קרחון-אואוגואי-22 באפריל- חלק שלישי- התעלות נקייה ללא תחושת עליונות


קרחון-אואוגואי-22 באפריל- חלק שלישי- התעלות נקייה ללא תחושת עליונות

קריון – אורוגוואי – 22 באפריל

חלק שלישי ואחרון

נקו את הפילטרים של הטבע האנושי שלכם, אפשרו את החופש של המסר הזה עד אליכם. האם זה אמיתי? וכעת אתם מאמינים בבחירה חופשית. איננו מכריחים את האפשרות של הנושא על אף אדם אך חשבו על מה שקורה. מסר רב-מימדי מהצד האחר של הוילון? שנמסר אליכם בזמן אמת, מתורגם לשפה שלכם, ונגיש בזמן שאתם בחרתם. האם זה אמיתי?

התמורות הושגו תמיד על ידי רגש. יש משהו בגופכם הנקרא – אינייט. זה החלק החכם הבין-מימדי של הגוף העצמי. זה החלק שיכול להעניק לכם צמרמורות. לתת לכם אישור למשהו שהוא מדויק או שלא. לכן, אינייט יעשה זאת פעמים רבות, במידה ותשאלו את השאלה הנכונה. כל מה ששותפי (לי קרול) אומר היום הוא נכון. הסיפור אינו משתנה בכל פעם שהוא מדבר אותו. זה מה שקורה. ובמהלך כל ההתנסות (התקשור) אנו יושבים לצידו, מקווים שהוא ישאל את השאלות הנכונות. תמיד נותנים לו בחירה חופשית. לשבת בכיסא או שלא. מאוחר יותר, סיפרנו לו סיפור. שאם הוא לא יעשה זאת, יהיו אחרים שיעשו. המסר של קריון יגיע לאנושות ללא קשר להחלטתו. אך הוא קיבל את ההזדמנות הראשונה. כעת יש עוד הזדמנויות והן כוללות אתכם. האם אתם רואים כיצד זה עובד? האם אתם באמת מבינים את התהליך ועד כמה טוב הכרנו אותו? ואני רוצה לאמור לכם. זה מאד חשוב לשמוע את זה. הוא לא מיוחד. כל אחד מכם ידוע בדרך הזו. אנו יודעים את הדברים שאתם אוהבים ואת הדברים שלא, אנו יודעים אם אתם עקשניים או לא, אנו יודעים אם אתם פתוחים או סגורים, אנו יודעים את כל מה שקרה בעבר שמשאיר אתכם סגורים, אנו יודעים כיצד אתם חושבים, וכל זה מכובד בעיני אלוהים. כל זה.

אינכם צריכים להשתדל חזק בכדי לקבל את תשומת לבנו, כי אנו תמיד כאן כשידינו מושטת אליכם. כשאני אומר "אנו" תמיד כאן, אני מתכוון למה שאתם קוראים אלוהים או הרוח, שהוא נגיש כי הוא חלק מהמערך הרב-מימדי של בן-אנוש המגולם בגוף. מה המאסטרים שהלכו על הפלטנה הזו אמרו לכם? הם אמרו כי אלוהים הוא בפנים. והקשיבו. זה חשוב. האם המאסטרים אמרו כך: "אנו היחידים שיש לנו את זה ולכם לא? ולכן עליכם לבוא אלינו בכל דבר ועניין? הם לא אמרו זאת . לא. מה שהם אמרו הוא כי – "אלוהים הוא בתוככם, הביטו במה שאנו עושים כדוגמא למה שאתם יכולים לעשות". (מאסטר= מהווה דוגמא במעשיו. גורו= מבקש מאנשים שילכו אחריו, טעות נפוצה שיש לתקן בעידן החדש שאינו מתפקד). ניסים לא ניתנו בכדי להרשים אתכם. ניסים ניתנו כדוגמא למה שאתם יכולים לעשות. המאסטר ישו (ישוע-ה), מאסטר האהבה בפלנטה הזו אמר:"אני הבן של האלוהים וכך גם אתם". זה המסר של כל המאסטרים. כולם ילדים של המקור, של החיים.

בואו ואשאל אתכם, אבא, אמא, כיצד אתם מתנהגים לילדים שלכם? והתשובה היא בזהירות ובאהבה. אם הייתם יכולים, הייתם נמצאים איתם כל הזמן. אמא, את יודעת שזו סיטואציה לכל החיים. האהבה לילדך. גם אם הוא עושה משהו לא הולם, גם אם הילד אומר:"אני לא מחבב אותך יותר, אמא", אתם עדיין אוהבים אותם. האם אתם מבינים מה זה אומר? אתם ילדי המקור ואלוהים אתכם כל הזמן, מקווה שתחפשו ותמצאו את האל האישי בדרך הזו. כששותפי (לי קרול) ישב בכיסא, לא נתנו לו קולות מהעבר השני. נתנו לו רגש. היישר מהאינייט, הגוף החכם. וזה תפס את תשומת ליבו. אחרת הוא היה משתמש באינטלקט והלוגיקה ולא היה יושב כאן היום. זו הדרך שבה הוא היה צריך לקבל את המסר. חשבו כיצד אתם קיבלתם את שלכם. מה גרם לכם להסתכל?

הנשמות העתיקות שבחדר, אומר לכם זאת. אלוהים מכיר אתכם. יש תכנית, והתכנית היא לא עבור חייכם. זה אודות כל חייכם. כל חיי הנשמות שאתם. הכול נמצא באקאשה שלכם. כשאנו מביטים עליכם, יקירים, איננו רואים גוף אחד, אנו רואים את כולם יחד. כמה פעמים הייתם על פני האדמה? האם קיימת שאלה בנוגע להיותכם נשמות עתיקות? חלקכם שאלו:"האם חייתי לפני?" אלו שבחדר חיו קודם וברמת הנשמה אתם יודעים זאת. אינכם מרגישים את החוכמה שלכם? אתם יוצאים לרחוב ומתמודדים עם אנשים אחרים, האין זה ברור שלעיתים יש לכם ניסיון יותר מאשר להם? אתם יכולים לראות זאת על פי הדברים שהם עושים, על פי התגובות שלהם. יש לכם יכולת לראות זאת. זה לא עושה אתכם יותר טובים מהם, זה הופך אתכם ליותר מנוסים מהם. זו היא הסיבה מדוע אנו קוראים לנשמות העתיקות. זה הכול אודות חוכמת הפלנטה, ממש עכשיו.

וכך הוא הדבר. (ישות בשם וו – הוא התקשור הרביעי ונמצא אף הוא באתר)

Racheli Ganon-Master-Healer-Channel-Planetary Service


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים