפחד מהם? או שדברים התשנו בעבורכם? ספרו לי אודות הפחד. האם אתם פוחדים שאתם עושים דברים בצורה לא נכונה ומדוע שתשאלו זאת בכלל? או האם אתם פוחדים שישפטו אתכם או פוחדים שמשהו יקרה אם תטעו? תנו לי לאמור לכם מה אלוהים רוצה מכם. אהבה, הבנה, שלום בלבכם. האם אתם פוחדים מזה? יקירים, לא אכפת לנו כיצד תעשו זאת. אתם יכולים לספור 100 דפיקות לב, לעמוד על הראש או לרקוע 3 פעמים, לדבר בשפה מקורית או לא. אנו רק רוצים שתראו את האל שבפנים. שתהיה המסורת שלכם מה שתהיה, זה לא משנה לאלוהים. אנו רק רוצים לקחת את ידכם ולחזקכם. עובד האור המפחד מאלוהים, אין לו ערך בכדור הארץ. הגיע הזמן לקחת את ידינו המושטת. ממה אתם מפחדים? רק אתם יודעים את התשובה לזה.

שאלה מספר 4

יקירים, מה עושה אתכם כועסים? מה מתסכל אתכם? האם זה השתנה בשלוש השנים האחרונות? לעובד אור מאוזן אין כעס. אילו מאסטרים הכרתם שהיו כעוסים? אף אחד. כשאתם מוצאים את האל בפנים, הדברים שעושים אתכם כועסים או מתוסכלים, נעלמים עם הזמן. בסופו של יום תמצאו את עצמכם שלווים בסיטואציות שהיו מכעיסות אתכם בעבר. איך אתם מרגישים עם זה? רק אתם יודעים לענות על זה.

שאלה מספר 5

האם אתם יכולים לאהוב אדם אחד בכל הסיטואציות הקיימות? כזה שמתווכח אתכם, קורא לכם בשמות, האם אתם יכולים להביט עליהם באהבה או שהאנרגיה שלהם משפיעה עליכם? איך אתם מתפקדים במחלקה הזאת? האם אתם יכולים לאהוב אדם שמעצבן אתכם תמיד ? הנה ההזדמנות שלכם לדעת בדיוק על מה אני מדבר. בני-אנוש יקרים, הגעתם לנקודה בה אתם יכולים להירגע בסיטואציות האלה לחלוטין. יש בכם נגיעה קטנה ממה שהיה המאסטרים. דמיינו את המאסטרים של הפלנטה, ואת כל מה שהם נאלצו לספוג. הם נרדפו ועדיין היו מסוגלים להסתכל על הרודפים שלהם ולאהוב אותם בכל מקרה. אז איך אתם עם זה? רק אתם יודעים.

שאלה מספר 6

כחלק מהשאלה הקודמת, האם זה אפשרי עבורכם לראות את הפוטנציאל של אהבת האלוהי בכל דבר בפלנטה? האם אתם מזהים את התמונה הרחבה יותר שתופסת את מקומה? האם אתם רואים את חוסר המנוחה, השאיפות והחתירה? האם אתם רואים את המלחמה? האם אתם יכולים להביט עליה ולראות תמונה גדולה יותר? את שינוי האנרגיה בפלנטה בזכות אהבת האלוהים? האם אתם יכולים לזהות סנכרון בחייכם? כל נושאי המוח והבעיות, האם אתם רואים את אהבת האלוהים שבהם? ואתם עשויים לאמור לי,"קריון, זה קשה"....אך כולכם יכולים להסתכל אחורה, נכון? ואתם יכולים לראות נושאים שפתרתם. אז לכו אחורה בזמן וכבדו את הסנכרון. תוכלו לאמור, "או הו, אם זה לא היה קורה, לא הייתי כאן היום. אז הנה ההזמנה. השתמשו באותה החוכמה בכדי להסתכל קדימה ולא אחורה. אתם יכולים לראות את זה, נכון? שהדברים שאתם עוברים הם לעיתים קרובות מה שאתם מבקשים לעצמכם. האם אתה יכולים לראות את אהבת האלוהים בכל הדברים? רק אתם יודעים את התשובה על זה.

שאלה מספר 7

ממה אתם מודאגים? זו היא שאלה גדולה. זה עובר מ-קל ל-קשה. לדאוג זה הטבע האנושי באנרגיה הישנה. כשעיניכם פתוחות ב-שלוש בבוקר ואינכם יכולים לישון, על מה אתם חושבים? על מה אתם דואגים? מה המוח הלוגי הסינופטי שלכם אומר לכם? הוא אומר לכם לדאוג לעיתים קרובות. הוא מקרין לכם תסריטים של דברים שלעולם לא יקרו. הוא משאיר אתכם ערים. כיצד אתם מתפקדים במחלקה הזו? איך אתם עם דרמה? האם אי-פעם יצרתם ספינים בדרמה? בסיטואציה? האם אתם מודאגים מזה? זהו המעגל שמאכיל את עצמו. מה שלומכם בתוך זה? יקירים, עובד אור מאוזן מבין סינכרוניות ואינו מאפשר למוח הסינופטי להפריע לו בדרך. בפעם הבאה בה תהיו ערים באמצע הלילה ותתחילו לדאוג, אני רוצה שתיקחו את החלק האלוהי שבכם ותדחפו באמצעותו את המוח הסינופטי החוצה. אתם יותר מידי נפלאים מכדי לדאוג. בזבזו את זמן הערות לאהבת האלוהים. בזבזו את הזמן הער בחשיבה על אלו שאתם יכולים לשלוח להם אנרגיה. בזבזו את הזמן בו אתם ערים בחשיבה על עד כמה אתם אהובים על ידי הבורא.

שאלה מספר 8

הקשה מכולן. מתי אתם הולכים ללמוד לאהוב את עצמכם? מתי תבינו שאתם כאן בשביל מטרה ולא במקרה? שנוצרתם מופלאים. לא מלוכלכים, ושאלוהים בתוככם מהרגע שנולדתם. אתם נעים בפלנטה הזו. אתם נושאים בחוכמה הגבוהה ביותר מכל אנוש. הייתם כאן כל כך הרבה פעמים. אתם יודעים כיצד הכול עובד. אך האנרגיה הישנה שעברתם, מונעת מכם מלראות את זה. ואתם מרגישים לא ראויים. זה הזמן להשתנות. אני מאתגר אתכם. כשתגיעו הביתה, הביטו במראה, אינני רוצה שתראו אדם עייף. הביטו בעיניכם ואמרו את המילים: "אני הנני". מגיע לי להיות כאן. אהוב על ידי אלוהים. אני מופלא. לאהוב את עצמכם אינו אגו. לאהוב את עצמכם זה נורמאלי. הרגישו כי יש סיבה לזה שאתם קיימים ושאלוהים מכיר אתכם. מדוע אינכם יכולים לאהוב את עצמכם? זה הדבר הקשה ביותר עבור עובד-אור. אינכם לבד. לעולם לא לבד. תמיד אהובים על ידי האל. זהו המסר. כיצד אתם מרגישים עם זה?

של שמונת השאלות נלמדו על ידינו בשנה האחרונה. אתם עשויים לאמור לעצמכם: "אינני חושב שאני מצטיין באף אחד מהם", ואם זה אתם אז הקשיבו לי. ברוכים הבאים לכדור הארץ. כולנו מתמודדים. זו ההתחלה, רק כדי שתדעו מה אתם מפסידים. כל התשובות קיימות. הן כבר שלכם. איננו רואים זמן כפי שאתם רואים. אנו רואים את הפתרונות כאילו הם כבר הושגו. אנו יודעים את הפוטנציאלים של היכן תהיו בשנה הבאה. אך מה שהרבה יותר חשוב, אנו יודעים את הפוטנציאלים המראים היכן תהיו בחיים הבאים שלכם.

אתם שותלים זרעים בחיים האלה, ותתעוררו בפעם הבאה לחוכמה שאתם שותלים אותה בפעם הזו. כילדים תהיו חכמים, לא תעשו את אותם טעויות שעשיתם בגלגול הזה, אתם תתעוררו הרבה יותר מהר לדברים אזוטריים והכי חשוב, אתם תדעו מי אתם. זהו העתיד של הנשמות העתיקות הנחשפות למסר הזה. זה נפלא. זה שינוי למתכנן והמסר להיום. האם הוא יכול להיות טוב יותר? באמת. כשתראו את עצמכם במראה, אני רוצה שתראו את אהבת האל בכל הדברים. אני מכיר אתכם. אתם מביטים על עצמכם במראה ואומרים: "אני זקן מידי, אינני אוהב את מה שאני רואה. אינני אוהב את מה שהגיל עושה לי, וכמה שאני רוצה להיות צעיר שוב.". והנה מה שאני רוצה לאמור לכם: אתם הולכים להיות צעירים פעם נוספת וחפים מטעויות. האם זה מוצא חן בעיניכם?

נשמות עתיקות, אני קריון, מאוהב בכם(ואני מאוהבת בך, קריון). על מה שעברתם, על מה שעשיתם ועל מה שאתם הולכים לעשות. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon-Master-Healer-Channel – Planetary Service


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים